loading...

ساخت کیف

راهنمای خرید: 5 نکته که قبل از خرید چمدان باید بدانیدتوسط BRAGPACKER در 17 ژوئیه 2016 در نکات سفربا گزینه های بی حد و حصر موجود در بازار، خرید کیف ساده ترین کار به نظر می رسد، اما اگر عواقب تصمیم خود

نکات مهمی که هنگام خرید چمدان باید توجه کنید+ خرید چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید: 5 نکته که قبل از خرید چمدان باید بدانید
توسط BRAGPACKER در 17 ژوئیه 2016 در نکات سفر
با گزینه های بی حد و حصر موجود در بازار، خرید کیف ساده ترین کار به نظر می رسد، اما اگر عواقب تصمیم خود را در نظر بگیرید: دقیقاً ارزان نیست، سهم بزرگی از فضای ذخیره سازی شما را اشغال می کند و خواهد بود. حداقل برای چند سال همراه سفر شما، متوجه خواهید شد که چرا این تصمیم باید آگاهانه باشد. بنابراین، در اینجا راهنمای سریع ما در مورد مواردی است که باید قبل از انتخاب همسفر بعدی خود در نظر بگیرید:

مشاهده تصویر منبع

Helion 60_revised چگونه می‌خواهید از آن استفاده کنید: در حالی که نوع کیف مورد نیاز شما ناشی از نوع سفری است که می‌روید، گاهی اوقات تقویم سفر شما به راحتی تعریف نمی‌شود. اگر برنامه سفر شما شامل یک سفر کاری است که بعداً به تعطیلات ساحلی تبدیل می‌شود، به چیزی نیاز دارید که تمام برنامه‌های شما را ببیند. به لطف نوآوری‌های عمده مواد و طراحی در دهه گذشته، طیف وسیعی از کیف‌های هیبریدی وجود دارد که تا به حال در کارهایی که یک چمدان می‌تواند انجام دهد، تطبیق‌پذیری دیده نشده است. به عنوان مثال، کوله پشتی با چرخ دستی، چمدان هایی که می توانند به کوله پشتی تبدیل شوند و غیره. به عنوان مثال، کیف Deuter Helion مانند یک چمدان بسته بندی می شود، می تواند مانند یک کالسکه چرخانده شود و دارای تسمه های مخفی است که می تواند آن را در چند ثانیه به کوله پشتی تبدیل کند. بنابراین اگر شما فردی هستید که می‌خواهید از یک سفر کاری به یک سفر کوله‌پشتی یکپارچه بپرید، قبل از اینکه وارد جعبه شوید، طرح‌های ترکیبی را در نظر بگیرید!
 

آیا به چمدان های سخت یا نرم نیاز دارید: این تصور وجود دارد که کیف های سخت دوام بیشتری دارند. اما با توجه به مواد جدید قوی (فکر کنید، پارچه نایلونی بالستیک) که اکنون برای مواد با ضخامت نرم استفاده می شود که دیگر لزوماً دقیق نیستند. چالش دیگر زمانی پیش می‌آید که چمدان‌های سخت شما فرسوده می‌شوند – ترک‌ها و فرورفتگی‌ها به ندرت قابل تعمیر هستند و حتی اگر کیف شما هنوز هم کاربردی باشد، افزوده‌ای ناخوشایند به سبک سفر شما است. کیسه‌های نرم به شما انعطاف بیشتری می‌دهند تا بتوانید چیزهای بیشتری را بچسبانید، اما کیسه‌های سخت به شما اطمینان می‌دهند که بطری «اچچار» شما دست نخورده باقی می‌ماند. در نهایت، چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چگونه این چمدان را پس از سفر ذخیره خواهید کرد. البته اگر کیف های خود را اجاره کنید، آخری به راحتی مرتب می شود!
 

به چه اندازه ای نیاز دارید: این می تواند یک اندازه مشکل باشد. دو عامل را باید در نظر بگیرید
bagage-970280_1920قوانین خطوط هوایی در مورد میزان مجاز چمدان: چمدان ها در دو طبقه بندی اندازه اصلی وجود دارند: تحویل و حمل بار. در حال حاضر، هیچ استاندارد یکسانی وجود ندارد که در سراسر جهان برای سفر هوایی رعایت شود، هر شرکت هواپیمایی مجموعه ای از محدودیت های خاص خود را دارد که می تواند با هواپیماهای مختلف متفاوت باشد. خوشبختانه، ما همه چیز را در وبلاگ خود در اینجا مرتب کرده ایم، و به شما یک محاسبه آماده از اندازه چمدان های مجاز توسط همه خطوط هوایی بزرگ ارائه می دهیم (شما می توانید با اشتراک گذاری وبلاگ از ما تشکر کنید :)).
 

blog2طول سفر و عادت‌های بسته‌بندی: وقتی صحبت از چمدان به میان می‌آید، قطعاً بزرگ‌تر بهتر نیست. یک قانون کلی این است که برای وسایل دستی، گزینه‌های قابل تنظیم اندازه را انتخاب کنید که حمل آن آسان و راحت باشد (در اینجا خودتان را با چیزهای شیک‌تری لوس کنید، زیرا این کیف دائماً با شما خواهد ماند). برای کیف‌های بزرگ‌تر، بسته‌بندی خود را به اندازه‌ای محدود کنید که بتوانید خودتان آن را برای حداقل سه پله حمل کنید. نکات ما در مورد بسته بندی مقرون به صرفه را در اینجا بررسی کنید. لطفاً فضای ذخیره سازی و ابعاد را در نظر بگیرید، یک کیف در خانه شما نیز در هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مناسب برای شما خواهد بود.
 

ساخت و کارکرد: آناتومی کیف هنگام تصمیم گیری به همان اندازه مهم است. نکاتی را در مورد مواردی که هنگام معاینه کیف باید بررسی کنیم را در زیر مشاهده کنید:
Victorinoxspectra اول، کیفیت دوخت را بررسی کنید، زیرا این اولین چیزی است که در یک کیسه وجود دارد.
بررسی کنید که آیا کیف دارای زیپ سیم پیچ یا زنجیره ای است. زیپ زنجیر به طور کلی ایمن ترین در نظر گرفته می شود، زیرا دارای دو مجموعه از دندانه های به هم پیوسته است که معمولاً از فلز ساخته شده اند و آن را محکم تر و ایمن تر می کند. اعتقاد بر این است که زیپ YKK در صنعت قابل اعتمادترین است.
دسته به همان اندازه مهم است، بنابراین زاویه مچ دست و احساس گرفتن را بررسی کنید. برای حداکثر دوام، دسته باید هنگام کشیدن یا بلند کردن کیسه، تکان یا لرزش کمی داشته باشد.
برای چرخ دستی‌ها، هنگام بالا کشیدن دسته و جمع کردن آن، حرکت نرم را بررسی کنید.
برای کیف‌های بزرگ‌تر، یک کیف چهار چرخ ممکن است به‌جای دوچرخ منطقی‌تر باشد، صرفاً به دلیل جابجایی آسان آن.
لوازم جانبی محافظ مانند محافظ گوشه، صفحه لگد، چرخ های قابل تعویض و غیره می توانند عمر کیف را افزایش داده و ظاهر آن را زیبا نگه دارند.
در نهایت، دوره گارانتی ممکن است عامل تعیین کننده در اینجا باشد، زیرا اطمینان سازنده را به کیفیت ساخت محصول خود نشان می دهد - هر چیزی کمتر از 2 تا 5 سال چندان عالی نیست.
 

A1IucuOg-7L._SL1500_ظرفیت و طراحی داخلی: در حالی که اندازه گیری های بیرونی مهم هستند، فراموش نکنید که فضای داخلی چقدر جادار است. انجام این کار می تواند سخت باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند. به دنبال ویژگی هایی باشید که فضای داخلی را به حداکثر می رساند

آس به عنوان مثال، لبه های مربعی معمولاً جادارتر از لبه های گرد هستند. ویژگی‌های اضافی مانند تسمه‌های فشرده، جیب‌های جداگانه برای شستشوی لباس‌ها و غیره می‌تواند لباس‌های شما را دست نخورده نگه دارد و به شما در سازماندهی بهتر آنها کمک کند. نکته دیگری که باید اطمینان حاصل کرد این است که محفظه های بیرونی یا دسته های حمل و نقل به گونه ای طراحی نشده اند که کیف را بیرون بزند، که در نهایت می تواند ابعاد نهایی کیف شما را تغییر دهد.
البته، با توجه به همه این عوارض، باید قبل از خرید کیف را امتحان کنید (Ahem!Bragpacker تنها جایی است که به شما این امکان را می دهد!) یا واقعا هوشمند باشید و اصلاً کیف نخرید! اجاره یک کیف باعث صرفه جویی قابل توجهی در پول شما می شود، شما را از مشکلات نگهداری و نگهداری رها می کند و اطمینان حاصل می کند که همیشه کیف مناسبی برای نیازهای خود دارید. فقط منطقی است که "در چمدان صرفه جویی کنید و برای تجربیات خرج کنید"

منبع

https://bragpacker.com/buying-guide-5-things-you-should-know-before-buying-luggage/

https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 86
 • بازدید ماه : 143
 • بازدید سال : 778
 • بازدید کلی : 16,488