loading...

ساخت کیف

برای سفر چه کیفی بخرم؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 2 چهارشنبه 19 مرداد 1401 نظرات (0)

نحوه انتخاب کیف دافلی مناسب برای سفر
نحوه انتخاب کیف دافلی مناسب برای سفر
توسط Nick Bruckbauer ⋅ Senior Review Editor
پنجشنبه 20 اوت 2020
ویراستاران ما به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق، آزمایش و رتبه بندی می کنند. ما فقط در صورتی کسب درآمد می کنیم که شما یک محصول را از طریق لینک های ما خریداری کنید و هرگز محصولات رایگان تولید کنندگان را قبول نمی کنیم. بیشتر بدانید

شاید یکی از همه کاره ترین چمدان ها، کیف های دوشی در اندازه ها، شکل ها، طرح ها، مواد و گزینه های مختلف حمل و نقل باشد. این دسته شامل همه چیز می شود، از مدل های سنگین ساخته شده برای سفرهای چند ماهه گرفته تا دورافتاده ترین نقاط زمین، تا طرح های فوق سبک و قابل بسته بندی که می توانند به اندازه کافی کوچک باشند تا در جیب شما قرار بگیرند، و همه چیز در این بین. تقریباً همه تولید کنندگان برتر محصولات فضای باز نسخه مخصوص به خود را از قطعه کلاسیک مسافرتی ایجاد کرده اند. نتایج بدون شک چشمگیر هستند، اما تفاوت بین هر مدل می تواند گیج کننده باشد. اینجاست که ما وارد می شویم تا کمک کنیم. ما این دسته را تقسیم می کنیم تا به شما کمک کنیم تفاوت های ظریف را بهتر درک کنید، آنچه را که باید به دنبال آن باشید رمزگشایی کنید و محصول مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

کیسه های دوشی از پرکاربردترین چمدان ها هستند. آنها...
کیف های دافل از پرکاربردترین چمدان ها هستند. آنها را می توان پر بسته بندی کرد، به روش های مختلف حمل کرد، در فضاهای تنگ قرار داد، و پس از اتمام کار، آن ها را کوچک فشرده کرد.
اعتبار: نیک بروکباوئر

استفاده در نظر گرفته شده
مانند هر نوع محصولی، اولین گام برای یافتن کیف کتانی مناسب با ارزیابی نیازهای شخصی شما و نحوه استفاده از آن آغاز می شود. چه به یک جانور با ظرفیت بالا برای انجام چند سفر بزرگ در سال نیاز داشته باشید، چه یک مدل سبک وزن مناسب برای سفرهای روزانه به باشگاه، یا یک مدل مناسب تر برای سفرهای عمومی، قطعاً محصولی وجود دارد که این خواسته ها را برآورده کند. . به خاطر داشته باشید که با تخصصی‌تر شدن طراحی برای بهینه‌سازی ویژگی‌های خاص، معمولاً معاوضه‌هایی وجود دارد که ممکن است آن را برای استفاده‌های دیگر کمتر کند.

سفر عمومی
کیف‌هایی که برای سفرهای عمومی در نظر گرفته شده‌اند، معمولاً دارای طرح‌هایی گرد هستند که وزن و دوام، گزینه‌های حمل راحت و ویژگی‌های کاربرپسند مانند جیب‌های ذخیره‌سازی اضافی یا بند‌هایی که به راحتی قابل جدا شدن هستند را متعادل می‌کند. این طرح‌ها ممکن است از نایلون یا پلی استر سبک‌تر یا مواد طبیعی سنگین‌تر مانند چرم، بوم یا پنبه موم‌شده ساخته شوند. حجم ذخیره سازی 90 تا 100 لیتری یک اندازه ایده آل برای سفرهای طولانی است و فضای ذخیره سازی زیادی را بدون خطر زیاد رسیدن به حد مجاز وزن 50 پوندی خطوط هوایی فراهم می کند. مطمئن شوید که روش حمل ترجیحی خود را در نظر بگیرید تا بتوانید راحت و کارآمد کیف خود را در فرودگاه یا لابی هتل جابجا کنید.

بیشتر بدانید: بهترین کیف سفر در

https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

دافیل های 90 تا 100 لیتری برای خطوط هوایی عالی هستند.
دافل ها در محدوده 90 تا 100 لیتری برای سفر با خطوط هوایی عالی هستند زیرا می توانند بارهای بزرگ را تحمل کنند در حالی که معمولاً کمتر از حد اکثر وزن خطوط هوایی هستند.
اعتبار: نیک بروکباوئر

سفرهای آخر هفته
مدل عالی برای تعطیلات آخر هفته احتمالاً همان طرحی است که برای سفرهای عمومی در نظر گرفته شده است، فقط کوچکتر. بیشتر کیسه‌هایی که ما آزمایش کردیم در اندازه‌های مختلف هستند و مدل‌های کوچک‌تر در محدوده 30 لیتری تا 50 لیتری برای اکثر سفرهای 2-3 روزه ایده‌آل هستند. این محدوده اندازه همچنین به خوبی با محدودیت های اندازه چمدان دستی برای اکثر خطوط هوایی ایالات متحده همپوشانی دارد که بسته به ابعاد کیف معمولاً حدود 40 تا 45 لیتر است. از آنجایی که مدل‌های کوچک‌تر قادر به تحمل وزن زیادی نیستند، داشتن انواع گزینه‌های حمل راحت در این محدوده اندازه چندان مهم نیست، و بسیاری از طرح‌ها از بند کوله‌پشتی صرف نظر می‌کنند و به جای یک بند شانه یا دسته‌های حمل ساده‌تر هستند.

40 لیتری دریا تا قله فوق سیل کوچک بسته می شود و باعث می شود...
Sea to Summit Ultra-Sil 40 لیتری کوچک است و یک کیف دستی یا استفاده عمومی ایده آل می سازد.
اعتبار: نیک بروکباوئر

ماجراهای ناهموار
وقتی برای سفر به محیط‌های غیرقابل بخشش یا گوشه‌های دورافتاده دنیا آماده می‌شوید، یک داف سنگین برای حمل و محافظت از وسایل گرانبهایتان الزامی است. چه محلی که بازدید می‌کنید گرم و شنی، سرد و مرطوب باشد یا فقط سرد باشد، طرح‌های ناهموار به سبک اکسپدیشن برای این کار مناسب هستند. این طرح‌ها معمولاً مشابه طرح‌هایی هستند که برای سفرهای عمومی در نظر گرفته شده‌اند، اما ویژگی‌های متفاوت و دوام بیشتری را به آن اضافه می‌کنند. بسیاری از مدل‌ها از مواد لمینت بسیار مقاوم 900 یا 1000 دنیر با پانل‌های زیرین تقویت‌شده ساخته شده‌اند، دارای دستگیره‌های سنگین و تسمه‌های کوله‌پشتی هستند، و شامل نقاط اتصال زنجیر دیزی برای اتصال به وسیله نقلیه 4×4، حیوانات بارکش یا سورتمه حمل‌ونقل هستند. مطمئناً بین این مدل‌های مقاوم و مدل‌هایی که برای سفرهای عمومی در نظر گرفته شده‌اند همپوشانی وجود دارد، اما گزینه‌های مستحکم‌تر معمولاً سنگین‌تر هستند، جیب‌های ذخیره‌سازی کمتری دارند و گاهی اوقات سبک کمی ظریف‌تر بسته به سلیقه شما دارند. دافل هایی که برای سفرهای ماجراجویی در نظر گرفته شده اند معمولا در اندازه های بزرگتر تا 150 لیتر نیز موجود هستند.

هم دریا تا قله (جلو

t) و گرگوری آلپاکا (عقب) هستند ...
هر دو Sea to Summit (جلو) و Gregory Alpaca (عقب) در اندازه های با ظرفیت بالا موجود هستند و ویژگی ها و دوام زیادی را برای ماجراجویی های سخت ارائه می دهند.

مشاهده تصویر منبع
اعتبار: نیک بروکباوئر

استفاده معمولی روزانه
هنگامی که به سمت محل کار، مدرسه، باشگاه، تمرین فوتبال یا دویدن در شهر می روید، یک کیف چمدان می تواند یکی از کارآمدترین گزینه های چمدان روزانه باشد. طرح‌هایی که برای استفاده معمولی روزمره مناسب‌تر هستند، از نظر اندازه شبیه به سطل‌های آخر هفته هستند، حدود 30 تا 40 لیتر، اما معمولا سبک‌تر هستند و ممکن است ویژگی‌های کمتری داشته باشند. این مدل‌ها برای استفاده روزانه به اندازه کافی بادوام هستند، اما معمولاً طراحی ساده و سبک وزن و قابلیت بسته‌بندی را به ویژگی‌های جذاب‌تر و مواد سنگین‌تر ترجیح می‌دهند. مدل‌های این دسته می‌توانند از طرح‌های چرمی کلاسیک یا پنبه‌ای موم‌شده تا طرح‌های نایلونی فوق‌سبک مدرن‌تر که می‌توانند به اندازه یک توپ تنیس بسته شوند، متغیر باشند.

سیاهچاله فوق سبک برای انجام کارهای روزانه یا سفر به ...
سیاه چاله فوق سبک برای انجام کارهای روزانه یا سفر به باشگاه عالی است.
اعتبار: نیک بروکباوئر

منبع

https://www.outdoorgearlab.com/topics/travel/best-duffel-bag/buying-advice

راهنمای 2022 نحوه انتخاب کیف برای باشگاه+ خرید کیف باشگاه

تولیدی کیف عمده بازدید : 2 چهارشنبه 19 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای 2022 نحوه انتخاب کیف برای باشگاه
27 مارس 2022
کیف برای باشگاه
بعدی را بخوانید
کیف های بدنسازی
چگونه بدون عضویت در باشگاه یا مربی شخصی وزن کم کنیم و خوش اندام شویم؟
فهرست مطالب
راهنمای نحوه انتخاب کیف برای باشگاه
چه تفاوتی بین کیف مخصوص بدنسازی و کیف دوفل وجود دارد؟

کیف ورزشی نوعی کوله پشتی یا کیف پیام رسان است که به طور خاص برای حمل وسایل ورزشی طراحی شده است. دافل کیسه ها کوله پشتی های بزرگ و سنگینی هستند که معمولا برای حمل و نقل وسایلی مانند لباس، کتاب و غیره استفاده می شوند.

هر دو نوع کیف برای هدف مورد نظرشان مفید هستند. کیف های بدنسازی برای نگهداری وسایل ورزشی، وسایل ورزشی ایده آل هستند، در حالی که کیف های دوشی برای حمل لباس و سایر وسایل شخصی عالی هستند.

کیف بدنسازی می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز باشد، اما با چالش‌هایی همراه است. شما باید تمام وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید، به این معنی که به چیزی برای کمک به شما نیاز خواهید داشت. کیف برای باشگاه احتمالا راحت‌ترین راه برای انجام این کار است، زیرا لازم نیست نگران چیز دیگری باشید. همه چیز مورد نیاز شما را دارد تا مطمئن شوید که بدون هیچ زحمتی در اطراف جابجا می شوید.

بهترین چیز در مورد کیف برای باشگاه این است که آنها در اندازه ها و شکل های مختلف هستند تا بتوانید بر اساس وزنی که می خواهید حمل کنید، کیف مناسب را انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین کیف باشگاه برای مسافرت هستید، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

1) کیف سایز مناسب را برای باشگاه انتخاب کنید
اولین کاری که هنگام انتخاب کوله پشتی باید انجام دهید این است که اندازه مورد نیاز خود را تعیین کنید. دو دسته اصلی کوله پشتی وجود دارد - کوچک و متوسط. کوله پشتی های کوچک برای بارهای سبک خوب هستند در حالی که کوله های متوسط ​​برای بارهای سنگین تر مناسب هستند. به همین دلیل است که اگر قصد سفر با اتوبوس یا قطار را دارید، باید یک کیف ورزشی متوسط ​​بخرید. از سوی دیگر، اگر می خواهید مسافت های طولانی را پیاده روی کنید، باید کیف ورزشی کوچکتری را انتخاب کنید.

2) از ضد آب بودن آن مطمئن شوید
زمانی که قصد دارید از کیف ورزشی خود در خارج از خانه استفاده کنید، مهم است که این کیف ضد آب باشد. این به این دلیل است که آب می تواند به راحتی به وسایل شما در داخل کیف برای باشگاه آسیب برساند. در حالی که امروزه برندهای زیادی در دسترس هستند، توصیه می کنیم برندی را خریداری کنید که در طول زمان آزمایش و اثبات شده باشد.

3) مواد مورد استفاده در کیف بدنسازی را در نظر بگیرید
مواد مختلفی برای ساخت کیف بدنسازی استفاده می شود. برخی از آنها از نایلون، پلی استر، پنبه، چرم، بوم و غیره ساخته شده اند. هر ماده ای مزایا و معایب خاص خود را دارد. نایلون سبک و بادوام است اما به سرعت از بین می رود. پلی استر نسبت به نایلون مقاوم تر است و پوشیدن آن بسیار راحت است. چرم نرم و انعطاف پذیر است اما گران است. بوم ارزان است اما به اندازه مواد دیگر محکم نیست. بنابراین هنگام انتخاب کیف برای باشگاه، قبل از تصمیم گیری نهایی، این عوامل را در نظر بگیرید.

4) ویژگی های آن را بررسی کنید
همیشه باید قبل از خرید کیف مخصوص باشگاه را بررسی کنید. مهمتر از همه، به بند های شانه نگاه کنید. آنها باید به اندازه کافی قابل تنظیم و راحت باشند تا بتوانید بار خود را به راحتی حمل کنید. همچنین به زیپ ها نگاه کنید. آیا به راحتی باز می شوند؟ آیا آنها به درستی بسته می شوند؟ وقتی آن را می پوشید چه حسی به شما دست می دهد؟ اینها تنها بخشی از سوالاتی است که هنگام خرید کیف ورزشی باید از خود بپرسید.

5) از فروشگاه های معتبر خرید کنید
همیشه باید کیف خود را برای باشگاه ورزشی از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. این به این دلیل است که آنها معمولاً محصولات با کیفیت بهتری را در مقایسه با رقبای خود ارائه می دهند. هنگام خرید آنلاین، قبل از خرید حتما نظرات و امتیازات محصول را مطالعه کنید.

مشاهده تصویر منبع

6) به دنبال تخفیف باشید
اگر مایل به صرفه جویی در هزینه هستید، باید به دنبال تخفیف باشید. بسیاری از اوقات، خرده‌فروش‌ها در رویدادهای خاصی مانند جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، کیف‌های باشگاه را تخفیف می‌دهند. با این حال، هرگز نباید یک کیف برای باشگاه بدون امتحان کردن آن بخرید.

7) اقلام خود را ایمن نگه دارید
اگر وسایل دسته دار را با خود حمل می کنید، باید روی یک کیف ورزشی که دارای محفظه است، سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب می توانید تمام اشیاء با ارزش خود را با خیال راحت ذخیره کنید. شما همچنین می توانید گوشی خود را در یک جیب داخلی قرار دهید که برای ایمن نگه داشتن آن عالی است.

همچنین ببینید
کیف بدنسازی
وبلاگ
چگونه کیف های بدنسازی را در سال 2022 انتخاب کنیم؟
8) کیف باشگاهی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد
آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که کیفی را تهیه کنید که برای شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است. بنابراین، کیف بدنسازی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد.

9) از خرید کیف ارزان برای باشگاه خودداری کنید
اگرچه ممکن است وسوسه انگیز به نظر برسد که یک کیف دوفلکی ارزان تر بخرید، اما در واقع می تواند ایده بدی باشد. کیف های باشگاه ارزان قیمت زودتر از بقیه خراب می شوند. اگر به دنبال کیفی برای باشگاه هستید که بادوام و ماندگار باشد، باید از خرید کیفی ارزان خودداری کنید.

10) یکی را با جیب های فراوان تهیه کنید
هنگام خرید یک کیف دوفل، باید اطمینان حاصل کنید که جیب های زیادی دارد. این به این دلیل است که شما باید هنگام استفاده از وسایل خود مرتب نگه دارید.

11) اندازه و وزن را در نظر بگیرید
قبل از خرید کیف بدنسازی، باید بدانید که چه مقدار وزن مجاز به همراه داشته باشید. اگر قصد دارید به یک سفر کوهنوردی بروید که در آن چیزهای زیادی را با خود حمل کنید، پس باید یک سفر بزرگ بگیرید.

کیف بدنسازی از طرف دیگر، اگر قصد دارید از آن فقط برای اهداف تمرینی داخلی استفاده کنید، باید کیف کوچکتری را برای باشگاه انتخاب کنید.

12) به این فکر کنید که برای چه کاری از آن استفاده خواهید کرد
قبل از خرید یک کیف دوشی، باید به این فکر کنید که برای چه کاری از آن استفاده خواهید کرد. اگر مطمئن نیستید، ابتدا باید آن را امتحان کنید.


نتیجه
خرید کیف باشگاه کار آسانی نیست. با این حال، با رعایت نکات ذکر شده در بالا، می توانید به راحتی یک کیف مناسب برای باشگاه پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

منبع

https://bagsforgym.com/2022-guide-how-to-choose-bag-for-gym/

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c/

کوله کوه چه کاربردی دارد؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 5 شنبه 15 مرداد 1401 نظرات (0)

وزن بسته
وزن بسته گاهی اوقات می تواند در مورد معاوضه باشد. برای بیان واضح، هرچه وزن یک کوله بیشتر باشد، وزن بیشتری را بر روی کمر خود حمل می کنید و به طور کلی، باسن، کمر و شانه های شما سریعتر زخم می شوند. با این حال، بسیاری از بسته‌ها معمولاً سنگین‌تر هستند، زیرا دارای ویژگی‌های بیشتری هستند (مانند جیب، سیم، گیره و غیره)، راحتی بیشتری را ارائه می‌دهند (مثلاً با بالشتک بیشتر، تعلیق محکم‌تر، و قاب)، یا هر دو. باید از خود بپرسید چه چیزی برای شما مهم تر است: ویژگی های اضافی "آرامش موجود" یا کاهش بار روی کمر. به جز چند مورد استثنا، بیشتر بسته های موجود در بررسی ما بین 3 تا 5 1/2 پوند وزن دارند.

نکته ای در مورد وزن بسته
فناوری مواد کوله‌پشتی حتی در دهه گذشته بسیار بهبود یافته است. بسته های مشابهی که قبلاً 8 پوند وزن داشتند، اکنون می توانند نیمی از این وزن را داشته باشند. اگر از یک بسته مدرسه قدیمی به یک بسته جدیدتر با میزان حجم و بار معادل ارتقا دهید، باید از راحتی و کاهش وزن آنها شگفت زده شوید.

با این حال، اگر تصمیم خود را گرفته اید که وزن کل بسته خود را کاهش دهید، خود بسته محل شروع کار نیست. یعنی زمانی که محتویات بسته شما بیشتر وزن را تشکیل می دهد، از ویژگی های راحتی برای صرفه جویی در یک پوند صرفه جویی نکنید. بله، بار کلی شما با بسته‌های سبک‌تر کمتر می‌شود، اما گاهی اوقات به معنای قربانی کردن لنت یا تعلیق است که در نهایت سفر شما را راحت‌تر می‌کند. به همین دلیل، بهتر است ابتدا بقیه کیت خود را سبک کنید و روی چیزی که می آورید تمرکز کنید و هرگز اول از آن استفاده نکنید. یک قانون خوب برای این کار این است که اگر دو هفته است از کالایی استفاده نکرده‌اید، آن را به خانه بفرستید. قبل از سرمایه‌گذاری روی یک بسته، آن پول را برای ارتقاء وسایل قدیمی/سنگین مانند سرپناه، کیسه خواب یا لباس خرج کنید. سپس با کاهش وزن پایه، کوله پشتی شما نیز کاهش می یابد.

سایز بندی و چیدمان مناسب بسته
بسته ها با توجه به طول خاص تنه شما مناسب هستند. برای اطمینان از اینکه راحت ترین تجربه را در مسیر به دست می آورید، بسیار مهم است که بسته ای تهیه کنید که به خوبی با بدن شما سازگار باشد. اگر خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، وزن به خوبی توزیع نمی‌شود و تقریباً مطمئناً حمل وزنه در تمام طول روز را حداقل به وضعیتی نامطلوب تبدیل می‌کند.

اندازه قاب
اندازه قاب هر بسته می تواند طیف وسیعی از طول های بالاتنه را در خود جای دهد. به عنوان مثال، یک کوچک ممکن است 16-19 اینچ را پوشش دهد، یک متوسط ​​می تواند با طول بالاتنه 18-21 اینچ، و یک بزرگ ممکن است به بهترین وجه با نیم تنه 20-23 اینچ مناسب باشد. (این مورد بسته به سازنده متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که قبل از خرید دوباره بررسی کنید).

برای اندازه گیری دقیق طول نیم تنه، باید مهره C7 و تاج ایلیاک خود را پیدا کنید. برای شروع، سر خود را به جلو خم کنید و استخوان دستگیره‌ای را که در پایین گردنتان بیرون زده است، احساس کنید. این C7 است. سپس محل تاج ایلیاک خود را پیدا کنید. برای انجام این کار، دست های خود را روی استخوان های لگن خود قرار دهید و شست ها را به سمت پشت خود قرار دهید. خط فرضی بین نوک انگشتان شست، جایی که از ستون فقرات شما عبور می کند، انتهای پایین اندازه گیری است.

اندازه و مناسب کمربند باسن
اندازه کمر شما اندازه کمربند باسن شما را تعیین می کند. اکثر تولید کنندگان نمودارهای اندازه را برای این کار ارائه می دهند.

اگر به یک سفر طولانی مدت با کوله پشتی می روید که بیش از 2 یا 3 هفته طول می کشد، اندازه کمربند ران خود را کم کنید. دور کمر شما احتمالاً نسبت به ابتدا در انتها کوچکتر می شود، اما بسته شما هنوز باید متناسب باشد. معمولاً مقدار زیادی همپوشانی بین اندازه‌ها وجود دارد (مثلاً یک اندازه کوچک با اندازه‌های 29 تا 34 اینچ و اندازه‌های متوسط ​​می‌تواند به اندازه 31-36 اینچ باشد)، بنابراین اگر ممکن است، یکی را انتخاب کنید که در هر دو قسمت کمر شما مناسب باشد. اندازه فعلی و چند اینچ کوچکتر.

کوله‌پشتی کوله‌پشتی - ایان نیکلسون بند شانه‌ای مناسب و بند باربر را نشان می‌دهد...
ایان نیکلسون بند شانه ای مناسب و بند باربر را نشان می دهد. توجه داشته باشید که فاصله کمی بین شانه ایان و بند شانه وجود دارد. باربرها (تسمه های بالایی) نیز در حدود 45 درجه ایده آل هستند، اما هر جایی از 30 تا 60 درجه مشکلی ندارد.
اعتبار: ربکا شرودر


بند شانه
هنگام پوشیدن یک بسته شبانه باردار، باید تسمه‌های شانه‌ای را که به سمت بالا و بالای شانه‌ها کشیده شده‌اند، با فضا یا شکاف بسیار کمی ببینید. باربرها (بندهایی که در صورت تلاش برای ضربه زدن به پشت خود احساس می کنید) باید تسمه های شانه ای را در حدود 45 درجه به سمت بالا بکشند، اگرچه بسته به نوع بسته آن، بین 35 تا 60 درجه قابل قبول است.

وابسته نشو اگر بسته مورد علاقه شما مناسب بدن شما نیست، سعی نکنید و به خودتان بگویید که خوب خواهد شد. به نگاه کردن ادامه دهید؛ بهترین بسته برای شما وجود دارد.

تست یک پک
هنگامی که بسته ای با ویژگی ها و ظرفیت مورد نظر خود پیدا کردید، آن را بارگیری کنید. اگر می‌توانید، توصیه می‌کنیم آن را با وسایل شخصی خود پر کنید، اما اگر از فروشگاه‌های چوب و آجر خرید می‌کنید، اکثر خرده‌فروش‌ها وزن بسته‌بندی دارند. مدتی آن را بپوشید. حداکثر وزنی را که می‌توانید حمل کنید را در آن قرار دهید و مدتی را صرف بدانید که چقدر بار را روی باسن و شانه‌ها حمل و توزیع می‌کند.

گذاشتن پک
هنگامی که یک بسته کاملاً بارگذاری شده دارید، 

بستن آن به پشت چالش بعدی است. برای شروع، مطمئن شوید که بند شانه و کمر شل هستند. طوری بایستید که پاهایتان به اندازه عرض از هم باز باشند و زانوها کمی خم شوند. در حالی که بند های شانه رو به شما باشد، با هر دست یکی را بگیرید. همانطور که با پاهای خود بلند می شوید، یک دست را از طریق یک بند و سپس دومی را بلغزانید. کمی به جلو خم شوید تا بتوانید ابتدا کمربند باسن را ببندید و مطمئن شوید که به درستی روی لگن شما قرار گرفته است. موقعیت صحیح کمربند ران معمولاً بالاتر از آن است که شلوار خود را بپوشید. کمربند باید در مرکز تاج ایلیاک بپیچد - استخوانی که هنگام اندازه گیری تنه خود پیدا کردید. هنگامی که آن را محکم کردید، می توانید تسمه های شانه و جناغ را محکم کنید و باربرها را به ترتیب تنظیم کنید.

توزیع وزن بسته
اهمیت و فایده یک بسته مناسب باید به محض اینکه آن را روی پشت خود قرار دهید مشخص شود. شما باید حدود 60 تا 80 درصد وزن بسته را روی باسن خود احساس کنید و باقیمانده آن در شانه ها و قفسه سینه پخش شود.

کوله‌پشتی کوله‌پشتی - دن ویتمور به سمت حوضه بوستون می‌رود، در حالی که بسته‌بندی را آزمایش می‌کند...
دن ویتمور در حال حرکت به سمت حوضه بوستون، در حین آزمایش بسته در آبشارهای شمالی، واشنگتن.
اعتبار: ایان نیکلسون

آناتومی بسته و تنظیم مناسب
دانستن مسیر خود و ویژگی های مختلف آن ممکن است بر تصمیم خرید اولیه شما تأثیری نداشته باشد. با این حال، تجربه شما را در مسیر بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد تا با انواع مختلف و انواع دنده از یک بسته راحت و کارآمد استفاده کنید. دانستن نحوه بستن سریع کوله روزی جداشدنی خود، زدن چوب اسکی یا میله های کوهنوردی به کناری، یا تنظیم مناسب بالابرها، در ماجراجویی شما تفاوت ایجاد می کند. در زیر نمودار ساده ای از قطعات یک بسته با نقاط تنظیم کلیدی با رنگ قرمز مشخص شده است.

کوله پشتی کوله پشتی - قسمت های مهم کوله پشتی. تسمه های قرمز کلید تنظیم هستند ...
قسمت های مهم کوله پشتی تسمه های قرمز نقاط کلیدی تنظیم هستند. مطمئن شوید که این تسمه ها را در صورت نیاز سفت یا شل کنید تا متعادل ترین حالت را داشته باشید. تنظیمات بر اساس میزان پر بودن کوله شما متفاوت است و حتی اگر در حال پیاده روی در سراشیبی یا بالا رفتن هستید، می تواند تغییر کند.
اعتبار: OutdoorGearLab

تسمه

تسمه های بالابر بار: تسمه هایی هستند که بالای تسمه های شانه ای را به بالای قاب پک متصل می کنند. آنها با تنظیم مناسب، از خم شدن کوله پشتی به پشت شما یا جابه‌جایی آن به پهلو در هر قدم جلوگیری می‌کنند. آنها برای جلوگیری از درد شانه مهم هستند و باید با زاویه 45 درجه یا اطراف آن بکشند. برای افراد معمول است که آنها را خیلی محکم بکشند، بنابراین هنگام کشیدن آنها راحت باشید. همچنین، بهتر است هر بار که کیف را می‌پوشید، اینها را تنظیم کنید.

کوله‌پشتی کوله‌پشتی - بند سینه روی هاله در امتداد مسیر می‌چرخد تا به راحتی...
بند جناغ جناغی: بند جناغ سینه روی قفسه سینه بسته می شود و تسمه های شانه را به هم وصل می کند. این ویژگی امنیت و ثبات بسته را در بدن شما افزایش می دهد. بیشتر بسته‌ها طوری طراحی شده‌اند که به بند جناغ سینه اجازه می‌دهند تا بند شانه را بالا و پایین تنظیم کند تا جای مناسبی داشته باشد (ارتفاع زیر بغل تقریباً درست است). برخی از تسمه های جناغ سینه را می توان برداشت، در حالی که برخی دیگر در جای خود ثابت می شوند.

تسمه های فشرده سازی: این تسمه ها در امتداد طرفین و گاهی اوقات در جلوی بسته سفت می شوند. آنها باید زمانی که بسته پر است طولانی شوند و زمانی که بسته تقریباً خالی است پایین بیایند. اینها به کاربر این امکان را می دهد که حتی اگر کاملاً بارگذاری نشده باشد، به یک بسته متعادل دست یابد. این یک ویژگی خوب است که به یک بسته یک شبه اجازه می‌دهد تا دو برابر یک کوله روزی در یک خرج کردن باشد.

تثبیت کننده کمربند هیپ: این بند را می توان در اطراف کمربند باسن سفت کرد و تعادل و راحتی را بهبود بخشید.

قاب
بسته های مدرن تقریبا همیشه قاب های داخلی دارند. این قاب‌ها نسبت به بسته‌های فریم خارجی قدیمی‌تر به بدن نزدیک‌تر هستند و می‌توانند به روش‌های مختلف پشتیبانی کنند:

میله های نگهدارنده آلومینیومی: این میله های نگهدارنده نازک هستند که طول بسته را می کشند تا شکل و سفتی به آن بدهند. اکثر بسته ها دارای یکی در مرکز یا دو طرف پایین قاب بسته هستند.

فریم ورق: این یک قطعه نازک و نیمه سفت از مواد است که پشت بسته را می‌پوشاند و شکل بسته را حفظ می‌کند و مانع از برخورد اشیاء به پوشنده از پارچه می‌شود. برخی از مدل ها دارای صفحات قاب قابل جابجایی هستند، در حالی که برخی دیگر دارای این قطعه یکپارچه هستند. اغلب بسته ها از یک ورق قاب و پایه های آلومینیومی برای پشتیبانی استفاده می کنند.

کوله‌پشتی کوله‌پشتی - بسته‌ای با ورقه‌ی قابل جابجایی و پشتیبان. سمت راست...
بسته ای با صفحه قاب قابل جابجایی و نگهدارنده. در سمت راست می توانید میله آلومینیومی طلایی را مشاهده کنید که در داخل بسته، در امتداد ستون فقرات قرار می گیرد در حالی که ورقه خاکستری سفت و سخت به بسته شکل می دهد و به توزیع وزن و پشتیبانی کمک می کند.
اعتبار: مک کنزی لانگ

مشاهده تصویر منبع

قاب محیطی: این بسته ها دارای حداقل مقدار لوله آلومینیومی هستند که در قسمت بیرونی بسته در قسمت پشتی قرار دارند. این ویژگی همچنین می تواند به دستیابی به یک طراحی جریان هوا کمک کند که بسته را از پشت قرار دهد تا از جمع شدن عرق در پشت جلوگیری کند. این سبک به h تمایل دارد

از بارهای سنگین‌تر حمایت کمتری داشته باشید و وزنه را از پشت خود دورتر کنید.

سبک های بسته
سبک های زیادی از بسته ها فراتر از مدل های کوله پشتی وجود دارد. برای بسیاری از فعالیت ها، به احتمال زیاد یک مدل ورزشی خاص می خواهید: یک بسته اسکی برای اسکی یا یک بسته کوهنوردی برای کوهنوردی. ظرفیت حمل دنده مورد نیاز شما انتخاب شما را تعیین می کند. در اینجا به جزئیات سبک های مختلف می پردازیم، اینکه چه چیزی آنها را منحصر به فرد می کند و چرا ممکن است یکی از این بسته های خاص را بخواهید یا نخواهید.

بسته های کوله پشتی
بسته های کوله پشتی برای حمل بارهای بزرگ (30 تا 50 پوند) برای چند روز طراحی شده اند و معمولا بین 50 تا 80 لیتر ظرفیت دارند. اگر قصد دارید مسافت های طولانی را با بارهای کوچکتر پیاده روی کنید، برای بسته های فوق سبک به زیر مراجعه کنید. بسته‌های کوله‌پشتی با یک قاب داخلی طراحی شده‌اند و معمولاً تعلیق با نقاط تنظیم زیادی را ارائه می‌دهند تا به راحتی هر وزنی را که می‌خواهید حمل کنید. نقاط تنظیم اولیه کمربند لگن، تسمه های شانه ای، بند سینه، تسمه های فشاری و باربرها هستند. اغلب، یک بسته برای کوله‌پشتی با محفظه‌های جداگانه برای انواع خاصی از وسایل، مانند محفظه‌های کیسه خواب یا تسمه‌هایی برای چسباندن پد خواب به بیرون ارائه می‌شود. این بسته‌ها تقریباً همیشه دارای سازگاری با مثانه هیدراتاسیون هستند و معمولاً شکاف‌های بطری آب را در طرفین ارائه می‌دهند تا بتوانید روش حمل آب مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

کوله پشتی کوله پشتی - تست بسته در آبشارهای شمالی، واشنگتن.
آزمایش بسته در آبشارهای شمالی، واشنگتن.
اعتبار: ایان نیکلسون

بهترین انواع کوله پشتی را اینجا ببینید.

این بسته‌ها اغلب خیلی سنگین و بزرگ‌تر از آن هستند که نمی‌توانند به خوبی به فعالیت‌های دیگر بپردازند، اما برای سفرهای چند روزه با وسایل زیاد، ظرفیت، پشتیبانی و راحتی لازم را ارائه می‌کنند.

بسته های فوق سبک
کوله پشتی فوق سبک برای آن دسته از کوهنوردان باتجربه ای است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند و فقط وسایل ضروری را حمل کنند. اگر یک بسته فوق سبک را در نظر دارید، ابتدا باید بار بسته خود را در نظر بگیرید، از وزن پایه خود (وزن کیت شما منهای غذا و آب) شروع کنید. اگر وزن پایه شما بیش از 30 پوند است و نمی خواهید آن را کاهش دهید، از یک کوله پشتی سنتی استفاده کنید. اگر وزن پایه شما در محدوده 20 پوندی است، این یک بار سبک وزن است که می تواند توسط یک بسته سنتی سبک تر یا برخی از بسته های UL به خوبی تحمل شود. با وزن پایه 10-15 پوندی، یک بسته فوق سبک بسیار مناسب است.

کوله‌پشتی کوله‌پشتی - چرخ دنده‌های بسیار سبک ماریپوزا که وارد سیرا می‌شوند.
Gossamer Gear Mariposa فوق سبک که به سیرا می رود.
اعتبار: سارا ون کلیو

بسته های فوق سبک معمولا کوچکتر هستند. به جای بسته های 60 یا 65 لیتری، بسته های 40-50 لیتری بسیار رایج تر است. آنها معمولاً دارای طراحی ساده و سبک وزن هستند، بدون زواید یا زنگ ها و سوت های غیر ضروری، از جمله فقط مفیدترین آنها. مدل های فوق سبک تمایل به ارائه گزینه های سازمانی کمتری دارند و به بسته بندی متفکرانه و خلاقانه تری نیاز دارند. توجه داشته باشید که بسته‌های مینیمالیستی معمولاً از مواد نازک‌تر و با دوام کمتر نسبت به طرح‌های اساسی‌تر استفاده می‌کنند، بنابراین بسته‌های فوق‌سبک شما به اندازه کوله پشتی‌های سنتی بادوام یا طولانی نخواهد بود. با این حال، فشار ذخیره شده روی شانه های شما چیزی است که ممکن است کوله پشتی را ارزشمند کند. مانند بسیاری از بسته‌ها، مدل‌های فوق سبک در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شوند و برخی از آنها حتی سفارشی‌سازی را ارائه می‌کنند.

پک های زنانه
کوله‌پشتی کوله‌پشتی - متوجه شدیم که درب بالایی آریل برای نگه‌داشتن آن عالی است...
ما متوجه شدیم که درب بالایی Ariel برای پایین نگه داشتن طناب‌های کوهنوردی و همچنین لایه‌ها یا وسایل اضافی عالی است.
اعتبار: تام مک دونالد

اگرچه زنان /می توانند/ پک های تک جنسیتی یا بسته های مردانه با اندازه مناسب بپوشند، بسیاری از مدل ها در نسخه های طراحی شده برای زنان عرضه می شوند. همانطور که در بررسی پک‌های زنانه اشاره شد، این محصولات نسبت به پک‌های مردانه طول نیم تنه کوچک‌تر و عرض شانه‌های باریک‌تری دارند، همچنین کمربندهای منحنی کمر و بند‌های شانه‌ای که با تیپ‌های بدن زنان بهتر عمل می‌کنند.

بسته های تخصصی
برخی از بسته ها برای فعالیت های خاص مانند کوهنوردی در کوهستان یا شکار طراحی شده اند. این بسته ها بر روی ویژگی های خاصی متمرکز خواهند شد که قابلیت استفاده را در آن مناطق بهبود می بخشد.

نتیجه
پس از در نظر گرفتن ملاحظات اولیه ظرفیت، سبک و تناسب، باید به خوبی در راه رسیدن به بسته (یا بسته) عالی برای ماجراجویی های خود باشید. فراموش نکنید که خود را در مورد تنظیمات و عملکردهای احتمالی بسته جدید خود آموزش دهید تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید و از آن لذت ببرید.

منبع

https://www.outdoorgearlab.com/topics/camping-and-hiking/best-backpacks-backpacking/buying-advice

نحوه انتخاب کوله پشتی پیاده روی و کوه+ خرید عمده کوله

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 15 مرداد 1401 نظرات (0)

چگونه یک کوله پشتی کوهنوردی انتخاب کنیم
دانستن نحوه انتخاب یک کوله پشتی کوهنوردی که متناسب با نیازهای شما باشد برای یک سفر راحت و بسیاری موارد دیگر ضروری است. کوله پشتی خیلی کوچک این خطر را دارد که نتواند تمام وسایل شما را حمل کند.
نحوه انتخاب کوله پشتی پیاده روی

توسط تحریریه ورزش ارتفاع

23 مارس 2022

به اشتراک بگذارید

FacebookLinkedInTwitterEmail
کوله پشتی خیلی بزرگ ممکن است باعث مشکلات شانه، کمر یا حتی زانو شود. شما ممکن است به اشتباه بسته بندی کنید و در نهایت وزن بیشتری نسبت به بدنتان تحمل کنید. سه عنصری که هنگام انتخاب کوله پشتی کوهنوردی باید به آن توجه کنید عبارتند از:

نحوه انتخاب سایز صحیح کوله پشتی کوهنوردی
به کدام ویژگی های کوله پشتی پیاده روی نیاز دارید؟
آیا کوله پشتی پیاده روی شما برای شما مناسب است؟
مطمئن شوید که مجموعه ما از بهترین کوله پشتی های پیاده روی موجود امروز را بررسی کنید.
 
اندازه کوله پشتی کوهنوردی
اول از همه، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع پیاده روی انجام می دهید و مدت سفر شما چقدر خواهد بود. شما باید مقدار وسایلی را که باید حمل کنید و همچنین اندازه هر مورد را در نظر بگیرید. اگر برای رسیدن به مقصد 6 ساعت از کوه بالا می روید، کمترین وزن ممکن را روی کمر خود می خواهید.

بسته به دنده ای که دارید و تعداد روزهای ماجراجویی شما، حجم مناسب می تواند بین 30 تا 80 لیتر باشد.

آخر هفته (1 تا 3 شب) = 30 تا 50 لیتر
برای سفرهای آخر هفته، 30 تا 50 لیتر مناسب است. در این پارامترها، شما می توانید به راحتی هر چیزی را که نیاز دارید به همراه داشته باشید.

انتخاب ما: گریگوری زولو 35
ویژگی های کوله پشتی پیاده روی
ویژگی های کوله پشتی اغلب می تواند نقطه تصمیم گیری برای خرید باشد. برخی از ویژگی ها برای سفرهای خاص ضروری هستند و به کل سفر سهولت می بخشند. ویژگی هایی مانند پوشش های باران یکپارچه برای سفر در آب و هوای مرطوب ایده آل هستند. کوله پشتی های سازگار با هیدراتاسیون، شکستگی های متعدد آب را از بین می برند و برای همه سفرها، به خصوص در آب و هوای گرم و خشک، عالی هستند. اگر در دمای زیر صفر سفر می کنید، شیلنگ روی مثانه هیدراتاسیون شما ممکن است یخ بزند، بنابراین مهم است که این عوامل را در نظر داشته باشید.

در زیر ویژگی‌های کوله‌پشتی کوهنوردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. همه آنها برای همه مناسب نیستند، اما ویژگی هایی مانند بسته های روزانه قابل جابجایی و محفظه های کیسه خواب می توانند مفید باشند.


قاب کوله پشتی
سه نوع قاب برای کوله پشتی کوهنوردی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اکثر کوله پشتی ها با قاب داخلی ساخته می شوند.

بدون قاب: برای کسانی که به دنبال چیزی بسیار سبک وزن هستند، یک کوله پشتی با قاب قابل جابجایی یا بدون قاب برای شما مناسب است.

قاب خارجی: یک کوله پشتی با قاب خارجی برای کوهنوردانی طراحی شده است که بارهای سنگین و شاید کمی غیرعادی را حمل می کنند. اگرچه آنها تهویه خوبی را ارائه می دهند، اما این بسته ها کمتر رایج هستند مگر اینکه وسایل و تجهیزاتی با اندازه غیرعادی مانند قایق های بادی حمل کنید.

قاب داخلی: کوله پشتی های قاب داخلی رایج ترین هستند. این کوله‌پشتی‌ها طوری طراحی شده‌اند که شکل بدن کوهنورد را در آغوش گرفته و وزن بار را پراکنده کنند. در حالت ایده آل، اکثر وزن کوله پشتی باید روی باسن شما باشد، نه شانه های شما. برخی از کوله‌های پشتی از فناوری‌هایی استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که وزن بار به باسن شما منتقل می‌شود.


تهویه
هنگامی که یک کوله پشتی کوهنوردی با قاب داخلی می پوشید، راهی برای جلوگیری از عرق کردن کمر وجود ندارد، این فقط بخشی از سفر است. اگرچه نمی توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد، اما عرق کردن پشت را می توان با یک سیستم تهویه مناسب کاهش داد. اکثر کوله پشتی ها سیستم تهویه مخصوص به خود را دارند که در پنل پشتی ادغام شده است. برخی از کوله‌های پیاده‌روی دارای توری قابل تنفس هستند که در کنار پشت شما قرار می‌گیرد و به کوله‌پشتی اجازه می‌دهد تا چند اینچ از شما فاصله بگیرد. این یک سیستم تعلیق توری کششی است که به جریان هوا اجازه می دهد و تهویه پشتی را افزایش می دهد.


لایه گذاری
هنگامی که کوله پشتی را برای مدت طولانی حمل می کنید، راحتی ضروری است، بنابراین به دنبال پدهای مناسب باشید. از آنجایی که بیشتر بار روی باسن شما می‌نشیند، کمربند لگن دار مهم است. کوله پشتی را امتحان کنید و به هر گونه ناراحتی یا لکه های مالشی دقت کنید. تسمه های شانه دار نیز مهم هستند. یک بار سنگین با تسمه‌های شانه‌ای با حداقل پد می‌تواند منجر به درد پشت یا مفاصل شانه بعد از یک روز طولانی شود.


جیب ها
جیب ها! ما آنها را دوست داریم و به آنها نیاز داریم. برای برخی از کوهنوردان، هر چه جیب های بیشتری روی کوله پشتی داشته باشد، بهتر است. برای دیگران، جیب بیشتر در کوله پشتی به معنای دردسر بیشتر است. اگر اهل جیب‌بازی هستید، این یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که هنگام انتخاب کوله‌پشتی کوهنوردی به آن توجه می‌کنید.

جیب های ضروری:
جیب‌های کمربند باسن: این جیب‌ها برای میان‌وعده‌ها، چوب‌های چوبی، تلفن همراه یا GPS ایده‌آل هستند. نزدیک و راحت، می‌توانید دقیقاً همان چیزی را که به دنبالش هستید، بدون نیاز به توقف یا برداشتن کوله‌پشتی بیابید.

جیب های کناری: اغلب کوله پشتی ها دارای جیب های جانبی کشسان هستند. این جیب ها محل مناسبی برای نگهداری بطری آب برای آبرسانی سریع هستند. نگه داشتن چند صندل نیز راحت است. پس از رسیدن به کمپ هیچ چیز بهتر از این نیست که چکمه های پیاده روی خود را در بیاورید و چند صندل بیندازید. به طور مشخص،

اگر در سرما یا در برف پیاده‌روی می‌کنید، اینطور نیست.

جیب های جلو: چه یک جیب جلویی بزرگ با زیپ یا یک جیب با سگک بسته وجود داشته باشد، اینجا مکان خوبی برای پنهان کردن نقشه یا یک ژاکت خشک است. برخی از جیب های جلو دارای جیب های داخلی کوچک تری برای سازماندهی هستند. بقیه از مواد ضد آب ساخته شده و برای جدا کردن دنده مرطوب شما از دنده خشک در نظر گرفته شده است.

جیب های درب: برخی از کوله پشتی ها دارای جیب های درب دار هستند. این جیب ها به طور کلی بسیار کوچک هستند و برای وسایل کوچک یا تخت طراحی شده اند. اگر در دماهای سردتر سفر می‌کنید یا از یک خط الراس عبور می‌کنید، این مکان مکانی عالی برای نگهداری یک توک یا چند دستکش خواهد بود.


دسترسی به کوله پشتی
بیشتر کوله‌پشتی‌ها از بالا بارگیری می‌شوند، به این معنی که شما از طریق یک دهانه بزرگ در بالا به تمام وسایل داخل آن دسترسی دارید. اگر کوله پشتی خود را به طور موثر بسته بندی نکرده باشید و دائماً به دنبال اقلامی از کف آن هستید، می تواند کمی آزاردهنده باشد. در مواردی مانند این، زیپ های جانبی نجات دهنده هستند.

کمتر دیده می شود کوله پشتی هایی که مانند یک چمدان باز می شوند. اینها مخصوصاً زمانی مفید هستند که در جستجوی یک مورد خاص در داخل هستید. اگرچه راحت است، اما این طراحی دسترسی کمتر رایج است و عمدتاً در بسته های مسافرتی به جای کوله پشتی پیاده روی یافت می شود


بسته روزانه قابل جابجایی
همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از کوله پشتی ها مجهز به یک بسته روزانه قابل جابجایی هستند. اگر قصد سفرهای یک روزه از کمپ خود را دارید، این یک ویژگی راحت است.

سازگاری با هیدراتاسیون
حفظ آب بدن مهم است چه در تابستان، چه در پاییز و چه در زمستان. کوله پشتی هایی که با هیدراتاسیون سازگار هستند به شما این امکان را می دهند که به طور موثر و راحت هیدراته بمانید و شکستگی آب را از بین ببرید. به طور کلی، شما یک شلنگ متصل به مثانه آب خواهید داشت که به راحتی به یکی از تسمه های شانه شما متصل می شود. در طول مسیر احساس تشنگی می کنید؟ مشکلی نیست! شلنگ را بگیرید و شروع به نوشیدن کنید.

مشاهده تصویر منبع

محفظه کیسه خواب
کوله پشتی های بیشتری به محفظه های کیسه خواب مجهز می شوند. این معمولا در پایین کوله پشتی قرار دارد و یک جیب مجزا است که کاملاً برای کیسه خواب شما طراحی شده است. به طور کلی، این جیب مانند یک کیسه وسایل طراحی شده است تا بتوانید کیسه خواب خود را بدون کیسه فشاری یا کیسه وسایل نگهداری کنید.

تسمه های خارجی، قلاب ها و حلقه ها
اینکه بتوانید وسایل را در قسمت بیرونی کوله پشتی پیاده روی خود حمل کنید، لذت بخش است. تسمه های بادوام معمولاً در نزدیکی پایین کوله پشتی و همچنین کناره ها یا جلو قرار دارند. این تسمه ها برای اتصال چادرها یا پدهای خواب فومی بزرگتر مانند Therm-a-Rest RidgeRest Classic ایده آل هستند. میله های کوهنوردی یا کوهنوردی و تبرهای یخ بهتر است با تسمه یا حلقه به کناره یا جلوی کوله پیاده روی متصل شوند. شما نمی خواهید اینها را به صورت افقی و با استفاده از تسمه های پایین کیف وصل کنید زیرا در معرض خطر گرفتار شدن بر روی موانع در طول مسیرها یا آسیب دیدن خود هستید.

منبع

https://altitude-blog.com/en/how-to-pick-a-hiking-backpack/

https://robonak.ir/%da%a9%d9%88%d9%84%d9%87-%da%a9%d9%88%d9%87-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

روش انتخاب بهترین کیف+ خرید عمده کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 جمعه 14 مرداد 1401 نظرات (0)

انتخاب کیف آخر هفته
کیسه آخر هفته خانه
روش
انتخاب کیف آخر هفته
این روزها بیشتر و بیشتر رایج شده است که برای استراحت و دوری از زندگی روزمره چند روزی به مسافرت بروید. کیف سفر خود را برای یک آخر هفته طولانی آماده می کنید و بیایید برای ماجراجویی برویم. و در Pachamama، ما کاملاً پایبند هستیم!

در واقع، در جامعه ما، که گاهی اوقات مطالبه گری است (و گاهی اوقات کمی استرس زا!)، بیشتر و بیشتر مردم خوشحال هستند که تعطیلات آخر هفته را برای تغییر هوا سپری می کنند. و حق با آنهاست! کمی رها کردن هرگز به کسی آسیب نرسانده است. برعکس، به شما این امکان را می‌دهد که باتری‌های خود را دوباره شارژ کنید و برای هفته جدید آینده به حالت خوبی برگردید.

انتخاب کیف آخر هفته
چه تعطیلات آخر هفته در حومه شهر باشد یا یک سفر شهری در شهری در اروپا، هر فرصتی خوب است که کیف آخر هفته خود را بردارید و برای چند روز فرار کنید. اما متأسفانه این لحظه لذت گاهی به درد تبدیل می شود زیرا شما مواد مناسب را انتخاب نکرده اید! و کیف مسافرتی شما کاملاً برای سفر شما نامناسب است.

به همین دلیل، برای اینکه تعطیلات آخر هفته شما را خراب نکنیم، تصمیم گرفتیم تمام معیارهایی را که باید در نظر بگیرید تا بتوانید همراه وفاداری را که در تمام تعطیلات آخر هفته شما را دنبال می کند، انتخاب کنید، توضیح دهیم!

 

کیف های چرمی
 

معیارهایی برای اینکه کیف آخر هفته خود را خوب انتخاب کنید
همه کاره بودن کیف آخر هفته
اولین معیاری که باید در نظر گرفت، تطبیق پذیری کیف آخر هفته شماست. در واقع، همه کیف های آخر هفته برای استفاده یکسان در نظر گرفته نشده اند. شرم آور است اگر یکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده نمی کند. از سوی دیگر، اگر بتوانید از کیف خود در چندین موقعیت استفاده کنید، به یک مزیت بزرگ تبدیل خواهد شد.

نیاز خود را تعریف کنید
در این مرحله، بسیار مهم است که نیاز خود را تعریف کنید و از چمدان مسافرتی خود استفاده کنید!

کوله پشتی احتمالاً می تواند راه حلی باشد به شرط اینکه ظرفیت زیادی داشته باشد یا شما سبک سفر کنید! به عنوان مثال کوله پشتی چرمی ما مدل JOE با ظرفیت 23 لیتر برای یک استراحت دو یا سه روزه در سفرهای سبک مناسب خواهد بود.

به همین ترتیب، ما داوطلبانه تصمیم می‌گیریم به چند دلیل در اینجا در مورد چمدان صحبت نکنیم. از یک طرف زیرا برای یک آخر هفته طولانی مناسب به نظر نمی رسد. اغلب بزرگ و حجیم، چمدان برای اقامت طولانی مدت یک هفته یا بیشتر ترجیح داده می شود. از سوی دیگر، برای یک موضوع سبک. یک کیف مسافرتی جذابیت بیشتری نسبت به یک چمدان برای یک سفر آخر هفته دارد!

برگردیم به چمدان های مسافرتی 🙂 اول از همه به ظرفیت کیف خود فکر کنید. چمدان های مسافرتی برای 24، 48 یا 72 ساعت وجود دارد. یعنی کیسه های بزرگتر یا کوچکتر که به شما امکان می دهد وسایل خود را به مدت یک، دو یا سه روز نگهداری کنید. این به شما بستگی دارد که معمولاً چقدر می روید.

بهترین کیف ها را اینجا مشاهده و تهیه نمایید.

 منبع

https://www.pachamama-handcraft.com/choosing-your-weekend-bag/

نکات مهم هنگام انتخاب کیف دستی

تولیدی کیف عمده بازدید : 2 جمعه 14 مرداد 1401 نظرات (0)

6 نکته برای انتخاب کیف دستی
کیف دستی کلیدی است که شما را زنانه تر می کند. علاوه بر این، استفاده از یک کیف دستی برای تطبیق با آرایش غیررسمی خود، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و ظاهر کلی شما را شیک تر و چشمگیرتر می کند.

اما انتخاب کیف سخت تر از انتخاب لباس است. در انتخاب کیف به شش نکته زیر توجه کنید:

1. طول


طول یک جزئیات مهم است که اغلب نادیده گرفته می شود. کیف دستی شما قسمتی از بدنتان را که در کنار آن قرار دارد برجسته می کند، بنابراین این نکات را در نظر داشته باشید:

برای اینکه باسنتان پهن‌تر به نظر برسد، کیفی را انتخاب کنید که در سطح باسن باشد.

برای اینکه کمرتان خوش فرم تر به نظر برسد، یک کیف تا کمر انتخاب کنید.

2. شکل دادن


شکل کیف های دستی از مربع و ساختار یافته تا نرم و گرد متغیر است. برای ایجاد تعادل، به دنبال کیفی با ویژگی‌هایی باشید که برعکس بدن شما هستند. مثلا:

اگر فرم بدنی صاف دارید، به دنبال یک کیف چروک یا گرد باشید تا توهم انحنا را ایجاد کنید.

اگر در سمت گرد هستید، یک کیف ساختار یافته تر ویژگی های شما را برجسته می کند.

3. اندازه


کیف دستی شما باید متناسب با تناسب کلی بدن شما باشد. اگر قد بلند و/یا تنومند هستید، یک کیف کوچک در جای خود ظاهری ندارد. اگر کوچک هستید، یک بزرگ که خیلی بزرگ است شما را تحت تأثیر قرار می دهد. کیفی را انتخاب کنید که با تناسب شما هماهنگ باشد.

4. سبک


کیفی که برای بقیه لباس‌های شما خیلی معمولی یا خیلی رسمی است، یک مد رایج است که «نباید». مجلات و وبلاگ های مد را مطالعه کنید تا بدانید کدام کیف با لباس های خاص بهتر به نظر می رسد. پینترست همچنین مکانی عالی برای جستجوی ایده های کیف + لباس است.

5. عملکرد


در حالی که کیف شما باید خوب به نظر برسد، باید به هدف خود نیز عمل کند. هیچ چیز آزاردهنده‌تر از یک کیف کوچک نیست که با وسایل ضروری شما جا نمی‌شود... یا اینکه دائماً چیزهایی را در کیفی که خیلی بزرگ است یا محفظه‌های زیادی دارد گم کنید. مطمئن شوید که اندازه و محفظه های مختلف کیف برای شما مناسب است.

6. رنگ


رنگ یکی از مهم ترین نکات کیف دستی است. در اینجا دو نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

قانون قدیمی را فراموش کنید که کیفتان را با کفشتان ست کنید. در حالی که کیف و کفش شما باید با هم هماهنگ باشند، اما لزومی ندارد که دقیقاً مطابقت داشته باشند.

یک کیف مشکی یا قهوه ای بیشترین مسافت پیموده شده را به شما می دهد، اما از امتحان کردن چیزهای متفاوت نترسید. قرمز، شرابی، سبز جنگلی و آبی تیره از رنگ‌های متنوع کیف دستی هستند.

کیف یکی از لوازم جانبی محبوب است که ضروری است. با انتخاب کیفی که مناسب خودتان است، که ترکیبی عالی برای لباس هایتان است و با سلیقه ترین و جذاب ترین زن در میان جمعیت خواهید شد!


قبلی: چگونه یک مرد می تواند با موفقیت به عنوان یک زن در انظار عمومی عبور کند
بعدی: 5 روش برای اینکه دستانتان زنانه تر به نظر برسد

منبع

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

https://www.roanyer.com/6-Tips-for-Choosing-handbags

چند منظوره ترین رنگ کیف دستی چیست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 سه شنبه 11 مرداد 1401 نظرات (0)

کشور مبدا
کشوری که کیف در آن ساخته می شود نقش زیادی در کیفیت دارد.

کشورهای خاصی مانند ایتالیا و فرانسه وجود دارند که کیف های چرمی باکیفیت تولید می کنند، اما مطمئن شوید که کیف های چرمی را فقط به دلیل داشتن برچسبی که روی آن نوشته شده در ایتالیا ساخته شده است، نخرید.

کسب‌وکارهای بزرگ می‌دانند که مردم کیف‌های ایتالیایی می‌خرند، بنابراین کیف‌هایشان را در هر کجا که ارزان‌ترین قیمت را دارند درست می‌کنند و سپس آن‌ها را در ایتالیا تکمیل می‌کنند تا بتوانند آن برچسب را اضافه کنند و کیف را به شما بفروشند.

گرفتار حقه ها نشوید کیف خود را فقط به خاطر کشور نخرید - آن را به دلیل کیفیت و به دلیل اینکه آن را دوست دارید بخرید!

 بودجه شما
در شماره 6 ما "بودجه" را داریم. این ساده است - اگر پول کافی برای یک کیف ندارید، محدودیت آن وجود ندارد.

گاهی اوقات کیف های چرمی ممکن است بیش از 1000 دلار قیمت داشته باشند و گاهی اوقات ممکن است برای بودجه شما کمی زیاد باشد.

ما در Von Baer Bags مشکلات شما را درک می کنیم.

به همین دلیل است که ما بهترین کیف های چرمی را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تر تولید کرده ایم!

بله، درست است - شما می توانید کیف رویاهای خود را بدون شکستن بانک بدست آورید!

یک کیف گران قیمت لزوما کیفی با کیفیت بالا نیست و یک کیف ارزان لزوما کیفیت پایین تری نخواهد داشت.

شما در حال تلاش برای دریافت بهترین کیف برای پول خود هستید. شما سعی نمی کنید بیشترین پول را برای کیف بدهید. یادت باشد.

 سبک
با توجه به سایر موارد - اکنون زمان سبک است.

می‌دانید که کیف بادوامی است، می‌دانید که جیب‌های کافی دارد، می‌دانید که لپ‌تاپ شما در آن جا می‌شود و می‌دانید که چرم خوبی است.

اگر همه این موارد را دارد و واقعاً آن را دوست دارید - آماده اید. شما کیف خود را پیدا کرده اید و آماده هستید که با آن دنیا را بپذیرید!

بسته بندی

مطمئن شوید که همه اینها را در نظر می گیرید تا بهترین مورد را بدست آورید!

با تشکر از شما برای خواندن! اگر این برای شما مفید بود، نظر خود را با نظرات خود در زیر بگذارید و این پست را به اشتراک بگذارید!

نویسنده: آلبرت وارکی

نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب
خانه وبلاگ توسط ALG – به روز رسانی ها و راز مراقبت از چرم چگونه کیف چرمی رنگ مناسب را انتخاب کنیم
نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب
 14 سپتامبر 2021 توسط ALG نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب 0 نظر
مشکی و قهوه‌ای رنگ‌های محافظه‌کار و در عین حال کلاسیک برای کیف‌های چرمی هستند، اما کدام رنگ را باید در یک قطعه سرمایه‌گذاری که قصد خرید آن را دارید انتخاب کنید؟ ما نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که باید در هنگام انتخاب رنگ کیف و اینکه هر کدام از آنها نشان می‌دهند به خاطر داشته باشید.

تصمیم گیری در مورد یک کیف دستی چرمی عالی هرگز آسان نیست: شما باید به کیفیت، سبک، طراحی فکر کنید و همچنین به انواع رنگ های موجود نگاه کنید. اما انتخاب رنگ اکسسوری های چرمی به سلیقه و ترجیح بستگی دارد.

رنگ‌های مشکی و شکلاتی بسیار کلاسیک هستند و متنوع‌ترین رنگ‌ها هستند، بنابراین هر دو رنگ‌های سرمایه‌گذاری بسیار خوبی خواهند بود. سرمایه‌گذاری روی رنگ‌های قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای و رنگ‌های دستی نیز یک راه عالی برای قرار دادن شخصیت شما در لوازم جانبی است.

همانطور که گفته شد، این روزها قهوه ای و مشکی آزادانه تر و ماجراجویانه تر مخلوط می شوند. بنابراین، قانون کلی برای چه اکسسوری هایی که می توانید با موفقیت در ترکیب قهوه ای/مشکی یا برعکس استفاده کنید چیست؟

برای یک استایل قدیمی، اگر می‌خواهید ظاهری کلاسیک و محافظه‌کار داشته باشید، تطبیق کمربندتان با کفش‌هایتان یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام این کار است.

با این حال، زن مدرن نباید ترس داشته باشد که در نحوه استفاده از لوازم جانبی کمی ماجراجوتر باشد.

سایه های یک خانواده رنگ همیشه مناسب هستند، به عنوان مثال، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن، یا قهوه ای تیره و مشکی. ایده خوبی است که از رنگ های مشکی، قهوه ای و خرمایی به عنوان پایه های خود استفاده کنید و سپس سطوح سلیقه ای از رنگ ها را از آنجا بسازید.

مشکی

مشکی رنگ کلاسیک مورد علاقه همیشه است که با هر چیزی ست می شود. شما می توانید مدل کیف مشکی را انتخاب کنید که می تواند برای لباس مجلسی یا تجاری استفاده شود. این کیفی است که باید در کمد لباس خود داشته باشید. شما می‌توانید مشکی را برای یک کیف دستی همه‌کاره انتخاب کنید که می‌تواند روی شانه، صلیب بدنه یا به‌عنوان کلاچ حمل شود تا از ارزش دلاری خود بیشترین بهره را ببرید.

سفید

یک کیف دستی سفید بسته به سبک کیف می تواند غیررسمی، تجاری یا رسمی باشد. این رنگ می تواند سفید خالص باشد یا در طیف وسیعی از رنگ های سفید مایل به زرد قرار گیرد. اگر می خواهید تضاد واضحی ایجاد کنید، رنگ سفید برای یک کیف پول با همه چیز مطابقت دارد. تطبیق‌های معمول سفید و آبی برای یک فضای دریایی هستند. اگر لباس یا بلوز چاپی می پوشید و پس زمینه سفید است، انتخاب کیف دستی سفید رنگ ها را برجسته می کند.

مشاهده تصویر منبع

چند منظوره ترین رنگ کیف دستی چیست؟

پس از سیاه و سفید، خاکستری یکی از پرکاربردترین رنگ های کیف دستی است. می توانید یک خاکستری زغالی عمیق انتخاب کنید یا به سمت مخالف طیف خاکستری بروید و یک کیف پول خاکستری روشن انتخاب کنید. شما می خواهید کیف خاکستری خود را با ارزش رنگ لباسی که می خواهید بپوشید هماهنگ کنید.

زغال چوبی

رنگ زغالی تقریباً با هر رنگی مانند سیاه است. این مقدار روشن تر از سیاه است اما تیره تر از خاکستری روشن است. بهترین رنگ ها برای استفاده با زغال چوب از ترکیب آن با آبی، قرمز، صورتی، زرد و سفید متفاوت است. اگر رنگ خنثی دیگری به جز مشکی می خواهید، ممکن است این رنگ را انتخاب خوبی بیابید.

رنگ قهوه ای

قهوه ای رنگی خاکی است که می تواند تقریباً با هر رنگی هماهنگ شود. شما می خواهید رنگ لباس خود و اینکه رنگ آن گرم یا سرد است را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند رنگ قهوه ای مناسب را انتخاب کنید.

اکرو/کرم/بژ/برنزه

در طبیعت، رنگ های قهوه ای از نظر ارزش و رنگ متفاوت است. اکرو مانند کتان سفید نشده یا رنگ کرم است. می تواند ته رنگ های گرم را به خود بگیرد. شما می خواهید حداقل یک کیف پول رنگی اکرو در کمد لباس خود داشته باشید که رنگ آن سفید روشن است و برای لباس شما بسیار زیاد است. رنگ بژ چند رنگ تیره تر از کرم است. شما می توانید این رنگ ها را تقریبا با هر رنگی ترکیب کنید تا کنتراست خیره کننده ای داشته باشید.

زین برنزه

برنزه زینی می تواند از روشن تا تیره متغیر باشد. رنگ قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای زینی غنی و خامه‌ای است. این رنگ اغلب با لباس‌های غیررسمی مرتبط است، اما می‌توانید از یک کیف زینتی برنزه با لباس‌های تجاری، مانند رنگ شاه بلوطی، استفاده کنید. اگر می‌خواهید تضاد ایجاد کنید، آبی جین آبی برای یک کیف زین برنزه مناسب است.

قهوه ای اسپرسو

قهوه ای تیره گرم اسپرسو یک رنگ غنی و تند برای کیف است. می توانید از کیف قهوه ای اسپرسو با هر لباس رنگ گرمی استفاده کنید. می توانید آن را با رنگ های شرابی، روست، برنزه گرم، طلایی و آبی متوسط ​​ست کنید.

فلزی

رنگ‌های متالیک طلایی، نقره‌ای، مسی، اسپندی و برنجی می‌توانند به عنوان رنگ‌های برجسته برای کمد لباس شما استفاده شوند. یک رنگ متالیک را با مشکی برای کنتراست خیره کننده ترکیب کنید. زمانی که کیف پولی متالیک رنگی را حمل می کنید رنگ بورگوندی، بنفش و سبز تیره غنی می شود.

منبع

https://vonbaer.com/blogs/blog/7-things-to-look-out-for-before-buying-a-leather-bag

https://robonak.ir/

بهترین کیف چرمی+ خرید کیف چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 سه شنبه 11 مرداد 1401 نظرات (0)

دوام و کار دستی
بهترین کیف های چرمی از بادوام ترین چرم ها به دست می آیند. آنها آثار هنری حرفه ای هستند - این فقط در کنار هم قرار دادن قسمت های مختلف نیست. دو چیز باید شامل شود: (1) انتخاب دقیق چرم و (2) دوخت دقیق.

کیف ایده آل می تواند وزن خاصی را نگه دارد و بدون اینکه اصلا ضعیف شود جابه جا شود. به همین دلیل دانه بسیار مهم است – چرم تمام دانه بادوام ترین کیف ها را می سازد. اما چرم با دانه بالا جایگزین مقرون به صرفه تری است که کار می کند.

دوخت روی کیسه باید صاف، به سختی قابل توجه و بدون هیچ گونه نخ شل باشد. مهم است که سطوح داخلی و خارجی را برای این قوام بررسی کنید.

دسته ها نیز باید از طریق دوخت های تقویت شده یا وسایل فلزی به بدنه متصل شوند. شما نمی‌خواهید این دسته‌ها به کیف چسبانده شوند - در خطر شل شدن یا جدا شدن هستند.

 مشاهده تصویر منبع


mbbackvb5. سخت افزار
قبل از خرید کیف چرمی، کیفیت تمام قطعات کوچک را بررسی کنید. همیشه بررسی جزئیات از هر طرف کیف کمک می کند. اینها ویژگی هایی هستند که باید به آنها توجه زیادی داشته باشید:

سگک
دستگیره ها
قفل
حلقه های فلزی
اتصالات بند شانه
زیپ (توجه داشته باشید که زیپ های فلزی کیفیت بهتری نسبت به زیپ های پلاستیکی دارند)
برای خرید کیف به صورت آنلاین - روی عکس ها زوم کنید تا بتوانید تک تک قطعات را بررسی کنید. همچنین به یاد داشته باشید که به تصاویری نگاه کنید (یا درخواست کنید) که کیف را با زیپ بسته و باز نشان می دهد.

 


 رنگ
در اینجا به تفکیک رنگ‌های رایج کیف چرمی و محیط هر یک می‌پردازیم: مشکی، قهوه‌ای تیره، خرمایی و قهوه‌ای روشن.

مشکی و قهوه ای تیره برای محیط های حرفه ای مناسب هستند. آنها احساس اقتدار و قدرت را به نمایش می گذارند. قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای و روشن‌تر با فضای کاری معمولی یا آرام‌تر به خوبی هماهنگ می‌شوند.

رسمی ترین گزینه مشکی است، زیرا کت و شلوارهای همه رنگ ها را تکمیل می کند. اما به خاطر داشته باشید که چرم قهوه ای تیره (شکلاتی) انتخاب عالی دیگری است. این رنگ حتی پس از یک دهه می تواند بسیار شیک و شیک بماند.

از کیف هایی که بیش از 2 رنگ مختلف دارند یا دوخت با رنگ متضاد دارند خودداری کنید. این کیسه ها پر زرق و برق دیده می شوند. تنها یک رنگ مطمئن ترین گزینه خواهد بود.

 بهترین انواع کیف های چرمی را تولیدی کیف روبنک تولید و ارائه می کند.


در نهایت، باید نوع بیانیه ای را که می خواهید با کیف خود بیان کنید، در نظر بگیرید. طراحی باید متناسب با حرفه شما باشد.

خود کیف باید کاری را که شما نیاز دارید انجام دهد. انتخاب درست می تواند سبک و تصویر شما را به سطح بالاتری برساند. این به شما کمک می‌کند تا هر کجا که می‌روید بیانیه‌ای قدرتمند داشته باشید.

در همین راستا - دانستن تفاوت های کیف و کیف پیام رسان مهم است:

کیف

این برای وکلا، حسابداران، مهندسان، پزشکان، افراد تجاری و سایر متخصصانی که اسناد/لپ‌تاپ‌ها را به و از دفتر حمل می‌کنند مفید است.
این بهترین انتخاب برای همراهی کت و شلواری است که در محل کار یا جلسه می پوشید
کیف ضمیمه یک کیف مجلل کوچک‌تر است که می‌توان از آن برای بردن چند سند یا لپ‌تاپ به یک جلسه یا ارائه بدون نیاز به یک کیف سایز کامل استفاده کرد.
کیف مسنجر

این کمتر رسمی و همه کاره تر از یک کیف است
این به معنای حمل بر روی شانه یا بدن متقاطع است
برای محیط های کاری معمولی یا هنگام سفر برای تعطیلات عالی عمل می کند

منبع

https://www.realmenrealstyle.com/buying-leather-bag/

بهترین کیف مدرسه برای کودک و نوجوان

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 دوشنبه 10 مرداد 1401 نظرات (0)

در اینترنت بگردید تا ببینید چه چیزی متناسب با نیاز شما در دسترس است. به وب‌سایت‌های مختلفی برای فروشگاه‌های نزدیک نگاه کنید، به کیف‌هایی که در فروشگاه‌های خود ارائه می‌کنند و بررسی‌های محصولی که در دسترس هستند توجه کنید. این به شما کمک می کند تا بفهمید به چه فروشگاه هایی بروید و انتخاب های شما را قبل از خرید محدود می کند.
همچنین می توانید جستجوی آنلاین «بهترین کوله پشتی مدرسه»، «کیف پیام رسان سخت» یا جستجوی مشابه دیگری را انجام دهید تا ببینید چه چیزی به طور کلی در دسترس است.
شما می توانید یک کیف مدرسه را از یک خرده فروشی کاملاً آنلاین خریداری کنید، اما این می تواند یک قمار باشد. قبل از خرید نمی توانید کیف را لمس کنید و کیفیت آن را بسنجید. شما همچنین نمی توانید آن را امتحان کنید و تعیین کنید که آیا مناسب است.
نکته: اگر می‌خواهید از فرصت استفاده کنید و یک کیف آنلاین بخرید، فقط مطمئن شوید که شرکت سیاست بازگشت خوبی دارد که به شما امکان می‌دهد اگر کیف را دوست ندارید، آن را برگردانید.

تصویر با عنوان انتخاب کیف مدرسه مرحله 10
2
مجموعه ای از کیف هایی که فکر می کنید جذاب هستند را انتخاب کنید. شما فقط نمی خواهید یک کیف محکم و به اندازه کافی بزرگ انتخاب کنید، بنابراین خرید خود را با انتخاب گزینه هایی که دوست دارید هر روز بپوشید شروع کنید. کیف شما باید جذاب باشد وگرنه دوست ندارید از آن استفاده کنید. بعد از اینکه چند گزینه زیبا داشتید، می‌توانید آنها را بر اساس عوامل دیگر محدود کنید.
به خاطر داشته باشید که کوله پشتی شما به اندازه لباس شما اهمیت دارد، اگر نه بیشتر، زیرا شما هر روز یک کیف را می پوشید! یکی را تهیه کنید که اکنون ظاهر آن را دوست دارید و فکر می کنید برای مدتی دوست خواهید داشت.

مشاهده تصویر منبع
تصویر با عنوان انتخاب کیف مدرسه مرحله 11
3
کیف های مورد علاقه خود را از نظر کیفیت و دوام بررسی کنید. به داخل و خارج هر کیسه نگاه کنید. اگر نخ‌هایی دارد که قبلاً در حال اجرا هستند، سست به نظر می‌رسند یا آسیب دیده‌اند، آن را نخرید. زیپ ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید محکم هستند و به راحتی حرکت می کنند.
دوام یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید کیف است. یک کیف بادوام ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد اما عدم نیاز به تعویض آن باعث صرفه جویی در دراز مدت می شود.
با این حال، اگر می خواهید بتوانید سال به سال کیف خود را تعویض کنید، دوام زیاد ممکن است دغدغه اصلی شما نباشد.
تصویر با عنوان انتخاب کیف مدرسه مرحله 12
4
هر کیسه ای را که در نظر دارید امتحان کنید. مهم است که کیفی را انتخاب کنید که به خوبی بدن شما بنشیند تا وقتی هر روز آن را می پوشید به شما آسیبی وارد نشود. کیف را بپوشید و بندها را آنقدر تنظیم کنید که کیف روی بدن شما احساس خوبی داشته باشد. اگر نمی توانید آن را به درستی تنظیم کنید، کیف راحتی برای حمل هر روز نخواهد بود.
اطمینان حاصل کنید که کیف حرکت شما را محدود نمی کند، بند ها در شانه های شما فرو نمی روند و به طور مربعی در مرکز پشت شما قرار می گیرند.
در حالت ایده آل، پایین کوله پشتی حداکثر 4 اینچ (10 سانتی متر) زیر خط کمر کودک قرار می گیرد. این تضمین می کند که وزن کیف به طور مربع روی پشت آنها نگه داشته می شود.
اگر اقلام خاصی دارید که باید در جیب ها قرار گیرند، جیب ها را اندازه بگیرید. برای مثال، اگر یک لپ‌تاپ بزرگ را به مدرسه حمل می‌کنید، اندازه‌گیری‌های آن را ثبت کنید و ببینید که آیا هر کیف بالقوه می‌تواند آن را نگه دارد یا خیر.
تصویر با عنوان انتخاب کیف مدرسه مرحله 13
5
برای انتخاب نهایی خود، هزینه کیف هایی را که در نظر دارید مقایسه کنید. هنگامی که انتخاب های خود را به چند مورد محدود کردید، مقایسه کنید که هر کدام چقدر برای شما هزینه دارد و آیا فکر می کنید ارزش پول را دارد یا خیر. در بسیاری از موارد، این به شما کمک می کند تا به سرعت در مورد کیف مناسب خود تصمیم بگیرید.
هنگام مقایسه قیمت چند کیسه، ضمانت‌های تعویض کیف را در نظر بگیرید. برندهای باکیفیت این اطمینان را ارائه می دهند، اما احتمالاً هزینه بیشتری برای آنها پرداخت خواهید کرد.

منبع

https://www.wikihow.life/Choose-a-School-Bag

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87/

نیاز به خرید کیف با دقت در موارد+ خرید کیف مدرسه

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 دوشنبه 10 مرداد 1401 نظرات (0)

نیازهای فرزندتان را بیابید
قبل از خرید کیف، در نظر داشته باشید که کودک شما چه چیزهایی را باید حمل کند. این همچنین به شما کمک می کند تا اندازه مناسب و حتی تعداد محفظه های مورد نظر را تعیین کنید.

ببینید روزانه چند کتاب می‌آورند و چه چیز دیگری باید در کیف جا کنند. آیا آنها به کمد دسترسی دارند تا بتوانند برخی چیزها را در مدرسه بگذارند؟ آیا باید تبلت یا لپ تاپ همراه داشته باشند؟

مشاهده تصویر منبع

انواع کیف های مدرسه را اینجا ببینید.

6. تناسب مناسب را پیدا کنید
اندازه تنها چیزی نیست که مهم است؛ کیف نیز باید مناسب باشد. باید با خطوط پشت کودک کار کند. اگر در حالی که آنها آن را پوشیده اند ناخوشایند به نظر می رسد، پس مناسب نیست.

مرکز کیف باید در سطح کمر کودک باشد. به این ترتیب، لگن و پاها وزن را تحمل می کنند. بخش عمده ای از وزن را از روی شانه ها و پشت می گیرد.

برای رسیدن به این توزیع وزن به دنبال کیف هایی باشید که دارای کمربند هستند.

تسمه ها نیز باید قابل تنظیم باشند. این به شما امکان می دهد کیف را در پشت کودک خود قرار دهید.

7. آسایش فرزندتان را در اولویت قرار دهید
اولین چیزی که باید به دنبال آن باشید، بالشتک روی تسمه ها است. اگر کیف سنگین باشد، بند ها می توانند به شانه ها آسیب بزنند.

پد می تواند مقداری از درد را از بین ببرد و به کودک شما کمک کند تا با حمل آن راحت تر شود. هنگام خرید لنت را فشار دهید تا مطمئن شوید که دسته نمی‌شود.

تسمه ها نیز باید به صورت هم سطح روی شانه های کودک قرار گیرند. این از لیز خوردن جلوگیری می کند و به کودک شما اجازه می دهد تا کیف را با سهولت بیشتری حمل کند.

تسمه‌های پهن‌تر ایده‌آل هستند زیرا وزن را در ناحیه بزرگ‌تری توزیع می‌کنند. نوارهای نازکتر روی یک منطقه کوچک متمرکز می شوند، بنابراین فشار بیشتر خواهد شد.

8. مراقب زیپ ها باشید
ساخت زیپ برای بسیاری از والدین اولویت ندارد، اما ارزش توجه به آن را دارد. شما زیپی را نمی خواهید که در معرض عناصر باشد، چیزی که بسیاری از تولیدکنندگان کیف تمایل دارند آن را نادیده بگیرند.

به دنبال دریچه هایی روی زیپ باشید تا از داخل کیف در برابر قطرات و پاشش آب محافظت کنید. زیپ ضد آب نیست، بنابراین هنگام بارندگی آب وارد آن می شود. فلپ از ورود آب به داخل جلوگیری می کند و اطمینان می دهد که کتاب های کودک شما به خوبی از آسیب محافظت می شود.

زیپ‌های زنجیر محکم‌تر هستند و شکستن آنها سخت‌تر است. آنها بیشتر از زیپ های سیم پیچ دوام می آورند و از سرقت بهتر محافظت می کنند.

9. به دنبال ویژگی های اضافی باشید
برخی از ویژگی‌ها یک ضرورت نیستند، بنابراین ممکن است زمانی که بودجه زیاد است، آنها را کنار بگذارید. با این حال، ممکن است بخواهید برخی از ویژگی های اضافی را در نظر بگیرید که باعث راحتی بیشتر و محافظت بهتر می شود، مانند موارد زیر:

ضد آب و هوا
باران یا برف یا درخشش، فرزند شما همچنان احتمالاً باید به کلاس برود. این بدان معنی است که کیف آنها در معرض خطر عناصر طبیعی است.

یک چتر معمولاً کافی نیست، زیرا کوله پشتی ممکن است در حالی که فرد خشک بماند خیس شود. آب می‌تواند بسیاری از کتاب‌ها و دفترچه‌ها را خراب کند، که می‌تواند در یادگیری کودک شما اختلال ایجاد کند.

یک کیسه ضد آب و هوا این کار را انجام می دهد. محتویات را در شرایط معمولی باران و برف خوب و خشک نگه می دارد.

با این حال، به کیسه ضد آب نیاز ندارید، مگر اینکه خطر غوطه ور شدن در آب وجود داشته باشد. یک ویژگی مقاوم در برابر آب باید کافی باشد.

مواد بازتابنده
دانش آموزان ممکن است مجبور شوند از خیابان ها عبور کنند یا از دوچرخه برای رسیدن به مدرسه یا خانه استفاده کنند. به این ترتیب، آنها روزانه با خودروها سر و کار خواهند داشت.

وجود مواد بازتابنده روی کیف باعث می شود کودک شما بیشتر در معرض دید رانندگان باشد. هنگامی که کودکان 5 تا 9 ساله بیشترین خطر تصادف با عابر پیاده را دارند، یک ویژگی ایمنی خوب است.

مقاومت در برابر سایش
یکی از قسمت هایی که باید نسبت به بقیه قسمت های کیف دوام بیشتری داشته باشد قسمت پایینی آن است. باید ماده ای سخت و مقاوم در برابر سایش داشته باشد. چرا؟

زیرا کودک شما احتمالاً در مواقعی که خسته، خشمگین یا فقط به این دلیل است کیف را روی زمین می کشد.

ضمانتنامه
برخی از والدین هر سال یک کیف جدید می خرند که منطقی است زیرا ممکن است نیازها و ترجیحات کودک در یک لحظه تغییر کند.

اگر به دنبال طول عمر هستید، گارانتی را بررسی کنید. برخی از مارک ها ضمانت های مادام العمر ارائه می دهند - بهترین معامله ای که می توانید دریافت کنید. مارک های دیگر چنین ضمانت هایی را ارائه نمی دهند، اما مطمئن شوید که کیفی با حداقل یک سال ضمانت تهیه کنید.

10. به یاد داشته باشید که باید آن را تمیز کنید
چیزی که ممکن است هنگام خرید کیف در نظر نگیرید تعمیر و نگهداری است. شما باید اغلب کیف را تمیز کنید، زیرا بچه ها، به خصوص کوچکترها، ممکن است کاملاً نامرتب باشند.

آنها می توانند شیر خود را بریزند، غذای چرب خود را بریزند یا انواع زباله را در کیسه های خود بریزند. آنها حتی ممکن است برخی از موجودات زنده را در کیسه قرار دهند. هر نوع آشفتگی که فکرش را بکنید، آنها آن را با کیف های خود انجام می دهند.

از موادی استفاده کنید که به راحتی تمیز شوند. حداقل باید به راحتی پاک شود، اما ترجیحاً می توانید آن را در ماشین لباسشویی فرو کنید و همه چیز خوب خواهد بود.

11. فرزندتان را با خود بیاورید
بهترین راه برای یافتن کیف مدرسه مناسب این است که هنگام خرید، فرزندتان را همراه خود بیاورید. به این ترتیب، آنها می توانند در حین رفتن، کیف ها را امتحان کنند.

می توانید از کودک بخواهید اندازه های مختلف کیف را امتحان کند تا به تناسب مناسب برسد. همچنین می‌توانید از کودک عوامل مهمی مانند سطح راحتی و اینکه آیا آن را دوست دارد بپرسید

نشان دادن آنها می توانند در انتخاب شما به شما کمک کنند تا بتوانید حدس زدن را متوقف کنید، اگرچه ممکن است خرید طولانی تر شود.

همچنین می تواند به یک لحظه پیوند ارزشمند بین والدین و فرزند تبدیل شود و می توانید بعد از خرید به خوردن بستنی بروید.

امروز کیف مدرسه مناسب را پیدا کنید
اگر تمام موارد بالا را در نظر بگیرید، در راه خرید کیف مناسب برای این سال تحصیلی هستید. به یاد داشته باشید که خرید کوله پشتی ارزان می تواند منجر به مشکلات سلامتی مادام العمر شود، بنابراین از ویژگی های مهم این لیست صرف نظر نکنید.

اگر کیف‌های بادوام و راحت با طراحی عالی می‌خواهید، کیف‌های مدرسه ما را برای بچه‌ها بررسی کنید. در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

منبع

https://www.bagzdepot.com/blog/choosing-school-bags-for-kids

راهنمای خرید کیف مسافرتی مناسب برای همه افراد

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)


راهنمای خرید کیف مسافرتی
فشرده کردن هر چیزی که هنگام سفر در یک چمدان مورد نیاز است عملی نیست. شما باید کیفی داشته باشید که دارای جیب های زیاد و سایر ویژگی های مهم سفر مانند چرخ های گوشتی و زیپ های قابل قفل باشد. مدل های مختلفی از کیف مسافرتی در بازار موجود است. این مقاله راهنمای خرید ایجاد کرده است که در انتخاب بهترین کیف مسافرتی برای سفر شما مفید خواهد بود.

باید از گیر افتادن در کیف های مسافرتی حجیم و بی کیفیت که باعث می شود در هنگام سفر احساس ناراحتی کنید، خودداری کنید. این امر مستلزم صرف وقت و فکر کردن در مورد الزامات یا نیازهای سفری است که در حال برنامه ریزی هستید. این امر به شما در انتخاب سازماندهی بسته بندی و کیسه ها کمک زیادی می کند. این باید برای همه مسافران، چه گاه به گاه یا جت ستورهای مکرر اعمال شود.

هنگام انتخاب بین ویژگی‌های فردی و بسته‌های مسافرتی مانند لوازم جانبی سازمانی، اندازه‌ها، چرخ‌ها و دستگیره‌ها، فرآیند تعیین انتظار و حجم بسته‌بندی مفید خواهد بود. موارد زیر نکات مهمی است که در انتخاب کیف مسافرتی باید در نظر گرفته شود

بیشتر بدانید: انواع جنس چمدان و ساک مسافرتی در https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

شیوه های حمل و نقل
آیا قصد دارید با اتوبوس، قطار یا هوایی سفر کنید؟ آیا چندین پرواز یا توقف خواهید داشت؟ یک کوله پشتی چرخدار سبک وزن یا یک کیف دستی ساده ترین روش است زیرا می تواند به راحتی در قسمت بالای هواپیما، قطار و اتوبوس جا شود.

 مشاهده تصویر منبع

طول سفر
آیا سفر شما خیلی طولانی خواهد بود؟ هنگامی که برای سفر آخر هفته خود به سفر می‌روید، می‌توانید وسایل خود را در یک کیف کوچک یا یک کیف حمل وزن سبک قرار دهید. برای سفر طولانی یا ماجراجویی، باید یک کیف بزرگ داشته باشید که کل چمدان شما را حمل کند.

نوع سفر
آیا قصد دارید در مناطق دور افتاده کمپ بزنید یا در یک هتل پنج ستاره اقامت خواهید داشت؟ نوع و مقدار وسایلی که باید حمل کنید به نحوه و مکان سفر شما بستگی دارد. مسافرانی که در حال حرکت هستند در مقایسه با مسافرانی که در هتل ها اقامت می کنند باید بسته سفر سبک تری همراه خود داشته باشند.

فعالیت ها
در طول سفر ما به کدام نوع فعالیت خواهید پرداخت؟ برای انجام این فعالیت ها چه چیزی لازم است؟ شخصی که در سواحل دراز می کشد، وسایل بسته بندی متفاوتی با کسانی که قصد گذراندن وقت خود را در کوهنوردی دارند، خواهد داشت.

 


همچنین افرادی که برای کوهنوردی می روند به روش های مختلف حمل و نقل نیاز خواهند داشت.

 منبع

https://www.elsewares.com/buying-guide-travel-bag/

نکات مهمی که هنگام خرید چمدان باید توجه کنید+ خرید چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید: 5 نکته که قبل از خرید چمدان باید بدانید
توسط BRAGPACKER در 17 ژوئیه 2016 در نکات سفر
با گزینه های بی حد و حصر موجود در بازار، خرید کیف ساده ترین کار به نظر می رسد، اما اگر عواقب تصمیم خود را در نظر بگیرید: دقیقاً ارزان نیست، سهم بزرگی از فضای ذخیره سازی شما را اشغال می کند و خواهد بود. حداقل برای چند سال همراه سفر شما، متوجه خواهید شد که چرا این تصمیم باید آگاهانه باشد. بنابراین، در اینجا راهنمای سریع ما در مورد مواردی است که باید قبل از انتخاب همسفر بعدی خود در نظر بگیرید:

مشاهده تصویر منبع

Helion 60_revised چگونه می‌خواهید از آن استفاده کنید: در حالی که نوع کیف مورد نیاز شما ناشی از نوع سفری است که می‌روید، گاهی اوقات تقویم سفر شما به راحتی تعریف نمی‌شود. اگر برنامه سفر شما شامل یک سفر کاری است که بعداً به تعطیلات ساحلی تبدیل می‌شود، به چیزی نیاز دارید که تمام برنامه‌های شما را ببیند. به لطف نوآوری‌های عمده مواد و طراحی در دهه گذشته، طیف وسیعی از کیف‌های هیبریدی وجود دارد که تا به حال در کارهایی که یک چمدان می‌تواند انجام دهد، تطبیق‌پذیری دیده نشده است. به عنوان مثال، کوله پشتی با چرخ دستی، چمدان هایی که می توانند به کوله پشتی تبدیل شوند و غیره. به عنوان مثال، کیف Deuter Helion مانند یک چمدان بسته بندی می شود، می تواند مانند یک کالسکه چرخانده شود و دارای تسمه های مخفی است که می تواند آن را در چند ثانیه به کوله پشتی تبدیل کند. بنابراین اگر شما فردی هستید که می‌خواهید از یک سفر کاری به یک سفر کوله‌پشتی یکپارچه بپرید، قبل از اینکه وارد جعبه شوید، طرح‌های ترکیبی را در نظر بگیرید!
 

آیا به چمدان های سخت یا نرم نیاز دارید: این تصور وجود دارد که کیف های سخت دوام بیشتری دارند. اما با توجه به مواد جدید قوی (فکر کنید، پارچه نایلونی بالستیک) که اکنون برای مواد با ضخامت نرم استفاده می شود که دیگر لزوماً دقیق نیستند. چالش دیگر زمانی پیش می‌آید که چمدان‌های سخت شما فرسوده می‌شوند – ترک‌ها و فرورفتگی‌ها به ندرت قابل تعمیر هستند و حتی اگر کیف شما هنوز هم کاربردی باشد، افزوده‌ای ناخوشایند به سبک سفر شما است. کیسه‌های نرم به شما انعطاف بیشتری می‌دهند تا بتوانید چیزهای بیشتری را بچسبانید، اما کیسه‌های سخت به شما اطمینان می‌دهند که بطری «اچچار» شما دست نخورده باقی می‌ماند. در نهایت، چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چگونه این چمدان را پس از سفر ذخیره خواهید کرد. البته اگر کیف های خود را اجاره کنید، آخری به راحتی مرتب می شود!
 

به چه اندازه ای نیاز دارید: این می تواند یک اندازه مشکل باشد. دو عامل را باید در نظر بگیرید
bagage-970280_1920قوانین خطوط هوایی در مورد میزان مجاز چمدان: چمدان ها در دو طبقه بندی اندازه اصلی وجود دارند: تحویل و حمل بار. در حال حاضر، هیچ استاندارد یکسانی وجود ندارد که در سراسر جهان برای سفر هوایی رعایت شود، هر شرکت هواپیمایی مجموعه ای از محدودیت های خاص خود را دارد که می تواند با هواپیماهای مختلف متفاوت باشد. خوشبختانه، ما همه چیز را در وبلاگ خود در اینجا مرتب کرده ایم، و به شما یک محاسبه آماده از اندازه چمدان های مجاز توسط همه خطوط هوایی بزرگ ارائه می دهیم (شما می توانید با اشتراک گذاری وبلاگ از ما تشکر کنید :)).
 

blog2طول سفر و عادت‌های بسته‌بندی: وقتی صحبت از چمدان به میان می‌آید، قطعاً بزرگ‌تر بهتر نیست. یک قانون کلی این است که برای وسایل دستی، گزینه‌های قابل تنظیم اندازه را انتخاب کنید که حمل آن آسان و راحت باشد (در اینجا خودتان را با چیزهای شیک‌تری لوس کنید، زیرا این کیف دائماً با شما خواهد ماند). برای کیف‌های بزرگ‌تر، بسته‌بندی خود را به اندازه‌ای محدود کنید که بتوانید خودتان آن را برای حداقل سه پله حمل کنید. نکات ما در مورد بسته بندی مقرون به صرفه را در اینجا بررسی کنید. لطفاً فضای ذخیره سازی و ابعاد را در نظر بگیرید، یک کیف در خانه شما نیز در هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مناسب برای شما خواهد بود.
 

ساخت و کارکرد: آناتومی کیف هنگام تصمیم گیری به همان اندازه مهم است. نکاتی را در مورد مواردی که هنگام معاینه کیف باید بررسی کنیم را در زیر مشاهده کنید:
Victorinoxspectra اول، کیفیت دوخت را بررسی کنید، زیرا این اولین چیزی است که در یک کیسه وجود دارد.
بررسی کنید که آیا کیف دارای زیپ سیم پیچ یا زنجیره ای است. زیپ زنجیر به طور کلی ایمن ترین در نظر گرفته می شود، زیرا دارای دو مجموعه از دندانه های به هم پیوسته است که معمولاً از فلز ساخته شده اند و آن را محکم تر و ایمن تر می کند. اعتقاد بر این است که زیپ YKK در صنعت قابل اعتمادترین است.
دسته به همان اندازه مهم است، بنابراین زاویه مچ دست و احساس گرفتن را بررسی کنید. برای حداکثر دوام، دسته باید هنگام کشیدن یا بلند کردن کیسه، تکان یا لرزش کمی داشته باشد.
برای چرخ دستی‌ها، هنگام بالا کشیدن دسته و جمع کردن آن، حرکت نرم را بررسی کنید.
برای کیف‌های بزرگ‌تر، یک کیف چهار چرخ ممکن است به‌جای دوچرخ منطقی‌تر باشد، صرفاً به دلیل جابجایی آسان آن.
لوازم جانبی محافظ مانند محافظ گوشه، صفحه لگد، چرخ های قابل تعویض و غیره می توانند عمر کیف را افزایش داده و ظاهر آن را زیبا نگه دارند.
در نهایت، دوره گارانتی ممکن است عامل تعیین کننده در اینجا باشد، زیرا اطمینان سازنده را به کیفیت ساخت محصول خود نشان می دهد - هر چیزی کمتر از 2 تا 5 سال چندان عالی نیست.
 

A1IucuOg-7L._SL1500_ظرفیت و طراحی داخلی: در حالی که اندازه گیری های بیرونی مهم هستند، فراموش نکنید که فضای داخلی چقدر جادار است. انجام این کار می تواند سخت باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند. به دنبال ویژگی هایی باشید که فضای داخلی را به حداکثر می رساند

آس به عنوان مثال، لبه های مربعی معمولاً جادارتر از لبه های گرد هستند. ویژگی‌های اضافی مانند تسمه‌های فشرده، جیب‌های جداگانه برای شستشوی لباس‌ها و غیره می‌تواند لباس‌های شما را دست نخورده نگه دارد و به شما در سازماندهی بهتر آنها کمک کند. نکته دیگری که باید اطمینان حاصل کرد این است که محفظه های بیرونی یا دسته های حمل و نقل به گونه ای طراحی نشده اند که کیف را بیرون بزند، که در نهایت می تواند ابعاد نهایی کیف شما را تغییر دهد.
البته، با توجه به همه این عوارض، باید قبل از خرید کیف را امتحان کنید (Ahem!Bragpacker تنها جایی است که به شما این امکان را می دهد!) یا واقعا هوشمند باشید و اصلاً کیف نخرید! اجاره یک کیف باعث صرفه جویی قابل توجهی در پول شما می شود، شما را از مشکلات نگهداری و نگهداری رها می کند و اطمینان حاصل می کند که همیشه کیف مناسبی برای نیازهای خود دارید. فقط منطقی است که "در چمدان صرفه جویی کنید و برای تجربیات خرج کنید"

منبع

https://bragpacker.com/buying-guide-5-things-you-should-know-before-buying-luggage/

https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

ملاحظات خرید هنگام خرید کیف کمری+ خرید انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)

ملاحظات خرید هنگام خرید کیف کمری
بزرگترین نکته در هنگام خرید یک کمربند این است که نوع کمری را خریداری کنید. برو بزرگ؟ با بطری های آب وصل شده متوسط ​​می شوید؟ یا به متوسط ​​یا کوچک بسنده کنیم؟ هیچ کس "انتخاب درست" وجود ندارد. اینکه چه نوع بسته کمری بخرید کاملاً به نوع پیاده روی شما بستگی دارد.

بسته های دور کمر بزرگ - اگر از یک بسته یک روزه متنفر هستید (یا به سادگی ندارید) و می خواهید پیاده روی های طولانی تری داشته باشید، یک بسته کمری بزرگ تهیه کنید. با برنامه ریزی پیشرفته (به ویژه، تعیین محل منابع آب قبل از شروع پیاده روی)، یک بسته کمری بزرگ می تواند برای پیاده روی "تمام روز" کار کند. این امر به ویژه در صورتی صادق است که زمینی که در آن پیاده‌روی می‌کنید زیاد چالش برانگیز نباشد (بالا رفتن یا فرود طولانی نباشد) و اگر هوا گرم نباشد.

بسته کمری متوسط ​​با بطری های آب - اگر در درجه اول به یک بسته کمری برای حمل آب نیاز دارید و نیاز کمی به حمل "اقلام اضافی" به غیر از کلید ماشین، کیف پول، تلفن، یک میان وعده کوچک و غیره ندارید، پس من این کار را انجام می دهم. خرید یک بسته کمری با اندازه متوسط ​​با جیب بطری آب را پیشنهاد می‌کنید.

این سبک از کمربند چیزی است که من بیشتر از آن استفاده می کنم. برای پیاده‌روی‌های تابستانی کوتاه‌تر، دلیل کمی برای حمل وسایل زیاد ندارم (و وسایلی که با خود حمل می‌کنم اغلب در جیب‌های پیراهن یا شلوارم می‌روند). اما در طول تابستان، هوای گرم نیاز به آب زیادی دارد. به نظر من بسته کمری سایز متوسط ​​با بطری‌های آب متصل برای اکثر پیاده‌روی‌های کوتاه (۱ تا ۵ مایلی) یک روزه که انجام می‌دهم به خوبی کار می‌کند (به شرطی که زمین خیلی سخت نباشد یا هوا به طور غیرمعمول گرم باشد).

بسته های کوچک روزانه - اگر طول مسیرهای پیاده روی شما کمتر از سه مایل (حدود 1 تا 1.5 ساعت) است و زمین ساده است، پیشنهاد می کنم از یک بسته کمری کوچک استفاده کنید. بسته های کمری کوچک دارای جای یک بطری آب 16.9 اونسی، کلید ماشین، یک کیف پول کوچک، یک میان وعده کوچک و یک تلفن هستند. برای جلوگیری از تشنگی در هنگام پیاده روی، قبل از ترک ماشین مایعات اضافی بنوشید. به طور خلاصه، تشنه پیاده روی را شروع نکنید. هنگام پیاده روی در ویسکانسین در مسیر عصر یخبندان در جنگل ایالتی کتل موراین، یک بسته کمر کوچک تمام چیزی است که استفاده کردم و عالی کار کرد.

از کجا می توان پک های کمری با کیفیت را خریداری کرد
بسته های کمری، علیرغم محبوبیت روزافزونشان، هنوز خرید از فروشگاه های محلی دشوار است. آفلاین، من فقط دو فروشگاه پیدا کردم که مجموعه‌ای از بسته‌های کمری را می‌فروشند، Wal-Mart و REI. وال مارت مجموعه مناسبی از بسته‌های کمر کثیف دارد (من چندین مورد را امتحان کردم و همه آنها را برگرداندم). در مقابل، REI بسیاری از بسته های کمری عالی و با کیفیت را به فروش می رساند. با این حال، آنها فقط چند بسته کمر در فروشگاه های آجر و ملات خود ذخیره می کنند.

در عوض، برای مشاهده مجموعه کامل بسته‌های کمری REI که به فروش می‌رسد، باید از وب‌سایت آن‌ها استفاده کنید – سپس بسته را به محل سکونت خود یا به فروشگاه محلی REI ارسال کنید.

تمام بسته های کمر را در Robonak مشاهده کنید

آنلاین، تنها خرده‌فروش دیگری که من پیدا کردم که طیف وسیعی از بسته‌های کمری را می‌فروشد، آمازون است. تنها مشکل خرید یک بسته کمری از طریق آمازون این است که علاوه بر بسته‌های باکیفیت، تعداد زیادی «بسته‌های ناخواسته» فروخته می‌شود. اگر تصمیم به خرید یک کمربند از طریق آمازون دارید، پیشنهاد می‌کنم از لینک‌های زیر استفاده کنید که مستقیماً به بسته‌های کمری باکیفیت ساخته شده توسط Mountainsmith و Osprey (دو تولیدکننده برجسته کمربند) منتهی می‌شوند.

منبع

https://www.bigskyfishing.com/hiking-gear/waist-packs.php

https://robonak.ir/

بهترین مارک های چمدان عمده و جزئی+ خرید کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

بهترین مارک های چمدان و خرده فروشان از نظرسنجی CR
برای اطلاعاتی روی زمین در مورد مارک های مختلف چمدان، Consumer Reports به اعضای ما مراجعه کرد. در نظرسنجی خود درباره رفتارهای مسافرتی اعضا و اولویت‌های چمدان، داده‌هایی را در مورد 12626 چمدان به نمایندگی از 21 برند، از جمله American Tourister، Briggs & Riley، Delsey، Samsonite، Travelpro و Tumi جمع‌آوری کردیم. اعضا همچنین در مورد تجربیات خود با 25551 چمدان که هنگام پرواز چک می کنند به ما گفتند. 32 برند چمدان چک شده شامل American Tourister، Delsey، Ricardo Beverly Hills، Samsonite و Travelpro و Robonak تحت پوشش قرار گرفتند.

اعضا به ما ویژگی‌هایی را گفتند که بیشتر به آن‌ها اهمیت می‌دهند، دو مورد برتر چرخ‌پذیری چمدان است که 64 درصد از پاسخ‌دهندگان به آن اشاره کرده‌اند، و دوام آن توسط 58 درصد ذکر شده است. از این میان، دوام - زیپ، دستگیره، پارچه و سایر ویژگی‌ها - قوی‌ترین همبستگی را با رضایت کلی اعضا از چمدانشان داشت.

اعضا همچنین به ما گفتند که حمل و بسته‌بندی چمدان‌هایشان چقدر آسان است، و برای چمدان‌های دستی چقدر آسان است که در سطل‌های بالای سر هواپیما نگهداری می‌شود. چهار برند دستی و پنج برند چمدان چک شده امتیازات رضایت کلی را کسب کردند.

یکی دیگر از عوامل مهم در تجربه خرید چمدان شما؟ چقدر آسان است خرید، کیفیت خدمات مشتری، و - اگر آنلاین خرید می کنید - چقدر آسان است که از وب سایت استفاده کنید. بنابراین ما از پاسخ‌های تقریباً 17000 عضوی که طی دو سال منتهی به نظرسنجی چمدان جدیدی خریداری کرده بودند برای رتبه‌بندی 29 خرده‌فروش چمدان استفاده کردیم.

رتبه بندی چمدان ها
آناتومی یک کیف
برخی از ویژگی های مهمی که باید در چمدان جدید خود جستجو کنید را بررسی کنید.
ویژگی های چمدان: پوسته سخت و نرم
چمدان های نرم همچنان بر بازار تسلط دارند، اما پوسته سخت به دلیل مواد سبک وزن جدیدتر به سرعت محبوبیت پیدا می کند.

چمدان سخت پوسته
چمدان های امروزی با پوسته سخت یا با طرف سخت اغلب با پلاستیک های با تکنولوژی بالا مانند پلی اتیلن، ABS و پلی کربنات ساخته می شوند که سبک و بادوام هستند. ABS سبک تر است، اما پلی کربنات دوام بیشتری دارد. بادوام ترین، اما همچنین سنگین ترین، آلومینیوم است. چمدان های پوسته سخت گاهی اوقات دارای یک بازشو 50/50 هستند که به شما امکان می دهد دو طرف را به طور مساوی بسته بندی کنید و محتویات را با یک بند X، یک تقسیم کننده میانی یا هر دو تثبیت کنید. چند چمدان سخت که اخیراً توسط Consumer Reports آزمایش شده‌اند، با زیپ‌ها و پارچه‌های سنگین در وسط گسترش می‌یابند. توجه: از آنجایی که کیسه های سخت مانند یک پوسته تاشو بسته می شوند، برای باز کردن این کیسه ها به دو برابر فضای سطح نیاز دارید. اکثر قسمت‌های سخت به این صورت ساخته می‌شوند، اما برخی از آن‌ها در بازار دارای درب بالایی هستند.

مزایا: اینها برای محافظت از محتویات شکستنی بهترین هستند. آنهایی که دارای قفل های یکپارچه هستند نیز امنیت بهتری را ارائه می دهند. چمدان های سخت به راحتی روی هم چیده می شوند و برای کشتی های کروز ایده آل است، زیرا چمدان ها معمولاً قبل از حرکت در شکم قایق انباشته می شوند. اگر تمایل به بسته بندی بیش از حد دارید، یک قطعه سخت شما را مهار می کند. هیچ شانسی برای پر کردن آن وجود ندارد - اگرچه اگر به فضای اضافی نیاز دارید، یک مدل قابل ارتقا مفید است.

معایب: اینها می توانند به راحتی خراشیده و خراشیده شوند. همچنین تعداد کمی از چمدان های سخت دارای جیب بیرونی هستند.

چمدان با سمت نرم
چمدان های نرم از پارچه هایی ساخته می شوند که معمولاً پارچه های نایلونی بافته شده مانند کوردورا یا نایلون بالستیک تولید می شوند. بالستیک از این دو براق تر است و با گذشت زمان می تواند ساییده شود، اما ساییدگی استحکام پارچه را به خطر نمی اندازد. کوردورا کمی نرمتر و مقاوم در برابر سایش است و برای کیف های روی شانه ترجیح داده می شود. اگر چمدانی از نایلون ریپس‌استاپ یا «مواد چتر نجات» در نظر می‌گیرید، مطمئن شوید که پارچه‌ای با کیفیت بالا است، به این معنی که دوام بیشتری دارد.

مزایا: وزن این چمدان‌ها معمولاً سبک‌تر از چمدان‌های سخت هستند و می‌توانند خم شوند و فشرده شوند تا با فضاهای تنگ، مانند سطل بالای سر هواپیما، مطابقت داشته باشند. این انعطاف‌پذیری همچنین به شما امکان می‌دهد تا لباس‌های اضافی را به تن کنید. همچنین می‌توان آن‌ها را در صندوق عقب خودرو قرار داد و در خانه نگهداری کرد.

معایب: آنها به اندازه چمدان های سخت محافظ نیستند و در برابر پاره شدن آسیب پذیر هستند.

برای مشاهده و خرید کیف روبنک عمده و جزئی به اینجا بروید.

رتبه بندی چمدان ها
ویژگی های چمدان: چرخ یا بدون چرخ؟
چمدان های چرخ دار حداقل دو سوم کل فروش چمدان های امروزی را تشکیل می دهند. اگر قصد دارید چمدان خود را بچرخانید، اولین تصمیم شما این است که یک ماشین دو چرخه بخرید یا یک چهار چرخ.

چمدان‌های دو چرخ که غلتک نیز نامیده می‌شوند، از همان نوع چرخ‌هایی استفاده می‌کنند که در اسکیت‌های درون خطی یافت می‌شوند - آنها فقط به جلو و عقب می‌چرخند، نه پهلو به پهلو. چمدان در حالی که آن را از دسته دراز می کشید، پشت سرتان می غلتد.

چمدان دو چرخ
مزایا: چرخ ها فرورفته هستند که از جدا شدن آنها در هنگام حمل و نقل خشن محافظت می کند. برای سفرهای درون شهری، دو چرخه برای پاک کردن حاشیه ها و غلتیدن روی سطوح ناهموار مانند پیاده روها یا سنگفرش ها بهتر از چهار چرخ است.

معایب: برخی از مسافران شکایت دارند که وضعیت کشیدن باعث درد شانه، مچ دست یا کمر می شود. همچنین کشیدن یک دوچرخ در فضای شلوغ می‌تواند سخت باشد زیرا به فاصله بین خود و کیف نیاز دارید. به علاوه، چرخ‌های فرورفته فضای ارزشمندی را در داخل کیف اشغال می‌کنند

منطقه بسته بندی داخلی

چمدان چهار چرخ
اینها همچنین به عنوان اسپینر شناخته می شوند زیرا هر چرخ 360 درجه می چرخد. می توانید آنها را فشار دهید، بکشید، آنها را در کنار خود بچرخانید و آنها را به هر جهت بچرخانید.

مزایا: چرخش اسپینرها در فضاهای تنگ راحت تر است. یک چمدان سنگین یا بزرگ نیز ممکن است با چهار چرخ راحت‌تر مدیریت شود، زیرا برخلاف چمدان‌های دو چرخ، مجبور نیستید چمدان را بکشید. از نظر ارگونومی، اسپینر انتخاب بهتری نسبت به غلتک است زیرا فشاری به شانه شما وارد نمی کند.

معایب: چرخ ها در خارج نصب می شوند، نه فرورفته، بنابراین در برابر جدا شدن آسیب پذیر هستند. (طبق نظر کارشناسان، چرخ‌هایی که با پیچ وصل شده‌اند، ایمن‌تر از چرخ‌های پرچ‌دار هستند.) کالسکه‌های دارای چرخ‌های اسپینر ممکن است فضای کمتری نسبت به چرخ‌های فرورفته داشته باشند، زیرا حداکثر ابعاد مجاز شامل چرخ‌ها می‌شود. اسپینر روی شیب ثابت نمی ماند. باید آن را نگه دارید یا به پهلو بخوابانید.

چمدان بدون چرخ
ممکن است بخواهید در این شرایط از چرخ ها صرف نظر کنید:

• برای اطمینان از حداکثر حجم داخلی ممکن برای چمدان شما. چرخ‌ها و دسته‌ها به فضای کیف می‌خورند.

• انتظار دارید کیف خود را روی سطوح ناهموار، ناهموار، شنی یا یخی، جایی که کنترل چرخ ها دشوار است، ببرید.

• شما هرگز مجبور نخواهید بود که چمدان خود را حمل کنید - به عنوان مثال، در یک تور لوکس.

برای اطلاعات بیشتر، رتبه بندی چمدان های ما را بررسی کنید
نکات بیشتر برای خرید چمدان
اگر از فروشگاهی خرید می کنید، از نکات زیر استفاده کنید تا مطمئن شوید که یک چمدان برای شما مناسب است. در صورت سفارش آنلاین، توضیحات و اطلاعات گارانتی موجود در سایت را با دقت مطالعه کنید و به محض دریافت کالا، آن را از طریق همین تست ها اجرا کنید.

نوار اندازه گیری را بشکنید
برچسب‌ها، برچسب‌ها یا تبلیغاتی را که «چمدان دستی رسمی» را اعلام می‌کنند، نادیده بگیرید. هیچ مقرراتی وجود ندارد که اندازه وسایل حمل و نقل را تعیین کند - شرکت های هواپیمایی محدودیت های خود را اعمال می کنند و محدودیت ها می تواند در بین خطوط هوایی و حتی در بین هواپیماها متفاوت باشد. قوانین خطوط هوایی که قصد دارید پرواز کنید را بدانید. ابعاد را خودتان اندازه‌گیری کنید و مطمئن شوید که اندازه‌گیری‌ها برای همه قسمت‌ها، از جمله کیسه‌های بیرونی، چرخ‌ها و دستگیره‌ها در نظر گرفته می‌شود.

آن دسته را نگه دارید
زاویه مچ دست و احساس گرفتن را بررسی کنید. برای حداکثر دوام، دسته باید هنگام کشیدن کیسه، تکان یا لرزش کمی داشته باشد. همچنین هنگام بالا کشیدن و جمع کردن آن، حرکت نرم را بررسی کنید.

چرخ آن را در اطراف
چرخ ها باید به آرامی بچرخند و در جای خود بمانند. به آرامی چرخ ها را با دستان خود تکان دهید تا مطمئن شوید که محکم وصل شده اند.

ظرفیت داخلی را بررسی کنید
اندازه گیری های بیرونی مهم هستند، اما فراموش نکنید که فضای داخلی چقدر جادار است. انجام این کار می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند. بنابراین به دنبال این ویژگی ها باشید که فضای داخلی را به حداکثر می رساند.

• لبه های مربعی: گوشه های منحنی فضا را قطع می کنند.
• محفظه های بیرونی یکپارچه: محفظه های زیپ بیرونی باید در همان صفحه هندسی قسمت اصلی کیسه قرار گیرند - فضای خالی برآمدگی ها. البته به خاطر داشته باشید که محفظه های بیرونی پر شده ممکن است به معنای فضای کمتری در داخل کیف باشد.
• بدون چرخ یا دستگیره: اگر واقعاً نیاز دارید از هر اینچ داخلی حداکثر استفاده را ببرید، از چرخ ها و دستگیره ها صرف نظر کنید. آنها کل فضای بسته بندی را کاهش می دهند.

گارانتی را بررسی کنید
اگر کیفی برای مدت طولانی می‌خواهید، کیفی را با بهترین گارانتی سازنده تهیه کنید. گارانتی مادام العمر برای تعمیر یا تعویض کیف البته بهترین گزینه است. ضمانت نامه را برای شرایط خاص بررسی کنید، مانند موارد استثنا برای زمانی که یک شرکت هواپیمایی به چمدان شما آسیب می زند. برای مثال، بریگز و رایلی، سیاست سخاوتمندانه ای به نام ضمانت Simple As That دارد. تمام جنبه های کاربردی (نه لوازم آرایشی) کیف های خود را برای طول عمر هر کیف تعمیر می کند، حتی اگر دیگر رسید خود را نداشته باشید و چمدان خود را در شرکت ثبت نکرده باشید.

منبع

https://www.consumerreports.org/cro/luggage/buying-guide/index.htm

راهنمای خرید چمدان ایده آل برای شما

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید چمدان
آخرین به روز رسانی: 31 مه 2022
چه در حال پرواز به سمت ریو باشید، چه با قطار نیمه شب به سمت جورجیا، یا در حال سفر به مارگاریتاویل، چمدان شما باید به خوبی به شما کمک کند. بسته بندی آن باید آسان باشد و به راحتی بغلتاند. باید در برابر توهین‌های حاشیه‌ها و پله‌ها، سقوط و له شدن چمدان‌ها مقاومت کند. و در حالت ایده‌آل، قیمت آن باید پول زیادی را برای یک بلیط در اختیار شما بگذارد.

حتی در بین برندهای بزرگ چمدان، تشخیص اینکه کدام کیف را بخرید، همیشه آسان نیست. با سبک‌ها، اندازه‌ها و قیمت‌های بی‌شماری برای مقایسه، خرید چمدان می‌تواند بسیار زیاد باشد.

در زیر عواملی وجود دارد که باید هنگام خرید چمدان در نظر بگیرید - از جمله نحوه حمل و نقل، مدت زمان سفر، انواع چمدان و مواد موجود، و ویژگی‌هایی که باید جستجو کنید. راهنمای CR برای تعطیلات و سفر را نیز بررسی کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد راهیابی ایمن و اقتصادی داشته باشید.

سفر خوب!

بیشتر بدانید: بهترین انواع چمدان و کیف 

با بهترین چمدان جلوتر از بسته بمانید
ما از خوانندگان خود در مورد چمدان نظرسنجی می کنیم تا بتوانید بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید.
عضو شوید
تصمیم گیری در مورد آنچه شما نیاز دارید
شما چطور سفر می کنید؟
آیا بیشتر پرواز می کنید، رانندگی می کنید یا به کشتی های دریایی می روید؟ برای سفر با هواپیما، با قوانین چمدان خطوط هوایی که قصد پرواز با آنها را دارید آشنا شوید. اگر به سفرهای جاده ای می روید، به دنبال کیف هایی باشید که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشند تا فضای صندوق عقب شما به حداکثر برسد. برای کشتی‌های کروز - چمدان‌ها قبل از حرکت در شکم قایق چیده می‌شوند - چمدان‌های صاف و سفت بهترین هستند.

مشاهده تصویر منبع

چمدان خود را چگونه ذخیره خواهید کرد؟
وقتی چمدان به خانه رسید، آن را کجا می‌گذارید؟ کیف های سخت نابخشودنی ترین هستند. شما نمی توانید آنها را در فضای ذخیره سازی فشرده کنید. کیف های نرم و ساختار یافته اندکی بخشش در جلو و پشت دارند. اگر جایی برای نگهداری یک چمدان ایستاده ندارید، ممکن است مجبور شوید خود را به چمدان یا کیف محدود کنید.

چه اندازه چمدانی نیاز دارید؟
این امر عمدتاً به طول سفر شما و در صورت پرواز به محدودیت چمدان های خطوط هوایی بستگی دارد. همچنین بستگی به این دارد که در زمانی که دور هستید به چه چیزی نیاز دارید. اگر برای تجارت سفر می کنید، به فضای کافی برای لباس های کاری نیاز دارید. برای تعطیلات، آزادی عمل بیشتری در مورد اینکه چه چیزی باید بیاورید خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر، آخرین رتبه بندی چمدان های ما را بررسی کنید
انواع چمدان
حمل توشه
چمدان‌های دستی برای سفرهای هوایی مناسب هستند زیرا می‌توانید هنگام پرواز از چک کردن آن‌ها اجتناب کنید. اما آنها باید یا در زیر یک صندلی یا در قسمت بالای سر قرار گیرند. برای پروازهای داخلی در شرکت‌های اصلی، اندازه دستی شما نمی‌تواند بیشتر از 22x14x9 اینچ (ارتفاع x عرض x عمق) باشد. هیچ یک از ابعاد نمی تواند بیشتر از این اندازه گیری ها باشد.

برخی از اپراتورهای کوچکتر ایالات متحده به وسایل حمل و نقل بزرگتر اجازه می دهند. برای پروازهای بین‌المللی (مبدا یا پایان آن در خارج از ایالات متحده)، محدودیت اندازه معمولاً کمتر از پروازهای داخلی است.

ارتفاع چمدان خود را از کف تا بالای دسته در حالت پایین اندازه گیری کنید. (اگر چمدان شما دارای چرخ است، برای ارتفاع کلی محاسبه می شود.) عمق از جلو به عقب (از جمله دستگیره در عقب) و عرض از یک طرف به سمت دیگر اندازه گیری می شود.

اگر با هواپیماهای حامل مختلف پرواز می‌کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید چند کیف دستی بخرید تا با محدودیت‌های اندازه‌های مختلف مطابقت داشته باشد یا از یک کیف دستی استفاده کنید که محدودکننده‌ترین قوانین را رعایت می‌کند. اما حتی چمدان‌های رعایت‌شده از قوانین تضمینی نیست که چمدان‌های شما به محفظه بار هواپیما منتقل نمی‌شوند، زیرا خدمه پرواز می‌توانند محدودیت‌های بیشتری را حتی پس از شروع سوار شدن اعمال کنند.

به خاطر داشته باشید که اگر باتری‌های یدکی لیتیوم یون و فلز لیتیوم یا پاوربانک‌ها و شارژرهای دستگاه‌های الکترونیکی خود را حمل می‌کنید، قوانین ایمنی خطوط هوایی فدرال از شما می‌خواهد که آنها را در کیف دستی خود نگه دارید. فقط مطمئن شوید که آنها را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید یا برای جلوگیری از اتصال کوتاه، تماس های آنها را با نوار غیرفلزی بپوشانید. برای اطلاعات بیشتر قوانین اداره هوانوردی فدرال را بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر، رتبه‌بندی‌های ما را در مورد مارک‌های چمدان‌های سخت، چمدان‌های دستی و چمدان‌های دستی (از جمله چمدان‌های با طرف نرم) ببینید.

کیف وسایل شخصی
کیف وسایل شخصی باید زیر صندلی جلوی شما در هواپیما قرار گیرد. این دسته شامل کیف، کیف های حمل و نقل، کیف دوربین، کیف لپ تاپ و کوله پشتی کوچک می شود. اما در صورت خرید کیفی که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است، می توانید از کالای شخصی مجاز خود بیشترین بهره را ببرید.

اغلب این کیف‌ها دارای محفظه‌هایی برای پاسپورت، تلفن، خودکار و کیف پول شما و همچنین یک قسمت پددار برای لپ‌تاپ و یک بخش اصلی برای لباس‌ها و وسایل ضروری شبانه هستند. بسیاری از این کیف های زیر صندلی می توانند برای یک سفر یک تا دو روزه به شما کمک کنند. هیچ اندازه استانداردی برای این کیف ها وجود ندارد. برای پروازهای داخلی ایالات متحده، اندازه معمولی 18x14x8 اینچ است. برخی از خطوط هوایی ابعاد را مشخص نمی کنند اما می گویند کیف باید زیر صندلی شما قرار گیرد. بررسی‌های اخیر Outside the Labs توسط Consumer Reports درباره کیف‌های آخر هفته و کوله‌پشتی‌های مسافرتی شامل برخی گزینه‌های بالقوه است.

اینکه زیر صندلی جا می‌شود یا نه، حتی در هواپیماهای مشابه می‌تواند متفاوت باشد. صندلی های راهرو به داشتن کمترین اتاق در زیر بدنه هستند. قبل از خرید، مشخصات خطوط هوایی مختلف را بررسی کنید. شما همچنین می توانید هوا را بررسی کنید

رهنمودهای کرافت برای حامل های حیوان خانگی - یک پروکسی معقول برای فاصله از کف تا زیر صندلی.

چمدان چک شده
هر چمدان بزرگتر از اندازه دستی باید بررسی شود. رایج ترین گزینه های اندازه 24 تا 30 اینچ ارتفاع هستند. می توانید چمدان هایی به بزرگی 36 اینچ پیدا کنید، اما برای محدودیت اندازه با شرکت مخابراتی خود مشورت کنید. معمولاً محدودیت وزنی وجود دارد، با هزینه اضافی برای وزن اضافی در هر کیسه.

هزینه های چمدان در پروازهای داخلی خطوط هوایی اصلی رایج است. آنها می توانند برای یک کیف 30 دلار، برای یک کیف 40 دلار و برای یک کیف 150 دلار هزینه کنند. (Southwest در اجازه دادن دو چمدان چک شده رایگان منحصر به فرد است.) خطوط هوایی مقرون به صرفه مانند Allegiant، Frontier، و Spirit نیز برای وسایل دستی هزینه می کنند که قیمت آنها از 25 تا 100 دلار است. اگر منتظر پرداخت در فرودگاه باشید، ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنید.

ممکن است بتوانید با خرید بلیط خود با کارت اعتباری برند خطوط هوایی، از هزینه چمدان جلوگیری کنید. یا اگر اغلب با یک ایرلاین پرواز می کنید، ببینید آیا آن یک برنامه اشتراک سالانه برای چمدان های چک شده ارائه می دهد یا خیر.

منبع

https://www.consumerreports.org/cro/luggage/buying-guide/index.htm

چمدان چه انواعی دارد؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

حمل توشه
نگاهی دقیق به زوجی که با چمدان دستی راه می‌روند.

حمل چمدان اغلب به هواپیما حمل می شود. بنابراین، باید الزامات اندازه خاصی را برآورده کند، زیرا باید در زیر صندلی یا سطل بالای سر قرار گیرد. اندازه مورد نیاز 22 اینچ در 14 اینچ در 9 اینچ است. اکثر سازندگان چمدان های حمل بار در این اندازه مورد نیاز هستند تا بتوانید آن را در هواپیما ببرید.


حمل چمدان می تواند به اشکال مختلف از کوله پشتی، چمدان چرخان کوچک و کیف های دوشی باشد. رایج‌ترین وسیله حمل بار دارای چرخ‌های بزرگی است که کار سنگینی دارند و می‌توانند روی بیشتر چیزها بچرخند. آنها دارای یک محفظه بزرگتر در داخل برای نگهداری اقلام و جیب های خارجی برای قرار دادن وسایل کوچکتر هستند. آنها اغلب دارای تسمه هایی در داخل هستند که به وسایل اجازه می دهد در جای خود بمانند.

مسافران زمانی که نمی خواهند چمدان ها را چک کنند و راحت تر و سریعتر در فرودگاه حرکت کنند، دوست دارند از این نوع چمدان استفاده کنند. این نوع چمدان ضد آب و محکم است و معمولاً از نوعی نایلون پلی استر ساخته می شود. انواع دیگری از چمدان های حمل بار وجود دارند که از پلاستیک سخت ساخته شده اند که به سختی آسیب می بینند. چمدان حمل در انواع رنگ ها و سبک ها برای مطابقت با همه ترجیحات ارائه می شود.

طرفداران
الزامات خطوط هوایی را برآورده کنید

می تواند به جلوگیری از هزینه بار کمک کند

سایزها و رنگهای مختلف

منفی
ممکن است به اندازه کافی بزرگ نباشد که همه چیز را نگه دارد

چمدان چرخان اسپینر
نگاهی دقیق به زنی که برای چمدان چرخنده غلتکی خرید می کند.

بسیاری از چمدان‌هایی که مسافران استفاده می‌کنند دارای چرخ هستند تا جابه‌جایی آن‌ها را بسیار آسان‌تر کند. فرقی نمی کند چمدان سمت سخت یا نرم باشد، هر دو می توانند چرخ داشته باشند. به چمدان هایی که چهار چرخ دارند اسپینر نیز می گویند. این یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع چمدان است. اغلب توسط مسافران باتجربه توصیه می شود.

این چرخ‌ها 360 درجه می‌چرخند و جابه‌جایی و چرخاندن چمدان را به هر جهتی ساده می‌کنند. این کیف ها به راحتی می توانند گوشه ها را بچرخانند. این به مسافران تحرک بهتر و گزینه های زیادی می دهد. کیسه را می توان هل داد، کشید یا غلتان کرد. چرخ های اسپینر از چمدان بیرون زده و ممکن است به راحتی از کیف جدا شوند.

همچنین به 50 عکس در نمایشگاه پارک جنگلی، CO مراجعه کنید
این کیسه ها را می توان تقریباً روی هر سطحی غلت داد، اما ممکن است به راحتی بشکنند، بنابراین باید مراقب آنها بود. یا حداقل، اسپینر باید بادوام باشد تا بتواند در برابر برخی سوء استفاده ها مقاومت کند. برخی از چمدان های اسپینر این قابلیت را دارند که چرخ ها را در جای خود قفل کنند تا نچرخند. اغلب دسته‌های اسپینرهای نورد تلسکوپی هستند، بنابراین تا جایی که راحت باشد بیرون می‌آیند.

بیشتر بدانید: بهترین انواع کیف و چمدان در https://robonak.ir/

مشاهده تصویر منبع

طرفداران
جابجایی آسان

می توان در جهات مختلف حرکت کرد

منفی
چرخ ها فضای زیادی را اشغال می کنند

چرخ ها به راحتی شکسته می شوند

کیف دافل
نگاهی دقیق به یک کیسه دوشی نارنجی.

تقریباً همه مسافران می توانند از داشتن یک کیف دوشی بهره مند شوند. این کیف ها دارای محفظه های متعددی برای حمل تمام وسایل ضروری هستند. برخی از کیف های دوشی دارای چرخ و بند شانه ای هستند. برخی از آنها حتی دارای بند پشتی هستند، بنابراین می توانید آن را روی پشت خود حمل کنید.

کیف های دافل برای حمل لباس های بدنسازی عرق کرده استفاده می شده است، اما هدف آنها در طول سال ها به شدت تغییر کرده است. کیف های دافل مدرن تر شده اند و دارای ویژگی هایی مانند دسته جمع شونده و چرخ هستند. یک کیسه دوشی با اندازه سنتی کوچک یا متوسط ​​است و می تواند زیر صندلی یا سطل بالای سر قرار بگیرد.

کیف‌های دافل دارای زیپ‌های قوی و تسمه‌های سنگین هستند تا مطمئن شوند همیشه بسته می‌شوند. آنها در نظر گرفته شده اند که به راحتی حمل شوند و برای مدت طولانی دوام بیاورند. کیسه‌های دافل در اشکال، اندازه‌ها و مواد مختلف تولید می‌شوند.

جابه‌جایی کیف‌های بزرگ‌تر سخت‌تر است زیرا معمولاً حجیم هستند. کیف های کوچکتر به راحتی قابل حمل هستند اما ممکن است نتوانند همه چیز را در خود جای دهند. کیف های دوشی در شکل های مختلفی تولید می شوند. برخی بلند و لوله مانند هستند، در حالی که برخی دیگر قد بلند و چاق هستند و برخی بیشتر شبیه کوله پشتی هستند. کیسه دوشی ممکن است برای کسی که چمدان خشن است و تمایل دارد آن را از بین ببرد خوب باشد.

همچنین به 10 هتل زنجیره ای مشابه بست وسترن مراجعه کنید
کیسه های دافل از مواد مختلفی مانند پلی استر، وینیل، بوم یا نوعی ترکیب ساخته می شوند. بوم محکم ترین و قابل اعتمادترین ماده است و تقریباً غیرممکن است که پاره شود. بوم را می توان بدون ساییدگی روی زمین کشید و در رنگ های مختلف موجود است.

طرفداران
ارزان

بادوام

اشکال و اندازه های مختلف

منفی
ممکن است حجیم باشد و مانور دادن آن سخت باشد

منبع

https://trekbaron.com/types-of-luggage/

کوله پشتی چرخ دار + خرید کوله عمده

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

کوله پشتی چرخدار

عناصر طراحی

کوله‌پشتی‌های چرخدار که مخصوصاً برای سفرهای جاده‌ای ابتدایی یا سفرهای ماجراجویانه‌تر ساخته شده‌اند، راحتی یک کیف چرخدار را با قابلیت پرتاب آن روی شانه‌های شما در هر زمان که لازم است ترکیب می‌کنند. اگر در فرودگاه هستید و ناگهان با یک پله برقی مواجه شدید، کافی است آن را پرتاب کرده و برای حرکت آسان تر از پله ها بالا و پایین بروید. آنها همچنین زمانی که راه طولانی برای پیاده روی دارید یا در وسط ترافیک سنگین پیاده روی هستید، عالی هستند، زیرا می توانند از روی زمین بلند شوند و به شما این امکان را می دهند که بدون مشکل در میان جمعیت مانور دهید.

امکانات

مشاهده تصویر منبع

کوله‌پشتی‌های رول مانند چمدان‌های معمولی دارای ویژگی‌هایی هستند که شامل تسمه‌های درونی برای نگه‌داشتن وسایل شما، زیپ‌های سنگین برای ماندگاری، و جیب‌های توری برای حمل اقلام کوچک‌تر و وسایلی هستند که می‌خواهید پس از رسیدن به فرودگاه به آنها دسترسی داشته باشید. . آنها همچنین می توانند شامل جیب های مخصوص برای تلفن های همراه و دستگاه های موسیقی، و همچنین یک دسته تلسکوپی محکم که با یک دستگیره لاستیکی تقویت شده باشد. کوله‌پشتی‌های چرخدار برای راحتی ساخته شده‌اند، اما اندازه موبایل آن‌ها از محکم و قابل اعتماد بودن آن‌ها جلوگیری نمی‌کند.

سبک ها

کوله‌پشتی‌های چرخدار دارای سبک‌های بسیار متنوعی هستند و از آنجا که اغلب توسط کودکان استفاده می‌شوند، حتی می‌توانند در طرح‌های روشن و رنگارنگ و همچنین انواع الگوهای مناسب برای کودکان که می‌تواند شامل گرافیک‌هایی مانند حیوانات، ورزش، مدرسه باشد، ارائه شود. اقلام مرتبط، قلب ها، گل ها و طرح های هندسی. آنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و در عین حال مفید هستند و صرف نظر از سن شما آنها را ارزشمند می کند.

هدف

همانطور که بیشتر مردم می‌دانند، کوله‌های چرخدار برای افرادی که می‌خواهند چمدان‌هایشان را سبک ببندند، اما همچنان می‌توانند چمدان‌های خود را مانند یک کوله‌پشتی معمولی حمل کنند، مناسب است. استفاده از آن‌ها آسان و بسیار راحت است، دوام و جذابیت بالایی دارد، و البته قیمت مناسب‌تری نسبت به بسیاری از انواع دیگر چمدان‌ها دارد، که مزیت دیگری برای انتخاب کوله‌پشتی چرخان است.

اندازه ها

اگرچه کوله‌پشتی‌های چرخدار برای جابه‌جایی و حمل راحت ساخته شده‌اند، اما همچنان می‌توانند وسایل زیادی را در خود جای دهند. آنها معمولاً دارای فضای داخلی هستند که اندازه آنها 40 تا 42 اینچ خطی است و ارتفاع آنها می تواند بین 17 تا 21 اینچ باشد که آنها را به ظرف مناسبی برای حمل تقریباً هر چیزی که برای سفر بعدی خود نیاز دارید تبدیل می کند.

مواد

اگرچه کوله‌پشتی‌های چرخدار را می‌توان از مواد مختلفی تهیه کرد، اما تقریباً همیشه از مواد نرم اما قوی مانند نایلون یا پلی استر یا ترکیبی از چندین ماده مختلف ساخته می‌شوند. به دلیل اندازه آنها، آنها به ندرت از مواد سخت ساخته می شوند، اگرچه اگر به اطراف نگاه کنید ممکن است بتوانید مانند این را پیدا کنید.

کیف و آستین برای تبلت و کامپیوترهای لپ تاپ
کیف لپ تاپ و تبلت

عناصر طراحی

بخش شگفت انگیز در مورد خرید آستین و کیف برای تبلت و لپ تاپ، انتخابی است که در دسترس است، که بسیار بیشتر از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند. کیف‌های چمدانی که برای محافظت از لپ‌تاپ و تبلت ساخته می‌شوند از انواع مختلفی از مواد ساخته می‌شوند و در طرح‌هایی هستند که شامل آستین‌هایی در اندازه‌های مختلف، کیف، کوله پشتی، کیف‌های لپ‌تاپ چرخشی و کیف‌ها و کیف‌هایی هستند که به‌طور خاص برای اندازه‌های مختلف ساخته شده‌اند. قرص ها هر چیزی که برای محافظت از لپ‌تاپ یا تبلت خود به دنبال آن هستید، به‌راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید، به خصوص اگر به صورت آنلاین جستجو کنید، و همچنین در رنگ‌های متنوعی وجود دارند.

امکانات

شاید چیزی که این اقلام را تا حدی متمایز می کند این واقعیت است که به نظر می رسد هر کدام کمی متفاوت از قبلی هستند و می توانند دارای بند هایی برای قرار دادن کیف ها روی شانه شما باشند و بنابراین حمل آن ها را آسان تر می کند، دسته هایی که باعث می شود آن ها برای نگه داشتن کیف ساده مانند کیف یا چمدان کوچک، زیپ هایی که ورود و خروج آن را آسان می کند، جیب هایی که امکان حمل وسایلی مانند خودکار و کارت ویزیت را برای شما فراهم می کند و گاهی اوقات امکانات اضافی مانند فلپ که به شما امکان می دهد. برای قرار دادن خودکار و مداد در قسمت بیرونی کیف به طوری که در مواقع نیاز بتوانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. هر راحتی که به دنبال آن هستید، به احتمال زیاد وقتی به دنبال کیف لپ‌تاپ یا تبلت هستید، آن را پیدا خواهید کرد، به خصوص اگر از فروشگاه‌های معتبرتر خرید کنید.

سبک ها

سبک های این آیتم ها عبارتند از:

کیف‌های لپ‌تاپ: این کیف‌ها در اندازه‌هایی از 10 اینچ تا بیش از 17 اینچ هستند و با دسته یا بدون دسته و همچنین در رنگ‌ها، طرح‌ها و طرح‌ها بسیار متنوع هستند.
کوله پشتی های لپ تاپ: کمی بزرگتر از کوله پشتی های معمولی هستند، این اقلام دارای جیب های اضافی برای کاغذ و هر چیز دیگری هستند که ممکن است پس از راه اندازی لپ تاپ برای استفاده به آن نیاز داشته باشید.
آستین‌های لپ‌تاپ: این‌ها قاب‌های تخت هستند که با دسته، جیب، زیپ و بند یا بدون آن عرضه می‌شوند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را به‌صورت استاندارد یا فانتزی که دوست دارید خریداری کنید.
قاب‌های رول لپ‌تاپ: کمی بزرگ‌تر از کیف‌های لپ‌تاپ، این کیف‌ها فضای زیادی برای لپ‌تاپ و لوازم جانبی همراه با آن دارند و به خصوص اگر زیاد سفر می‌کنید، بسیار ارزشمند می‌شوند.
کیف و کیسه تبلت: انواع محصولات ماد

e به طور خاص برای تبلت شما؛ آنها تقریباً همیشه این قابلیت را دارند که برای تولید یک پایه تا شوند تا بتوانید آن را روی یک سطح صاف قرار دهید و بدون نیاز به گرفتن آن در دستان خود آن را مشاهده کنید.
هدف

البته، هدف اصلی این کیسه ها این است که تبلت یا لپ تاپ شما را هم ایمن و هم جدا از سایر وسایلی که بسته بندی کرده اید، نگه دارند و دسترسی به آنها را در زمانی که منتظر سوار شدن به هواپیما هستید یا زمانی که سوار می شوید آسان تر می کند. صندلی این احتمالاً دلیل اصلی این است که آنها در اندازه‌ها و سبک‌های زیادی عرضه می‌شوند، زیرا هر کاربر نیازهای متفاوتی دارد و دلایل مختلفی برای خرید کیف در وهله اول دارد.

بسیاری از آنها همچنین به اندازه کافی کوچک هستند که حتی اگر چمدان اضافی دارید، آن را با خود حمل کنید، و از آنجایی که آنها به طور خاص برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی ساخته شده اند، حتی اگر آن را رها کنید، متوجه خواهید شد که لپ تاپ یا تبلت شما محافظت می شود. آنها مخصوصاً برای مسافران تجاری که باید در هوا در دستگاه خود باشند بسیار مفید هستند، زیرا کیف ها معمولاً اندازه مناسبی برای باز کردن و بسته بندی مجدد دستگاه شما هستند.

اندازه ها

از آنجایی که لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها در اندازه‌های بسیار متفاوتی عرضه می‌شوند، کیف‌هایی که از آن‌ها محافظت و حمل می‌کنند نیز در اندازه‌های متعدد موجود هستند. از مواردی که فقط خود دستگاه را نگه می‌دارند تا مواردی که موارد دیگر را نیز در خود جای می‌دهند، می‌توانند ضخیم یا نازک، کوچک یا بزرگ، ساده یا حاوی بند و جیب باشند. به طور خلاصه، می توانید هر اندازه ای را که نیاز دارید تهیه کنید و هنگام خرید این کیف ها آن را به صورت استاندارد یا فانتزی که دوست دارید بسازید. بیش از سایر انواع چمدان، کیف‌های تبلت و لپ‌تاپ در اندازه‌های بسیار متفاوتی هستند که نمی‌توان چیزی را که برای دستگاهی که دارید پیدا کرد.

مواد

ظروف لپ‌تاپ و تبلت می‌توانند از وینیل، پلی استر یا نوعی ترکیب ساخته شوند، اما بسیاری از آنها از نئوپرن نیز ساخته شده‌اند. مواد آنها همیشه قوی و محکم هستند اما سبک وزن هستند، زیرا کیف ها باید از چیزی همه کاره ساخته شوند که حمل آنها را آسان کند و در طول هر سفر بارها و بارها باز و بسته شوند.

منبع

https://robonak.ir/%da%86%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

https://www.homestratosphere.com/types-of-luggage/

انواع کیف پول+ خرید انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

انواع کیف پول
انواع مختلفی از کیف پول ها وجود دارد که می توان از آنها برای فعالیت های مختلف استفاده کرد. کیف‌پول‌های داغ برای تراکنش‌های مکرر ارزهای دیجیتال یا برای استفاده از برنامه‌های تحت وب با قابلیت کیف پول بهتر استفاده می‌شوند. کیف پول سرد برای نگهداری طولانی مدت و ایمن بهتر است.

در اینجا به بررسی عمیق‌تر این دو نوع کیف پول ارزهای دیجیتال می‌پردازیم.

کیف پول های داغ
کیف پول داغ کیف پولی است که در یک دستگاه متصل به اینترنت مانند دسکتاپ، لپ تاپ یا گوشی هوشمند ذخیره می شود. کیف پول های داغ ساده و راحت برای استفاده هستند. اما اگر دستگاه شما به بدافزار آلوده شود، رمزارز شما می تواند از یک کیف پول داغ سرقت شود. بنابراین ممکن است بخواهید صرفاً پول خرج کردن را در کیف پول داغ خود نگه دارید و بخش عمده ای از سرمایه گذاری خود را در کیف پول های سرد باقی بگذارید.

حال، یک کیف پول داغ ممکن است یک کیف پول دسکتاپ یا موبایل باشد.

کیف پول های رومیزی
اولین کیف پولی که تا به حال اختراع شد بیت کوین Qt بود و یک کیف پول دسکتاپ بود. امروزه، کیف پول های دسکتاپ همچنان پر استفاده ترین کیف پول های رمزنگاری شده برای مبتدیان هستند. برای نصب کیف پول دسکتاپ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از وب سایت توسعه دهنده دانلود کرده و راه اندازی کنید. و همانطور که ممکن است حدس بزنید، کیف پول های دسکتاپ را می توان در لپ تاپ ها نیز استفاده کرد.

برخی از کیف پول های دسکتاپ مدرن عبارتند از:

الکتروم
خروج
متاماسک
کیف پول شجاع
کیف پول موبایل
اگر زمانی نیاز به انجام تراکنش در حین حرکت دارید، به یک کیف پول موبایلی نیاز خواهید داشت. این موارد مخصوصاً برای بازدید از فروشگاه‌های آجر و ملات که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند مفید هستند، زیرا ممکن است نخواهید هر بار که به خرید می‌روید رایانه شخصی خود را با خود حمل کنید!

کیف پول های موبایل این خطر اضافی را به همراه دارد که ممکن است گوشی یا تبلت شما گم یا دزدیده شود. بنابراین ممکن است بخواهید در صورت وقوع این اتفاق، یک قفل کد پین روی گوشی خود داشته باشید. همچنین داشتن رمز عبور قوی برای کیف پول موبایل بسیار مهم است.

همچنین ممکن است بخواهید مقدار رمزنگاری را که در کیف پول تلفن همراه خود نگه می دارید محدود کنید. هنگامی که بودجه آن تمام شد، همیشه می توانید رمزهای بیشتری را از رایانه شخصی خود به آن انتقال دهید.

کیف پول های موبایل را معمولا می توان از گوگل پلی یا اپ استور اپل دانلود کرد. اما ممکن است بخواهید به جای جستجوی آن در فروشگاه، پیوند را از وب سایت توسعه دهنده دنبال کنید، فقط برای اینکه مطمئن شوید که یک نسخه معتبر از نرم افزار دریافت می کنید.

برخی از کیف پول های موبایل محبوب عبارتند از:

میسلیوم
موبایل متاماسک
کیف پول اتمی
Trustwallet
کیف پول سرد
کیف پول سرد کیف پولی است که به اینترنت متصل نیست. شما نمی‌توانید با کیف پول سرد تراکنش انجام دهید، مگر اینکه آن را به دستگاهی متصل کنید که به اینترنت دسترسی دارد. بنابراین کیف پول سرد برای کاربرانی که تراکنش‌های مکرر انجام می‌دهند، ناخوشایند است.

با این حال، کیف پول های سرد نیز از کیف پول های گرم ایمن تر هستند. آنها معمولاً بدون سرقت فیزیکی نمی توانند هک شوند.

با در نظر گرفتن این موضوع، کیف پول های سرد به بهترین وجه برای ذخیره سازی طولانی مدت مقادیر زیادی ارز دیجیتال استفاده می شود.

یک کیف پول سرد ممکن است یک کیف پول سخت افزاری یا یک پشتیبان کاغذی باشد.

کیف پول های سخت افزاری
کیف پول سخت افزاری یک دستگاه USB است که کلید خصوصی شما را ذخیره می کند (کلیدهای خصوصی را در بخش بعدی توضیح خواهم داد). دارای قفل پین کد برای جلوگیری از ورود سارقان به آن. برای استفاده از کیف پول سخت افزاری برای انجام تراکنش، آن را به رایانه شخصی خود متصل می کنید.

دستگاه یک امضا از طریق پورت USB ارسال می کند، اما هرگز خود کلید خصوصی را ارسال نمی کند. از نظر تئوری، این باید از هرگونه بدافزار موجود در رایانه شخصی شما جلوگیری کند که بتواند رمزنگاری شما را بدزدد.

مشاهده تصویر منبع
نکته حرفه ای: یک کیف پول سخت افزاری همچنان می تواند هک شود اگر مهاجم آن را در اختیار داشته باشد (اگرچه حتی در آن زمان نیز ورود به آن بسیار دشوار است). بنابراین اگر کیف پول سخت افزاری شما گم یا دزدیده شد، ممکن است بخواهید فوراً وجه را از آن خارج کنید.

مطمئن ترین راه برای تهیه کیف پول سخت افزاری، خرید آن از وب سایت سازنده است. قیمت آنها بین 50 تا 180 دلار است.

برخی از کیف پول های سخت افزاری محبوب عبارتند از:

Trezor مدل T
لجر نانو ایکس
Safepal S1
کیف پول های پشتیبان کاغذی
هنگامی که برای اولین بار یک کیف پول دسکتاپ راه اندازی می کنید، مجموعه ای از کلمات اولیه به شما پیشنهاد می شود که در صورت خرابی دستگاه شما می توان از آنها برای دسترسی به حساب های خود استفاده کرد (دوباره، در بخش بعدی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت). در شرایط عادی، این کلمات فقط به عنوان پشتیبان استفاده می شوند.

اما می توانید از این کلمات به عنوان یک ذخیره طولانی مدت نیز استفاده کنید. فقط مراحل زیر را انجام دهید:

کلمات اصلی خود را روی یک تکه کاغذ بنویسید و آن را در مکانی امن و مطمئن نگهداری کنید.
رمزارز را به کیف پول دسکتاپ خود منتقل کنید.
کیف پول را از رایانه شخصی خود حذف کنید. (مطمئن شوید که ابتدا مرحله 1 را انجام داده اید!)
هنگامی که این کار را انجام دادید، رمزارز اساساً روی یک تکه کاغذ ذخیره می شود. این بدان معناست که مهاجم نباید بتواند رمزارز شما را حتی اگر بدافزار را روی رایانه شخصی شما نصب کند (تا زمانی که قبلاً آلوده نشده باشد) سرقت کند. آنها باید تکه کاغذ را بدزدند تا رمز ارز شما را دریافت کنند.

هنگامی که برای خرج کردن ارز دیجیتال خود آماده شدید، می توانید نرم افزار کیف پول را دوباره نصب کنید و کلمات اولیه را برای بازیابی حساب خود وارد کنید. با این حال، باید مطمئن شوید دستگاهی که حساب را به آن وارد می‌کنید، عاری از بدافزار است.


نکته حرفه ای: برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه خرید و استفاده ایمن از رمزنگاری، راهنمای کامل سرمایه گذار ارزهای دیجیتال ما را بررسی کنید.

در این مرحله، ممکن است تعجب کنید که یک کیف پول رمزنگاری دقیقا چگونه کار می کند. چگونه حدودآیا بدون استفاده از نام کاربری و رمز عبور تأیید می کنید که مالک یک حساب هستید؟ در بخش بعدی به آن خواهم پرداخت.

منبع

https://www.security.org/crypto/wallet/

https://robonak.ir/

5 بهترین کیف پول مردانه (راهنمای خرید)

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

5 بهترین کیف پول مردانه (راهنمای خرید)
توسط هری کازپیدیس
5 مارس 2019
کیف پول برای اکثر مردان ضروری است. این وسیله‌ای است که پول نقد، کارت‌های اعتباری و سایر اشکال شناسایی شخصی شما را سازماندهی می‌کند. کیف پول همچنین می تواند یک بیانیه مد باشد - چیزی که نشان دهنده سبک و شخصیت شما باشد.

هر کارکردی که داشته باشد و در چه سبک یا طرحی باشد، اکثر مردان به این فکر نمی کنند که بدون کیف پول خود خانه را ترک کنند. حداقل نه از روی عمد.

ما امیدواریم که به شما یک نمای کلی از کیف پول‌ها ارائه دهیم که یافتن کیفی را که مناسب سبک زندگی و نیازهای ما باشد آسان‌تر می‌کند.

چه کسی می دانست که انتخاب یک کیف پول خوب می تواند بسیار سخت باشد؟ خوب، واقعاً آنقدرها هم سخت نیست، اما ما شما را تشویق می‌کنیم که اولین کیف پولی را که برای شما جذاب است (احتمالاً به دلیل ظاهر آن) نگیرید و سپس آن را در سبد خرید خود بیندازید. بنابراین، کمی سرعت خود را کاهش دهید و اصول اولیه پیدا کردن کیف پول مناسب خود را در نظر بگیرید.

 1.
یک کیف پول ساده و مرتب معمولا بهترین گزینه برای بسیاری از مردان است. کیف پول‌ها در رنگ‌ها، طرح‌ها و سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند، اما یک کیف پول با رنگ ساده برای رویدادهای رسمی و رسمی مناسب است. یک کیف پول شیک به خوبی شخصیت شما را منعکس نمی کند.

2.
انتخاب کیف پول با اندازه مناسب، بخش مهم دیگری از فرآیند خرید است. باز هم، زیاده روی نکنید، زیرا یک کیف پول چاق پر از وسایل لزوماً ظاهر جذابی نیست. همچنین قرار دادن آن در جیب پشتی شما سخت تر است و در ناحیه اشتباه شلوار شما برآمدگی ایجاد می کند.

خرید یک کیف پول کوچکتر، برای بسیاری از مردان به این معنی است که از چیزی که معمولاً حمل می کنند، یعنی کارت های اعتباری، رسید، کارت هدیه رستوران، کارت کتابخانه، کارت شناسایی... در بیشتر موارد، از اینکه چقدر کمتر می‌توانید حمل کنید و داشتن یک کیف پول باریک‌تر و نامرتب، شگفت‌زده خواهید شد.

 3.
کیف پول ها انواع مختلفی دارند و نوع انتخاب شما به طور کلی به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. در اینجا خلاصه ای سریع از برخی از سبک های محبوب تر آورده شده است:

بایفولد کلاسیک یکی از رایج ترین و محبوب ترین کیف پول های موجود است. بایفولد به شما این امکان را می دهد که با بلند کردن یک فلپ به پول نقد و کارت خود دسترسی داشته باشید. دولایه ها طراحی باریکی دارند و به نظر نمی رسد که تمام روز روی آجر نشسته باشید.

چیزی که این کیف پول سه‌گانه را از سایر انواع کیف پول متمایز می‌کند، محفظه‌های متعددی است که درون آن قرار دارد. اگر کارت‌های بیشتری نسبت به افراد معمولی حمل می‌کنید، یک سه‌فالو انتخاب عالی است. با این حال، مراقب باشید که سه تایی خود را بیش از حد پر از وسایل کنید، زیرا نشستن طولانی مدت روی آن ممکن است ناراحت کننده باشد.

اگر طراحی مینیمالیستی را ترجیح می دهید و تعداد محدودی وسایل را حمل می کنید، گیره پول گزینه خوبی است. گیره های پول قطعات کوچک پلاستیکی یا فلزی قابل انعطاف هستند که برای نگه داشتن یک دسته پول نقد در کنار هم طراحی شده اند. اگر هیچ چیز دیگری نیست، استفاده از گیره پول راهی عالی برای سازماندهی پول نقد شما است. نکته منفی این است که کلیپ های پول معمولاً از پول شما و سایر انواع کیف پول محافظت نمی کنند.

کیف پول های مینیمالیستی مدرن بهترین عناصر گیره پول و دارندگان کارت اعتباری را ترکیب می کنند. آنها برای کاهش تعداد مواردی طراحی شده اند که می توان در کیف پول گیر کرد.

کیف پول ها دارای مواد مختلفی هستند: چرم، بوم، پنبه، پلی استر و غیره. هر نوع پارچه مزایا و معایب خود را دارد، اما به نظر ما چرم بهترین است. و کیف پول های چرمی معمولاً از دو نوع چرم تشکیل شده است:

چرم تمام دانه ضخیم تر و بادوام تر از سایر انواع چرم است زیرا بیش از حد فرآوری نشده است.

چرم دانه بندی شده کیفیت پایین تری نسبت به چرم دانه کامل دارد و از یک ماده کامپوزیتی تشکیل شده است که در آن لایه رویی بسیار شبیه چرم دانه کامل است در حالی که لایه زیرین شکل نازک تری از چرم است (دانه خرد شده). دانه‌های تقسیم‌شده راحت‌تر از دانه‌های کامل می‌پوشند و به اندازه‌ای بادوام نیستند.

4.
عملکرد کیف پول تا حد زیادی توسط محفظه های آن تعیین می شود. قبل از خرید تعیین کنید که چقدر تمایل دارید در کیف پول حمل کنید. اگر اقلام زیادی حمل می کنید – به یاد داشته باشید، هر چه ساده تر، بهتر – پس به دنبال کیف پولی باشید که تمام شکاف های لازم را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های خوب که در بسیاری از کیف پول ها مشاهده می کنید، جیب های شفافی است که کارت های شناسایی خود را مانند گواهینامه رانندگی در آن قرار می دهید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید انواع کیف در https://robonak.ir/

 5.
کیف پول چرمی خود را طوری انتخاب کنید که به بهترین وجه با چیزی که بیشتر اوقات می پوشید مطابقت داشته باشد. اگر کت و شلوار می پوشید، کیف پولی با رنگ تیره تر، عنصری از پیچیدگی را به شما می بخشد. اگر بیشتر روزها شلوار جین می پوشید، به سراغ کیف پول چرم سبک تری بروید.

6.
هیچ کس در تمام طول سال یکسان لباس نمی پوشد، به خصوص اگر در منطقه ای زندگی می کنید که چهار فصل آن اغلب تغییرات شدید آب و هوایی را به همراه دارد. به عنوان مثال، در تابستان، باید یک کیف پول باریک‌تر همراه داشته باشید که از افتادگی شلوارک و شلوار شما جلوگیری کند (اگر کتی به تن ندارید که دارای جیب‌هایی برای نگهداری کیف پول و سایر اقلام است). و نشستن تمام روز روی یک کیف پول چاق می‌تواند بر روی کمر و ستون فقرات شما آسیب وارد کند.

 از شما در برابر سرقت کارت اعتباری و هویت محافظت می کند. بسیاری از تولید کنندگان کیف پول در حال حاضر آن را در طراحی محصولات خود گنجانده اند. شما برای یک کیف پول با RFID هزینه بیشتری می پردازید، اما می تواند در آینده باعث صرفه جویی در هزینه و تشدید شما شود.

 8.

کیف پول های الکترونیکی متناسب با بودجه هر مرد است و مهم است که قبل از انتخاب کیف پول خود تعیین کنید که چقدر می خواهید خرج کنید. در حالی که قیمت بالاتر تضمینی برای کیف پول بهتر نیست، شما همچنین نباید با کیف پولی با کیفیت پایین‌تر ارزان شوید. در عوض، کیف پول خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر بگیرید که سال ها دوام خواهد داشت.

انتخاب کیف پولی که برای شما مناسب است، زمانی چالش برانگیز است که همه برندها و گزینه‌ها برای شما در نظر گرفته شود. امیدواریم لیست بهترین کیف پول‌های مردانه به شما در تصمیم‌گیری کمک کند.

منبع

https://hipsterra.com/5-best-mens-wallets-buying-guide/

چگونه یک کیف پول بخرم؟+ خرید عمده کیف پول

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

کیف پول
راهنمای خرید کیف پول – کیف پول پرفکت خرید کنید

06
نوامبر
وقتی برای خود یا به عنوان هدیه یک کیف پول می‌خرید، پیدا کردن کیف پول مردانه عالی آنقدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. شما به چیزی نیاز دارید که نه تنها نشان دهنده سبک شما باشد، بلکه برای حمل بادوام و کاربردی نیز باشد. پس از همه، شما از آن برای نگهداری پول نقد، کارت های اعتباری و سایر اشیاء قیمتی خود هر روز استفاده خواهید کرد.

در اینجا، انواع کیف پول ها را از نظر سبک، مواد و عملکرد، همراه با چند توصیه در مورد نحوه انتخاب کیف پول مناسب برای خود بررسی می کنیم.

نیازهای خود را در نظر بگیرید
قبل از شروع جستجوی کیف پول مردانه عالی، مهم است که ابتدا کیف پول فعلی خود را تمیز کنید و مواردی را که باید به طور منظم حمل کنید، شناسایی کنید. اگر در حال حاضر یک کیف پول بزرگ حمل می کنید، به احتمال زیاد در طول زمان چیزهای ناخواسته زیادی در آن جمع کرده اید، مانند رسیدهای قدیمی، کارت های هدیه منقضی شده و غیره.

پس از خلاص شدن از شر همه چیزهای ناخواسته، تمام موارد ضروری باقی مانده را دسته بندی کنید. باید پول نقد، کارت، شناسنامه و صورتحساب وجود داشته باشد. برخی افراد دسته چک و پاسپورت خود را نیز در کیف پول خود دارند.

بر اساس این ارزیابی، می توانید ادامه دهید و به دنبال کیف پولی با اندازه مناسب و دارای محفظه های جداگانه برای همه دسته های مختلف باشید.

سبک مناسب را انتخاب کنید
انتخاب سبک کیف پول مناسب هم از نظر عملکرد و هم از نظر زیبایی شناسی مهم است. کیف پول‌های مردانه در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در این راهنمای خرید کیف پول، ما سه سبک کیف پول برتر را تنها همراه با مزایا و معایب آنها فهرست می کنیم.

مشاهده تصویر منبع
کیف پول دو تاشو
کیف‌پول‌های دو تایی بسیار همه‌کاره و به همان اندازه شیک، به اندازه کافی جادار هستند تا پول نقد، کارت‌ها و چند کالای دیگر که ممکن است روزانه به آن‌ها نیاز داشته باشد را در خود جای دهید. به دلیل ساختار باریکی که دارند، کیف پول های دوتایی حمل و نقل بسیار راحت هستند. با این حال، این سبک کیف پول برای افرادی که عادت دارند بیش از 4، 5 کارت اعتباری همراه با چندین رسید و کارت ویزیت همراه داشته باشند، مناسب نیست.

کیف پول های Trifold
کیف پول های سه تایی که به عنوان ارتقاء طراحی کلاسیک دو تایی معرفی شده اند، دارای سه قسمت برای حمل پول نقد، کارت و سکه هستند. هنگامی که بسته می شود، کیف پول سه تایی دقیقاً شبیه کیف پول دوبلد به نظر می رسد. با این حال، فضای و سازماندهی بیشتری را برای جدا نگه داشتن صورتحساب، رسید، شناسه و کارت ارائه می دهد. تنها عیب آن این است که کمی حجیم تر از کیف پول های دوبلد هستند.

کیف پول جیبی سینه
همچنین به عنوان کیف پول چک شناخته می شود، کیف پول های جیب سینه معمولاً توسط افرادی حمل می شود که روزانه کت و شلوار می پوشند. این طرح فضای کافی را برای حمل وجه نقد و دسته چک، بلکه کارت های اعتباری، یادداشت ها و حتی اسناد بزرگ مانند بلیط و پاسپورت ارائه می دهد.

مواد مناسب را انتخاب کنید
اندازه و سبک کیف پول برای یافتن یک حامل ارزی که متناسب با شخصیت و نیازهای شما باشد، ملاحظات خرید نیست. موادی که یک کیف پول از آن ساخته شده است بر طول عمر و کارایی آن بسیار تاثیر می گذارد.

اکثر افرادی که کارهای یقه سفید انجام می دهند به دلیل دوام و ظاهر شیک به سراغ کیف پول های چرمی می روند. با این حال، برای افراد شاغل در مشاغل یقه آبی که شامل قرار گرفتن در فضای باز است، گزینه های دیگری نیز وجود دارد، مانند پلی استر و بوم.

ویژگی های اضافه شده ای که ممکن است به آن نیاز داشته باشید را در نظر بگیرید
برخی از ویژگی های افزودنی وجود دارد که ممکن است برای یک فرد اختیاری باشد اما برای دیگری ضروری باشد. حفاظت از RFID یکی از ویژگی‌هایی است که به شما کمک می‌کند خطر سرقت داده‌ها را از کارت‌های اعتباری دارای RFID کاهش دهید.

جدای از ویژگی مسدود کردن RFID، برخی از کیف‌پول‌های مردانه مجهز به یک تراشه ردیابی هستند که می‌توان آن را با تلفن همراه همگام‌سازی کرد تا در صورت گم شدن کیف پول از محل آن مطلع شود.

با استفاده از این راهنمای خرید کیف پول اولیه، باید بتوانید کیف پولی بیابید که نه تنها هدف حمل کارت و ارز را داشته باشد، بلکه دارای سبک و کلاسی نیز باشد.

برای شروع خرید و یافتن کیف پول چرمی مردانه مناسب برای نیازهای خود هیجان زده هستید، جستجوی خود را از Robonak شروع کنید!

منبع

https://www.sharsal.com/2020/11/06/wallet-buying-guide-what-to-look-for-in-a-perfect-mens-wallet/

بهترین کیف جهان را بشناسیم+ خرید عمده انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 دوشنبه 27 تير 1401 نظرات (0)

کیف های شانه
ژوئیه 2022
112 میلیون مصرف کننده در این سال کمک کردند.
برترین ها
بررسی های مرتبط
خبرنامه
1
55 درصد تخفیف
کیف شانه لینو پروس (سفید)
کیف شانه لینو پروس (سفید)
کیف شانه لینو پروس (سفید)
لینو پروس
اطلاعات بیشتر
9.7
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
2
76 درصد تخفیف
کیف شانه زنانه LX (مشکی)
کیف شانه زنانه LX (مشکی)
کیف شانه زنانه LX (مشکی)
LX
اطلاعات بیشتر
9.4
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
3
38 درصد تخفیف
کیف شانه زنانه شیک (مشکی)
کیف شانه زنانه شیک (مشکی)
کیف شانه زنانه شیک (مشکی)
کیف سازی
اطلاعات بیشتر
9.3
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
4
77 درصد تخفیف
کیف شانه زنانه Like Style (ست 3 تایی، صورتی)
کیف شانه زنانه Like Style (ست 3 تایی، صورتی)
کیف شانه زنانه Like Style (ست 3 تایی، صورتی)
مانند Style GEnErIC
اطلاعات بیشتر
8.8
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
5
67 درصد تخفیف
کیف دسته دار فانتزی تاها مارک بلوک رنگی کیف دستی کیف دستی کیف شانه
کیف دسته دار فانتزی Taha Mark بلوک رنگی کیف دستی کیف دستی کیف دستی کیف شانه کیف دستی مخصوص زنانه و دخترانه (سفید)
کیف دسته دار فانتزی Taha Mark بلوک رنگی کیف دستی کیف دستی کیف دستی کیف شانه کیف دستی مخصوص زنانه و دخترانه (سفید)
طاها. علامت گذاری
اطلاعات بیشتر
8.6
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
6
75 درصد تخفیف
کیف شانه زنانه Yoyowing (کرم)
کیف شانه زنانه Yoyowing (کرم)
کیف شانه زنانه Yoyowing (کرم)
یویو کردن
اطلاعات بیشتر
8.3
مشاهده محصول
مشاهده تصویر منبع
7
57 درصد تخفیف
کیف شانه زنانه WILD MODA، ست 1 عددی (مشکی و خاکستری)
کیف شانه زنانه WILD MODA، ست 1 عددی (مشکی و خاکستری)
کیف شانه زنانه WILD MODA، ست 1 عددی (مشکی و خاکستری)
WILD MODA
اطلاعات بیشتر
8.0
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
8
43 درصد تخفیف
کیف دستی زنانه ملزومات NFI، کیف های دستی، کیف های دستی خرید شانه برای زنان
کیف دستی زنانه ملزومات NFI، کیف های دستی، کیف دستی زنانه برای خرید شانه، کیف زنانه شیک (نقره ای)
کیف دستی زنانه ملزومات NFI، کیف های دستی، کیف دستی زنانه برای خرید شانه، کیف زنانه شیک (نقره ای)
NFI Essentials
اطلاعات بیشتر
7.9
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
9
75 درصد تخفیف
چرم مصنوعی DIXON طراحی منحصر به فرد، مد روز و مد روز برای استفاده روزانه کیسه زنجیری سبک
چرم مصنوعی DIXON طراحی منحصر به فرد، مد روز و مد روز دوره گردی/تخت شانه استفاده روزانه کیف زنجیر سبک وزن برای زنان
چرم مصنوعی DIXON طراحی منحصر به فرد، مد روز و مد روز دوره گردی/تخت شانه استفاده روزانه کیف زنجیر سبک وزن برای زنان
دیکسون
اطلاعات بیشتر
7.5
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
10
71 درصد تخفیف
کیف های کوچک شانه ای زنانه SPECTRUM با طرح کروک (نقره ای)
کیف های کوچک شانه ای زنانه SPECTRUM با طرح کروک (نقره ای)
کیف های کوچک شانه ای زنانه SPECTRUM با طرح کروک (نقره ای)
طیف
اطلاعات بیشتر
7.1
مشاهده محصول
آن را در آمازون بخرید
 بهترین بررسی ها
 همه دسته بندی ها
 کفش و کیف دستی
 کیف دستی، کیف پول و کلاچ
 کیف رودوشی

11.

کیفRobonak

روبنک کیف هایی بسیار باکیفیت تولید می نماید و به جهان ارسال می نماید. برای مشاهده محصولات روبنک به https://robonak.ir/ مراجعه کنید.

منبع

https://in.bestreviews.guide/shoulder-bag

آیا کوله پشتی بهتر از کیف های دوشی است؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 دوشنبه 27 تير 1401 نظرات (0)

آیا کوله پشتی بهتر از کیف های شانه ای است؟
ارسال شده در 29 جولای 2014 توسط کاترین موبیلا
با شلوغی تابستان و افزایش روزهای ساحلی، چگونه ملزومات ساحلی خود را حمل می کنید؟ در حالی که بسیاری از افراد استفاده از کیف شانه را انتخاب می کنند، این ممکن است بهترین گزینه برای سلامتی شما نباشد.

مشاهده تصویر منبع

 در حالی که چنگ زدن به کیف‌های شانه‌ای مانند کتانی‌ها آسان است و معمولاً جادار هستند، حمل کیف سنگین برای مدت طولانی می‌تواند برای راه رفتن طبیعی شما مضر باشد. راه رفتن طبیعی شما روشی است که هنگام راه رفتن دست ها و پاهای شما در حال چرخش هستند و برای تعادل کلی بدن شما ضروری است. هنگامی که کیف شانه ای را حمل می کنید، وزن اضافی بر روی یکی از شانه های شما وارد می شود و بازوی دیگر برای جبران وزن کیف سخت تر کار می کند. این می تواند تعادل شما را از بین ببرد و منجر به درد پشت و عضله شود.

اگر تمایل دارید که انگشتتان را روی یک بازو حمل کنید، این می‌تواند باعث بزرگ‌تر شدن ماهیچه‌ها شود در حالی که بازوی دیگر ثابت بماند و باعث عدم تعادل بیشتر شود. بسته به سنگینی کیف شانه، حمل آن به طور عمده روی یک شانه نیز می تواند باعث اسپاسم سمت مخالف ستون فقرات شود و باعث سفتی و درد در ناحیه کمر و ساکروم شود.
سایر نتایج حمل یک کیف شانه سنگین می تواند شامل موارد زیر باشد:
• سفتی عضلانی
• کمردرد
• کاهش انحنای گردن به دلیل سفتی که به آن «گردن نظامی» نیز می‌گویند.
• گردن درد که باعث می شود چرخش سر دشوار شود
• سردرد

اگر می خواهید از هر یک از این نتایج اجتناب کنید، استفاده از کوله پشتی به جای کیف شانه می تواند راهگشا باشد. کوله‌پشتی‌ها وزنی را که حمل می‌کنید به‌جای تمرکز روی یک طرف، به طور یکنواخت روی کمرتان توزیع می‌کنند و راه رفتن طبیعی بدن شما را حفظ می‌کنند و تون ماهیچه‌ای متعادل را حفظ می‌کنند.
در حالی که کوله پشتی ها به طور کلی بهتر هستند، آنها نیز می توانند مشکلاتی ایجاد کنند. حمل بار بیش از حد سنگین می تواند ستون فقرات شما را مجبور به خم شدن به سمت عقب کند و باعث شود برای حفظ تعادل به جلو بکشید. این عمل می تواند باعث فشرده شدن غیر طبیعی ستون فقرات شما شود که می تواند باعث ایجاد درد باسن و کمر و حالت خمیده شود.

برخی از نکات مفید برای جلوگیری از تجربه علائم سنگینی روی کمر و شانه ها به دلیل داشتن کیف شانه یا کوله پشتی عبارتند از:
• کیفی با تسمه های پهن تر انتخاب کنید که وزن را بیشتر در پشت و شانه های شما توزیع کند
• به طور دوره ای شانه ها را عوض کنید
• کیف هایی را با گزینه های بند جایگزین انتخاب کنید
• از پوشیدن کفش پاشنه بلند در هنگام حمل کیف خودداری کنید، این امر باعث عدم تعادل و درد بیشتر می شود

منبع

https://jamaicahospital.org/newsletter/are-backpacks-better-than-shoulder-bags/

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

چگونه یک کیف دستی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟+ خرید عمده کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 5 دوشنبه 27 تير 1401 نظرات (0)

چگونه یک کیف دستی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟
بخش نمایش چگونه کیف دستی مناسبی را برای خود انتخاب کنید؟ توسط Nupur Amarnath، دفتر ET آخرین به روز رسانی: 29 ژانویه 2012، 06:55 AM IST

خلاصه داستان
از زمانی که لویی ویتون به آن دست پیدا کرد و هرمس آن را برکین نامید، کیف دستی اکسسوری "it" بوده است. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.
دفتر ET
وقتی صحبت از مد در هند می شود، طراح راوی باجاج می گوید که همه چیز به سطح چشم ختم می شود. این باعث می‌شود که عینک آفتابی و کیف دستی در لیست‌های ضروری هر شیک پوشی جذاب‌تر باشند. او می گوید: "کیف دستی بسیار مهم است - هر چه بزرگتر، بهتر." و برچسب نیز مهم است.

در کمال تعجب، این مگی تاچر با کیف های دستی خشن و در عین حال زنانه اش، هماهنگ با رنگ ها و در عین حال رسمی به سبک کتاب جیبی بود که ارتباط بین کیف و قدرت را واضح تر کرد. اکنون با «بانوی آهنین» که مرلی استریپ را برای هفدهمین جایزه آکادمی خود به ارمغان آورد، تاچر به خبر بازگشته است، و همینطور استایل کیف دستی او.

در یک جارو، او به شما نشان می دهد که چگونه یک کیف می تواند تحت تاثیر قرار دهد یا بترساند. از زمانی که کیف‌های لویی ویتون در دهه ۹۰ شروع به افزایش دنبال‌کنندگان کردند و فندی با نان باگت دستمزد خود را به دست آورد، صنعت مد می‌دانست که تعداد کمی از زنان - حتی آن‌هایی که در برابر مد مقاوم هستند - می‌توانند جذابیت یک کیف دستی را نادیده بگیرند. نمونه بارز: هیلاری کلینتون، که در مواردی می‌دانست کت سرآشپز را برای لباس می‌پوشد، به‌ویژه به کیف‌های فرگامو فوشیا علاقه نشان می‌دهد.

سپس بیرکین آمد و قوانین را با کیفی به قدری ساده و در عین حال جذاب تغییر داد که یک لیست انتظار برای ورود به لیست انتظار وجود دارد. با یک نگاه به زنی با بیرکین، می‌دانید که او وارد شده است، پول، قدرت کافی برای دور زدن لیست دارد یا با افراد مناسب در ارتباط است. یک کیسه، این تمام چیزی است که شما نیاز دارید. اما این در مورد کیسه های "آن" نیست. این در مورد کیف شما و چیزی است که باید انتخاب کنید. در اینجا یک راهنمای مفید وجود دارد که به شما کمک می کند شخصیت کیف دستی خود را توسعه دهید و تصمیم بگیرید.

ET PRIME - داستان های پرطرفدار
سهامی که حاشیه سود خالص را بهبود بخشیده اند: این 5 سهم تا 34 درصد پتانسیل صعودی دارند سهام هایی که حاشیه سود خالص را بهبود بخشیده اند: این 5 سهم تا 34 درصد پتانسیل صعودی دارند رویای صنعت رنگ گراسیم خوب است. اما در مورد شرکت‌هایی که قبلاً شهر را به رنگ قرمز رنگ می‌کردند چطور؟ رویای صنعت رنگ گراسیم خوب است. اما در مورد شرکت‌هایی که قبلاً شهر را قرمز رنگ کرده‌اند چه می‌شود؟ مورد عجیب سرمایه‌گذاری INR700 کرور Jindal Poly در نیروگاه‌های Odisha مورد عجیب سرمایه‌گذاری INR700 کرور Jindal Poly در نیروگاه‌های Odisha آیا ادغام بانک HDFC-HDFC اجتناب‌ناپذیر بود؟ به یک وام دهنده انبوه فکر کنید، دارایی خالص و جانشینی آن آیا ادغام بانک HDFC-HDFC اجتناب ناپذیر بود؟ به یک وام دهنده حجیم، ارزش خالص و جانشینی آن فکر کنید آیا سرمایه گذاران می توانند بازارهای سهام را زمان بندی کنند؟ ردیابی معیارهای ارزش گذاری ممکن است کمک کند. آیا سرمایه گذاران می توانند بازارهای سهام را زمان بندی کنند؟ ردیابی معیارهای ارزش گذاری ممکن است کمک کند. حقوق صاحبان سهام می تواند یک طبقه دارایی پرخطر باشد حتی زمانی که در بازار سهام سرمایه گذاری نمی کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است. حقوق صاحبان سهام می تواند یک طبقه دارایی پرخطر باشد حتی زمانی که در بازار سهام سرمایه گذاری نمی کنید. در اینجا نحوه
در ETPrime مشترک شوید
کیف و بدن شما

قانون اساسی کیف دستی: کیف دستی را انتخاب کنید که مخالف شکل بدن شما باشد. همیشه آنها را امتحان کنید همانطور که لباس را امتحان می کنید. بررسی تمام زوایا:

اگر قد بلند و لاغر هستید، کیف دستی کوتاه و شلخته را انتخاب کنید. سبک مورد علاقه شما: هوبو و کلاچ. کیف های دستی شما باید پهن تر باشند. از کیف های شانه ای با بند کوتاه خودداری کنید.

اگر ریزه اندام هستید، کیف های سایز بزرگ برای شما مناسب نیستند. کیسه های بزرگ شما را غرق خواهند کرد. از کیف های شانه ای با بند بلند خودداری کنید. کیف اصلی شما: یک جوراب سایز متوسط.

اگر سایز بزرگی دارید، یک کیف ساختاری انتخاب کنید. منحنی های شما را متعادل می کند. از کیف های کوچک و چاپ های ریز خودداری کنید.

انتخاب شما: باگت

اصول کیف

مناسبتش چیست؟

سبک های کاری کاربردی و کاربردی هستند. استایل‌های غیررسمی می‌تواند از کیف‌های بازار خیابانی، بافت‌های جوت یا حتی گل‌ها متفاوت باشد. کیف‌های شب می‌توانند بی‌نظیر باشند.

بودجه چقدر است؟

محدوده قیمت را تعیین کنید یا در صورت فروش بخرید

کدام رنگ؟

رنگ های خنثی مانند مشکی، بژ، سرمه ای یا حتی قرمز برای دفتر کار هستند. کیف‌های معمولی می‌توانند رنگ‌های مختلفی را به نمایش بگذارند.

چه اندازه ای؟

اگر برای عصر است، کیف پول یا کلاچ بهترین گزینه شماست. توت ها بهترین کار را برای دفتر کار دارند.

چه مدت از آن استفاده خواهید کرد؟

اگر برای شما یک فصل است، سراغ کیف ارزان‌تری بروید. اما کیف های دستی بلند مدت باید محکم باشند. همچنین، به خاطر داشته باشید که یک سبک برای دو فصل آینده باقی می ماند.

آیا شما یک مورس را حمل می کنید؟

بله، کیف مرده است و مورس (خوب، کیف مرد) داخل است. در اینجا شش مدل کیف مردانه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

کیف: الان چیزی جز جعبه ای است. شکل کلاسیک باقی می ماند، منهای گوشه های تیز. چه چیزی هنوز برای کیف‌ها کار می‌کند؟ محفظه های داخلی کاربردی یک همراه ایده آل برای کار.

کیف‌های مسنجر: این کیف‌های مردانه معمولی هستند که می‌توانند توسط مدیران جوان و دانش‌آموزان اسپرت شوند و با شلوار جین روزمره و تی‌شرت یا ترکیب پیراهن به بهترین شکل ست می‌شوند. تنوع چرم به آن ظاهری در بالای شهر می دهد.

هولدال: یک دستمال کاغذی کاربردی ایده آل برای یک سفر کاری کوتاه یا یک تعطیلات آخر هفته – نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک. اینها الهام گرفته از کیف دوفیل هستند، اما ها

به لطف استفاده از چرم ظاهری ظریف دارد.

کیف دوربین: یک نسخه کوچکتر از کیسه پیام رسان، کیف دوربین برای نگه داشتن دوربین ها در نظر گرفته نشده است. مانند کیف پیام رسان، روی شانه ها پوشیده می شود و برای مردانی که در حال حرکت هستند ایده آل است زیرا شیک و کاربردی است.

کت و شلوار: با تجدید نظر در مورد کیف کلاسیک، این کیف برای لباس های جمعه خوب است. دارای چرم نرم بیرونی است که به آن ظاهری کلاسیک می دهد و دسته های بلند آن را با آن می سازد. به رنگ های تیره مانند قهوه ای یا مشکی بچسبید.

کیف Newsboy: برداشت دیگری از کیف پیام رسان است، این یک سبک کیفی کلاسیک است که معمولاً در بوم ساخته می شود. این کیف با لباس‌های غیررسمی به بهترین شکل ممکن می‌آید. نسبت به کوله‌پشتی یا کوله‌پشتی روزمره‌ی شما، از سبک زرنگ‌تری برخوردار است.
نسخه چاپی نسخه چاپی 16 ژوئیه 2022، 05:06 ق.ظ ISTروزنامه اقتصادی خود را تجربه کنید، راه دیجیتالی! خواندن نسخه چاپی کامل »
صفحه اول Pure Politicsبرندها و شرکتها شرکتها: پیگیری سود بیشتر
RBI Dive در فارکس Mkts ₹ را از نزول زیر 80 RBI در فارکس Mkts نگه می دارد ₹ از سقوط زیر 80
مداخلات به‌موقع و مداخله‌شده بانک مرکزی هند (RBI) در بازارهای مبادلات خارجی تضمین کرد که روپیه در برابر دلار آمریکا در مرز 80 باقی می‌ماند، که از زمانی که بانک‌های مرکزی جهانی شروع به عقب‌نشینی از تسهیلات پولی کردند، به‌طور غیرمنتظره‌ای در برابر همه ارزهای جهانی افزایش یافت.

مصرف کنندگان در خودروهای گران قیمت، لوازم الکترونیکی، مصرف کنندگان در خودروهای گران قیمت، الکترونیک بالا می روند
خودروهای لوکس و محصولات الکترونیکی ممتاز از قفسه ها خارج می شوند زیرا هند به عنوان یکی از سریع ترین بازارهای در حال رشد برای شرکت هایی مانند لامبورگینی، بی ام و موتورراد، مرسدس بنز هند و بوش زیمنسین در نیمه اول سال ظاهر شد.

مشاهده تصویر منبع

نویسنده: یاتان اهل والیا

بیشتر بدانید: چرا استفاده از کیف های پارچه ای مناسب است؟ در

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/

امنیت فرودگاه

مدارک شناسایی خود را در تمام دروازه های مربوطه آماده و آماده نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که اسنادی که با خود حمل می کنید دارای یک تصویر جدید و نام مناسب در بلیط هستند. مودب بودن مزایای خود را دارد - کارکنان امنیتی به شدت پرکار هستند. پرسش‌ها را با درایت مدیریت کنید، به خودتان اجازه دهید (در صورت لزوم) راحت باشید و در برخورد با آنها هم مطمئن و هم باز باشید.

نکته من: از پوشیدن کمربندهای بسیار تزئین شده، لوازم جانبی زیاد و چکمه های بلند یا بلند خودداری کنید زیرا اغلب از آنها خواسته می شود برای غربالگری برداشته شوند.

سالن

یک مکان راحت انتخاب کنید. اگر فضای و آرامش خود را می خواهید یک گوشه ساکت یا در صورت نیاز به شبکه یک نقطه شلوغ. هنگام انتظار، خوردن و نوشیدن وسایل خود را شارژ کنید، اما مراقب زمان باشید. کارکنان سالن تنها برای کمک به شما در حین حضور در آنجا هستند و شما را تا خلیج پرواز همراهی نمی کنند.

نکته من: یک کارت سالن تنها امکان دسترسی و استفاده از امکانات را برای یک نفر فراهم می کند. اگر با همکار یا دوست خود سفر می کنید، کارت سالن همراه صادر کنید.

مسافران همراه

معادله را درست در ابتدا تنظیم کنید. اگر نمی خواهید زیاد صحبت کنید، یک سلام مودبانه و مقدمه کوتاه به تعامل پایان می دهد، حتی قبل از شروع آن. اگر دوست دارید مکالمه داشته باشید، یخ شکن های اصلی می توانند آهنگ را برای تعاملات بیشتر در پرواز تنظیم کنند. اگر ترجیح می دهید با لپ تاپ خود کار کنید یا سرگرم سرگرمی های شخصی خود شوید، هر چه کمتر صحبت کنید، بهتر است.

نکته من: آرنج و فضای شخصی خود را قبل از بلند شدن علامت گذاری کنید.

علامت دادن به هواپیما جهت فرود آمدن

هنگام تحویل بلیط و مدارک سفر، در باجه ورود، لبخند بزنید و به خدمه سلام کنید. این به شما کمک می کند تا همه چیز به نفع شما پیش برود، به خصوص اگر دیرتر از حد انتظار وارد شده باشید، بار اضافی داشته باشید یا هر درخواستی داشته باشید. بررسی کنید که صندلی انتخابی به شما اختصاص داده شده باشد. برخی از خطوط هوایی به ایجاد تغییرات لحظه آخری معروف هستند - حتی برای مسافران کلاس اول و بیزینس. ترفند من این است که روزهای خوشامدگویی را با «فکر می‌کنم 1A از قبل برای من رزرو شده است» دنبال کنم. کارت‌های استراحت، برچسب‌های اجباری چمدان دستی و برچسب تأیید را برای چمدان تحویل‌شده خود جمع‌آوری کنید.

نکته من: رزروهای قبلی و ورود به اینترنت/تله انجام دهید. صندلی، ردیف و کلاس مناسب سفر را رزرو کنید.

در هیئت مدیره

پالتو یا کت و شلوار خود را به مهماندار یا مهماندار تحویل دهید. روی صندلی خود راحت بنشینید و اطمینان حاصل کنید که آنچه را که در طول پرواز نیاز دارید در اختیار دارید. هر چیز دیگری بهتر است کنار گذاشته شود. هنگامی که نوشیدنی به شما ارائه می شود، اگر می خواهید در طول سرو غذا بخوابید یا (به آرامی) از خواب بیدار شوید، خدمه را مطلع کنید. اکثر خطوط هوایی گزینه های غذایی محدودی در هواپیما دارند. بنابراین بهتر است هنگام رزرو غذا، آنها را در مورد ترجیحات وعده غذایی آگاه کنید - به خصوص اگر مستعد ابتلا به آلرژی هستید یا رژیم غذایی خاصی دارید.

نکته من: خدمه هواپیما برای نوازش و خدمت آموزش دیده اند، اما شما باید به آنها احترام بگذارید. هرگز انگشتان، آرنج، نیشگون گرفتن و تکبر خود را نشان ندهید.

برنامه ریزی

تلفن همراه خود را تنها پس از اینکه مجاز به انجام آن هستید روشن کنید. اگر کسی برای پذیرایی از شما می آید، به او بگویید که فرود آمده اید و چه زمانی باید انتظار داشته باشد. آرام و کوتاه با تلفن صحبت کنید. هرگز عجله ای برای فرود آمدن هواپیما وجود ندارد، حتی اگر به طور غریزی به نظر می رسد که غیر از این فکر می کنیم. از روی ادب محض، به مسافران، سالمندان و زنان حق تقدم بدهید.

نکته من: از خدمه در هنگام خروج تشکر کنید. اگر مسافر مکرر هستید، این باعث ایجاد پیوند برای پرواز بعدی شما می شود.

 
حمل و نقل چمدان

وسایل داخل هواپیما را جمع آوری کنید - ردیابی تلفن، عینک یا کتاب پس از پرواز می تواند هم خسته کننده و هم وقت گیر باشد. اگر چمدان‌های شما در حین حمل و نقل آسیب دیده یا گم شده‌اند، به کارکنان شرکت هواپیمایی در گیشه ورود اطلاع دهید. اکثر خطوط هوایی سیاست مبادله یا جبران خسارت دارند. این حقی است که باید قاطعانه از آن استفاده کنید. فقط در صورت لزوم از یک باربر کمک بگیرید. اگرچه اکثر خطوط هوایی خط مشی «عدم انعام از مسافران» دارند، باربرها اغلب انتظار مقدار کمی از قدردانی غیرکلامی دارند.

نکته من: اگر در یک پرواز ترانزیت هستید، چمدان های خود را تا مقصد نهایی تحویل بگیرید. این کار شما را از انجام دوباره مراحل ثبت نام نجات می دهد.


منبع

https://economictimes.indiatimes.com/how-to-choose-the-right-handbag-for-yourself/articleshow/11665896.cms?from=mdr

خرید کیف لپ تاپ؟ گزینه های شما+ خرید عمده کیف لپ تاپ

تولیدی کیف عمده بازدید : 5 یکشنبه 26 تير 1401 نظرات (0)

خرید کیف لپ تاپ؟ گزینه های شما
به روز شده در 7 مارس 2022 توسط سارینا

برای مدت طولانی، قابل درک است، من اصلاً مجبور نبودم لپ تاپم را از روی میز حرکت دهم. اما اکنون که همه چیز راحت شده است، یک کیف لپ تاپ دوباره مورد تقاضا است.

در اینجا مواردی وجود دارد که قبل از خرید یکی از آنها را در نظر بگیرم.

جدیدترین ویدیوهای من
معیارهای اصلی خرید کیف لپ تاپ
به غیر از نوع کیف هایی که دوست دارید حمل کنید و ابعاد لپ تاپ خود، باید به جنس، رنگ و کیفیت ساخت آن نیز توجه کنید. شما می خواهید که آن را به صورت لایه دار و همچنین ترجیحا ضد آب باشد.

اندازه لپ تاپ
اولین نکته اندازه لپ تاپ است، به خصوص زمانی که می خواهید چیز دیگری جز لپ تاپ خود حمل کنید. شما نمی خواهید یک کیف کوچک یا خیلی بزرگ بخرید.

برخلاف آنچه همیشه فکر می کردم، اندازه لپ تاپ ذکر شده در صفحه فروش هنگام خرید، اندازه ای نیست که باید در نظر بگیرم.

معیارهای خرید کیف لپ تاپ
اندازه گیری داده شده در وب سایت با لپ تاپ شما اندازه گیری صفحه نمایش است که به صورت مورب اندازه گیری می شود
اندازه ذکر شده در صفحه وب لپ تاپ من 14 اینچ بود اما وقتی با نوار اندازه گیری کردم اندازه واقعی 13 اینچ عرض در 9 اینچ طول با ارتفاع 1 اینچ بود.

چگونه لپ تاپ خود را برای خرید کیف اندازه گیری کنیم؟
اندازه ای که معمولاً به شما نشان داده می شود اندازه صفحه نمایش است که در عرض اندازه گیری می شود (منهای قاب بیرونی). شما باید عرض و عمق واقعی و همچنین ارتفاع عمودی لپ تاپ خود را با یک نوار اندازه گیری کنید. با این کار فضای مورد نیاز در داخل کیفتان در اختیار شما قرار می گیرد.

شما به فضایی برای جابجایی ابعاد واقعی لپ تاپ و همچنین کمی بیشتر برای حرکت آن نیاز دارید.

مشاهده تصویر منبع

انواع کیف لپ تاپ موجود
معیارهای اصلی خرید کیف لپ تاپ
اندازه لپ تاپ
چگونه لپ تاپ خود را برای خرید کیف اندازه گیری کنیم؟
انواع کیف لپ تاپ موجود
کیف های سبک کیف
کیسه های پیام رسان
کیف دستی بزرگ
کوله پشتی
کیف لپ تاپ
از کیف بسازید
کیف های سبک کیف

بهترین کیف لپ تاپ برای دفتر - به اندازه کافی جادار برای حمل پوشه ها، اسناد، شارژرها و غیره.

کیسه های پیام رسان

اگر اندازه لپ‌تاپ شما به اندازه کافی بزرگ باشد، این یک کیف لپ‌تاپ مناسب است - می‌توانید آن را روی شانه‌های خود به‌صورت مورب در سراسر بدن حمل کنید، وزن را تقسیم کنید و لپ‌تاپ‌تان را ایمن نگه دارید و برای حمل چیزهای دیگر از حالت هندزفری استفاده کنید.

دسته ها باید به اندازه کافی پهن باشند تا در صورت حمل طولانی مدت به شانه شما آسیب نرساند.

کیف دستی بزرگ
خرید کیف لپ تاپ
کیف حمل بار چند منظوره که همه چیز را حمل می کند - من یکی دارم که فکر می کنم بچه هایم از آن انتظار دارند همه چیز بیرون بیاید - نوشیدنی، تنقلات، لباس و حتی اوبر. اما فضای لپ تاپ ندارد. اگر از چمدان خود برای حمل لپ تاپ خود استفاده می کنید، این امر ضروری است.

برای حمل لپ تاپ، به کیف حمل و نقل نیاز دارید که دارای یک محفظه مخصوص لپ تاپ با بالشتک و ترجیحاً بسته شدن آن باشد. سطح لپ تاپ شما نباید به چیزهای دیگر در کیف شما ساییده شود (باور کنید، اگر فلپ وجود نداشته باشد، هر چیز دیگری داخل کیف به نحوی به داخل می پرد) و همچنین باید در برابر ضربه های اجتناب ناپذیر محافظت شود.

کوله پشتی

چیز من نیست، اما می توانم جذابیت کوله پشتی را ببینم. کوله پشتی دخترم دارای تسمه های پهن و نرمی است که برای توزیع بار و محفظه نرم در داخل آن قرار دارد تا از لپ تاپ محافظت شود.

کیف لپ تاپ
این یک کیسه زیپ دار فشرده برای لپ تاپ شما است. این فقط برای لپ تاپ مناسب است و هیچ چیز دیگری. شاید فقط چند سند و یک تبلت. ممکن است بدون دسته باشد یا دسته های کوچکی برای حمل با دست داشته باشد. اگر بند بلندی پیدا کردید، آستین لپ‌تاپ می‌تواند به‌ویژه خوب باشد - می‌توان آن را در هنگام مسافرت در چمدان‌هایتان قرار داد.

از کیف بسازید
کیف های چرمی بسیار گران هستند، اما ماندگاری طولانی و طولانی دارند. گزینه های زیادی وجود دارد - و کیفیت متفاوتی نیز وجود دارد. چرم انواع مختلفی دارد. کیف های چرمی همیشه یک سرمایه گذاری هستند و تمام جعبه های کیف لپ تاپ را مشخص می کنند. این پست را در مورد انواع مختلف چرم در اینجا و همچنین مواردی که هنگام خرید چرم باید در نظر بگیرید را بررسی کنید.

ظاهر چرم طبیعی ممکن است برای همه جذاب نباشد - ممکن است ظاهر واکس شده را ترجیح دهید. چرم چسبان گزینه دیگری است. اگرچه به اندازه چرم ماندگار نیست، زیرا از چرم ساخته شده است ممکن است برخی آن را دوست داشته باشند.

کیسه های ساخته شده از چرم مصنوعی تقریباً به همان اندازه زیبا هستند، اما قیمت کمتری دارند. اما این دوام چندانی ندارند - رنگ و لایه بالایی پس از مدتی استفاده از بین می روند. به خصوص در لبه ها. و بسیار غیر جذاب می شود. اما وقتی به هزینه نگاه می کنید ممکن است بخواهید برای ظاهر خوب اولیه مصالحه کنید.

کیسه های مصنوعی گزینه بسیار خوبی هستند - آنها به طور گسترده در دسترس هستند و بسیار ارزان هستند و با تمام مشخصات برای یک کیف لپ تاپ ایمن و محکم ساخته شده اند - اما به نظر کمی کمبود دارند. آنها در طیف های زیادی در دسترس هستند - از نظر کیفیت و قیمت. یکی دیگر از گزینه های محبوب در بین جوانان، بوم پنبه ای و بوم مومی است.

تمام سخت افزارهای روی کیف باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند، از جمله زیپ، پرچ، دکمه و غیره. دوخت باید یکنواخت و خوب باشد بدون اینکه نخ های شلی ظاهر شوند.

بالاخره من دارم میرم

برای کیف حمل - تغییر انتخاب خرید و سبک زندگی مردم بسیار دشوار است.

پست های مرتبط: نام انواع کیف.

منبع

https://sewguide.com/buying-laptop-bag/

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%84%d9%be-%d8%aa%d8%a7%d9%be-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

مزایای کیف دستی چرمی برای خانمها و آقایان چیست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 15 یکشنبه 26 تير 1401 نظرات (0)

مشاهده تصویر منبع
 
7 دسامبر 2021
بیانیه مد: مزایای کیف دستی چرمی
بیانیه مد: مزایای یک کیف دستی چرمی
کیف های دستی یکی از محبوب ترین اکسسوری ها برای هر خانمی است. خرید کیف دستی سرگرم کننده است، چه برای خودتان باشد و چه هدیه ای برای یکی از عزیزان. موادی که یک کیف دستی از آن ساخته شده است، نقش مهمی در درک ارزش آن دارد.

خرید کیف دستی یک سرمایه گذاری حیاتی در مد است و بنابراین باید به درستی انجام شود. این به این دلیل است که کیف دستی اکسسوری است که برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده می کنید. بنابراین، همیشه مطمئن شوید که کیفیت خوبی دارد و ارزش پول را دارد. کیف های چرمی یکی از بهترین مواد در مورد کیف های دستی هستند. در اینجا چند مورد از مزایای داشتن یک کیف دستی چرمی در کمد لباس شما آورده شده است.

حفاظت خوب
کیف های چرمی به عنوان یک حس طبیعی محافظت در برابر انواع خواص طبیعی مانند آب، گرد و غبار و غیره شناخته شده اند. با توجه به این که به عنوان ضد آب در نظر گرفته می شوند، لازم نیست نگران کیف و چیزهای خود باشید. اگر در یک روز بارانی یا بیشتر بیرون بروید، داخل خیس می شود. چرم همچنین دارای خواص ضد قارچی است که از سطح کیف شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت می کند.

زیبایی را نگه می دارد
شکی نیست که کیف های چرمی اغلب زیبایی منحصر به فردی دارند و آن را از تقریباً هر ماده دیگری متمایز می کند. زیبایی طبیعی آن با کمبود مواد شیمیایی آزمایشگاهی ساخته شده است. برای هر یک از ما، ظاهر کیف دستی مهم است تا با لباس‌های ما همخوانی داشته باشد و در عین حال چشم‌ها را جلب کند و بیانیه‌ای داشته باشد. داشتن یک کیف دستی چرمی می تواند این کار را انجام دهد. به راحتی می توانید کیف های چرم خوب را به صورت آنلاین پیدا کنید.

بهترین کیف های چرم را اینجا ببینید و بخرید.
دوام
برخلاف چرم مصنوعی، چرم طبیعی ماده ای قوی و بادوام است. در برابر آسیب و همچنین سایش و پارگی در طول زمان مقاوم است. کیف های دستی چرمی با کیفیت با مهارت دقیق و تلاش واقعی ساخته می شوند. آنها به دلیل ساختار محکمی که دارند برای نگهداری وسایل زیادی ساخته شده اند. بنابراین نه تنها زیبایی و مقاومت را حفظ می کند، بلکه به شما این امکان را می دهد که در هر زمان و هر مکان بدون نگرانی از خراب شدن آن با گذشت روز از کیف استفاده کنید.

پایداری
چرم به دلیل بخشی از طبیعت، ماده ای است که نیازی به عملیات شیمیایی مصنوعی ندارد. آنها دوام بیشتری دارند و برخلاف مواد پلاستیکی و سایر زباله های مضر به راحتی یکبار مصرف می شوند. این به نوبه خود آن را به یک انتخاب سازگار با محیط زیست و پایدار تبدیل می کند. با توجه به آگاهی نسبت به محیط‌زیست اخیراً، مردم خریدهای سازگار با محیط‌زیست را ترجیح می‌دهند و کیف‌های دستی چرمی یکی از این راه‌هاست!

انتخاب شیک
چرم یک فرم منحصر به فرد و ظریف از مواد است که ظاهری پیچیده به کیف های دستی می دهد. چه آن را با یک لباس شب ست کنید، چه بپوشید رسمی حتی یک لباس غیر رسمی، هرگز در ست کردن آن با هم اشتباه نکنید! بنابراین، کیف های دستی چرمی انتخابی شیک هستند و کمد لباس شما را بسیار زیبا می کنند.

با توجه به تمام دلایل فوق، یک کیف دستی چرمی قطعا یک سرمایه گذاری شایسته است. شما می توانید ارزش پول خود را برای سال های آینده بدست آورید.

منبع

https://fashiondwellings.com/shopping/fashion-statement-benefits-of-a-leather-handbag/

نحوه تمیز کردن و حالت دادن به کیف یا کیف دستی چرمی

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 25 تير 1401 نظرات (0)

نحوه تمیز کردن و حالت دادن به کیف یا کیف دستی چرمی
کیف های چرمی گران هستند، اما بسیاری از مردم خرید را توجیه می کنند زیرا کیف های دستی چرمی عمر طولانی دارند – کیفیت آن با مواد مصنوعی بی نظیر است. وقتی مردم یک کیف چرمی گران قیمت می خرند، این کار را به قصد استفاده طولانی مدت از آن انجام می دهند.

مشاهده تصویر منبع
پس تصور کنید وقتی آن چرم لکه می‌شود، آسیب می‌بیند یا محو می‌شود، ناامیدی را تصور کنید. خوشبختانه، پاک کردن لکه از کیف چرمی امکان پذیر است و مراقبت مناسب می تواند به جلوگیری از ایجاد لکه نیز کمک کند.

رسیدگی به لکه های سخت روی کیف چرمی
همیشه بهترین روش برای رسیدن به هر لکه ای با پاک کننده کیف چرمی در سریع ترین زمان ممکن است. هر چه مدت زمان بیشتری به لکه اجازه داده شود، پاک کردن آن سخت تر خواهد بود. اما لکه های خاص ممکن است نیاز به درمان متفاوتی داشته باشند.

لکه جوهر روی کیف های چرمی
به عنوان مثال، مالش الکل اغلب برای از بین بردن لکه های جوهر توصیه می شود، که به خصوص پس از قرار گرفتن روی چرم، پاک کردن آن می تواند دشوار باشد. الکل را به مقدار کم بمالید و ابتدا تست نقطه ای بزنید.

تمیز کردن لکه های چربی روی چرم
لکه های چربی مواد غذایی ممکن است سخت ترین انواع لکه ها برای پاک کردن کیف چرمی باشند، زیرا پاک کننده چرم ما به گونه ای طراحی شده است که روغن های طبیعی موجود در چرم را پاک نمی کند، که می تواند منجر به خشک شدن بیش از حد شود. قبل از تمیز کردن با پاک کننده چرم ما، به آرامی لکه را با پارچه خشک پاک کنید تا ببینید آیا می توانید چربی را در پارچه جذب کنید. سپس طبق دستور با پاک کننده چرم عسلی چرم لکه را تمیز کنید.


نحوه تمیز کردن کیف یا کیف چرمی
ابتدا، یک نکته سریع: مهم است که دستورالعمل‌های سازنده چرم خود را دنبال کنید، و ابتدا هر محصولی را که روی کیف خود می‌زنید در یک ناحیه محتاط آزمایش کنید.

پس از آماده شدن برای تمیز کردن، ابتدا باید چرم را گردگیری کنید تا هرگونه خاک یا گرد و غبار شل شده از بین برود. سپس به آرامی چرم را با پاک کننده چرم پاک کنید و روی نواحی لکه دار یا کثیف تمرکز کنید. اجتناب از مالش؛ استفاده از یک لمس سبک باعث می شود که به چرم آسیبی نرسانید.


پاک کننده چرم عسلی ما ملایم و موثر است، بنابراین برای از بین بردن لکه ها مجبور نیستید سخت کار کنید یا چرم را تمیز کنید.

حالت دهنده چرم برای کیف و کیف
همانطور که تمیز کردن چرم مهم است، حالت دهنده چرم نیز می تواند ظاهر و احساس کیف های چرمی شما را بازگرداند. نرم کننده چرم اثرات خشکی از جمله چرم سفت و نواحی پژمرده را معکوس می کند.

نرم کننده چرم عسلی چرمی باید هر شش ماه یکبار استفاده شود، از زمانی که کیف دستی یا کیف دستی شما نو است. می تواند در برابر لکه ها محافظت کند، زیرا دافع آب و مایعات است. برای حالت دادن به کیف خود، مقدار کمی نرم کننده چرم را روی یک پارچه بدون پرز قرار دهید، سپس به آرامی با یک لایه نازک و یکدست روی چرم خود بمالید.

همیشه برچسب های روی کیف دستی خود را قبل از هر نوع تمیز کردن کیف دستی بررسی کنید. قبل از استفاده از پاک کننده یا نرم کننده چرم روی کل کیف، همیشه باید یک تست بلات روی گوشه کوچکی از چرم انجام شود. اکثر پاک کننده های چرم برای چرم طراحی شده اند، اما عسل چرم یک راه حل طبیعی است که روی همه انواع چرم (به جز جیر) کار می کند. با این حال، یک آزمایش سریع همیشه یک شرط مطمئن است.

دستگیره یا بند را نادیده نگیرید. اجازه دهید چرم حداقل دو ساعت خشک شود (ترجیحاً یک شب) و سپس هر گونه اضافی را پاک کنید.

فرآیند حالت دهنده با نرم کننده کیف چرمی Leather Honey با حفظ استحکام و درخشندگی کیف شما به حفظ ظاهر کیف شما کمک می کند.

کیت کامل مراقبت از کیف پول چرمی
کیت های پاک کننده و نرم کننده چرم شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید
کیت مراقبت از چرم

با بسته‌های محصول ما، نرم‌کننده ممتاز عسل چرمی، پاک‌کننده عسل چرمی و 2 پارچه کاربردی ما را دریافت می‌کنید.


آنچه مشتریان ما می گویند
من دیروز عسل چرمی خود را دریافت کردم و مطمئن هستم که همانطور که توضیح داده شد، موارد بیشتری را خریداری خواهم کرد. من به تازگی یک کیف دستی با طراحی ممتاز خریده بودم. یک کلوئه، و در دستورالعمل‌های مراقبت، پیشنهاد کرد که کیسه قبل از استفاده ضد آب و درمان شود…”

من از محصول شما روی کفش‌های جدیدم استفاده کردم... برای کار از رویه‌های چرمی آنزو و رویه‌های نرم دستکش استفاده می‌کنم. آنها قبل از اینکه زیره چرمی خراب شود و از هم جدا شود و بیرون بیاید، حدود یک سال دوام می آوردند. از زمانی که کف پاها را با عسل چرم رنگ می‌کنم، برخی از آنها را دارم که چهار سال طول می‌کشد!»

توضیحات بیشتر را بخوانید

خرید کنید

نرم کننده چرم

بیشتر بدانید: خرید انواع کیف های چرم در https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%da%86%d8%b1%d9%85/

منبع

https://www.leatherhoney.com/pages/how-to-clean-a-leather-purse-or-handbag

10 برند برتر چمدان و کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 جمعه 24 تير 1401 نظرات (0)

14 بهترین مارک چمدان برای هر بودجه و هر سفر
با این چمدان های بادوام و درجه یک سفر را آسان تر کنید.


توسط LEXIE SACHS، موسسه خانه داری خوب
7 ژوئیه 2022
بهترین چمدان MIKE GARTEN
ما این مقاله را در جولای 2022 به‌روزرسانی کردیم تا مطمئن شویم همه توصیه‌هایی که به‌طور کامل توسط آزمایشگاه منسوجات مؤسسه Good Housekeeping بررسی شده‌اند موجود بوده و قیمت دقیقی دارند.

آزمایشگاه پارچه‌های مؤسسه Good Housekeeping انواع چمدان‌ها، از چمدان‌های دستی و زیر صندلی گرفته تا چمدان‌های هوشمند، کیف‌های سخت، چمدان‌های چک‌شده و موارد دیگر را آزمایش می‌کند. ما آنها را در آزمایشگاه با اندازه گیری مواردی مانند مقاومت در برابر سایش و خراش، مقاومت در برابر آب، وزن و اندازه، سهولت استفاده و دوام ارزیابی می کنیم. ما همچنین آزمایش‌های بسته‌بندی را انجام می‌دهیم تا محفظه‌ها را با هم مقایسه کنیم و ببینیم هر کدام چقدر می‌توانند در خود جای دهند. سپس آزمایش‌کنندگان مصرف‌کننده را برای استفاده از چمدان در مسیر موانع و ارائه بازخورد در مورد جنبه‌هایی مانند راحتی دسته، عملکرد چرخ‌ها و مانورپذیری وارد می‌کنیم. در جدیدترین ارزیابی خود، 25 مورد از داغترین سبک های جدید را آزمایش کردیم و بیش از 4000 نقطه داده را ثبت کردیم تا بهترین مواردی را که می توانید بخرید پیدا کنیم.

پس از بررسی داده های آزمایشی 10 سال گذشته با هزاران امتیاز اضافی، ما بهترین مارک های چمدان را بر اساس موارد با عملکرد برتر از بررسی خود، موارد دلخواه متخصص خود که در سفر استفاده می کنیم، و سبک های جدیدتر با ویژگی های منحصر به فرد را انتخاب کرده ایم. . در اینجا بهترین مارک های چمدان برای خرید در سال 2022 آورده شده است.

انتخاب های برتر ما:
بهترین چمدان کلی: خارج از خانه
بهترین چمدان با ارزش: داستان باز
بهترین چمدان برای پروازهای مکرر: هارتمن
بهترین چمدان زیر 100 دلار: AmazonBasics
بهترین چمدان برای خانواده ها: Thule
بهترین چمدان برای سفرهای طولانی: L.L.Bean
بهترین چمدان برای پروازهای نادر: آمریکایی توریست
بهترین چمدان برای سفر کاری: سامسونایت
بهترین چمدان برای سفرهای ماجراجویی: Eagle Creek
بهترین چمدان برای خدمه پرواز: TravelPro
بهترین چمدان لوکس: Bric’s
بهترین چمدان کلاسیک هاردساید: ریمووا
بهترین چمدان چاپی: هیس
بهترین خدمات مشتری چمدان: Tumi
برای نگاهی عمیق به نحوه آزمایش چمدان، به علاوه اطلاعات بیشتر در مورد مواردی که هنگام خرید چمدان های جدید باید در نظر بگیرید، بعد از انتخاب های ما بخوانید.

1
بهترین چمدان کلی: چمدان دور
بهترین مارک های چمدان - چمدان دور
دور
هم اکنون خرید کنید

این نام تجاری مستقیم به مشتری، خرید چمدان را بسیار آسان‌تر می‌کند: Away کیف‌هایی با کیفیت بالا در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد. چمدان از 100٪ پلی کربنات ساخته شده است که در ارزیابی های ما ثابت کرد که بادوام و در عین حال سبک وزن است - حتی سبک تر از برخی از کیسه های پارچه ای که آزمایش کرده ایم. همچنین به‌طور شگفت‌انگیزی جادار بود و بار کامل بسته‌بندی را در بررسی ما داشت. این شرکت یک سیاست بازپرداخت 100 روزه به هر دلیلی ارائه می دهد، بنابراین اگر اصلاً ناراضی هستید، می توانید آن را برای بازپرداخت حتی پس از استفاده از آن بازگردانید.

2
بهترین چمدان با ارزش: داستان باز
بهترین مارک های چمدان - چمدان داستان باز
داستان باز
هم اکنون خرید کنید

Open Story یک برند چمدان انحصاری Target است که چمدان‌های سخت با عملکرد عالی و هزینه کمتری نسبت به رقبای خود ارائه می‌کند. اندازه دستی فقط 170 دلار است و در بررسی ما سبک و جادار بود و دارای محفظه های زیادی برای منظم ماندن بود. حتی با یک کیسه لباس‌شویی جداشدنی و یک پورت USB در صورتی که می‌خواهید باتری را برای شارژ در حین حرکت اضافه کنید، ارائه می‌شود. اندازه چک شده 210 دلار است و هر دو سایز دارای پوسته پلی کربنات هستند و در 9 رنگ مختلف ارائه می شوند.

3
بهترین چمدان برای پروازهای مکرر: چمدان هارتمن
بهترین مارک های چمدان - چمدان هارتمن
هارتمن
هم اکنون خرید کنید


این برند لوکس در سمت گران قیمت قرار دارد، اما دارای طرح‌های بی‌انتها - از جنس سخت تا پارچه‌های توید - است که هرگز از مد نمی‌افتند. در واقع، بازاریابی و زیبایی شناسی برند به شدت بر میراث آن متمرکز است. به لطف فضای داخلی جادارش که به راحتی بسته بندی می شود و چرخ ها و دستگیره هایش که مانور دادن آن را صاف و راحت می کند، در تست های ما عملکرد بالایی داشته است. حتی از سبک‌های گران‌تر هم بهتر عمل کرد، بنابراین می‌دانید که پول زیادی را دریافت می‌کنید.

4
بهترین چمدان زیر 100 دلار: چمدان AmazonBasics
بهترین مارک های چمدان - amazonbasics چمدان
AMAZONBASICS
هم اکنون خرید کنید


یافتن چمدان با قیمت کمتر از 100 دلار دشوار است، اما نام تجاری آمازون ناامید نمی شود. سبک های نرم و سخت برای انتخاب وجود دارد، به علاوه کوله پشتی های مسافرتی، دافل و موارد دیگر. ما اخیراً جعبه سخت آن را بررسی کردیم، که تحلیلگران ما دریافتند که بسته بندی آن بسیار آسان است. آمازون همچنین آزمایش‌های گسترده‌ای را انجام می‌دهد تا مطمئن شود که دوام می‌آورد و اگرچه ممکن است بهترین کیفیت موجود در بازار نباشد، قیمت آن قابل شکست نیست.

5

بهترین چمدان با کیفیت و قیمت بی نظیر: چمدان robonak

بهترین مارک کیف و کوله و چمدان- چمدان و کیف robonak

برای مشاهده محصولات به https://robonak.ir/ بروید.

الان خرید کنید


چمدان Thule از مواد بادوام ساخته شده است که می توانید برای ماندگاری روی آنها حساب کنید، و دوفل سابتررا طراحی منحصر به فرد دو در یک دارد که به اعضای خانواده اجازه می دهد تا در عین حال وسایل خود را جدا نگه دارند. این دو محفظه را می توان به عنوان یک چمدان وصل کرد و چرخاند، سپس وقتی به مقصد رسیدید می توانید آنها را به عنوان دو کیسه دوشی مجزا از هم جدا کنید. این در سه اندازه موجود است و مواد سخت را در قسمت پایین با قسمت نرم در بالا ترکیب می کند که آزمایش های دوام آزمایشگاه ما را انجام داد.

6
بهترین چمدان برای لون

g سفرها: L.L.Bean Bagage
بهترین مارک های چمدان - چمدان l.l.bean
L.L.BEAN
هم اکنون خرید کنید


اگر هفته‌ها دور می‌روید یا فقط وسایل زیادی برای بسته‌بندی دارید، سطل‌های L.L.Bean به اندازه کافی جادار هستند که می‌توانید همه چیزهایی را که نیاز دارید پر کنید. گزینه هایی با یا بدون چرخ و اندازه های زیادی برای انتخاب وجود دارد (کیف فوق العاده بزرگ بسیار بادوام است و یکی از انتخاب های کارشناسان ما برای تعطیلات با بچه ها است). شکل انعطاف پذیر همچنین به آن اجازه می دهد تا به راحتی زیر تخت شما ذخیره شود، بنابراین برای دانشجویان کالج یا کسانی که در کمپ تابستانی می روند عالی است. همچنین از پارچه نایلونی مقاوم و مقاوم در برابر آب ساخته شده است تا بدون توجه به اینکه سفر شما را به کجا می برد، دوام می آورد.

7
بهترین چمدان برای پروازهای نادر: چمدان توریست آمریکایی
بهترین مارک های چمدان - چمدان گردشگران آمریکایی
جهانگرد آمریکایی
هم اکنون خرید کنید

اگر به طور مرتب از چمدان استفاده نمی کنید - یعنی نیازی نیست که بادوام ترین چمدان ها باشد و به همه زنگ ها و سوت ها نیاز ندارید - American Tourister ارزش خوب و تنوع خوبی را برای انتخاب ارائه می دهد. اگر رنگ‌های روشن و چاپ‌های سرگرم‌کننده را ترجیح می‌دهید، گزینه‌های زیادی وجود دارد، به علاوه کیف‌هایی برای کل خانواده، از جمله مجموعه دیزنی وجود دارد. ایده آل به خصوص برای تعطیلات، مدل ها سرگرم کننده و کاربردی بین طرح ها و پیشنهادات همه کاره هستند.

8
بهترین چمدان برای سفر کاری: سامسونیت چمدان
بهترین مارک های چمدان - چمدان سامسونیت
سامسونایت
هم اکنون خرید کنید

Samsonite برند دیگری است که کیفیت بالایی را در طول سال‌ها آزمایش کرده است، از جمله سبک‌های سخت و نرم. این به طور خاص به دلیل دوام و سهولت استفاده متمایز است: هیچ مشکلی برای باز و بسته کردن قاب‌ها وجود ندارد و بسته‌بندی آن‌ها به لطف محفظه‌های کاربردی بسیار راحت بوده است و آن‌ها را برای افرادی که دائماً در حال حرکت هستند عالی می‌کند.

9
بهترین چمدان برای سفرهای ماجراجویی: چمدان Eagle Creek
بهترین مارک های چمدان - چمدان Eagle creek
EAGLE CREEK
هم اکنون خرید کنید


چه در کشورهای مختلف کوله‌پشتی می‌کنید یا در یک پارک ملی کاوش می‌کنید، Eagle Creek هم راحتی و هم دوام لازم را در یک کیف به شما می‌دهد. برخی از آنها دارای محفظه‌های مختلفی هستند تا بتوانید مرتب بمانید (یا لباس‌های کثیف را جداگانه ذخیره کنید)، و برخی از کیف‌ها دارای بند کوله‌پشتی در صورت نیاز به هندزفری هستند. ما به خصوص Cargo Hauler Duffel را دوست داریم: مقرون به صرفه، جادار، سبک وزن است و برای نگهداری آسان در یک کیسه کوچک جمع می شود.

10


بهترین چمدان برای خانواده: چمدان Thule
بهترین مارک های چمدان - چمدان thule
تول
هم اکنون خرید کنید

منبع

https://www.goodhousekeeping.com/travel-products/g26898407/best-luggage-brands/

راهنمای نهایی اندازه چمدان: چه اندازه ای باید تهیه کنید؟+ خرید کیف و چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 جمعه 24 تير 1401 نظرات (0)

راهنمای نهایی اندازه چمدان: چه اندازه ای باید تهیه کنید؟
نوشته اسکار بروملیس | آخرین به روز رسانی 22 ژوئن 2022

ما از پیوندهای وابسته استفاده می کنیم و در صورت خرید از طریق آنها، کمیسیون کمی دریافت می کنیم. در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
آیا می‌دانستید که انتخاب یک چمدان (یا کیف‌های متعدد) در اندازه مناسب می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های چمدان شود و به شما کمک کند مسافری سازمان‌یافته‌تر شوید؟

از یک طرف، فضای استفاده نشده در چمدان شما باعث ایجاد لباس های چروک و چمدان درهم می شود. بدون ذکر وزن اضافی و هزینه های احتمالی چمدان. و از سوی دیگر - داشتن فضای بسیار کم ظرفیت بسته بندی شما را محدود می کند. به همین دلیل است که میخ زدن به اندازه صحیح چمدان بسیار بسیار مهم است.

در این راهنما، همه چیزهایی را که باید در مورد اندازه‌های مختلف چمدان، محدودیت‌ها و موارد دیگر بدانید، به شما می‌گوییم تا بتوانید بفهمید چمدان چه اندازه برای شما بهتر است. اگر هنوز سؤالی دارید، حتماً بخش سؤالات متداول ما را در پایین بررسی کنید!

نمودار اندازه چمدان
اما قبل از شروع این مقاله، در زیر می‌توانید اینفوگرافیک و جدول ما را با رایج‌ترین اندازه‌های چمدان بررسی کنید، که راه آسان‌تری برای درک تفاوت‌های بین آنها ارائه می‌دهد.

راهنمای اندازه چمدان
هزینه ظرفیت اندازه نام (طولانی ترین پایان).
کالای شخصی زیر 17 اینچ Essentials همیشه رایگان
دستمال بین المللی 18-20 اینچ 5-14 روز 0-50 دلار
دستمال خانگی 21-22 اینچ 7-14 روز 0-50 دلار
چمدان تحویل داده شده کوچک 23-24 اینچ 2-3 هفته 20-100 دلار
چمدان تحویلی متوسط ​​25-27 اینچ 2-4 هفته 20-100 دلار
چمدان بزرگ چک شده 28-32 اینچ 3-4 هفته 20-100 دلار
اندازه گیری چمدان
اندازه گیری چمدان با کتاب
قبل از اینکه در مورد اندازه های مختلف چمدان صحبت کنیم، باید نحوه اندازه گیری چمدان را یاد بگیرید.

اساساً، هر ایرلاین محدودیت های اندازه و وزن متفاوتی برای چمدان های دستی و چک شده دارد. معمولاً خطوط هوایی ممتاز به چمدان‌های کمی بزرگ‌تر اجازه می‌دهند و آنهایی که ارزان‌تر هستند، چمدان‌های کوچک‌تر را با محدودیت‌های وزن سخت‌تر می‌سازند. وظیفه شما به‌عنوان مسافر این است که خودتان محدودیت‌ها را دریابید، زیرا این محدودیت‌ها دائماً تغییر می‌کنند و فهرست کردن و به‌روزرسانی هر ایرلاین به‌صورت جداگانه برای ما غیرممکن است.

دو نوع محدودیت اندازه وجود دارد که باید بدانید. اولین مورد ابعاد است - ارتفاع (از بالا به پایین)، عرض (سمت به پهلو) و عمق (از جلو به عقب). معمولاً برای وسایل شخصی و وسایل دستی استفاده می شود و می تواند به صورت زیر بیان شود: 55 x 35 x 25 سانتی متر (22 x 14 x 9 اینچ). خطوط هوایی معمولاً جعبه‌های اندازه‌گیری را در داخل فرودگاه‌ها ارائه می‌کنند که می‌توانید در آن‌ها چمدان‌های خود را قرار دهید تا بررسی کنید که آیا مناسب هستند یا خیر.

اندازه گیری دوم اینچ خطی است. اینچ خطی فقط به معنای مجموع مجموع ارتفاع، عرض و عمق است و عمدتاً برای چمدان های چک شده استفاده می شود که باید کمتر از 62 اینچ خطی باشد. بنابراین برای بدست آوردن اینچ خطی، ارتفاع، عرض و عمق را به صورت جداگانه اندازه بگیرید و همه آنها را جمع کنید.

برای اندازه گیری ابعاد چمدان خود می توانید آن را در کنار دیوار قرار دهید و با قرار دادن نوار اندازه گیری در کنار دیوار، ارتفاع، عرض و عمق آن را اندازه گیری کنید. برای اندازه گیری دقیق تر، می توانید یک کتاب یا چیزی صاف در انتهای دیگر نوار اندازه گیری قرار دهید. مطمئن شوید که چرخ‌ها، دستگیره‌ها و هر چیز دیگری که بیرون زده است را در آن قرار دهید! نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که چمدان‌های پارچه‌ای ممکن است پس از بسته‌بندی تا لبه کمی بزرگ‌تر شوند، بنابراین قبل از اندازه‌گیری، چمدان‌تان را پر کنید و در پهن‌ترین انتهای آن اندازه بگیرید.

چمدان دستی
اندازه های مختلف چمدان دستی: وسایل شخصی، چمدان بین المللی، و چمدان های داخلی
چمدان دستی به معنای تمام چمدان هایی است که می توانید بدون چک کردن آن ها با خود در هواپیما ببرید. معمولاً این چمدان، یک وسیله شخصی و سایر مواردی است که جزو کمک هزینه محسوب نمی شوند، مانند اقلام بدون عوارض

چمدان های دستی باید در زیر صندلی جلوی هر مسافر یا در محفظه های بالای سر، که در بالای هر صندلی قرار دارند، نگهداری شود. در هنگام برخاستن و فرود نمی‌توانید به آن دسترسی داشته باشید زیرا در مواقع اضطراری باید به طور ایمن در آن قرار گیرند.

وقتی به فرودگاه می‌رسید، اگر فقط چمدان دستی دارید و بلیط‌هایتان را قبلاً به خانه چاپ کرده‌اید، دیگر نیازی به رفتن به میزهای پذیرش ندارید. می‌توانید مستقیماً به بخش امنیتی بروید، جایی که TSA (آژانس امنیت حمل‌ونقل) چمدان‌های دستی شما را از نظر هرگونه اقلام ممنوعه بررسی می‌کند. پس از آن، می‌توانید خرید بدون عوارض گمرکی انجام دهید یا در دروازه تعیین‌شده منتظر بمانید تا سوار شدن به هواپیما شروع شود.

مشاهده تصویر منبع

چمدان دستی در مقابل وسایل شخصی
تفاوت اصلی بین چمدان دستی و وسایل شخصی (که دیگر به آن "چمدان زیر صندلی" می گویند) این است که چمدان های دستی باید در محفظه های کمی بزرگتر بالای سر و وسایل شخصی زیر صندلی جلوی هر مسافر نگهداری شوند. معمولاً اکثر مردم چمدان‌های چرخان کوچک‌تر را به عنوان وسایل دستی و کوله‌پشتی، سطل یا کیف‌های حمل و نقل را به عنوان وسایل شخصی خود انتخاب می‌کنند. با این اوصاف، می‌توانید از هر نوع کیفی به‌عنوان کیف دستی یا شخصی استفاده کنید، چه کیف، چمدان چرخشی، کیف دوشی، کوله‌پشتی، تراشه یا حتی یک کیف خرید معمولی.

شما واقعاً نمی‌توانید از دوری دستی خود به موارد دسترسی پیدا کنید

در اولین و آخرین 15 تا 30 دقیقه پرواز و همچنین هرگونه آشفتگی، بنابراین ضروری ترین وسایل خود را در وسایل شخصی خود ببندید، مانند لپ تاپ، هدفون، کتابخوان الکترونیکی، هر دارو و غیره.

اندازه و وزن مورد شخصی مورد نیاز
بیشتر خطوط هوایی به طور خاص به اندازه دقیق مورد نیاز برای وسایل شخصی اشاره نمی کنند، و در عوض، آنها فقط می گویند که باید زیر صندلی جلو قرار گیرد. اگرچه به طور متوسط ​​باید عرض آن 6-9 اینچ، ارتفاع 10-14 اینچ و طول 17-18.5 اینچ باشد. آنها از بیان اندازه گیری های دقیق اجتناب می کنند زیرا هر شرکت هواپیمایی انواع مختلفی از هواپیماها را در ناوگان خود دارد و هر هواپیما در زیر هر صندلی فضای متفاوتی دارد. برای دریافت دقیق الزامات اندازه اقلام شخصی، احتمالاً باید مستقیماً از شرکت هواپیمایی بپرسید یا لیست ما را بررسی کنید که در آن محدودیت‌های اقلام شخصی را برای اکثر خطوط هوایی محبوب جمع‌آوری کرده‌ایم.

برخی از خطوط هوایی همچنین محدودیت وزن فردی برای وسایل شخصی دارند. اما اکثر آنها فقط نوعی محدودیت وزنی برای وزن کل کالای شخصی و وسایل حمل شما دارند.

نکته: به دنبال خرید یک کالای شخصی هستید؟ کوله پشتی لپ تاپ Matein Travel را بررسی کنید، که من از آن به عنوان کالای شخصی خود در چندین پرواز بدون هیچ مشکلی استفاده کرده ام. همیشه زیر صندلی جلو قرار می گیرد و به طرز شگفت آوری جادار است.

اندازه دستی و وزن مورد نیاز
به طور متوسط، وسایل دستی معمولاً باید 8-10 اینچ عرض، 13-15 اینچ ارتفاع و 19-23 اینچ طول داشته باشند. هر ایرلاین نیاز به اندازه دستی متفاوت دارد، با این حال، محبوب ترین آنها 22 × 14 × 9 اینچ است. محدودیت‌ها بین خطوط هوایی بسیار متفاوت است، زیرا محفظه‌های بالای سر معمولاً از نظر ظرفیت در هواپیماهای مختلف متفاوت هستند.

از نظر وزن، وزن هر ایرلاینی برای چمدان دستی متفاوت است. بیشتر خطوط هوایی در آمریکا برای چمدان دستی نیازی به وزن ندارند، اما برخی از آنها، به ویژه خطوط هوایی ارزان قیمت، نیازی به وزن ندارند. اگر ایرلاین محدودیت وزنی برای حمل بار داشته باشد، معمولاً بین 15 تا 35 پوند (7 تا 16 کیلوگرم) است. برخی از خطوط هوایی همچنین محدودیت وزنی برای وزن کل وسایل دستی و وسایل شخصی خواهند داشت.

نکته: به دنبال یک دستمال جدید هستید؟ مدتی است که از کیف دستی پارچه‌ای 19 اینچی Travelpro Maxlite 5 استفاده می‌کنم و آن را دوست دارم. جادار، سبک و بسیار بادوام است. اگرچه عرض آن کمی بیشتر از حد مجاز است، اما هرگز در پروازهای بین‌المللی با آن مشکلی نداشته‌ام.

حمل و نقل داخلی در مقابل حمل بار بین المللی
هنگامی که قصد خرید یک چمدان دستی جدید را دارید، متوجه خواهید شد که برخی از آن‌ها به‌عنوان «دست‌دستی بین‌المللی» و برخی به‌عنوان «هزینه دستی داخلی» علامت‌گذاری می‌شوند. این به این دلیل است که محدودیت‌های اندازه حمل بار معمولاً برای پروازهای بین‌المللی سخت‌تر و برای پروازهای داخلی کمتر است. اگر در داخل کشور پرواز می‌کنید، ممکن است با یک چمدان 23 اینچی (طولانی‌ترین سمت کناری) فرار کنید، اما در یک پرواز بین‌المللی، احتمالاً به 19 تا 21 اینچ محدود خواهید شد.

بنابراین اساساً وسایل دستی داخلی کمی بزرگتر از بین المللی خواهند بود. اگر چمدان خیلی بزرگ باشد، از شما خواسته می‌شود آن را بررسی کنید و باید هزینه‌های اضافی بپردازید. به همین دلیل است که اگر قصد پرواز در خارج از کشور را دارید، خرید یک چمدان کوچکتر مهم است. معمولاً وسایل دستی بین‌المللی باید کمتر از 22 × 14 × 9 اینچ باشند.

بیشتر بدانید: خرید چمدان و کیف را از تولیدی روبنک به نشانی https://robonak.ir/ می توانید انجام دهید.

هزینه چمدان دستی
تقریباً همه خطوط هوایی اجازه می دهند یک کالای شخصی را کاملاً رایگان بیاورند. با این حال، وقتی صحبت از چمدان‌های دستی به میان می‌آید، اکثر خطوط هوایی اجازه می‌دهند که به صورت رایگان آن را بیاورند، اما خطوط هوایی مقرون‌به‌صرفه ممکن است بسته به کلاس شما هزینه ثابتی را دریافت کنند که می‌تواند از 10 تا 50 دلار باشد. به عنوان مثال، خطوط هوایی اسپیریت برای چمدان دستی 31 تا 50 دلار و رایان ایر حدود 6 تا 20 یورو هزینه خواهند داشت.

به خاطر داشته باشید که اکثر این موارد معمولاً به صورت رایگان علاوه بر سایر چمدان های دستی مجاز هستند:

وسایل کمکی برای معلولان
ژاکت
چتر
پوشک
سایر لباس های پوشیدنی
عصای پیاده روی
غذا در ظروف یکبار مصرف برای مصرف در هواپیما
صندلی های نگهدارنده کودک
کالسکه
اقلام معاف از عوارض
مطالب خواندنی
دوربین ها (برخی از خطوط هوایی دوربین ها را به عنوان وسایل شخصی در نظر می گیرند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند.)
حمل کننده حیوانات خانگی (برخی از خطوط هوایی، حمل کنندگان حیوانات خانگی را به عنوان وسایل شخصی در نظر می گیرند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند.)
مزایا و معایب چمدان دستی
تنها استفاده از چمدان دستی و اجتناب از چمدان چک شده، تکنیکی است که بسیاری از آنها استفاده می کنند، از جمله من، زیرا مزایای زیادی دارد:

نیازی به منتظر ماندن در صف ورود به باجه نیست
بیشتر اوقات کاملاً رایگان
احتمال دزدیده شدن یا گم شدن کمتر است زیرا همیشه در اختیار شماست
حمل و نقل آسان تر است، به خصوص اگر از کوله پشتی به عنوان یک وسیله شخصی همراه با یک چمدان دستی استفاده می کنید.
بهترین مکان برای نگهداری اشیاء قیمتی و شکننده
شما می توانید در طول پرواز به تمام موارد خود دسترسی داشته باشید
احتمال شکستن آن کمتر است زیرا در معرض حمل و نقل چمدان نیست
با این حال، استفاده از چمدان دستی دارای معایبی است، مانند:

فضای بسته بندی کمتر
مدیریت برای خانواده‌ها سخت‌تر است، زیرا معمولاً نیاز به آوردن وسایل بیشتری دارند
به جای تحویل گرفتن در چک این، پس از امنیت باید در فرودگاه جابجا شود

میز
معمولاً محدودیت های وزنی بسیار سخت تری دارد
نکاتی برای خرید چمدان دستی
اگر در پروازهای کوتاه پرواز می کنید، فقط از یک چمدان یا کوله پشتی زیر صندلی استفاده کنید. افرادی که برای تجارت پرواز می کنند اغلب فقط برای یک جلسه سریع به خارج از کشور نیاز دارند، بنابراین بسیاری از آنها فقط با یک کالای شخصی سفر می کنند. شما به راحتی می توانید یک پیراهن یدکی و همچنین برخی لوازم آرایش و لپ تاپ را در آنجا قرار دهید، که واقعاً تمام چیزی است که نیاز دارید.
برای تعطیلات حداکثر دو هفته ای، یک وسیله دستی و یک وسیله شخصی فضای کافی را ارائه می دهد. من شخصاً یک بسته بندی سبک هستم و می توانم تا سه هفته یا حتی یک ماه فقط با استفاده از یک چمدان و یک وسیله شخصی سفر کنم. برای اکثر افراد، این فضای کافی را ارائه می دهد.
خرید یک کوله پشتی با بند پشتی را به عنوان وسیله شخصی خود در نظر بگیرید. به این ترتیب، می‌توانید آن را در اطراف دسته جمع‌شونده در بالای چمدان خود محکم کنید، که باعث می‌شود به‌طور باورنکردنی به راحتی آن را بچرخانید. به خصوص در مناطق شلوغ مانند حمل و نقل عمومی و فرودگاه ها.
اگر قصد پرواز بین‌المللی دارید، یک چمدان زیر 22 × 14 × 9 اینچ با چرخ‌ها و دسته‌ها همراه داشته باشید. در پروازهای داخلی، احتمالاً می‌توانید از چیزهای بزرگ‌تری استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید از پرداخت هزینه‌های اضافی خودداری کنید، مطمئن شوید که چمدان شما کمتر از این محدودیت است.
حتما چمدان دستی سبک وزن تهیه کنید. محدودیت‌های وزن بسیار سخت‌گیرانه هستند، بنابراین حتماً یک وسیله دستی و شخصی سبک وزن تهیه کنید. مخصوصاً کیف دستی، زیرا باید آن را در قسمت های بالای سر قرار دهید. بنابراین به جای استفاده از یک چمدان سخت، یک پارچه پارچه ای تهیه کنید که به احتمال زیاد سبک تر خواهد بود.

منبع

https://www.cleverjourney.com/luggage-size-guide/

چه فاکتورهایی را برای خرید کیف و چمدان مورد توجه قرار دهیم؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 جمعه 24 تير 1401 نظرات (0)

چه فاکتورهایی را برای خرید کیف و چمدان مورد توجه قرار دهیم؟

1.اندازه فاکتور مهم دیگری است که باید در نظر بگیرید
Fremont-Attache-12-350-Tall
محدودیت اندازه در چمدان می تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد.

توصیه من این است که همیشه با کوچکترین چمدانی که با آن احساس راحتی می کنید همراه باشید.

مطالعات نشان داده است کسانی که بشقاب‌های کوچک‌تر خود را پر می‌کنند، همچنان به سطح سالمی از سیری دست می‌یابند، اما در نهایت به اندازه کسانی که بشقاب‌های بزرگ‌تر خود را پر می‌کنند، سیر نمی‌شوند.

چمدان های کوچکتر مانند بشقاب های کوچکتر عمل می کنند. اگر با کوچک‌ترین قطعه‌ای که با آن راحت هستید بروید، متوجه می‌شوید که در بیشتر موارد می‌توانید تمام نیازهای خود را در آن کیف قرار دهید و در نهایت سبک‌تر بسته‌بندی کنید.

به موادی که چمدان از آن ساخته شده است توجه داشته باشید
وقتی صحبت از چمدان می شود، دو نوع کیف در بازار وجود دارد: کیسه های با روکش سخت و کیسه های کاور نرم.

چرم ماده ای است که می توان از آن برای کیف های پوششی نرم استفاده کرد. این یک ماده عالی برای استفاده است زیرا آنقدر سنگین نیست اما بسیار بادوام است و می تواند سالها سایش را تحمل کند.

نکته منفی چرم این است که به مرور زمان مستعد خراش و لکه می شود. چرم همچنین می تواند گران شود، بنابراین سایر شرکت های چمدان راه حل های مقرون به صرفه تری را به شکل نایلون یا نایلون بالستیک ارائه می دهند.

نایلون بالستیک یک ماده سخت و مستحکم است - بهترین مواد برای سایش و پارگی - با این حال چمدان های ساخته شده به اندازه چمدان های چرمی "زیبا" به نظر نمی رسند. با این وجود، پاره شدن یا فرسودگی نایلون بالستیک یک موقعیت نادر است و به همین دلیل انتخاب عاقلانه ای است.

نکته مفیدی که باید به خاطر بسپارید این است که در بسیاری از موارد قیمت چمدان ممکن است منعکس کننده موادی باشد که از آن ساخته شده است.

برای چمدان های سخت، انتخاب معمولا بین فلز و پلاستیک سخت است.

در حالی که پلاستیک سخت ممکن است انتخاب مقرون به صرفه تری باشد، ممکن است از نظر دوام مجبور به پرداخت هزینه شود. پلاستیک ارزان به خصوص در هوای سرد ممکن است ترک بخورد. فلز گزینه محکم تری است که برای نگهداری تجهیزات گران قیمت مانند گجت، دوربین و کامپیوتر ایده آل است. اگر می‌خواهید از اقلام گران‌تر خود محافظت بهتری داشته باشید، ممکن است توصیه شود که به سراغ گزینه دوم بروید.

به دوخت روی چمدان نگاه کنید
بررسی دوخت یک راه ساده برای تعیین کیفیت چمدان است. هر چه تعداد بخیه ها در یک اینچ بیشتر باشد، کیف ممکن است بهتر ساخته شود.

به دنبال چمدانی باشید که دوخت دوبل یا تقویت شده دارد. بخیه ها باید یکنواخت، مرتب و تمیز به نظر برسند. شما نمی خواهید بخیه های شلخته ای که به راحتی از هم جدا شوند.

به نحوه اتصال پرچ ها و نحوه نگاه کردن نقاط کششی هنگام نگه داشتن چمدان توجه کنید. هیچ چیز نباید به صورت ناهموار شل یا آویزان شود.


2. زیپ ها و سایر سخت افزارها را از نزدیک بررسی کنید

زیپ ها یکی دیگر از عناصری هستند که باید به آن توجه زیادی کرد.

پس از خرید چمدان خود مراقب باشید که زیپ ها یکنواخت بنشینند و به راحتی با زیپ بسته و باز شوند.

خود زیپ باید دارای کیفیت عالی و عاری از هر گونه شکاف یا سوراخ باشد.

علاوه بر زیپ، چمدان شما ممکن است سخت افزار دیگری به شکل قفل و گیره داشته باشد. مطمئن شوید که این گیره ها کاملا بسته شده و به راحتی باز می شوند.

3. مطمئن شوید که چمدان شما اجازه شخصی سازی را می دهد

 چیز خاصی در مورد چمدان وجود دارد که می توان آن را شخصی کرد. این یک چیز ساده را به چیزی تبدیل می کند که واقعاً متعلق به شماست.

شخصی کردن چیزی همچنین به این معنی است که شما به احتمال زیاد از آن مراقبت می کنید و بلافاصله عمر آن شی را افزایش می دهید.

علاوه بر این، داشتن چیزی شخصی سازی شده به طور خودکار یک داستان عالی را ایجاد می کند. 20، 30 یا 50 سال بعد، می توانید چمدان را به پسر یا نوه ای با همان حروف اول تحویل دهید و به طور بالقوه می تواند به یادگاری خانواده تبدیل شود.

علاوه بر این بهتر است چمدان را از یک شرکت معتبر انتخاب کنید که آن را در رنگ های متنوع عرضه می کند.

در حالی که مشکی و قهوه‌ای سایه‌های کلاسیکی هستند که در آزمون روندها و زمان مقاومت می‌کنند، اما برخی افراد هنوز ترجیح می‌دهند چمدان‌هایی با رنگ روشن انتخاب کنند تا تشخیص آن در چرخ فلک یا در میان گروهی از کیف‌ها و چمدان‌های دیگر آسان‌تر باشد.

4. به نحوه قیمت گذاری چمدان توجه کنید

قیمت آخرین فاکتوری است که هنگام انتخاب چمدان با کیفیت باید به آن توجه کرد، اگرچه بسیاری از افراد ممکن است آن را اولویت اول خود قرار دهند. این در واقع راه اشتباهی است زیرا قیمت مهمترین مشخصه نیست.

نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که قیمت چمدان را می توان با مدت زمان استفاده از آن، تعداد دفعات و سبک آن توجیه کرد.

اگر کیفی به دست می آورید که در نهایت 50 سال از آن استفاده می کنید اما هر بار که از آن استفاده می کنید آن را دوست دارید، به نظر من این یک راه توجیه پذیر برای خرج کردن هزار دلار است.

اگر آن را با یک چمدان ارزان قیمت مقایسه کنید که در اولین استفاده از آن نصف می‌شود، و احتمالاً مجبور خواهید بود به تعویض آن ادامه دهید، ممکن است این چمدان در اولین خرید ارزان‌تر باشد، اما زمان زیادی طول نمی‌کشد تا هزینه‌ها جبران شود. با شما و شما می توانید در نهایت خرید و پرداخت بیشتر.

قیمت اغلب منعکس کننده کیفیت است و این بسیار مهم است. اگر می‌خواهید باهوش به نظر برسید و هر بار که سفر می‌کنید، حتماً به دنبال یک چمدان باکیفیت باشید.

به عنوان آخرین توصیه  اگر به دنبال یک چمدان با کیفیت هستید، ممکن است بخواهید آنچه را که J.W Hulme Co ارائه می دهد بررسی کنید. این شرکت یک شرکت آمریکایی است که چمدان های شگفت انگیزی را می سازد که من شخصاً مالک و ترجیح می دهم. کاتالوگ آنها همیشه مملو از پیشنهادات عالی است، بنابراین ممکن است چیزی ارزش دیدن داشته باشد!

بیشتر می خواهید؟ را هنمای ست کردن کیف و لباس در https://robonak.ir/

منبع

https://www.realmenrealstyle.com/tips-buy-luggage/

سبک و رنگ - انتخاب رنگ و طرح چمدان+ خرید عمده کیف و چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 22 جمعه 24 تير 1401 نظرات (0)

انتخاب مواد - ABS یا ABS + پلی کربنات؟

پلاستیک ABS بسیار سبک تر از بسیاری از پلاستیک های دیگر است، با استحکام بسیار بالا و سطح ناهمواری که در برابر ضربه، شکستگی و خراش بسیار مقاوم است. بنابراین برای چمدان های مسافرتی سبک و قابل مانور کاملا ایده آل است. هنگامی که پلاستیک ABS با پلی کربنات ترکیب می شود، نتیجه یک پوسته سخت تر است که می تواند در برابر حمل خشن مقاومت کند. هر دوی این مواد برای چمدان های پرواز و وسایل سفر عمومی ایده آل هستند و تضمین می کنند که اشیاء قیمتی و وسایل شما همیشه محافظت می شوند.

 سبک و رنگ - انتخاب رنگ و طرح

وقتی نوبت به انتخاب چمدان‌های ما می‌رسد، سفر به سبک آسان است. طیف وسیعی از چمدان های مسافرتی ما به شما این امکان را می دهد که با انتخاب از میان طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ های فردی ما، به شخصیت خود اجازه بدرخشید. به ندرت پیش آمده که چمدان شما چنین فرصتی داشته باشد که در مورد شما اظهار نظر کند! بهترین حالت این است که یک چمدان رنگارنگ به راحتی در میان دریای چمدان‌های خاکستری و مشکی بی‌حرکت دیده می‌شود که در چرخ و فلک چمدان به چشم می‌خورد.

 

داشتن چنین طیف شگفت انگیز، متنوع و گسترده ای برای انتخاب دلیل دیگری برای انتخاب مارک های فوق العاده Yeobo و Kefi ما است. مجموعه Yeobo ما دارای طیف انحصاری از طرح‌های نسخه محدود است که برای هر طرح فقط ده مجموعه تولید می‌شود.

کلاژ تمام چاپ های چمدان Yeobo

 محفظه ها و جیب های داخلی - خوب یا بد؟

تا حد زیادی یک موضوع سلیقه و راحتی شخصی است، اما عاملی که می تواند مورد توجه قرار گیرد. چمدان‌های دستی کوچک‌تر می‌توانند حداقل دو محفظه داشته باشند، در حالی که چمدان‌های بزرگ‌تر می‌توانند تعداد بیشتری محفظه داشته باشند. محفظه های داخلی به شما این امکان را می دهد که وسایل خود را به طور منظم تری برای سفری بدون سر و صدا مرتب کنید، در حالی که جیب های خارجی به شما امکان می دهد اسناد سفر و اشیاء قیمتی را به سرعت و با سهولت در دست بگیرید.

محفظه داخلی چمدان Yeobo

 چمدان قابل ارتقا؟

آیا تا به حال شده است که یک چمدان آنقدر پر شده باشد که مجبور شوید روی آن بنشینید تا ببندید؟ چنین لحظه ای باعث می شود که شما آرزوی یک چمدان قابل افزایش را داشته باشید تا همه وسایل شما جا شوند. اما نترسید، چمدان‌های ما نیز این پوشش را دارند. با چمدان های قابل ارتقا، آنها می توانند با توجه به نیاز و شرایط شما کوچکتر یا بزرگتر شوند. درست مانند حمل یک چمدان یدکی با خود در صورت نیاز، چمدان قابل ارتقا به شما این امکان را می دهد تا سوغاتی های اضافی را از سفر خود به خانه بدون نیاز به تحویل گرفتن چمدان دیگر بیاورید.

 سایر ویژگی های مفید

امروزه دستگیره های جمع شونده و زیپ های قفل شونده تقریباً استانداردی برای حمل چمدان ها هستند. خوشبختانه برای شما، ما به فراتر از استانداردها اعتقاد داریم و ویژگی های مفید دیگری برای راحتی بیشتر در چمدان های ما تعبیه شده است. ایستادن با گاز گرفتن سریع در حین انتظار برای پرواز یا توقف غیرعادی نیست، اما با دستان پر از مدارک سفر، کیف و موارد دیگر، ممکن است دردسرساز باشد. چمدان‌های ما مجهز به جا لیوانی داخلی هستند که نوک زدن سریع را راحت‌تر می‌کند. علاوه بر این، مجموعه چمدان‌های ما با یک آویز کیف نیز ارائه می‌شود که برای خرید در آخرین لحظه بدون عوارض یا فقط برای کیف حمل شما مناسب است.

مشاهده تصویر منبع

 پرواز کن

 با بهترین جزئیات در مورد طیف وسیعی از چمدان های مسافرتی ما، می توانید انتخابی آگاهانه در مورد نوع چمدانی که می خواهید برای یک تعطیلات بدون استرس همراه خود داشته باشید داشته باشید. چمدان Yeobo ما پس از بررسی دقیق بهترین مارک های چمدان مسافرتی در بازار انتخاب شد و ما مطمئن هستیم که مشتریان راضی ما نمی توانند بیشتر به توافق برسند. با قیمتی مانند ما، این یکی از بهترین وسایل مسافرتی است که تا به حال پیدا کرده اید. پس دست و پنجه نرم کنید - ما قسمت اول تعطیلات شما را پوشش داده ایم.

منابع

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

https://www.travelsupplies.com.sg/blogs/travelogue/how-to-choose-a-luggage

راهنمای کیف دستی: 9 نوع کیفی که باید داشته باشید

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 پنجشنبه 23 تير 1401 نظرات (0)

راهنمای کیف دستی: 9 نوع کیف پولی که باید داشته باشید
با راهنمای ما در مورد انواع کیف دستی برای هر مناسبتی آماده شوید.
انواع کیف پول در رنگ های خنثی
وسایل مورد علاقه جدید خود را با استایل شخصی پیدا کنید.
امتحان سبک خود را انجام دهید
کیف‌های دستی خیلی بیشتر از وسایلی هستند که برای وسایل ضروری شما قرار می‌گیرند – کیف مناسب می‌تواند ظاهر شما را به هم نزدیک کند و ظاهری قوی ایجاد کند. (نمونه موردی: لیزو روی فرش قرمز با آن والنتینو بسیار کوچک.)

اکثر مردم حداقل چند کیف دستی مختلف در زرادخانه خود دارند. و مانند کفش‌ها، هر کدام هدف خود را انجام می‌دهند، لباسی را بالا یا پایین می‌پوشند و با استایل شخصی پوشنده صحبت می‌کنند. پس راز پیدا کردن کیف مناسب چیست؟

برای راهنمای ما در مورد 9 نوع کیف پولی که برای هر کمد لباسی ضروری است، بخوانید.

کیف شانه مشکی زنانه
کیف رودوشی
این تکیه گاه نام خود را از نحوه پوشیدن گرفته است: آویزان کردن روی یک شانه. اندازه آن متفاوت است، اما به طور کلی به اندازه کافی بزرگ است که تمام وسایل ضروری شما و سپس برخی از آنها را در خود جای دهد، و آن را به یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین انواع کیف های دستی تبدیل می کند. کیف‌های شانه‌ای برای موقعیت‌های روزمره و حرفه‌ای ایده‌آل هستند، بنابراین بهتر است کیف‌هایی را با رنگ خنثی تهیه کنید، احتمالاً از چرم طبیعی یا مصنوعی که می‌تواند با لباس‌ها و تنظیمات مختلف سازگار شود.

کراس بادی
این سبک تک بند نیز به دلیل نحوه پوشیدن آن نامگذاری شده است. به طور معمول کوچکتر از یک کیف شانه، کراس بادی هنوز هم به شما امکان می دهد بدون دست بروید. این برای انجام وظایف، رویدادهای اجتماعی، سفر، و هر سناریویی که می‌خواهید وسایل ضروری خود را بدون اینکه سنگینی کنید روی خود نگه دارید، عالی است. با توجه به اینکه می توان آن را در روز یا شب پوشید، این یک سبک عالی برای تهیه در اشکال، رنگ ها و پارچه های مختلف است.

کراس بادی تک بند
انواع کیف : کیف دستی سایز قهوه ای سایز متوسط
کیف
این کیف‌های دستی سایز متوسط ​​معمولاً از طریق دو دسته کوتاه حمل می‌شوند، اگرچه گاهی اوقات یک بند شانه‌ای بلند برای حمل آسان‌تر دارند. خوش‌تیپ و محکم، شبیه کیف‌های نرمی هستند که معمولاً به اندازه کافی بزرگ هستند تا کتاب‌ها، مجلات و لپ‌تاپ‌ها را در خود جای دهند. یکی بپوشید تا ظاهر خود را در محوطه دانشگاه بهتر کنید یا یک لباس شرکتی شیک اما کاربردی داشته باشید (چرم صاف و باکیفیت را در نظر بگیرید).

کیسه حمل و نقل کردن
در نظر بگیرید که این پاسخی برای بار روزمره شماست. یک کیف بزرگ تک محفظه ای که معمولا بسته نمی شود، یک جوراب شلواری باعث می شود که در حین حرکت وسایل را داخل یا بیرون بیاورید. اگرچه این پارچه‌ها اغلب از پارچه‌های مقاوم و معمولی مانند بوم یا نایلون ساخته می‌شوند، اما در مواد بسیاری تولید می‌شوند و حتی می‌توانند گزینه‌ای پیچیده برای دفتر در منسوجات ساختار یافته و باکیفیت مانند چرم باشند.

کیف دستی بریده شده مشکی و قهوه ای
کلاچ شب در نقره ای درخشان
کلاچ عصرانه
این دسته‌های دستی پر زرق و برق معمولاً لوازم جانبی عصر هستند، اگرچه رسمیت می‌تواند از متوسط ​​تا بسیار مجلل متغیر باشد. یک کلاچ پولک دار یا مهره دار ارزش یک توپ عجیب و غریب یا حتی یک عروسی را دارد، در حالی که یک طرح ساده را می توان به ساعت های خوش یا شب دوستی برد. این سبک کوچک‌تر می‌تواند تطبیق‌پذیری زیادی داشته باشد—برخی دارای تسمه‌های شانه‌ای قابل جابجایی هستند و برخی دیگر حتی به عنوان کیف پول نیز دو برابر می‌شوند.

کیف کوله پشتی
نه فقط برای دانشجویان، این سبک سودمند نسخه‌ای از کلاسیک پردیس است که به شما امکان می‌دهد بهترین زندگی بزرگسالی خود را بدون دردسر دست زدن به کیف دستی داشته باشید. کوله پشتی ها از نظر اندازه متفاوت هستند - برخی از آنها به طرز چشمگیری کوچک هستند - اما بسیاری از آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانند تبلت و لپ تاپ را حمل کنند. این سبک گاه به گاه برای مسافرت، کارهای آخر هفته و قرارهای معمولی قهوه با دوستان بهترین است.

کیف کوله پشتی قهوه ای
کیف سبد بافته شده به رنگ کرم با بند قهوه ای
کیف سبد بافته شده
این سبک در طول سال ها از زمانی که برای اولین بار توسط جین بیرکین در دهه 60 رایج شد، وارد مد شد و از مد خارج شد. به لطف تولیدات ارگانیک مانند حصیر، نی، حصیری یا رافیا، هنوز هم برای کمدهای بوهو مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ بژ ماسه‌ای و طعمی مانند مهره‌ها، حاشیه‌ها و صدف‌های دریایی برای تعطیلات عالی هستند، حتی اگر کیف بخشی از چرخش روزمره شما نباشد (اگرچه با همه چیز از لباس‌های ماکسی گرفته تا شلوار جین ست می‌شود).

مچ دست
بهترین دوست مینیمالیست ها. کوچک، محتاط و مناسب برای حمل کارت نقدی، شناسه، رژ لب، کلید و مقداری پول نقد است. برخی از سبک ها حتی برای پوشاندن گوشی های هوشمند خاص طراحی شده اند. زمانی که نمی‌خواهید گرفتار چیزهای غیرضروری مانند یک شب پریدن از مکانی به مکان دیگر، جشنواره آخر هفته، یا یک پیاده‌روی یا انجام کار سریع، یک حلقه به دور مچ دست خود بزنید.

زنی که مچ بند خنثی به دست دارد
زنی در حال حمل یک کیسه هوبو در سفید
کیف دوره گرد
این آماده به کار هلالی شکل بزرگ، شلوغ، جذاب تر از نامش است. این یک گزینه همیشگی و مد روز برای بسیاری از سناریوها، از جمله آخر هفته های معمولی، سفر، یا یک شب بیرون از منزل با دوستان است. ظاهری شیک دارد، اما هرگز تلاش نکنید و زیبایی این کیف دستی در همین است. توجه داشته باشید که برخی از طرح‌ها از نظر ماهیت ساختارمندتر هستند - با حفظ شکل هلالی نرم با حداقل پارچه - اگر بخواهید بدون تعهد کامل به زیبایی‌شناسی بپردازید.

نکته ای در مورد کیفیت
فرقی نمی کند کدام کیف دستی

شما تصمیم به سرمایه گذاری در مسائل کیفیت. این تضمین می کند که قطعات شما طول عمر داشته باشند و در ماه ها و سال های آینده به خوبی به شما خدمت کنند. هنگام خرید به این نکات توجه کنید:

دوخت باید در داخل و خارج کیف متقارن و ثابت باشد. این نشان می‌دهد که با دقت ساخته شده است و حتی در مناطق آسیب‌پذیر و مستعد سایش از هم نمی‌پاشد.
سخت افزار - که شامل گیره ها، زیپ ها، پاها، قطعات تزئینی و قسمت هایی از دسته است - مهم است. گیره ها باید بدون دردسر باشند، زیپ ها باید به راحتی سر بخورند، پاها و قطعات تزئینی باید احساس امنیت داشته باشند، و خود فلز نیز باید بدون بریدگی یا کدر شدن باشد.
راحتی کلید است. این به فکری است که در طراحی وجود دارد و همچنین به این معنی است که شما می خواهید بارها و بارها به کیف پول برسید.

بیشتر بدانید: مرغوبترین جنس کیف در https://robonak.ir/

منبع

https://www.trunkclub.com/womens-style/types-of-purses

20 نوع کیف که باید داشته باشید

تولیدی کیف عمده بازدید : 5 پنجشنبه 23 تير 1401 نظرات (0)

30 نوع کیف که باید داشته باشید

انواع کیف
چرا خانم ها اینقدر کیف دوست دارند؟

سوال جالبی است، اما مانند بسیاری از سوالات جالب، این سوال نیز پاسخ روشنی ندارد. کیف برای برخی آنقدر دیوانگی است که حتی حاضرند برای داشتن برخی از آن کیف های طراحان بیشتر از هزینه ای که برای یک ماشین هزینه می شود، بپردازند. و برای اکثر ما، کیف یکی از لوازم جانبی است که نمی توانیم بدون آن کار کنیم.

جدیدترین ویدیوهای من
یک نظریه اشتباه در مورد این عشق کیفی این است که این روحیه رقابتی زنان است که باعث می‌شود آن‌ها را بهتر و گران‌تر از آنی که در آغوش دختر دیگری است بخرند. یک نظریه می گوید کیف ها به عنصر زیبایی در یک زن و پسر جذابیت دارند، آنها زیبایی شناسی هستند! برای اطلاعات بیشتر در این مورد این مقاله را بخوانید.

دلیل شما برای خرید کیف هر چه باشد، زیبایی آن در کنار کارایی آن، آن را به یک اکسسوری ضروری تبدیل می کند. به همین دلیل است که انواع مختلفی از کیف ها وجود دارد - برای هر موقعیتی می توانید نوع متفاوتی از کیف داشته باشید. بنابراین حتی اگر من یک زن رقابتی یا یک زن به خصوص زیبایی شناسی نباشم، دوست دارم بهترین ها را داشته باشم و سپس برخی را.

لطفاً توجه داشته باشید که برخی از کیف ها از نظر ویژگی ها و عملکردهایشان با هم همپوشانی دارند


.
1. کیف دستی
انواع کیف
این کیف زنانه با اندازه متوسط ​​است که هر دختری باید داشته باشد. این کیفی است که می تواند وسایل ضروری را حمل کند و همچنان استایل را حفظ کند.


2. کیسه هوبو
انواع کیف
این یک کیف بزرگ است که از مواد نرم با شکلی شلخته ساخته شده است. با شکل هلالی در زیر دسته مشخص می شود زیرا هنگام قرار دادن یا حمل آن به سمت پایین می افتد. این کیف ظاهری متمایز دارد که آن را به عنوان یک لباس غیررسمی نشان می دهد.

3. کیف حمل و نقل
انواع مختلف کیف
این یک کیسه مستطیل شکل است که از مواد قوی تر مانند بوم یا چرم ساخته شده است. برای بیشتر دختران، این «باید خرید» است. این کیف دارای دسته‌های کوتاه و متوسط ​​است و برای اکثر خریدهایی که خانم‌ها انجام می‌دهند به اندازه کافی جادار است.


4. کیف دافل

این کیف با دو طرف صاف و گرد است و با زیپ بالا بسته می شود. این یک کیف جادار بزرگ است

5. کیف مسنجر
انواع کیف کیف
اینها کیف های سایز متوسطی هستند که در جلوی آن یک فلپ وجود دارد. معمولاً بند بلندی دارد و با اندام ضربدری پوشیده می شود. نام دیگر این کیف، کیف پیک است. برای ساخت یک کیف پیام رسان ساده و آسان این آموزش را ببینید


الگوی دوخت کیف مسنجر
6. کوله پشتی
انواع مدل های کیف دستی
ویکی‌پدیا کیف کتاب، کیف دستی، کوله‌پشتی، کوله‌پشتی، کوله‌پشتی یا کوله‌پشتی را به‌عنوان نام‌های جایگزین برای این کیف فهرست می‌کند. این یک کیف محکم است که در پشت بدن با دو بند حمل می شود. کوله پشتی های بزرگی برای مسافرت استفاده می شود و به آنها کوله پشتی می گویند.

7. کیف
انواع مختلف کیف
این یک کیف مستطیل شکل با یک بال است که در جلو با سگک تک یا دوتایی بسته می شود. معمولاً بند بلندی دارند و پایین بدنه آویزان می شوند

مشاهده تصویر منبعمشاهده تصویر منبع
8. کیف پزشک
انواع کیف های دستی
این کیف بزرگ در ابتدا توسط پزشکان برای حمل لوازم خود در هنگام تماس با خانه استفاده می شد. آنها یک قاب در بالا و یک پایین صاف دارند و واقعا جادار هستند

9. کیف لپ تاپ
بسیاری از انواع کیف
 همانطور که از نام آن پیداست دارای محفظه هایی برای حمل لپ تاپ و لوازم جانبی آن است. دارای شکل مستطیلی با دسته های کوچک و همچنین بلندتر برای حمل کیف روی شانه می باشد

10. کیسه سطلی
انواع مختلف کیف
این کیف دارای ته صاف، بسته شدن بند کشی و دسته های بلند است، این کیف سایز متوسط ​​از نظر ظاهری معمولی است و یک روند مد است که جذابیت جالبی دارد.


11. کیف بولر
انواع مختلف کیف
این یک کیف متوسط ​​با دسته های کوتاه است. کیف دارای شکل مشخصی از یک گنبد در بالا است. نام کیف از کیسه های توپ بولینگ الهام گرفته شده است

12. مچ بند
انواع مختلف کیف
Wristlet یک کیف دستی کوچک با یک بند حمل کوتاه شبیه به یک دستبند است. (ویکیپدیا).

13. کیسه
انواع مختلف کیف
کیسه یک کیف بند کشی کوچک است که برای حمل وسایل کوچک ساخته شده است. آموزش ساخت چنین کیف هدیه کوچکی را در اینجا ببینید.


همچنین می‌توانید یک کیف کوچک مسطح با بازشوی زیپ‌دار را مانند کیف زیر بنامید. آموزش ساخت یک کیسه زیپی ساده را در اینجا ببینید.

کیسه زیپی
14. کلاچ
بسیاری از انواع کیف
کلاچ یک کیف دستی باریک و تخت است که برای نگه داشتن در دست، بدون دسته یا بند طراحی شده است.

برای ساختن یک کیف پول ساده مانند این، این آموزش را ببینید.

چگونه یک کیف پول بسازیم
15. کیف زین


انواع کیف
اینها کیف هایی با فلپ و بند های متقاطع بلند هستند. آنها شبیه کیسه هایی هستند که قبلاً روی زین اسب آویزان می شدند، از این رو نام آن به این نام است. مقداری زین

کیسه های متصل به دوچرخه/دوچرخه دیده می شود

16. کیف ساحلی
انواع کیف
کیسه های بزرگ ضد آب ساخته شده از پلاستیک که برای حمل وسایل به ساحل استفاده می شود

17. کیف شانه
کیف و کیف
در آواتار کوچکش کیسه های زنجیر نیز نامیده می شود، این کیفی است که روی شانه خود آویزان می کنید. کیف، کیف زین، کیف های شانه ای هستند

18. Miniaudiere
انواع مختلف کیف
این به شدت یک کیسه نیست. این یک کیف جواهری است که به عنوان یک کیف عمل می کند. دارای قاب لولایی و بسته شدن بالایی هستند. معمولاً با مهره ها، کریستال ها پوشانده می شوند و گاهی اوقات دارای بند شانه ای هستند

19. کیسه خرید/بقالی
انواع کیف
کیسه خرید بزرگ نیازی به معرفی ندارد. آنها معمولاً از پارچه یا پلاستیک ساخته می شوند و می توانند تقریباً هر چیزی را که خرید می کنید در خود جای دهند

آموزش دوخت کیف خرید آسان را ببینید.

دوخت کیف خرید
20. کیف کشی

این کیف ها دارای یک بند کشی در بالا هستند. این می تواند یک کوله پشتی یا یک کیسه باشد. برای ساخت یک کوله پشتی بند کشی ساده، این آموزش را ببینید

برای آشنایی با کیف های پارچه ای و خرید کیف پارچه ای به

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/ مراجعه کنید.

منبع

https://sewguide.com/types-of-bags/

انواع کیف پول+ خرید عمده کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 پنجشنبه 23 تير 1401 نظرات (0)

خانه » خیاطی » انواع مد

انواع کیف - کیف و کیف پول A تا Z
این مقاله را به اشتراک بگذارید:
با انواع کیف آشنا شوید. همه ما عاشق خرید کیف، دوخت کیف و حتی نگاه کردن به کیف هستیم. امکانات بی پایان هستند! اساساً یک کیف جایی برای حمل همه وسایل شماست، اما کیف فروتنانه به یک شکل هنری و مد برای خودش تبدیل شده است. در اینجا لیستی از رایج ترین انواع کیف آورده شده است. لذت بردن!

انواع BagsPin
انواع کیف
مشاهده تصویر منبع

انواع کیف
کوله پشتی
کیسه های بشکه ای (کیف های بدنسازی)
سبد انواع کیف
کیف های کمربند
کیف های جعبه ای
کیسه های سطلی
کلاچ
کیف پول سکه
کیف های کراس بادی
بسته روز
کیف دافل
کلاچ پاکت / کیف
کیف و کلاچ قاب
بسته های خارو بار
کیف های دوره گرد
کیف های پیام رسان
کیسه های زین
کیف های شانه
کیسه حمل و نقل کردن
کیف های کمری و کیف های نازک
کیف پول
مچ دست
انواع کیف - در نتیجه
مقالات بیشتر در مورد انواع لباس
انواع کیف
در اینجا لیستی از انواع کیف ها آورده شده است:

انواع کیف کوله پشتی پین
کوله پشتی
کوله پشتی ها دارای دو بند شانه ای هستند و به گونه ای طراحی شده اند که در پشت قرار می گیرند و به شما امکان استفاده از هندزفری را می دهند. آنها معمولاً کوچک تا متوسط ​​هستند و به گونه ای طراحی شده اند که تمام وسایل اضافی که ممکن است برای محل کار یا مدرسه به آن نیاز داشته باشید را داشته باشند. کوله پشتی های بسیار بزرگ توسط مسافرانی که در سراسر جهان کوله گردی می کنند استفاده می شود. کوله پشتی نیز نامیده می شود.

انواع کیسه بشکه پین
کیسه های بشکه ای (کیف های بدنسازی)
کیسه های بشکه دارای انتهای دایره ای یا بیضی شکل با بدنه استوانه ای هستند. آنها دو بند شانه دارند و ممکن است یک بند بلند نیز داشته باشند. این کیف ها اغلب بزرگتر هستند و برای مسافرت، ورزش و باشگاه مناسب هستند.

انواع کیف سبد
سبد انواع کیف
کیف های سبدی از عصا یا حصیری ساخته می شوند و معمولا دارای دسته های باز و بالای شانه هستند. برای حمل حوله به ساحل عالی هستند، آنها در تابستان بسیار محبوب هستند.

 انواع کیف BeltPin
کیف های کمربند
کیف های کمری شبیه به کیف های کمری هستند با این تفاوت که به گونه ای طراحی شده اند که از داخل آن رد می شوند یا به کمربند متصل می شوند. کیسه ممکن است متصل یا قابل جدا شدن باشد.

انواع کیف باکس پین
کیسه های جعبه ای
بسیاری از کیف های جعبه ای چوبی یا چرمی هستند و البته شکل جعبه ای دارند! این اصطلاح را نه تنها می توان برای کیف های ساخته شده از جعبه، بلکه برای کیف های مدرن که منشور مستطیلی شکل هستند، استفاده کرد.

انواع کیف سطل پین
کیسه های سطلی
کیسه های سطلی دارای پایه گرد هستند که شکل استوانه ای را تشکیل می دهند. آنها اغلب دارای تاپ بسیار باز هستند و می توانند تکه های بلند یا کوتاه داشته باشند. به دلیل کف پهنشان، بدون اینکه خیلی بزرگ به نظر برسند، مقدار زیادی از محتویات را داخل آن قرار می دهند.

ClutchesPin
کلاچ ها
کلاچ ها انواع کوچکی از کیف ها هستند که برای مجالس رسمی یا عصرانه استفاده می شوند. آنها بند شانه ای ندارند اما ممکن است بند مچ داشته باشند. انواع کلاچ ها شامل کلاچ پاکتی، کلاچ جعبه ای، مچ بند و کیف دستبند می باشد.

انواع کیف کیف پول سکه پین
کیف پول سکه
کیف‌های سکه کیسه‌های کوچکی برای قرار دادن سکه‌ها در داخل آن هستند. آنها ممکن است یک کارت اعتباری نیز داشته باشند، اما نه چیز دیگری. بند ندارند. کیف های سکه ای ممکن است دارای قاب فلزی یا زیپ بالایی باشند.

کیسه های متقاطع پین
کیف های صلیبی
این نوع کیف ها دارای بند بلندی برای پوشیدن مورب در سراسر بدن هستند. کیف معمولاً در قسمت باسن قرار می گیرد اما بسته به قد شما ممکن است کمی بالاتر یا پایین تر باشد. آنها از انواع کیف های بدون دست راحت محسوب می شوند که بسیار محبوب هستند.

انواع کیف های daypackPin
DAYPACK
کوله های روز کوله پشتی هایی با سایز کوچکتر هستند که برای استفاده روزمره طراحی شده اند. مورد علاقه دانشجویان و کارگران مورد نیاز برای حمل بیش از یک کیف کوچک، بسیار محبوب هستند. کیسه های روز را می توان از پارچه یا چرم تهیه کرد.

انواع کیف دافل پین
کیسه های دافل
کیف‌های دافل، کیف‌های جادار بلند با زیپ هستند که برای سفر و ورزش طراحی شده‌اند. ورود به آنها و نگهداری تعداد زیادی محتوا آسان است.

انواع کیف پین پاکت
پاکت کلاچ / کیف
کلاچ های پاکت دارای یک فلپ مثلثی مانند پشت پاکت هستند. آنها به دلیل عرض باریکشان خیلی جا نمی شوند اما برای حمل تلفن، مقداری پول و رژ لب هنگام بیرون رفتن مفید هستند. کلاچ های پاکت نیز ممکن است با افزودن یک بند نازک که اغلب از زنجیره فلزی ساخته شده است به کیسه ای تبدیل شوند.

انواع کیف پین قاب
کیسه های قاب و کلاچ
این کیف های کوچکتر دارای یک قاب فلزی در بالا هستند که به آنها ساختار و ظرافت می دهد. اغلب برای لباس شب استفاده می شود، کیف های قاب دارای بند های زنجیری هستند که می توانند زمانی که می خواهید به عنوان کلاچ از آن استفاده کنید داخل آن قرار می گیرند.

انواع کیسه خواربارفروشی پین
بسته های خارو بار
کیسه های مواد غذایی کیسه های پارچه ای یا کاغذی بزرگی هستند که برای نگهداری مواد غذایی و خریدهای با ارزش شما طراحی شده اند. آنها معمولاً دارای قسمت بالایی باز و پایینی صاف برای قرار دادن مقدار زیادی از اقلام هستند. اکثر کیسه های مواد غذایی دارای 2 دسته هستند اما برخی از طرح ها فقط یک دسته دارند. هیچ بسته ای روی کیسه های مواد غذایی وجود ندارد.

انواع BagsPin
کیسه های HOBO
کیف های هوبو از انواع نرم چرم ساخته شده اند. آنها معمولاً شل و سبک هستند و دارای بند پهن تر هستند.

انواع کیف پین پیام رسان
کیسه های مسنجر
اصطلاح کیف پیام رسان گاهی اوقات به جای یک کیف متقابل استفاده می شود. کیف‌های مسنجر معمولاً کیف‌های بزرگ‌تری هستند که از بوم یا چرم نرم ساخته می‌شوند. آنها دارای تسمه های بلند هستند و کیف اغلب دارای یک فلپ بزرگ در جلو است.

انواع کیف زین پین
کیسه های زین
غمگین

کیف‌های le از کیف‌های زین اسب الهام گرفته شده‌اند و کیف‌هایی گرد با یک دریچه گرد و یک بند بلند هستند.

انواع کیف شانه پین
کیف های شانه
کیف های شانه دارای یک یا دو بند هستند که به کیف اجازه می دهد تا زیر بازوی شما قرار بگیرد. برخلاف کیف‌های حمل‌ونقل، معمولاً با زیپ یا درب مغناطیسی بسته می‌شوند و احتمالاً محفظه‌هایی در داخل آن‌ها وجود دارد. این اصطلاح اغلب یک اصطلاح عمومی است که برای توصیف هر کیفی با بند بلندی که روی شانه شما قرار می گیرد استفاده می شود.

انواع کیف توت پین
کیسه حمل و نقل کردن
توت ها کیسه های نرم بزرگی هستند که رویه آن باز است. آنها عمدتاً در پارچه تولید می شوند اما می توانند چرم نرم نیز باشند. کیف حمل و نقل دارای ساختار مستطیلی ساده ای است و می تواند دارای بند های کوتاه یا تا شانه باشد که معمولاً دوتایی هستند.

انواع کیف کیف کمری سنجاق
کیف های کمری و کیسه های ناقص
البته کیف های کمری دور کمر پوشیده می شوند. آنها معمولاً به دور کمر شما بسته می شوند و برای نگهداری وسایل کوچکتر و برای مسافرت طراحی شده اند. برای مواقعی که به دست آزاد نیاز دارید، کیف های کمری برای مردان بسیار محبوب هستند. همچنین به عنوان کیسه های خرخره و بسته های فانی نیز شناخته می شود.

انواع کیف کیف پین
کیف پول
همه ما کیف پول را می شناسیم! جایی امن برای قرار دادن پول نقد و کارت های ما، این یک نوع کیف است که هر روز از آن استفاده خواهید کرد. اکثر کیف پول ها دارای چندین محفظه برای جدا کردن اقلام و سرعت بخشیدن به پرداخت شما در هنگام پرداخت هستند.

انواع کیف دستی پین
مچ بند
مچ دست یک کیف کلاچ کوچک با بند است که می توانید مچ دست خود را از طریق آن نخ کنید. این باعث می شود زمانی که بیرون می روید اما نگران گم شدن یک کیف کوچک هستید، بسیار مفید است. چیزی به شما می دهد که بتوانید آن را بگیرید.

انواع کیسه - در نتیجه
بنابراین شما انواع مختلفی از کیف ها را دارید. بسیاری از این طرح‌ها می‌توانند از روی پارچه‌ها، چرم‌ها، تریم‌ها و سخت‌افزارهای مختلف تزئین شده و کاملاً متفاوت به نظر برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیف های پارچه ای به اینجا مراجعه نمایید.

منبع

https://blog.treasurie.com/types-of-bags/

مزایای کیف لپ تاپ

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 چهارشنبه 22 تير 1401 نظرات (0)

با یک کیف لپ تاپ به سبک و سیاق حرکت کنید
با یک کیف لپ تاپ به سبک و سیاق بروید
با یک کیف لپ تاپ به سبک و سیاق بروید
برای بسیاری از مردم، لپ تاپ برای مقاصد شخصی یا تجاری دیگر کالای لوکس نیست. جمع و جور بودن و کیفیت یک لپ تاپ آن را به یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی تبدیل می کند که می توانید برای بهره مندی بیشتر از زندگی اجتماعی، کار و سایر جنبه های زندگی خود انجام دهید. داشتن یک کیف لپ‌تاپ خوب برای بردن لپ‌تاپ خود با خیال راحت و بدون مشکل به محل کار یا خانه بسیار مهم است. در نهایت، لپ تاپ یک سرمایه گذاری بلند مدت گران است. مزیت های خرید چنین کیف لپ تاپ در Maes & Hills چیست و چه مدل های مختلفی وجود دارد؟ مطمئناً در بررسی کلی ما در زیر پاسخ هر دو سؤال را خواهید یافت!

مزایای کیف لپ تاپ از MAES & HILLS
Maes & Hills فروشگاه اینترنتی شما برای خرید کیف لپ تاپ با کیفیت بالا است. مزایای چنین کیفی بسیار فراتر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. یک مرور کلی:

1. لپ تاپ خود را با خیال راحت ذخیره کنید و با خود ببرید

اولین و مهمتر از همه، چنین کیفی به طور طبیعی به شما این فرصت را می دهد که لپ تاپ خود را با خیال راحت با خود ببرید. قدم زدن در خیابان با لپ‌تاپ می‌تواند خطرآفرین باشد، اما به لطف کیف لپ‌تاپ یا کوله پشتی مناسب لپ‌تاپ با محافظ اضافی در داخل، خطر تصادف و آسیب به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

2. پایداری کلیدی است

همچنین می‌توانید از کیفیت و دوام کیف‌های لپ‌تاپ Maes & Hills اطمینان داشته باشید. استفاده از مواد مطمئن و مستحکم در تولید کیف ها دوام طولانی مدت آنها را تضمین می کند، بنابراین سرمایه گذاری خوبی خواهد بود.

مشاهده تصویر منبع

3. ارائه محصول برای هر سبک

بیشتر و بیشتر کیف های لپ تاپ نیز بخشی از یک لباس شیک هستند و نه تنها یک لوازم جانبی کاربردی. هر سبکی که دارید و می‌خواهید از چه ظاهری استفاده کنید، کیف‌های لپ‌تاپ زیادی وجود دارند که مناسب شما هستند. به عنوان مثال، کیف‌های مارتا پونتی جلوه‌ای تجاری اما کلاسیک دارند، در حالی که مدل‌های Piquadro با ظاهری جوان‌تر، جسورانه و متناسب به نظر می‌رسند.

4. کیف های لپ تاپ: از 10 اینچ تا 17 اینچ

در نهایت، از نظر ابعاد نیز می توانید انتظار طیف وسیعی از کیف های مختلف را داشته باشید. هر لپ‌تاپ اندازه یکسانی ندارد، بنابراین مهم است که کیف مناسب برای کامپیوتر خود را پیدا کنید. در Maes & Hills، ما به شما کیف هایی برای لپ تاپ های 10 اینچی تا 15 اینچ پیشنهاد می کنیم. بنابراین، یک راه حل برای هر لپ تاپ!

5. یک کیف لپ تاپ جمع و جور

در نهایت، کیف لپ تاپ سرمایه گذاری خوبی است زیرا به فضای کمی نیاز دارد. اگر می خواهید لپ تاپ خود را به راحتی و بدون اشغال فضای زیاد با خود ببرید، چنین کیفی راه حل مورد نیاز شماست. با این وجود، این کیف به لپ تاپ شما «فضای تنفسی» کافی می دهد که برای دوام خود رایانه مهم است!

MAES & HILLS: پیدا کردن بهترین کیف لپ‌تاپ مناسب شما
یک کیف لپ تاپ کاربردی که عالی به نظر می رسد و دقیقا همان راحتی را که شما انتظار دارید را ارائه می دهد، بدون شک یک لوازم جانبی ارزشمند است. طیف گسترده ای از Maes & Hills را کشف کنید و کیف لپ تاپ مناسب را برای آن بیابید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد انواع کیف لپ تاپ و خرید کیف لپ تاپ به تولیدی کیف روبنک مراجعه نمایید.

منبع

https://maeshillscollection.com/blog/post/going-in-style-with-a-laptop-bag/

کیف لپ تاپ چیست؟ خرید عمده کیف لپ تاپ

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 چهارشنبه 22 تير 1401 نظرات (0)

مشاهده تصویر منبع

یا اطلاعات بیشتر
 آستین لپ تاپ چیست؟ سوالات متداول در مورد آستین لپ تاپ


آستین لپ تاپ چیست؟
آستین لپ‌تاپ، که گاهی اوقات کیسه یا کیف لپ‌تاپ نیز نامیده می‌شود، معمولاً یک آستین/کیف/کیف است که از موادی مانند نئوپرن یا چرم ساخته می‌شود که کمی بزرگ‌تر از لپ‌تاپ است و برای محافظت از دستگاه در برابر ضربه، خط و خش طراحی شده است. آب و گرد و غبار در استفاده روزمره آنها یک راه کوچک و ساده برای محافظت از یک لپ تاپ (یا تبلت) بدون حمل یک کیف لپ تاپ سنتی بزرگتر هستند. آنها همچنین می توانند در کیسه های بزرگتر قرار بگیرند، چه کیف کار باشند و چه نباشند. به این ترتیب یک لپ‌تاپ در آستین خود می‌تواند در کیف حمل دیگری جا شود و نیاز به دو کیف را کاهش دهد. در نهایت، آستین های لپ تاپ نیز اغلب به عنوان یک اکسسوری مد در نظر گرفته می شوند که می تواند به استایل یک فرد یا شرکت بیافزاید. در مورد دوم، آستین‌های لپ‌تاپ شرکتی اغلب با یک لوگو یا طرح سفارشی می‌شوند، بنابراین آستین را نه تنها به سبکی که نشان‌دهنده برند شرکت، بلکه با برند آنها نیز شخصی‌سازی می‌کنند. این می تواند راهی عالی برای دستیابی به شناخت بیشتر برند باشد. آستین‌های سفارشی لپ‌تاپ با لوگو یا طرح، زمانی که به صورت عمده خریداری می‌شوند، اغلب ارزان‌تر از زمانی هستند که از فروشگاه‌ها خریداری می‌شوند. مکان های مختلفی برای خرید آستین لپ تاپ سفارشی با آرم و به صورت عمده به صورت آنلاین وجود دارد.

آیا باید آستین لپ تاپ بگیرم؟ آیا لوازم جانبی ضروری است؟ مزایای آستین لپ تاپ چیست؟
سوال بزرگ، حالا می دانید آنها چیست، آیا به آستین لپ تاپ نیاز دارید؟!؟!

اکثر شرکت‌ها یک لپ‌تاپ را به عنوان بخشی از کارمندان جدید ارائه می‌کنند، زیرا می‌دانند که بسیاری از کارمندان دوست ندارند کیف لپ‌تاپ دیگری را با خود حمل کنند. به همین معنا، اکثر مردم یکسان هستند. مگر اینکه قبلاً کیف یا کیف لپ‌تاپ با روکش داخلی مخصوص لپ‌تاپ حمل کنید، پیشنهاد می‌کنیم از آستین لپ‌تاپ استفاده کنید و لپ‌تاپ خود را در کیف دلخواه خود یا به تنهایی حمل کنید. مزیت دیگر لپ‌تاپ‌های مدرن این است که عمر باتری می‌تواند تا یک روز دوام بیاورد، بنابراین نیازی به حمل سیم برق یا سایر لوازم جانبی ندارید (همچنین به دلیل ابر). بنابراین این بدان معناست که شما همچنین می توانید آستین را به تنهایی با لپ تاپ حمل کنید.

آستین لپ تاپ از چه چیزی ساخته شده است؟
آستین های لپ تاپ از مواد مختلفی ساخته می شوند که برخی از آنها ممکن است در موقعیت های مختلف و برای سبک های مختلف بهتر از سایرین باشند.

نئوپرن رایج‌ترین و سنتی‌ترین ماده است که آستین‌های لپ‌تاپ از آن ساخته می‌شوند و دلیل خوبی هم دارد. نئوپرن از اکثر مواد ضخیم تر است و حسی شبیه اسفنج به آن دارد، بنابراین محافظت بیشتری را ارائه می دهد.

چرم و چرم پلی اورتان (PU) مواد دیگری هستند که آستین های لپ تاپ از آنها ساخته می شوند. آستین‌های چرم واقعی اغلب گران‌تر هستند، اما می‌توانند سبک پیچیده‌تری داشته باشند. آستین‌های چرم PU/Vegan اغلب دقیقاً شبیه چرم واقعی به نظر می‌رسند، اما نسبت به چرم واقعی کمی ارزان‌تر هستند و این مزیت را دارند که وگان‌پسند هستند.

در حال حاضر از مواد دیگری نیز برای تولید آستین استفاده می شود، مانند مواد ساخته شده از مواد آلی و بازیافتی که دیدن آن بسیار عالی است.

چگونه آستین لپ تاپ را انتخاب کنم؟
وقتی به آستین ها نگاه می کنید، باید ترجیحات خود را در نظر بگیرید، از جمله اینکه چگونه از آستین به صورت روزانه استفاده می کنید، اینکه آیا آن را به تنهایی یا در کیف استفاده می کنید، چه مقدار محافظ برای لپ تاپ خود نیاز دارید یا تبلت، و سپس اینکه آیا می خواهید به رنگ های سفارشی و سفارشی سازی نگاه کنید. چند گزینه را در ذهن خود ترسیم کنید و سپس به موتور جستجوی مورد علاقه خود بروید و چند جستجو انجام دهید. این باید شروع خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد و سرنخ های محکمی در مورد نحوه و مکان خرید آستین لپ تاپ خود داشته باشید.

بهترین آستین لپ تاپ چیست؟
بهترین آستین لپ تاپ برای استفاده شما بهترین است. نحوه استفاده از آستین خود و سبک یا سفارشی سازی که ممکن است دوست داشته باشید را بیابید و از آنجا بروید!

در مورد آستین های لپ تاپ سفارشی با آرم یا طرح شرکت من چطور؟
اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها آستین یا آستین‌های استاندارد را در طیف وسیعی از رنگ‌ها و اندازه‌ها می‌فروشند، اما معمولاً گزینه چاپ یا برجسته‌سازی را ندارند. این بیشتر یک سرویس تخصصی است. برخی از شرکت ها آستین های سهام را می فروشند که می تواند باشد

چاپ رنگی، و برخی از شرکت ها هستند که در فروش آستین های سفارشی با لوگو یا طرح تخصص دارند. بسته به اینکه فقط به دنبال یک مورد برای خود هستید یا چند مورد برای شرکت خود، ممکن است بخواهید جستجوی خود را در مورد "B2B" یا "Bulk" تنظیم کنید، زیرا برخی از شرکت ها می توانند مقادیر بالاتر را با قیمت های پایین تر بفروشند، و با گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر، مانند زیپ‌ها، نوع مواد، پرداخت و رنگ‌ها و موارد دیگر.

آیا می توانم آستین لپ تاپ خود را چاپ کنم؟
چاپ روی آستین لپ تاپ خود قطعا امکان پذیر است، باید به دنبال یک چاپگر محلی باشید و از آنها بپرسید که آیا می توانند این کار را برای شما انجام دهند. برخی قادر خواهند بود، و این بستگی به جنس آستین، مکان و آنچه می‌خواهید روی آن‌ها چاپ شود، و لوگو یا طرح بستگی دارد. چندین روش چاپ وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد که برخی از آنها در شرایط مختلف بهتر از دیگران هستند.

منبع

https://www.customlogocases.com/blog/what-is-a-laptop-sleeve-frequently-asked-questions-on-laptop-sleeves/

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%84%d9%be-%d8%aa%d8%a7%d9%be-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

مزایای کیف های دستی طرح چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 دوشنبه 20 تير 1401 نظرات (0)

مزایای کیف های دستی طرح چرم
مشاهده تصویر منبع
فروشگاه کیف دستی
در حالی که این یک واقعیت شناخته شده است که زنان عاشق کیف های دستی طراحان هستند، ممکن است در مورد اینکه چه نوع کیف دستی را دوست دارید سردرگم شوید. از این گذشته، کیف های دستی لوکسی وجود دارد و کیفی که انتخاب می کنید باید بی نقص باشد. آیا به خرید یک کیف دستی لوکس فکر کرده اید؟ کیف های چرمی دارای مزایای متعددی هستند و می توانند از جهاتی به شما کمک کنند. اگر فکر می کنید کیف چرمی بخرید یا نه، در اینجا پنج دلیل برای شگفت انگیز بودن کیف های چرمی آورده شده است.

مزایای کیف های دستی طرح چرمی
محصول طبیعی
چرم طبیعی ظاهری بسیار براق و باکلاس به کیف های دستی با حاشیه طراحی می دهد. هیچ پارچه یا چرم مصنوعی نمی تواند درخشندگی چرم طبیعی را ایجاد کند. کیف دستی چرمی یکی از ملزومات یک کمد شیک است. .از موادی که در کارخانه یا آزمایشگاه ساخته شده اند استفاده نمی کند. از نظر احساس و لمس بی نظیر است. این به کیف دستی لوکس می بخشد که مطمئناً نظرات مثبت دوستان و همکاران شما را به همراه خواهد داشت.

در برابر حمله قارچی مقاوم است
سوال بسیاری از خانه های طراح این است که چگونه یک کیف طراح را برای مدت طولانی نگهداری کنیم. به هر حال بسیاری از کیف های طراحان مستعد حملات قارچی هستند و شما باید در مراقبت از کیف خود مراقب باشید. کیف های لوکس گران هستند و سرمایه گذاری هایی هستند که پس از تفکر زیاد خریداری شده اند. تصور کنید کیف زیبای شما توسط قارچ آلوده و از بین برود. با چرم، لازم نیست نگران این موضوع باشید. چرم به طور طبیعی در برابر حمله قارچ مقاوم است و بنابراین نگهداری آن چندان سخت نیست.

ضدآب
اگرچه چرم صد در صد ضد آب نیست، اما درجاتی از محافظت در برابر رطوبت را ارائه می دهد. پس اگر با کیف خود به جایی می روید و نم نم نم نم باران می بارد، خیالتان راحت باشد که مدارک لازم در کیفتان سالم خواهد بود که در کیف های پارچه ای اینطور نیست.

دوام و انعطاف پذیری
کیف دستی چرم چرم یک ماده بسیار بادوام و انعطاف پذیر است که تحت تأثیر سایش و پارگی روزمره قرار نمی گیرد و همین موضوع آن را به ماده ایده آلی برای کیف های دستی تبدیل می کند. یک کیف چرمی خوب حتی پس از سال ها استفاده عالی به نظر می رسد. با گذشت زمان، به دلیل سادگی تمیز کردن و نگهداری آسان، انعطاف پذیرتر و نرم تر می شود.

نتیجه
امروزه میلیون ها کیف طرح چرمی برای خانم ها موجود است. در نتیجه محبوبیت، تقاضای زیادی برای کیف وجود دارد. زیبایی و طبیعت راحت کیف های چرمی نیز می تواند بر ظاهر کلی، شخصیت و اعتماد به نفس صاحب آن تأثیر بگذارد.

بیشتر بدانید: انواع کیف زنانه و مردانه مناسب در https://robonak.ir/

منبع

https://www.moscoupolis.com/benefits-of-leather-designer-fringe-handbags/

3 مزیت استفاده از کیف های چرمی + خرید عمده کیف چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 2 دوشنبه 20 تير 1401 نظرات (0)

3 مزیت استفاده از کیف های چرمی | گنجینه های اخبار اینجا هستند!
3 مزیت استفاده از کیف های چرمی
0 نظر
کیف دستی یکی از اکسسوری های مورد علاقه خانم هاست. این روزها کیف های چرمی بسیار مد شده اند و می توانید آن ها را در سبک ها، طرح ها و شکل های مختلف پیدا کنید. یک کیف دستی چرمی شیک به هر لباسی اصالت می بخشد. با این حال، همیشه باید روی کیف های چرم اصل سرمایه گذاری کنید که به کیفیت بالای خود می بالد. در این مقاله با برخی از مزایای استفاده از کیف دستی آشنا شوید.

مشاهده تصویر منبع

ماندگاری
یکی از بارزترین مزایای کیف های چرم اصل دوام آن است. هنگامی که یک کیف چرمی دست ساز، کیف پول چرمی مرغوب خریداری می کنید، برای مدتی دوام خواهند داشت. اگر می خواهید بهترین کیف های دست ساز را تهیه کنید، به eRowzFinder بروید.

کیف های چرم اصل در مقایسه با کیف های مصنوعی برای مدت طولانی دست نخورده باقی می مانند. وقتی صحبت از جنس کیف‌های دستی به میان می‌آید، هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند همان پیچیدگی و درجه یک کیف چرمی را ارائه دهد. این یکی از آن موادی است که برای همیشه مد خواهد ماند. چه کیف دستی چرمی یکدست، چه بورگوندی یا یک کیف چاپی داشته باشید، ظرافتی به شخصیت کلی شما می بخشد.

احترام به طبیعت
هنگام خرید کیف های چرم اصل، می توانید از سازگاری با محیط زیست مطمئن باشید. چرم یک پارچه طبیعی است و نیازی به مواد شیمیایی ندارد. علاوه بر این، برای ساخت کیف های چرمی از هیچ ترکیب شیمیایی استفاده نمی شود. بنابراین برخلاف کیف های دستی چرم مصنوعی، هیچ گونه جوش پوستی ایجاد نمی کنند. علاوه بر این، محصولات چرمی طبیعی زیست تخریب پذیر هستند و به هیچ وجه محیط زیست را آلوده نمی کنند.

دباغی سبزیجات
فرآیند دباغی سبزیجات برای ایجاد محصولات چرمی معتبر و با کیفیت بالا استفاده می شود. در این کار از مواد طبیعی برای سازگاری با محیط زیست کیف های چرمی استفاده می شود. دباغی سبزیجات همچنین به محصول چرمی درخشندگی و استحکام می بخشد.

اگر کیف های چرم اصل خریداری می کنید، می توانید از گرد و غبار، حملات قارچی و سایش خشک جلوگیری کنید. یک کیف دستی چرمی بسیار محکم است و اگر به درستی از آن مراقبت شود، می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد.

بیشتر بدانید: انواع کیف مناسب برای خانم ها و آقایان 

منبع

https://www.allaboutfuninflatables.com/3-advantages-of-using-leather-bags/

چگونه کوله پشتی مدرسه را برری کنم؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 چهارشنبه 15 تير 1401 نظرات (0)

بسته بندی کوله پشتی مدرسه
همه اقلام باید به طور سیستماتیک بسته بندی شوند تا در صورت لزوم دسترسی به آنها آسان شود. محفظه های جداگانه در کوله پشتی به سازماندهی بهتر وسایل کمک می کند.

کتاب ها
جدول زمانی به شما اطلاع می دهد که کدام کتاب، نسخه تمرین یا دفترچه یادداشت، و مجلات آزمایشگاهی برای یک روز خاص مورد نیاز است. اینها را با موارد مورد نیاز برای دوره اول در جلو، موارد مورد نیاز برای دوره دوم در پشت آنها و به همین ترتیب با دیگران بسته بندی کنید. بنابراین، کودک شما دقیقاً می داند که کتاب ها و مجلات مورد نیاز برای هر دوره در کجا نگهداری می شود. همه کتاب ها، پوشه ها، صحافی ها، مجلات و سایر مواد مطالعه را برچسب بزنید تا پیدا کردن و سازماندهی آن آسان تر شود.

کتاب خواندن
ورق های شل
برگه‌های تکلیف، تکالیف، برگه‌های تست و همه برگه‌های شل دیگر باید در پوشه‌ها نگهداری شوند و سپس در کوله‌پشتی بسته‌بندی شوند. پوشه ها نه تنها همه ورق های شل را سازماندهی می کنند، بلکه از ورقه ها در برابر پاره شدن، مچاله شدن یا آسیب دیدن به هر طریق دیگری محافظت می کنند. شما می توانید یک پوشه با چندین بخش یا چندین پوشه برای انواع مختلف برگه ها داشته باشید. یکی می تواند برای تکالیف، یکی برای تکالیف، یکی برای مقالات ارزیابی و غیره باشد.

لپ تاپ و تبلت
اگر مدرسه به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد لپ‌تاپ‌های خود را بیاورند، باید درست در پشت بسته بندی شود. بنابراین، زمانی که کودک کوله پشتی را می‌پوشد، لپ‌تاپ باید پشت او باشد. اطمینان حاصل کنید که کوله پشتی دارای بند داخلی برای ثابت نگه داشتن لپ تاپ و جلوگیری از جهش آن در اطراف است.

برای جلوگیری از خراش و فرورفتگی، یک آستین جداگانه برای آیپد بخرید و آن را به همراه پوشه ها و کلاسورها بسته بندی کنید. اگر یک جیب به اندازه کافی بزرگ برای قرار دادن iPad وجود داشته باشد، عالی خواهد بود.

سایر اقلام دانشگاهی
سایر اقلام مرتبط با مطالعه یا تحصیلی مانند جعبه مداد یا کیسه و ماشین حساب باید در یک محفظه یا جیب جداگانه در کوله پشتی قرار گیرند. اینها باید به راحتی در دسترس باشند، بنابراین آنها را در محفظه اصلی کوله پشتی قرار ندهید، جایی که ممکن است به پایین سر بخورند و بازیابی آنها دشوار باشد.

کیف های مدرسه را اینجا ببینید.

جعبه ناهار
جعبه ناهار باید در یک کیسه یا جیب خارجی کوله پشتی و دور از کتاب ها و برگه ها بسته بندی شود. شما نمی خواهید یک نشت تصادفی باعث کثیف شدن کتاب ها و سایر مواد مطالعه در کوله پشتی شود. ناهار در حالت ایده آل باید در یک جعبه دربسته یا کیسه Ziploc بسته بندی شود.

جعبه ناهار
سایر ملزومات
تمام وسایل ضروری مانند تلفن همراه، کارت شناسایی مدرسه، کیف پول و کلید باید در یکی از جیب های بیرونی بسته بندی شوند.

داروها
اگر کودک شما نیاز به هر نوع دارویی در طول روز دارد، آنها را در یک ظرف کوچک دربسته قرار دهید و آن را در یکی از جیب‌ها قرار دهید. کسانی که از آسم رنج می برند باید یک دستگاه استنشاقی همراه داشته باشند که باید در همان جیب دارو بسته بندی شود تا در صورت لزوم دسترسی به آن آسان باشد. دریابید که آیا فرزند شما نیاز به ارسال نامه ای از والدین به پرستار مدرسه دارد که به آنها در مورد داروهایی که باید حمل کند اطلاع دهد.

مشاهده تصویر منبع

برای قفسه
اکثر مدارس یک کمد شخصی برای دانش آموزان فراهم می کنند که می تواند قفل شود. برخی از وسایل ورزشی، تامپون یا نوار بهداشتی دخترانه، چتر یا بارانی، شارژر تلفن همراه یدکی، خودکار و مداد اضافی و هر وسیله دیگری که کودک شما در خانه به آن نیاز ندارد و می‌تواند در کمد نگهداری شود. ، باید در آنجا نگهداری شود. این بدان معنی است که اینها برخی از چیزهایی هستند که او مجبور نیست به مدرسه حمل کند. چیزهایی که کودک شما نیازی به حمل هر روز ندارد نیز جنبه مهمی از نحوه بستن کوله پشتی برای مدرسه است.

نکاتی برای بستن کوله پشتی مدرسه
به کودک خود بیاموزید که عادت کند هر آخر هفته کوله پشتی را تمیز کند. تمام کاغذهای تصادفی، دستمال کاغذی های استفاده شده، لفاف ها و غیره باید پاک شوند. اگر این کار به طور منظم انجام نشود، این موارد در پایین کوله پشتی قرار می گیرند و فضا را اشغال می کنند. لفاف ها و سایر مواد زائد نیز می توانند بوی بدی را در داخل کوله ایجاد کنند.
در هر صورت، تمام وسایل بسته بندی شده در کوله پشتی باید پس از بازگشت از مدرسه باز شده و قبل از رفتن به رختخواب دوباره بسته بندی شوند. این یک عادت خوب برای ایجاد است و همچنین تضمین می کند که وسایل غیر ضروری یا غیر ضروری را به مدرسه حمل نکنید.
صبح بعد از رسیدن به مدرسه، می توانید جعبه نهار و کتاب ها، صحافی ها و مجلات مورد نیاز دوره دوم و بعد از آن را بیرون آورده و در کمد نگه دارید. به این ترتیب شما مجبور نخواهید بود آنها را در طول روز حمل کنید. قبل از شروع دوره بعدی به کمد برگردید و چیزهایی را که نیاز دارید بردارید.
برای یادداشت برداری در کلاس به جای کتاب های ورزشی ضخیم تر، نازک تر بخرید. این کار وزن کوله پشتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. شما هیچ کنترلی روی کتاب‌های درسی که بخشی از برنامه درسی مدرسه هستند ندارید، اما می‌توانید کتاب‌های تمرین نازکی را برای فرزندتان بخرید.
چک لیست به شما کمک می کند روزی (روزهایی) که احتمالاً کوله پشتی سنگین ترین است را شناسایی کنید. برای چنین روزی کوله پشتی را با تمام وسایل پر کنید و کوله پشتی را وزن کنید. این وزن نباید بیش از 10-12 درصد وزن بدن کودک شما باشد. بنابراین، اگر وزن فرزند شما 100 پوند است، کوله پشتی را انتخاب کنید

از 10 تا 12 پوند سنگین تر نباشد. اگر سنگین‌تر است، سعی کنید راهی برای کاهش وزن پیدا کنید. همچنین با مدرسه و سایر والدین در مورد آن صحبت کنید و با هم راه حلی برای آن بیابید.
نتیجه
در ابتدا باید به فرزندتان کمک کنید تا کوله پشتی خود را برای مدرسه ببندد، اما در آن دوره به او یاد دهید که چگونه این کار را خودش انجام دهد. نه تنها به کودک شما کمک می کند تا هر روز برای مدرسه آماده شود، بلکه به او نظم و انضباط را نیز می آموزد، که در سایر جنبه های زندگی آنها نیز نفوذ می کند.

همنشینان
همچنین به یاد داشته باشید که برداشتن کوله پشتی در پایان هر روز مدرسه به اندازه بسته بندی آن مهم است. این به ویژه در مورد جعبه ناهار صادق است. به او یادآوری کنید که پس از بازگشت از مدرسه جعبه ناهار را از بسته بندی خارج کند، در صورت فراموشی، باقیمانده غذا را دور ریخته و در سینک بگذارد.

در نهایت، باید سعی کنید با صحبت با سایر والدین، معلمان و تحقیق آنلاین، راه های جدیدی برای کاهش وزن کوله پشتی بیابید. به عنوان مثال، بسیاری از مدارس به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تبلت را به مدرسه بیاورند. اگر مدرسه ای که فرزندتان در آن ثبت نام کرده است اجازه نمی دهد، بدانید چرا و آیا می توان آن را تغییر داد. آیا تبلت ها می توانند به طور کامل جایگزین کتاب های درسی شوند؟ اگر الان نه، قطعا در آینده.

منبع

https://backpacks.global/how-to-pack-a-backpack-for-school/

چگونه به کودک خود بیاموزیم که کیف مدرسه خود را ببندد+ خرید عمده کیف مدرسه

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 چهارشنبه 15 تير 1401 نظرات (0)چگونه به کودک خود بیاموزیم که کیف مدرسه خود را ببندد
کیف مدرسه بخش اصلی زندگی مدرسه کودک است. و ما به عنوان والدین سعی می کنیم با بستن چمدان های فرزندان خود به همراه جعبه ناهار او، مطمئن شویم که از قبل برای روز مدرسه آماده می شویم.

اما، مهم است که ما به فرزندانمان اجازه دهیم تا کیف مدرسه خود را ببندند. نه تنها آنها را متکی به خود می کند، بلکه در مورد چیزهای خود نیز مسئول می شود.

این کلیپ بوک را بخوانید تا بدانید چگونه به کودک خود بیاموزید که چمدان خود را ببندد.

با ما در ارتباط باشید
چرا باید به کودکان آموزش دهید که کیف مدرسه خود را ببندند؟

چرا باید به کودکان آموزش دهید که کیف مدرسه خود را ببندند؟
ما به عنوان پدر و مادر، اغلب چمدان های فرزندانمان را می بندیم تا مطمئن شویم که فرزندمان چیزی را کم نمی گذارد. اما با انجام این کار ما آنها را بیشتر به خود وابسته می کنیم.

اطلاعات بیشتر در: www.jugglingmother.net


چگونه می توانید کیف مدرسه ای مناسب برای فرزند خود انتخاب کنید؟

چگونه می توانید کیف مدرسه مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید؟
انتخاب کیف مدرسه مناسب برای فرزندتان این اطمینان را ایجاد می کند که او مجبور نیست بیش از حد لازم بار حمل کند.

چگونه به کودک خود بیاموزیم که چمدان هایش را ببندد

چگونه به کودک خود بیاموزیم که چمدان هایش را ببندد
متکی کردن فرزندتان یک مهارت مهم زندگی است که باید به فرزندتان بیاموزید. می توانید با آموزش دادن به او چمدان خود را شروع کنید.

اطلاعات بیشتر در: https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87/

مشاهده تصویر منبع
چگونه مطمئن شوید که کودک شما از کیف خود به درستی استفاده می کند؟

چگونه مطمئن شوید که کودک شما از کیف خود به درستی استفاده می کند؟
کیف یک کودک به دلیل کتاب ها یا وسایل غیر ضروری که هر روز به مدرسه می برد، گاهی اوقات می تواند وزن زیادی داشته باشد. این کلیپ را بخوانید تا بدانید چگونه از استفاده کودک از کیف مدرسه مطمئن شوید.

دولت بخشنامه در مورد کیف های مدرسه: 5 چیزی که والدین باید بدانند - دایره والدین

دولت بخشنامه در مورد کیف های مدرسه: 5 چیزی که والدین باید بدانند - دایره والدین
کیف های سنگین مدرسه فرزندان ما را قوز می کند. خوشبختانه، وزارت توسعه منابع انسانی دستوری را صادر کرده است که وزن را از دوش آنها خواهد برد.

نکات سریع در مورد نحوه بسته بندی کیف مدرسه

نکات سریع در مورد نحوه بسته بندی کیف مدرسه
روش های مختلفی برای بستن کیف مدرسه وجود دارد. یکی را انتخاب کنید که برای کودک شما مناسب تر است.

منبع

https://www.parentcircle.com/how-to-teach-children-to-pack-his-own-school-bag/article


اولین نفری باشید که نظر می دهید

سبک خود را در هنگام خرید کیف پول در نظر بگیرید

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 دوشنبه 13 تير 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید کیف پول جدید: به چه نکاتی باید توجه کرد
توسط پیتر مینکوف - 20 نوامبر 2021
کیف پول لوازم جانبی است که بیشترین اطلاعات شخصی شما را نگه می دارد و از پول شما محافظت می کند، بنابراین بسیار مهم و شخصی است. همچنین می‌تواند تصویر واضحی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و اینکه آیا منظم یا نامرتب، شیک یا شلخته، آماده هستید یا نه، ارائه دهد. هنگامی که زمان آن فرا می رسد که کیف پول قدیمی خود را کنار بگذارید و روی چیز جدیدی سرمایه گذاری کنید، این تصمیم را ساده نگیرید. برای انتخاب چیزی که برای سال‌ها به شما کمک می‌کند، در اینجا چیزی است که در مورد خرید کیف پول بدانید:

با اندازه شروع کنید
کیف پول‌ها در اندازه‌های مختلف هستند و معمولاً به بزرگ‌ترین آن‌ها نیاز ندارید (مگر اینکه پیشخدمت باشید، اما آنها موارد خاصی دارند). برای تعیین اندازه کیف پولی که نیاز دارید، نگهدارنده پول فعلی خود را بردارید و شروع به شلوغ کردن کنید. احتمالاً کارت‌های ویزیت قدیمی، پول خرد، رسیدهای قدیمی و کارت‌های وفاداری را که به آن‌ها نیاز ندارید، پیدا خواهید کرد. اگر اخیراً از آنها استفاده نکرده‌اید، فقط آنها را بیرون بیندازید - نیازی به اشغال فضای ارزشمند شما ندارند. پس از انتخاب اقلامی که هر روز استفاده می کنید، می توانید اندازه کیف پول جدید خود را تعیین کنید.

مشاهده تصویر منبع

سبک خود را در نظر بگیرید

اگر مانند اکثر مردان هستید، احتمالاً یک کیف پول دارید که هر روز و در هر مناسبت از آن استفاده می کنید. حقیقت این است که بسته به لباس و رویدادتان ممکن است از شما خواسته شود حداقل دو کیف پول متفاوت داشته باشید. به عنوان مثال، اگر یک شب معمولی دارید و یک کت بزرگ می پوشید، می توانید کیف پول دو تایی مورد اعتماد خود را بردارید. اما اگر کت و شلوار می پوشید، این وسیله در شلوار شما حجیم به نظر می رسد. یک راه حل بهتر برای این وضعیت، یک کیف پول سینه شیک است که کاملاً در جیب کت شما جا می شود و همچنان به کت و شلوار شما شکل زیبایی می بخشد. همچنین، اگر چند کارت دارید، می‌توانید کیف‌پول‌های کیفی مردانه را خریداری کنید.

بدون نقد برو
به هر حال، ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم و بر اساس برخی برآوردها، پول نقد به زودی به گذشته تبدیل خواهد شد. کسب و کارهای بیشتر و بیشتری بدون پول نقد می شوند، بنابراین آیا واقعاً به کیف پولی با جیب تعویض جداگانه نیاز دارید؟ معرفی کیف‌پول‌های مینیمالیستی زیبا که مخصوص نگهداری کارت‌ها طراحی شده‌اند. اینها باریک (فقط 6 میلی متر) و بسیار بادوام هستند، به علاوه با هر سبکی و در هر موقعیتی زیبا به نظر می رسند. یکی از این پسران بد می تواند تا 12 کارت را در خود جای دهد و مجهز به مسدود کننده RFID برای محافظت از شما در برابر سرقت اطلاعات کارت بی سیم است. به مقداری پول نقد نیاز دارید؟ برخی از مدل ها دارای یک گیره پول داخلی هستند تا بتوانید همه آن را در بسته بندی باریک و ظریف داشته باشید.

روی کیفیت تمرکز کنید

کیف پول چیزی نیست که یک هفته در میان بخرید، بنابراین باید به مواد لوازم جانبی خود توجه کنید. هنگام خرید کیف پول چرمی کلاسیک، به خاطر داشته باشید که این ماده دارای نکات ظریفی نیز می باشد. کیفیت چرم به این بستگی دارد که مواد از کجا آمده است و چگونه با آن رفتار و رنگ می شود. کیف پول کارت باید با صفحات آلومینیومی ساخته شود و دارای پیچ های با کیفیت باشد. اگر به جای قیمت روی کیفیت تمرکز کنید، می توانید کیف پولی بیابید که سال ها، شاید حتی ده ها سال برای شما دوام بیاورد.

رنگ مناسب را انتخاب کنید
فقط اولین رنگ کیف پولی را که می بینید یا رنگی که جذاب ترین به نظر می رسد را انتخاب نکنید. اگر زندگی روزمره خود را بررسی کنید و متوجه شوید که بیشتر اوقات لباس های غیر رسمی می پوشید، یک کیف پول چرمی سبک تر با پتینه یا یک کیف پول کارتی مسی یا فیبر کربنی به خوبی با زیبایی شناسی شما مطابقت دارد. از طرف دیگر، اگر روزانه کت و شلوار می پوشید، چیزی با رنگ تیره تصویر پیچیده تری را به تصویر می کشد. همچنین موقعیتی را که باید کیف پول خود را نشان دهید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر در یک محیط شرکتی کار می کنید، رنگ های تیره مناسب تر و حرفه ای تر هستند. اما اگر در موقعیتی خلاقانه کار می کنید، می توانید با رنگ ها و طراحی خلاقانه پیش بروید.

کیف پول لوازم جانبی کوچک و بی اهمیتی به نظر می رسد، اما اگر به آن فکر کنید، می تواند تاثیر زیادی بر جای بگذارد. برای ایجاد این حس خوب، با استفاده از این نکات بالا کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید و از سبک، راحتی و کاربردی بودن جدید خود لذت ببرید.

جهت کسب اطلاعات درمورد انواع کیف به روبنک مراجعه کنید.

منبع

https://www.elmens.com/lifestyle/fashion/new-wallet-buying-guide-what-to-pay-attention-to/

تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 51
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 115
 • بازدید ماه : 172
 • بازدید سال : 807
 • بازدید کلی : 16,517