loading...

ساخت کیف

چگونه یک کیف دستی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟بخش نمایش چگونه کیف دستی مناسبی را برای خود انتخاب کنید؟ توسط Nupur Amarnath، دفتر ET آخرین به روز رسانی: 29 ژانویه 2012، 06:55 AM ISTخلاصه داستاناز زمانی

چگونه یک کیف دستی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟+ خرید عمده کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 دوشنبه 27 تير 1401 نظرات (0)

چگونه یک کیف دستی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟
بخش نمایش چگونه کیف دستی مناسبی را برای خود انتخاب کنید؟ توسط Nupur Amarnath، دفتر ET آخرین به روز رسانی: 29 ژانویه 2012، 06:55 AM IST

خلاصه داستان
از زمانی که لویی ویتون به آن دست پیدا کرد و هرمس آن را برکین نامید، کیف دستی اکسسوری "it" بوده است. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.
دفتر ET
وقتی صحبت از مد در هند می شود، طراح راوی باجاج می گوید که همه چیز به سطح چشم ختم می شود. این باعث می‌شود که عینک آفتابی و کیف دستی در لیست‌های ضروری هر شیک پوشی جذاب‌تر باشند. او می گوید: "کیف دستی بسیار مهم است - هر چه بزرگتر، بهتر." و برچسب نیز مهم است.

در کمال تعجب، این مگی تاچر با کیف های دستی خشن و در عین حال زنانه اش، هماهنگ با رنگ ها و در عین حال رسمی به سبک کتاب جیبی بود که ارتباط بین کیف و قدرت را واضح تر کرد. اکنون با «بانوی آهنین» که مرلی استریپ را برای هفدهمین جایزه آکادمی خود به ارمغان آورد، تاچر به خبر بازگشته است، و همینطور استایل کیف دستی او.

در یک جارو، او به شما نشان می دهد که چگونه یک کیف می تواند تحت تاثیر قرار دهد یا بترساند. از زمانی که کیف‌های لویی ویتون در دهه ۹۰ شروع به افزایش دنبال‌کنندگان کردند و فندی با نان باگت دستمزد خود را به دست آورد، صنعت مد می‌دانست که تعداد کمی از زنان - حتی آن‌هایی که در برابر مد مقاوم هستند - می‌توانند جذابیت یک کیف دستی را نادیده بگیرند. نمونه بارز: هیلاری کلینتون، که در مواردی می‌دانست کت سرآشپز را برای لباس می‌پوشد، به‌ویژه به کیف‌های فرگامو فوشیا علاقه نشان می‌دهد.

سپس بیرکین آمد و قوانین را با کیفی به قدری ساده و در عین حال جذاب تغییر داد که یک لیست انتظار برای ورود به لیست انتظار وجود دارد. با یک نگاه به زنی با بیرکین، می‌دانید که او وارد شده است، پول، قدرت کافی برای دور زدن لیست دارد یا با افراد مناسب در ارتباط است. یک کیسه، این تمام چیزی است که شما نیاز دارید. اما این در مورد کیسه های "آن" نیست. این در مورد کیف شما و چیزی است که باید انتخاب کنید. در اینجا یک راهنمای مفید وجود دارد که به شما کمک می کند شخصیت کیف دستی خود را توسعه دهید و تصمیم بگیرید.

ET PRIME - داستان های پرطرفدار
سهامی که حاشیه سود خالص را بهبود بخشیده اند: این 5 سهم تا 34 درصد پتانسیل صعودی دارند سهام هایی که حاشیه سود خالص را بهبود بخشیده اند: این 5 سهم تا 34 درصد پتانسیل صعودی دارند رویای صنعت رنگ گراسیم خوب است. اما در مورد شرکت‌هایی که قبلاً شهر را به رنگ قرمز رنگ می‌کردند چطور؟ رویای صنعت رنگ گراسیم خوب است. اما در مورد شرکت‌هایی که قبلاً شهر را قرمز رنگ کرده‌اند چه می‌شود؟ مورد عجیب سرمایه‌گذاری INR700 کرور Jindal Poly در نیروگاه‌های Odisha مورد عجیب سرمایه‌گذاری INR700 کرور Jindal Poly در نیروگاه‌های Odisha آیا ادغام بانک HDFC-HDFC اجتناب‌ناپذیر بود؟ به یک وام دهنده انبوه فکر کنید، دارایی خالص و جانشینی آن آیا ادغام بانک HDFC-HDFC اجتناب ناپذیر بود؟ به یک وام دهنده حجیم، ارزش خالص و جانشینی آن فکر کنید آیا سرمایه گذاران می توانند بازارهای سهام را زمان بندی کنند؟ ردیابی معیارهای ارزش گذاری ممکن است کمک کند. آیا سرمایه گذاران می توانند بازارهای سهام را زمان بندی کنند؟ ردیابی معیارهای ارزش گذاری ممکن است کمک کند. حقوق صاحبان سهام می تواند یک طبقه دارایی پرخطر باشد حتی زمانی که در بازار سهام سرمایه گذاری نمی کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است. حقوق صاحبان سهام می تواند یک طبقه دارایی پرخطر باشد حتی زمانی که در بازار سهام سرمایه گذاری نمی کنید. در اینجا نحوه
در ETPrime مشترک شوید
کیف و بدن شما

قانون اساسی کیف دستی: کیف دستی را انتخاب کنید که مخالف شکل بدن شما باشد. همیشه آنها را امتحان کنید همانطور که لباس را امتحان می کنید. بررسی تمام زوایا:

اگر قد بلند و لاغر هستید، کیف دستی کوتاه و شلخته را انتخاب کنید. سبک مورد علاقه شما: هوبو و کلاچ. کیف های دستی شما باید پهن تر باشند. از کیف های شانه ای با بند کوتاه خودداری کنید.

اگر ریزه اندام هستید، کیف های سایز بزرگ برای شما مناسب نیستند. کیسه های بزرگ شما را غرق خواهند کرد. از کیف های شانه ای با بند بلند خودداری کنید. کیف اصلی شما: یک جوراب سایز متوسط.

اگر سایز بزرگی دارید، یک کیف ساختاری انتخاب کنید. منحنی های شما را متعادل می کند. از کیف های کوچک و چاپ های ریز خودداری کنید.

انتخاب شما: باگت

اصول کیف

مناسبتش چیست؟

سبک های کاری کاربردی و کاربردی هستند. استایل‌های غیررسمی می‌تواند از کیف‌های بازار خیابانی، بافت‌های جوت یا حتی گل‌ها متفاوت باشد. کیف‌های شب می‌توانند بی‌نظیر باشند.

بودجه چقدر است؟

محدوده قیمت را تعیین کنید یا در صورت فروش بخرید

کدام رنگ؟

رنگ های خنثی مانند مشکی، بژ، سرمه ای یا حتی قرمز برای دفتر کار هستند. کیف‌های معمولی می‌توانند رنگ‌های مختلفی را به نمایش بگذارند.

چه اندازه ای؟

اگر برای عصر است، کیف پول یا کلاچ بهترین گزینه شماست. توت ها بهترین کار را برای دفتر کار دارند.

چه مدت از آن استفاده خواهید کرد؟

اگر برای شما یک فصل است، سراغ کیف ارزان‌تری بروید. اما کیف های دستی بلند مدت باید محکم باشند. همچنین، به خاطر داشته باشید که یک سبک برای دو فصل آینده باقی می ماند.

آیا شما یک مورس را حمل می کنید؟

بله، کیف مرده است و مورس (خوب، کیف مرد) داخل است. در اینجا شش مدل کیف مردانه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

کیف: الان چیزی جز جعبه ای است. شکل کلاسیک باقی می ماند، منهای گوشه های تیز. چه چیزی هنوز برای کیف‌ها کار می‌کند؟ محفظه های داخلی کاربردی یک همراه ایده آل برای کار.

کیف‌های مسنجر: این کیف‌های مردانه معمولی هستند که می‌توانند توسط مدیران جوان و دانش‌آموزان اسپرت شوند و با شلوار جین روزمره و تی‌شرت یا ترکیب پیراهن به بهترین شکل ست می‌شوند. تنوع چرم به آن ظاهری در بالای شهر می دهد.

هولدال: یک دستمال کاغذی کاربردی ایده آل برای یک سفر کاری کوتاه یا یک تعطیلات آخر هفته – نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک. اینها الهام گرفته از کیف دوفیل هستند، اما ها

به لطف استفاده از چرم ظاهری ظریف دارد.

کیف دوربین: یک نسخه کوچکتر از کیسه پیام رسان، کیف دوربین برای نگه داشتن دوربین ها در نظر گرفته نشده است. مانند کیف پیام رسان، روی شانه ها پوشیده می شود و برای مردانی که در حال حرکت هستند ایده آل است زیرا شیک و کاربردی است.

کت و شلوار: با تجدید نظر در مورد کیف کلاسیک، این کیف برای لباس های جمعه خوب است. دارای چرم نرم بیرونی است که به آن ظاهری کلاسیک می دهد و دسته های بلند آن را با آن می سازد. به رنگ های تیره مانند قهوه ای یا مشکی بچسبید.

کیف Newsboy: برداشت دیگری از کیف پیام رسان است، این یک سبک کیفی کلاسیک است که معمولاً در بوم ساخته می شود. این کیف با لباس‌های غیررسمی به بهترین شکل ممکن می‌آید. نسبت به کوله‌پشتی یا کوله‌پشتی روزمره‌ی شما، از سبک زرنگ‌تری برخوردار است.
نسخه چاپی نسخه چاپی 16 ژوئیه 2022، 05:06 ق.ظ ISTروزنامه اقتصادی خود را تجربه کنید، راه دیجیتالی! خواندن نسخه چاپی کامل »
صفحه اول Pure Politicsبرندها و شرکتها شرکتها: پیگیری سود بیشتر
RBI Dive در فارکس Mkts ₹ را از نزول زیر 80 RBI در فارکس Mkts نگه می دارد ₹ از سقوط زیر 80
مداخلات به‌موقع و مداخله‌شده بانک مرکزی هند (RBI) در بازارهای مبادلات خارجی تضمین کرد که روپیه در برابر دلار آمریکا در مرز 80 باقی می‌ماند، که از زمانی که بانک‌های مرکزی جهانی شروع به عقب‌نشینی از تسهیلات پولی کردند، به‌طور غیرمنتظره‌ای در برابر همه ارزهای جهانی افزایش یافت.

مصرف کنندگان در خودروهای گران قیمت، لوازم الکترونیکی، مصرف کنندگان در خودروهای گران قیمت، الکترونیک بالا می روند
خودروهای لوکس و محصولات الکترونیکی ممتاز از قفسه ها خارج می شوند زیرا هند به عنوان یکی از سریع ترین بازارهای در حال رشد برای شرکت هایی مانند لامبورگینی، بی ام و موتورراد، مرسدس بنز هند و بوش زیمنسین در نیمه اول سال ظاهر شد.

مشاهده تصویر منبع

نویسنده: یاتان اهل والیا

بیشتر بدانید: چرا استفاده از کیف های پارچه ای مناسب است؟ در

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/

امنیت فرودگاه

مدارک شناسایی خود را در تمام دروازه های مربوطه آماده و آماده نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که اسنادی که با خود حمل می کنید دارای یک تصویر جدید و نام مناسب در بلیط هستند. مودب بودن مزایای خود را دارد - کارکنان امنیتی به شدت پرکار هستند. پرسش‌ها را با درایت مدیریت کنید، به خودتان اجازه دهید (در صورت لزوم) راحت باشید و در برخورد با آنها هم مطمئن و هم باز باشید.

نکته من: از پوشیدن کمربندهای بسیار تزئین شده، لوازم جانبی زیاد و چکمه های بلند یا بلند خودداری کنید زیرا اغلب از آنها خواسته می شود برای غربالگری برداشته شوند.

سالن

یک مکان راحت انتخاب کنید. اگر فضای و آرامش خود را می خواهید یک گوشه ساکت یا در صورت نیاز به شبکه یک نقطه شلوغ. هنگام انتظار، خوردن و نوشیدن وسایل خود را شارژ کنید، اما مراقب زمان باشید. کارکنان سالن تنها برای کمک به شما در حین حضور در آنجا هستند و شما را تا خلیج پرواز همراهی نمی کنند.

نکته من: یک کارت سالن تنها امکان دسترسی و استفاده از امکانات را برای یک نفر فراهم می کند. اگر با همکار یا دوست خود سفر می کنید، کارت سالن همراه صادر کنید.

مسافران همراه

معادله را درست در ابتدا تنظیم کنید. اگر نمی خواهید زیاد صحبت کنید، یک سلام مودبانه و مقدمه کوتاه به تعامل پایان می دهد، حتی قبل از شروع آن. اگر دوست دارید مکالمه داشته باشید، یخ شکن های اصلی می توانند آهنگ را برای تعاملات بیشتر در پرواز تنظیم کنند. اگر ترجیح می دهید با لپ تاپ خود کار کنید یا سرگرم سرگرمی های شخصی خود شوید، هر چه کمتر صحبت کنید، بهتر است.

نکته من: آرنج و فضای شخصی خود را قبل از بلند شدن علامت گذاری کنید.

علامت دادن به هواپیما جهت فرود آمدن

هنگام تحویل بلیط و مدارک سفر، در باجه ورود، لبخند بزنید و به خدمه سلام کنید. این به شما کمک می کند تا همه چیز به نفع شما پیش برود، به خصوص اگر دیرتر از حد انتظار وارد شده باشید، بار اضافی داشته باشید یا هر درخواستی داشته باشید. بررسی کنید که صندلی انتخابی به شما اختصاص داده شده باشد. برخی از خطوط هوایی به ایجاد تغییرات لحظه آخری معروف هستند - حتی برای مسافران کلاس اول و بیزینس. ترفند من این است که روزهای خوشامدگویی را با «فکر می‌کنم 1A از قبل برای من رزرو شده است» دنبال کنم. کارت‌های استراحت، برچسب‌های اجباری چمدان دستی و برچسب تأیید را برای چمدان تحویل‌شده خود جمع‌آوری کنید.

نکته من: رزروهای قبلی و ورود به اینترنت/تله انجام دهید. صندلی، ردیف و کلاس مناسب سفر را رزرو کنید.

در هیئت مدیره

پالتو یا کت و شلوار خود را به مهماندار یا مهماندار تحویل دهید. روی صندلی خود راحت بنشینید و اطمینان حاصل کنید که آنچه را که در طول پرواز نیاز دارید در اختیار دارید. هر چیز دیگری بهتر است کنار گذاشته شود. هنگامی که نوشیدنی به شما ارائه می شود، اگر می خواهید در طول سرو غذا بخوابید یا (به آرامی) از خواب بیدار شوید، خدمه را مطلع کنید. اکثر خطوط هوایی گزینه های غذایی محدودی در هواپیما دارند. بنابراین بهتر است هنگام رزرو غذا، آنها را در مورد ترجیحات وعده غذایی آگاه کنید - به خصوص اگر مستعد ابتلا به آلرژی هستید یا رژیم غذایی خاصی دارید.

نکته من: خدمه هواپیما برای نوازش و خدمت آموزش دیده اند، اما شما باید به آنها احترام بگذارید. هرگز انگشتان، آرنج، نیشگون گرفتن و تکبر خود را نشان ندهید.

برنامه ریزی

تلفن همراه خود را تنها پس از اینکه مجاز به انجام آن هستید روشن کنید. اگر کسی برای پذیرایی از شما می آید، به او بگویید که فرود آمده اید و چه زمانی باید انتظار داشته باشد. آرام و کوتاه با تلفن صحبت کنید. هرگز عجله ای برای فرود آمدن هواپیما وجود ندارد، حتی اگر به طور غریزی به نظر می رسد که غیر از این فکر می کنیم. از روی ادب محض، به مسافران، سالمندان و زنان حق تقدم بدهید.

نکته من: از خدمه در هنگام خروج تشکر کنید. اگر مسافر مکرر هستید، این باعث ایجاد پیوند برای پرواز بعدی شما می شود.

 
حمل و نقل چمدان

وسایل داخل هواپیما را جمع آوری کنید - ردیابی تلفن، عینک یا کتاب پس از پرواز می تواند هم خسته کننده و هم وقت گیر باشد. اگر چمدان‌های شما در حین حمل و نقل آسیب دیده یا گم شده‌اند، به کارکنان شرکت هواپیمایی در گیشه ورود اطلاع دهید. اکثر خطوط هوایی سیاست مبادله یا جبران خسارت دارند. این حقی است که باید قاطعانه از آن استفاده کنید. فقط در صورت لزوم از یک باربر کمک بگیرید. اگرچه اکثر خطوط هوایی خط مشی «عدم انعام از مسافران» دارند، باربرها اغلب انتظار مقدار کمی از قدردانی غیرکلامی دارند.

نکته من: اگر در یک پرواز ترانزیت هستید، چمدان های خود را تا مقصد نهایی تحویل بگیرید. این کار شما را از انجام دوباره مراحل ثبت نام نجات می دهد.


منبع

https://economictimes.indiatimes.com/how-to-choose-the-right-handbag-for-yourself/articleshow/11665896.cms?from=mdr

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 93
 • بازدید ماه : 150
 • بازدید سال : 785
 • بازدید کلی : 16,495