loading...

ساخت کیف

خانه » خیاطی » انواع مد انواع کیف - کیف و کیف پول A تا Zاین مقاله را به اشتراک بگذارید:با انواع کیف آشنا شوید. همه ما عاشق خرید کیف، دوخت کیف و حتی نگاه کردن به کیف هستیم. امکانات بی پایا

انواع کیف پول+ خرید عمده کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 6 پنجشنبه 23 تير 1401 نظرات (0)

خانه » خیاطی » انواع مد

انواع کیف - کیف و کیف پول A تا Z
این مقاله را به اشتراک بگذارید:
با انواع کیف آشنا شوید. همه ما عاشق خرید کیف، دوخت کیف و حتی نگاه کردن به کیف هستیم. امکانات بی پایان هستند! اساساً یک کیف جایی برای حمل همه وسایل شماست، اما کیف فروتنانه به یک شکل هنری و مد برای خودش تبدیل شده است. در اینجا لیستی از رایج ترین انواع کیف آورده شده است. لذت بردن!

انواع BagsPin
انواع کیف
مشاهده تصویر منبع

انواع کیف
کوله پشتی
کیسه های بشکه ای (کیف های بدنسازی)
سبد انواع کیف
کیف های کمربند
کیف های جعبه ای
کیسه های سطلی
کلاچ
کیف پول سکه
کیف های کراس بادی
بسته روز
کیف دافل
کلاچ پاکت / کیف
کیف و کلاچ قاب
بسته های خارو بار
کیف های دوره گرد
کیف های پیام رسان
کیسه های زین
کیف های شانه
کیسه حمل و نقل کردن
کیف های کمری و کیف های نازک
کیف پول
مچ دست
انواع کیف - در نتیجه
مقالات بیشتر در مورد انواع لباس
انواع کیف
در اینجا لیستی از انواع کیف ها آورده شده است:

انواع کیف کوله پشتی پین
کوله پشتی
کوله پشتی ها دارای دو بند شانه ای هستند و به گونه ای طراحی شده اند که در پشت قرار می گیرند و به شما امکان استفاده از هندزفری را می دهند. آنها معمولاً کوچک تا متوسط ​​هستند و به گونه ای طراحی شده اند که تمام وسایل اضافی که ممکن است برای محل کار یا مدرسه به آن نیاز داشته باشید را داشته باشند. کوله پشتی های بسیار بزرگ توسط مسافرانی که در سراسر جهان کوله گردی می کنند استفاده می شود. کوله پشتی نیز نامیده می شود.

انواع کیسه بشکه پین
کیسه های بشکه ای (کیف های بدنسازی)
کیسه های بشکه دارای انتهای دایره ای یا بیضی شکل با بدنه استوانه ای هستند. آنها دو بند شانه دارند و ممکن است یک بند بلند نیز داشته باشند. این کیف ها اغلب بزرگتر هستند و برای مسافرت، ورزش و باشگاه مناسب هستند.

انواع کیف سبد
سبد انواع کیف
کیف های سبدی از عصا یا حصیری ساخته می شوند و معمولا دارای دسته های باز و بالای شانه هستند. برای حمل حوله به ساحل عالی هستند، آنها در تابستان بسیار محبوب هستند.

 انواع کیف BeltPin
کیف های کمربند
کیف های کمری شبیه به کیف های کمری هستند با این تفاوت که به گونه ای طراحی شده اند که از داخل آن رد می شوند یا به کمربند متصل می شوند. کیسه ممکن است متصل یا قابل جدا شدن باشد.

انواع کیف باکس پین
کیسه های جعبه ای
بسیاری از کیف های جعبه ای چوبی یا چرمی هستند و البته شکل جعبه ای دارند! این اصطلاح را نه تنها می توان برای کیف های ساخته شده از جعبه، بلکه برای کیف های مدرن که منشور مستطیلی شکل هستند، استفاده کرد.

انواع کیف سطل پین
کیسه های سطلی
کیسه های سطلی دارای پایه گرد هستند که شکل استوانه ای را تشکیل می دهند. آنها اغلب دارای تاپ بسیار باز هستند و می توانند تکه های بلند یا کوتاه داشته باشند. به دلیل کف پهنشان، بدون اینکه خیلی بزرگ به نظر برسند، مقدار زیادی از محتویات را داخل آن قرار می دهند.

ClutchesPin
کلاچ ها
کلاچ ها انواع کوچکی از کیف ها هستند که برای مجالس رسمی یا عصرانه استفاده می شوند. آنها بند شانه ای ندارند اما ممکن است بند مچ داشته باشند. انواع کلاچ ها شامل کلاچ پاکتی، کلاچ جعبه ای، مچ بند و کیف دستبند می باشد.

انواع کیف کیف پول سکه پین
کیف پول سکه
کیف‌های سکه کیسه‌های کوچکی برای قرار دادن سکه‌ها در داخل آن هستند. آنها ممکن است یک کارت اعتباری نیز داشته باشند، اما نه چیز دیگری. بند ندارند. کیف های سکه ای ممکن است دارای قاب فلزی یا زیپ بالایی باشند.

کیسه های متقاطع پین
کیف های صلیبی
این نوع کیف ها دارای بند بلندی برای پوشیدن مورب در سراسر بدن هستند. کیف معمولاً در قسمت باسن قرار می گیرد اما بسته به قد شما ممکن است کمی بالاتر یا پایین تر باشد. آنها از انواع کیف های بدون دست راحت محسوب می شوند که بسیار محبوب هستند.

انواع کیف های daypackPin
DAYPACK
کوله های روز کوله پشتی هایی با سایز کوچکتر هستند که برای استفاده روزمره طراحی شده اند. مورد علاقه دانشجویان و کارگران مورد نیاز برای حمل بیش از یک کیف کوچک، بسیار محبوب هستند. کیسه های روز را می توان از پارچه یا چرم تهیه کرد.

انواع کیف دافل پین
کیسه های دافل
کیف‌های دافل، کیف‌های جادار بلند با زیپ هستند که برای سفر و ورزش طراحی شده‌اند. ورود به آنها و نگهداری تعداد زیادی محتوا آسان است.

انواع کیف پین پاکت
پاکت کلاچ / کیف
کلاچ های پاکت دارای یک فلپ مثلثی مانند پشت پاکت هستند. آنها به دلیل عرض باریکشان خیلی جا نمی شوند اما برای حمل تلفن، مقداری پول و رژ لب هنگام بیرون رفتن مفید هستند. کلاچ های پاکت نیز ممکن است با افزودن یک بند نازک که اغلب از زنجیره فلزی ساخته شده است به کیسه ای تبدیل شوند.

انواع کیف پین قاب
کیسه های قاب و کلاچ
این کیف های کوچکتر دارای یک قاب فلزی در بالا هستند که به آنها ساختار و ظرافت می دهد. اغلب برای لباس شب استفاده می شود، کیف های قاب دارای بند های زنجیری هستند که می توانند زمانی که می خواهید به عنوان کلاچ از آن استفاده کنید داخل آن قرار می گیرند.

انواع کیسه خواربارفروشی پین
بسته های خارو بار
کیسه های مواد غذایی کیسه های پارچه ای یا کاغذی بزرگی هستند که برای نگهداری مواد غذایی و خریدهای با ارزش شما طراحی شده اند. آنها معمولاً دارای قسمت بالایی باز و پایینی صاف برای قرار دادن مقدار زیادی از اقلام هستند. اکثر کیسه های مواد غذایی دارای 2 دسته هستند اما برخی از طرح ها فقط یک دسته دارند. هیچ بسته ای روی کیسه های مواد غذایی وجود ندارد.

انواع BagsPin
کیسه های HOBO
کیف های هوبو از انواع نرم چرم ساخته شده اند. آنها معمولاً شل و سبک هستند و دارای بند پهن تر هستند.

انواع کیف پین پیام رسان
کیسه های مسنجر
اصطلاح کیف پیام رسان گاهی اوقات به جای یک کیف متقابل استفاده می شود. کیف‌های مسنجر معمولاً کیف‌های بزرگ‌تری هستند که از بوم یا چرم نرم ساخته می‌شوند. آنها دارای تسمه های بلند هستند و کیف اغلب دارای یک فلپ بزرگ در جلو است.

انواع کیف زین پین
کیسه های زین
غمگین

کیف‌های le از کیف‌های زین اسب الهام گرفته شده‌اند و کیف‌هایی گرد با یک دریچه گرد و یک بند بلند هستند.

انواع کیف شانه پین
کیف های شانه
کیف های شانه دارای یک یا دو بند هستند که به کیف اجازه می دهد تا زیر بازوی شما قرار بگیرد. برخلاف کیف‌های حمل‌ونقل، معمولاً با زیپ یا درب مغناطیسی بسته می‌شوند و احتمالاً محفظه‌هایی در داخل آن‌ها وجود دارد. این اصطلاح اغلب یک اصطلاح عمومی است که برای توصیف هر کیفی با بند بلندی که روی شانه شما قرار می گیرد استفاده می شود.

انواع کیف توت پین
کیسه حمل و نقل کردن
توت ها کیسه های نرم بزرگی هستند که رویه آن باز است. آنها عمدتاً در پارچه تولید می شوند اما می توانند چرم نرم نیز باشند. کیف حمل و نقل دارای ساختار مستطیلی ساده ای است و می تواند دارای بند های کوتاه یا تا شانه باشد که معمولاً دوتایی هستند.

انواع کیف کیف کمری سنجاق
کیف های کمری و کیسه های ناقص
البته کیف های کمری دور کمر پوشیده می شوند. آنها معمولاً به دور کمر شما بسته می شوند و برای نگهداری وسایل کوچکتر و برای مسافرت طراحی شده اند. برای مواقعی که به دست آزاد نیاز دارید، کیف های کمری برای مردان بسیار محبوب هستند. همچنین به عنوان کیسه های خرخره و بسته های فانی نیز شناخته می شود.

انواع کیف کیف پین
کیف پول
همه ما کیف پول را می شناسیم! جایی امن برای قرار دادن پول نقد و کارت های ما، این یک نوع کیف است که هر روز از آن استفاده خواهید کرد. اکثر کیف پول ها دارای چندین محفظه برای جدا کردن اقلام و سرعت بخشیدن به پرداخت شما در هنگام پرداخت هستند.

انواع کیف دستی پین
مچ بند
مچ دست یک کیف کلاچ کوچک با بند است که می توانید مچ دست خود را از طریق آن نخ کنید. این باعث می شود زمانی که بیرون می روید اما نگران گم شدن یک کیف کوچک هستید، بسیار مفید است. چیزی به شما می دهد که بتوانید آن را بگیرید.

انواع کیسه - در نتیجه
بنابراین شما انواع مختلفی از کیف ها را دارید. بسیاری از این طرح‌ها می‌توانند از روی پارچه‌ها، چرم‌ها، تریم‌ها و سخت‌افزارهای مختلف تزئین شده و کاملاً متفاوت به نظر برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیف های پارچه ای به اینجا مراجعه نمایید.

منبع

https://blog.treasurie.com/types-of-bags/

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 60
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 124
 • بازدید ماه : 181
 • بازدید سال : 816
 • بازدید کلی : 16,526