loading...

ساخت کیف

کشور مبداکشوری که کیف در آن ساخته می شود نقش زیادی در کیفیت دارد. کشورهای خاصی مانند ایتالیا و فرانسه وجود دارند که کیف های چرمی باکیفیت تولید می کنند، اما مطمئن شوید که کیف های چرمی را فقط به دلیل د

چند منظوره ترین رنگ کیف دستی چیست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 سه شنبه 11 مرداد 1401 نظرات (0)

کشور مبدا
کشوری که کیف در آن ساخته می شود نقش زیادی در کیفیت دارد.

کشورهای خاصی مانند ایتالیا و فرانسه وجود دارند که کیف های چرمی باکیفیت تولید می کنند، اما مطمئن شوید که کیف های چرمی را فقط به دلیل داشتن برچسبی که روی آن نوشته شده در ایتالیا ساخته شده است، نخرید.

کسب‌وکارهای بزرگ می‌دانند که مردم کیف‌های ایتالیایی می‌خرند، بنابراین کیف‌هایشان را در هر کجا که ارزان‌ترین قیمت را دارند درست می‌کنند و سپس آن‌ها را در ایتالیا تکمیل می‌کنند تا بتوانند آن برچسب را اضافه کنند و کیف را به شما بفروشند.

گرفتار حقه ها نشوید کیف خود را فقط به خاطر کشور نخرید - آن را به دلیل کیفیت و به دلیل اینکه آن را دوست دارید بخرید!

 بودجه شما
در شماره 6 ما "بودجه" را داریم. این ساده است - اگر پول کافی برای یک کیف ندارید، محدودیت آن وجود ندارد.

گاهی اوقات کیف های چرمی ممکن است بیش از 1000 دلار قیمت داشته باشند و گاهی اوقات ممکن است برای بودجه شما کمی زیاد باشد.

ما در Von Baer Bags مشکلات شما را درک می کنیم.

به همین دلیل است که ما بهترین کیف های چرمی را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه تر تولید کرده ایم!

بله، درست است - شما می توانید کیف رویاهای خود را بدون شکستن بانک بدست آورید!

یک کیف گران قیمت لزوما کیفی با کیفیت بالا نیست و یک کیف ارزان لزوما کیفیت پایین تری نخواهد داشت.

شما در حال تلاش برای دریافت بهترین کیف برای پول خود هستید. شما سعی نمی کنید بیشترین پول را برای کیف بدهید. یادت باشد.

 سبک
با توجه به سایر موارد - اکنون زمان سبک است.

می‌دانید که کیف بادوامی است، می‌دانید که جیب‌های کافی دارد، می‌دانید که لپ‌تاپ شما در آن جا می‌شود و می‌دانید که چرم خوبی است.

اگر همه این موارد را دارد و واقعاً آن را دوست دارید - آماده اید. شما کیف خود را پیدا کرده اید و آماده هستید که با آن دنیا را بپذیرید!

بسته بندی

مطمئن شوید که همه اینها را در نظر می گیرید تا بهترین مورد را بدست آورید!

با تشکر از شما برای خواندن! اگر این برای شما مفید بود، نظر خود را با نظرات خود در زیر بگذارید و این پست را به اشتراک بگذارید!

نویسنده: آلبرت وارکی

نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب
خانه وبلاگ توسط ALG – به روز رسانی ها و راز مراقبت از چرم چگونه کیف چرمی رنگ مناسب را انتخاب کنیم
نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب
 14 سپتامبر 2021 توسط ALG نحوه انتخاب کیف چرمی رنگ مناسب 0 نظر
مشکی و قهوه‌ای رنگ‌های محافظه‌کار و در عین حال کلاسیک برای کیف‌های چرمی هستند، اما کدام رنگ را باید در یک قطعه سرمایه‌گذاری که قصد خرید آن را دارید انتخاب کنید؟ ما نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که باید در هنگام انتخاب رنگ کیف و اینکه هر کدام از آنها نشان می‌دهند به خاطر داشته باشید.

تصمیم گیری در مورد یک کیف دستی چرمی عالی هرگز آسان نیست: شما باید به کیفیت، سبک، طراحی فکر کنید و همچنین به انواع رنگ های موجود نگاه کنید. اما انتخاب رنگ اکسسوری های چرمی به سلیقه و ترجیح بستگی دارد.

رنگ‌های مشکی و شکلاتی بسیار کلاسیک هستند و متنوع‌ترین رنگ‌ها هستند، بنابراین هر دو رنگ‌های سرمایه‌گذاری بسیار خوبی خواهند بود. سرمایه‌گذاری روی رنگ‌های قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای و رنگ‌های دستی نیز یک راه عالی برای قرار دادن شخصیت شما در لوازم جانبی است.

همانطور که گفته شد، این روزها قهوه ای و مشکی آزادانه تر و ماجراجویانه تر مخلوط می شوند. بنابراین، قانون کلی برای چه اکسسوری هایی که می توانید با موفقیت در ترکیب قهوه ای/مشکی یا برعکس استفاده کنید چیست؟

برای یک استایل قدیمی، اگر می‌خواهید ظاهری کلاسیک و محافظه‌کار داشته باشید، تطبیق کمربندتان با کفش‌هایتان یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام این کار است.

با این حال، زن مدرن نباید ترس داشته باشد که در نحوه استفاده از لوازم جانبی کمی ماجراجوتر باشد.

سایه های یک خانواده رنگ همیشه مناسب هستند، به عنوان مثال، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن، یا قهوه ای تیره و مشکی. ایده خوبی است که از رنگ های مشکی، قهوه ای و خرمایی به عنوان پایه های خود استفاده کنید و سپس سطوح سلیقه ای از رنگ ها را از آنجا بسازید.

مشکی

مشکی رنگ کلاسیک مورد علاقه همیشه است که با هر چیزی ست می شود. شما می توانید مدل کیف مشکی را انتخاب کنید که می تواند برای لباس مجلسی یا تجاری استفاده شود. این کیفی است که باید در کمد لباس خود داشته باشید. شما می‌توانید مشکی را برای یک کیف دستی همه‌کاره انتخاب کنید که می‌تواند روی شانه، صلیب بدنه یا به‌عنوان کلاچ حمل شود تا از ارزش دلاری خود بیشترین بهره را ببرید.

سفید

یک کیف دستی سفید بسته به سبک کیف می تواند غیررسمی، تجاری یا رسمی باشد. این رنگ می تواند سفید خالص باشد یا در طیف وسیعی از رنگ های سفید مایل به زرد قرار گیرد. اگر می خواهید تضاد واضحی ایجاد کنید، رنگ سفید برای یک کیف پول با همه چیز مطابقت دارد. تطبیق‌های معمول سفید و آبی برای یک فضای دریایی هستند. اگر لباس یا بلوز چاپی می پوشید و پس زمینه سفید است، انتخاب کیف دستی سفید رنگ ها را برجسته می کند.

مشاهده تصویر منبع

چند منظوره ترین رنگ کیف دستی چیست؟

پس از سیاه و سفید، خاکستری یکی از پرکاربردترین رنگ های کیف دستی است. می توانید یک خاکستری زغالی عمیق انتخاب کنید یا به سمت مخالف طیف خاکستری بروید و یک کیف پول خاکستری روشن انتخاب کنید. شما می خواهید کیف خاکستری خود را با ارزش رنگ لباسی که می خواهید بپوشید هماهنگ کنید.

زغال چوبی

رنگ زغالی تقریباً با هر رنگی مانند سیاه است. این مقدار روشن تر از سیاه است اما تیره تر از خاکستری روشن است. بهترین رنگ ها برای استفاده با زغال چوب از ترکیب آن با آبی، قرمز، صورتی، زرد و سفید متفاوت است. اگر رنگ خنثی دیگری به جز مشکی می خواهید، ممکن است این رنگ را انتخاب خوبی بیابید.

رنگ قهوه ای

قهوه ای رنگی خاکی است که می تواند تقریباً با هر رنگی هماهنگ شود. شما می خواهید رنگ لباس خود و اینکه رنگ آن گرم یا سرد است را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند رنگ قهوه ای مناسب را انتخاب کنید.

اکرو/کرم/بژ/برنزه

در طبیعت، رنگ های قهوه ای از نظر ارزش و رنگ متفاوت است. اکرو مانند کتان سفید نشده یا رنگ کرم است. می تواند ته رنگ های گرم را به خود بگیرد. شما می خواهید حداقل یک کیف پول رنگی اکرو در کمد لباس خود داشته باشید که رنگ آن سفید روشن است و برای لباس شما بسیار زیاد است. رنگ بژ چند رنگ تیره تر از کرم است. شما می توانید این رنگ ها را تقریبا با هر رنگی ترکیب کنید تا کنتراست خیره کننده ای داشته باشید.

زین برنزه

برنزه زینی می تواند از روشن تا تیره متغیر باشد. رنگ قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای زینی غنی و خامه‌ای است. این رنگ اغلب با لباس‌های غیررسمی مرتبط است، اما می‌توانید از یک کیف زینتی برنزه با لباس‌های تجاری، مانند رنگ شاه بلوطی، استفاده کنید. اگر می‌خواهید تضاد ایجاد کنید، آبی جین آبی برای یک کیف زین برنزه مناسب است.

قهوه ای اسپرسو

قهوه ای تیره گرم اسپرسو یک رنگ غنی و تند برای کیف است. می توانید از کیف قهوه ای اسپرسو با هر لباس رنگ گرمی استفاده کنید. می توانید آن را با رنگ های شرابی، روست، برنزه گرم، طلایی و آبی متوسط ​​ست کنید.

فلزی

رنگ‌های متالیک طلایی، نقره‌ای، مسی، اسپندی و برنجی می‌توانند به عنوان رنگ‌های برجسته برای کمد لباس شما استفاده شوند. یک رنگ متالیک را با مشکی برای کنتراست خیره کننده ترکیب کنید. زمانی که کیف پولی متالیک رنگی را حمل می کنید رنگ بورگوندی، بنفش و سبز تیره غنی می شود.

منبع

https://vonbaer.com/blogs/blog/7-things-to-look-out-for-before-buying-a-leather-bag

https://robonak.ir/

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 34
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 98
 • بازدید ماه : 155
 • بازدید سال : 790
 • بازدید کلی : 16,500