loading...

ساخت کیف

5مزیت مهم کوله پشتی که به آن نیاز دارید

تولیدی کیف عمده بازدید : 229 جمعه 20 فروردين 1400 نظرات (0)

برای افزایش یا کاهش میزان صدا ، از کلیدهای جهت دار بالا / پایین استفاده کنید.
برخی از افراد نمی توانند بدون کوله پشتی خود زندگی کنند ، و به چند دلیل خوب است. این لوازم جانبی می تواند وسایل شما را نگه دارد تا دستان شما آزاد باشد. نه تنها این ، بلکه این کیف ها می توانند مزایای دیگری نیز داشته باشند. بنابراین ، در اینجا پنج مزیت اساسی وجود دارد که کوله پشتی می تواند برای زندگی روزمره شما فراهم کند.
سازمان
آیا تا به حال تجربه کرده اید که از جیب های خود غر بزنید و به جستجوی مواردی بپردازید که در یک لحظه خاص نیاز دارید؟

به عنوان مثال ، شما در شرف پرداخت سه کیسه مواد غذایی هستید ، اما به نظر نمی رسد که پول خود را در جیب خود پیدا کنید. در حال حاضر ، شما صف را بالا می برید در حالی که افراد دیگر با بی احترامی به شما نگاه می کنند.

با خرید کوله پشتی عالی مانند کوله پشتی عمده و کوله کوه عمده از  تولیدی کیف روبنک کمک بزرگی به راحتی و سلامتی شما می کند.

بعلاوه ، بعضی از این کیف ها کیسه های مخصوص لپ تاپ دارند و بعضی از مدل ها جیب سایر وسایل ضروری شما مانند کیف پول شما را در بر خواهند داشت. یک کوله پشتی کاملاً منظم زندگی شما را راحت تر از گذشته خواهد کرد. اکنون ، ممکن است مجبور نباشید که صف را بالا بکشید ، سعی می کنید کیف پول خود را جستجو کنید تا هزینه آن مواد غذایی را بپردازید (از جمله سایر مواردی که باید هزینه کنید).

                                                                                         See the source image

آسایش
اگر از کوله پشتی استفاده نمی کنید ، باید وسایل خود را با دستان خود حمل کنید. شاید در نگهداری یک یا دو مورد کوچک مشکلی نداشته باشید ، اما مشکلاتی ممکن است به وجود بیاید که شما نیاز به حمل یکباره وسایل زیادی داشته باشید ، مانند انبوهی از کتاب ها.

علاوه بر این ، ممکن است همراه نداشتن کوله پشتی در هنگام مسافرت بعدی خود بسیار چالش برانگیز باشد. بدون کیف قابل اعتماد ، چاره ای ندارید جز این که همه سوغاتی های خود را از فروشگاه با دست به محل اقامت خود برگردانید.

کوله پشتی می تواند به شما در حمل چندین وسیله از کتاب ، لباس ، و سایر وسایل ضروری کمک کند. این کیف ها می توانند به توزیع وزن کل در پشت و شانه ها کمک کنند. به عنوان یک پاداش ، دستان شما در نگه داشتن چیزهای دیگر آزاد است ، مانند تلفن هوشمند یا دست دیگری که قابل توجه است.

ایمنی
کوله پشتی ها یک لایه محافظتی برای وسایل شما ایجاد می کنند. برای ربایندگان و سارقان آسان است که چیزهایی را که در دست شماست بردارند ، به خصوص اگر وسایلی را با چسب شل در دست داشته باشید.

از طرف دیگر کوله پشتی های مقاوم از ربودن وسایل شما توسط سارقان به راحتی جلوگیری می کنند. دزدان دریایی قبل از دسترسی به وسایل شما باید مواد را مرور کنند.

علاوه بر این ، استفاده از کوله پشتی با سایر ویژگی های ایمنی را برای محافظت از وسایل با ارزش خود در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، برخی از این کیسه ها دارای ساختار ضد آب هستند. بنابراین ، اگر مجبور شوید باران شدید باران بیایید ، اسناد ، اسباب و سایر مقالات مهم شما خیس نمی شوند.

مرسوم، مد روز
برخی افراد نمی توانند کوله پشتی های خود را رها کنند حتی اگر این موارد نتوانند مقدار قابل توجهی از چیزها را در خود نگه دارند. به این دلیل است که کوله پشتی هایی که این افراد به همراه می آورند ، مجموعه مد آنها را تکمیل می کند.

کوله پشتی ها نه تنها کاربردی هستند ، بلکه مد نیز هستند ، به شرط آن که بدانید چگونه سبک ها را به درستی ترکیب کنید. بازار را بررسی کنید و صدها ، اگر نه هزاران طرح شیک کوله پشتی پیدا خواهید کرد.

کوله پشتی مناسب را با لباس روز یا OOTD خود جفت کنید و ممکن است سر مردم را به اطراف شهر برگردانید. به عنوان مثال ، شما ممکن است مد گرانج باشید. در این صورت ، یک کوله پشتی چرمی مشکی باید به خوبی با گروه مد الهام گرفته از گوتی که شما می پوشید مطابقت داشته باشد.

در غیر این صورت ، ممکن است از طرفداران جین اساسی باشید. با کت و شلوار جین خود یک کوله پشتی را با رنگ های مکمل ست کنید. رنگ های سیاه ، آبی و خاکستری باید در این زمینه به خوبی کار کنند.

تعمیر و نگهداری کم
کوله پشتی لوازم کم هزینه ای هستند. از این رو ، لازم نیست هر روز آنها را تمیز کنید ، مگر اینکه در منطقه ای به خصوص کثیف یا گرد و غبار زندگی کنید.

اما ، شما همچنین می توانید در یک کیسه ضد گرد و غبار سرمایه گذاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که مجبور نیستید هر روز آن را بشویید. معمولاً می توانید با چند ضربه پنبه کش یا پاک کن از روی کیسه های ضد گرد و خاک پاک کنید.

علاوه بر این ، تمیز کردن این کیسه ها باید آسان باشد. شستن دست ممکن است بهترین راه حل برای بسیاری از کوله پشتی ها باشد ، اما بعضی از مدل ها هنگام پرتاب آنها در ماشین لباسشویی آسیب نمی بینند و از بین نمی روند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که برچسب روی کیف را بخوانید ، در غیر این صورت ممکن است در انتها با کوله هایی از ماشین لباسشویی پاره شوید.

نتیجه
دفعه بعدی که از خانه خارج شدید ، به همراه داشتن کوله پشتی با کیفیت فکر کنید. یک کوله پشتی با کیفیت خوب ، مد روز است ، از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار است و از جمله مزایای دیگر راحتی را فراهم می کند. علاوه بر این ، می توانید با یک کوله پشتی کارا آرامش خاطر داشته باشید زیرا می دانید که وسایل شما از آلودگی ، باران و دست سارقان مزاحم در امان خواهند ماند.

https://holrmagazine.com/5-reasons-why-backpacks-are-essential-for-daily-life/

کیف مدرسه مناسب کدام است؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 211 سه شنبه 17 فروردين 1400 نظرات (0)

این را به اشتراک بگذارید!

دوباره همان موقع از سال است. همراه با مداد تازه ، و جعبه های ناهار خنک و جدید ، یک کوله پشتی جدید ، یا حداقل یک کوله پشتی سبک تر نیز ممکن است در نظم باشد!

See the source image

آیا می دانید؟

کوله پشتی بچه ها نباید بیش از 10 تا 15 درصد از وزن بدن آنها باشد. اگر وزن کودک شما 50 پوند است ، باید هنگام پر شدن کیسه ای 5 تا 8 پوندی داشته باشد. هرچه کودک شما کوچکتر باشد ، کیف او نیز باید کوچکتر باشد.

 

کوله پشتی بچه ها برای توزیع یکنواخت وزن باید با هر دو بند پوشیده شود. در غیر این صورت می تواند باعث درد گردن و کمر برای استفاده کننده ای شود که مجبور است وزن کیسه را جبران کند و باسن و شانه های خود را به صورت ناهموار تنظیم کند.

 

مقایسه ایمنی کوله پشتی با نقل قول 2 ستون فقرات از 33 استخوان تشکیل شده است که اگر کوله پشتی کودک شما بیش از حد سنگین باشد یا به اشتباه پوشیده شود ، می تواند فشرده شود. یک کوله پشتی ناامن یا سنگین می تواند موضوعاتی را در وضعیت ایجاد کند که حتی پس از پوشیده نشدن کوله پشتی نیز ادامه دارد.

 

هنگام انتخاب کوله پشتی به یاد داشته باشید

 

Less is More - هرچه کوله پشتی کوچکتر باشد ، کودک شما کمتر در آن جا می شود. کودک خود را تشویق کنید که هر شب بعد از مدرسه کوله پشتی خود را تمیز کند و برای روز بعد دوباره بسته بندی کنید. به این ترتیب آنها کوله پشتی سنگین را با وسایل غیر ضروری حمل نمی کنند.

دو بند از یک بهتر است - کیف های مسنجر ، کیف ها و کیف پول هایی که باعث تحمل وزن روی یک شانه می شوند ، می توانند زیان بیشتری نسبت به دو کیف بند دار داشته باشند.

راحتی پادشاه است - بندهای بالشتک هنگام انتخاب کوله پشتی برای مدرسه ضروری است. تسمه های باریک یا بدون روکش می توانند در شانه ها فرو رفته و گردش خون را قطع کنند.

برای تهیه انواع کیف مدرسه عمده به تولیدی کیف روبنک مراجعه کنید یا به لینک زیر بروید.

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87/

فراموش نکنید که یک کیف مدرسه باید متناسب با سایز و سن کودک باشد.

بسته به میزان نیازمندی های کودک و نوجوان تهیه شود.

کیف های بزرگ سنگین هستند و حمل آنها دشوار است.

رنگهای شاد برای کودکان مناسب تر است.

دختران به رنگهای دخترانه و پسران به رنگهای پسرانه نیاز دارند.

ممکن است کیف کثیف شود پس باید قابل شستشو باشد.

ساك مسافرتي مناسب براي سفر با هواپيما

تولیدی کیف عمده بازدید : 228 یکشنبه 15 فروردين 1400 نظرات (0)

هفت ویژگی که باید هنگام خرید چمدان دستی در نظر بگیرید

ما به قوانین و اندازه های مربوط به اکثر شرکت های هواپیمایی و همچنین سایر ویژگی هایی که باید هنگام یافتن بهترین معاملات چمدان در نظر بگیریم ، توجه می کنیم.

 

روزهایی که شرکت های هواپیمایی چمدان های رایگان چک شده را ارائه می دهند ، مسیر سیگار کشیدن در هنگام پرواز و خداحافظی های کنار دروازه را طی کرده اند. اکنون زمان سرمایه گذاری در بهترین چمدان های دستی است که متناسب با اندازه و وزن مورد نیاز باشد.

 

ما به الزامات کیف مشترک در بین شرکت های هواپیمایی بزرگ و همچنین سایر ویژگی هایی که باید در هنگام یافتن بهترین معاملات چمدان در نظر بگیریم ، توجه می کنیم.

 

اندازه: مقررات توسط شرکت هواپیمایی متفاوت است

در حالی که اداره هواپیمایی فدرال تنظیم برخی صندلی های ایمنی کودک را کنترل می کند ، اندازه حمل قابل قبول فقط توسط شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. اجازه ندهید که ادعای نادرست "چمدان مورد تأیید FAA" عاملی برای تعیین میزان خرید شما باشد.

 

در عوض ، خط مشی های شرکت های هواپیمایی را بررسی کنید. بیشتر آنها اجازه یک بار دستی و یک مورد شخصی ، مانند کیف پول یا کیف لپ تاپ را دارند.

 

به یاد داشته باشید که اندازه سطل های زباله متفاوت است و هواپیماهای قدیمی و حامل های کوچک مسافربری ممکن است به اندازه هواپیماهای جدیدتر یا بزرگتر فضای ذخیره سازی نداشته باشند. در آن پروازها ، ممکن است به شما اجازه داده شود که یک وسیله شخصی را با خود داشته باشید ، در حالی که بار دستی شما را برچسب گذاری کرده و برای حمل و نقل در سطل حمل بار قرار داده اید.

 

 

‘اگر می توانید آن را حفظ کنید’: بعدی برای یک دموکراسی متشنج

در خارج از ایالات متحده سفر می کنید؟ به یاد داشته باشید که خطوط هوایی غیر داخلی اغلب ابعاد حمل و نقل کوچکتری دارند.

 

وزن: آیا کیف دستی شما نیاز به کاهش وزن دارد؟

اگرچه محدودیت وزن حمل و نقل برای چند شرکت هواپیمایی ایالات متحده 40 پوند است ، اما بسیاری از آنها وزن سنگین کیف شما را مشخص نمی کنند. هنگام مسافرت به خارج از ایالات متحده ، به خاطر داشته باشید که خطوط هوایی اغلب محدودیت های وزنی کمتری برای حمل و نقل دارند - و این قوانین اعمال می شوند.

 

تغییر وزن اضافی به یک چمدان دیگر ممکن است کمک کند ، اما احتمالاً برای موارد اضافه وزن نیز هزینه پرداخت می شود.

 

برای جلوگیری از هزینه های اضافی چمدان ، دستی را که با مواد سبک و بادوام ساخته شده است ، مانند نایلون بالستیک ، پلی استر با چگالی بالا و فایبرگلاس در نظر بگیرید. دسته های سبک وزن معمولاً کمتر از 10 پوند طبقه بندی می شوند ، هرچند که سبک ترین مدل ها حدود سه پوند وزن دارند. چمدان های سبک به صورت کوله پشتی یا با پوشش بیرونی سخت نیز در دسترس هستند.

ساك مسافرتي عمده با بهترين انواع و بالاترين كيفيت را از اينجا مي توانيد تهيه كنيد.

سایر ویژگی ها را باید در نظر گرفت

علاوه بر الزامات خاص کیف های دستی ، برخی از دستورالعمل های استاندارد وجود دارد که برای همه چمدان ها به کار می رود تا هنگام خرید در ذهن داشته باشید.

 

نرم پوسته یا سخت پوسته

 

دستمالهای موجود در پارچه های پیشرفته در برابر ساییدگی و پارگی مقاومت بیشتری دارند. و چمدان های پوسته سخت اکنون سبک تر و با موادی مانند پلی کربنات ساخته شده اند که احتمال ترک خوردن آنها کمتر است. برخی از طرح های پوسته سخت حتی دارای جیب های جلویی با زیپ باز برای وسایل لحظه آخری و وسایل الکترونیکی هستند. حمل های سخت پوستی در حالی که در هواپیما نگهداری می شوند ، هزینه کمتری دارند.

 

کیفیت زیپ

 

زیپ ها مستعد شکستن هستند و به خصوص وقتی کیلومترها از خانه (یا زمین) فاصله دارید بسیار ناخوشایند است. زنجیرهای زیپ دار فلزی یا پلاستیکی را در مقابل زیپ های کویل انتخاب کنید. همچنین در بسیاری از کیف ها زیپ های خود ترمیم شده وجود دارد ، بنابراین مسافران می توانند به راحتی کشیدن زیپ را از ناحیه ای جدا کنند که دندان ها از هم جدا شده اند تا دوباره جراحی شوند.

 

همچنین ، هنگام خرید یک کیف دستی مقاوم در برابر آب در پوسته سخت یا نرم ، حتماً بررسی کنید که ناحیه زیپ نقطه ضعیفی نداشته باشد.

 

قابلیت مانور چرخ

 

برای هر مسافر ضروری است ، چرخ های چرخشی 360 درجه به شما کمک می کند هنگام چرخش و مانور در میان جمعیت از واژگونی کیسه های ناجور جلوگیری کنید. یک چرخ دستی چرخدار چهار چرخ به مسافران این امکان را می دهد تا هنگام سوار شدن و خروج ، کیسه را برای سفر به آن راهروهای باریک هواپیما به طرفین برگردانند.

 

از آنجا که این چرخ ها بیشتر از غلتک های سنتی بیرون زده اند ، در صورت بدرفتاری ممکن است خراب شوند. کیسه های غلتکی سنتی چرخ های فرو رفتگی را با محافظت بیشتر ارائه می دهند.

 

دستگیره راحتی

 

چرخ ها تنها گزینه های محوری برای چرخ دستی ها نیستند. برخی از شرکت های تولید چمدان نیز دسته های ارگونومیک را در دو ساخت یک و دو میله ارائه می دهند. دستهای دستی دارای دسته هایی هستند که برای چرخش ساخته شده اند تا از کشیدگی دست و مچ دست جلوگیری کنند.

 

ضمانتنامه

 

هنگام سرمایه گذاری در چمدان ، گارانتی را بررسی کنید - و مطمئن شوید که چاپ خوب را خوانده اید. حتی ضمانت های مادام العمر اغلب فقط نقص تولید را پوشش می دهند. بررسی کنید که آیا ضمانت خسارت اضافی را پوشش می دهد. به عنوان مثال ، چمدان های Briggs و Riley هزینه اضافی برای شما خواهد داشت ، اما یک ضمانت مادام العمر را ارائه می دهد ، حتی برای صدمه به کارمندان حمل بار. و سازنده Victorinox هنگام تعمیر خطوط خاصی از چمدان ، جایگزینی موقتی برای شما ارسال می کند.

 

توجه: روزهای بزرگ کیف دستی شماره گذاری شده است

به استثنای Southwest ، تمام شرکت های هواپیمایی اصلی نوعی هزینه برای ch دریافت می کنندکیف های ecked در حالی که شرکت های هواپیمایی سالانه میلیاردها هزینه چمدان چک شده کسب می کنند ، مسافران آگاه از بودجه بیشتر بارهای خود را حمل می کنند.

 

با این حال ، اندازه مورد نیاز برای چرخ دستی ها در شار ثابت است و با حامل متفاوت است. سال گذشته ، انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی اندازه دستی استاندارد 21.5 "13.5" 7.5 "را ارائه داد ، که به طور چشمگیری کوچکتر از اندازه ای است که هم اکنون شرکت های هواپیمایی اجازه می دهند. پیشنهاد رد شد ، اما ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید کیف 24 "شما ، همه یکسان است.

 

داستانهای مانیتور را که برای شما مهم است تحویل صندوق ورودی خود را دریافت کنید.

https://www.csmonitor.com/Business/Saving-Money/2016/0512/Seven-features-to-consider-when-buying-carry-on-luggage

مزایای استفاده از کیف پول چرمی

تولیدی کیف عمده بازدید : 456 سه شنبه 10 فروردين 1400 نظرات (0)

9 مزیت استفاده از کیف پول کارت چرمی

آنها عمر طولانی دارند. چرم به عنوان مقاوم شناخته شده و در مقایسه با کیف پول های ساخته شده از مواد مصنوعی ، عمر طولانی دارد. ...

آنها درجه یک هستند. ...

یک همراه عالی برای سفر. ...

آنها سازگار با محیط زیست هستند. ...

دارای رنگهای طبیعی از طریق برنزه کردن سبزیجات است. ...

همیشه در مد است. ...

انعطاف پذیر هستند. ...

چرم می تواند نفس بکشد.

برای خرید کیف های چرمی عمده به تولیدی کیف روبنک مراجعه کنید.

آیا کیف پول های چرمی خوب هستند؟

آسایش حسن دیگر کیف پول چرم اصل ، راحت بودن آن است. مواد دیگر مانند نایلون یا پلاستیک سخت هستند و هنگام حمل آنها در جیب می توانند باعث ناراحتی شوند. چرم حتی در حالت تا خورده صاف است و همین امر باعث می شود حتی در جیب شما نیز احساس راحتی کند 

 

چرا کیف پول از چرم ساخته شده است؟

یک کیف پول خوب برای گسترش در مواقعی که مجبورید پول اضافی ، آن لیست مهم خرید ، یک کلید قرض گرفته شده یا سایر اقلام را داشته باشید ، به فضای بیشتری نیاز دارد. ... بهترین کیف پول چرمی به خوبی سازمان یافته است. آنها دسترسی سریع و آسان به مواردی را که بیشترین نیاز به آنها را دارید فراهم می کنند و فضای ذخیره سازی آسان و باریک را برای مواردی که اغلب استفاده نمی کنید فراهم می کند. 

 

کدام نوع چرم برای کیف پول مناسب است؟

چرم دانه کامل از سطح خارجی پوسته می آید. تفاوت این دو در این است که چرم کامل دانه کاری یا پردازش نمی شود بنابراین به لطف نشان های طبیعی زیبایی عمیق تری دارند. دانه کامل همچنین به دلیل دوام و زیبایی که دارد ، انتخاب خوبی برای بهترین چرم برای کیف پول است .۱۲ تیر ۱۳۹۹

 

چرا کیف پول چرمی اینقدر گران است؟

برخی از کیف پول ها به دلیل اینکه از مواد با کیفیت بالاتر و اغلب با دست ساخته شده اند ، گران تر از دیگران هستند و این باعث افزایش قیمت آنها به قیمت کالاهای برتر می شود. 

 

کیف پول ارزان و گران قیمت: چه چیزی برای من بهترین است؟ • ... https: //www.walletisland.com ›ارزان-در مقابل-گران قیمت-کیف پول ...

 

ماندگاری کیف پول چرمی چقدر است؟

5 سال

یک کیف پول چرمی با کیفیت خوب باید حداقل 5 سال دوام داشته باشد.

مزایای کیف های دوشی چیست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 86 دوشنبه 09 فروردين 1400 نظرات (0)

 کیف شانه برای چه مواردی استفاده می شود؟

هدف کیسه چیست؟

با وجود سادگی ، کیف ها برای توسعه تمدن بشری بسیار اساسی بوده اند ، زیرا به مردم اجازه می دهد مواد سست مانند توت یا دانه های غذایی را به راحتی جمع کنند و وسایل بیشتری را به راحتی در دست خود حمل کنند.

به آن کیف شانه ها چه می گویند؟

کیف پیام رسان (که کیف پیک نیز نامیده می شود) نوعی گونی است که معمولاً از پارچه (طبیعی یا مصنوعی) ساخته می شود. این لباس از بالای یک شانه با بند پوشیده می شود و از طریق سینه می گذرد و کیسه را در قسمت کمر قرار می دهد. در حالی که کیف های پیام رسان گاهی توسط پیک ها مورد استفاده قرار می گیرند ، اکنون آنها نیز نماد مد شهری هستند.

کیف دوشی عمده را از لینک زیر تهیه کنید.

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

آن کیف شانه ها را چه نامیده اند؟

آیا کیف شانه برای شما مضر است؟

در حالی که کیف های شانه ای ، مانند کیف دستی ، به راحتی گرفته می شوند و معمولاً جادار هستند ، حمل یک کیف سنگین برای مدت طولانی می تواند برای راه رفتن طبیعی شما مضر باشد. ... هنگامی که کیف شانه حمل می کنید ، این امر باعث اضافه وزن بیشتر یکی از شانه های شما شده و باعث می شود بازوی دیگر برای جبران وزن کیف سخت تر کار کند. مرداد ۱۳۹۳

 

آیا کیف شانه برای شما مضر است؟

کیف شانه زنانه چیست؟

مواقعی برای حمل کلاچ کوچک و لطیف وجود دارد و مواقعی نیز برای حمل و نقل در اطراف کیف شانه وجود دارد. ... کیف های شانه دقیقاً همان کاری را که می گویند انجام می دهند - برای حمل بدون دست ، به راحتی توسط یک یا دو بند روی شانه آویزان می شوند. این باعث می شود که بتوانید با برنامه شلوغ خود همگام باشید.

جستجوی: کیف شانه زنانه چیست؟

تفاوت کیف متقاطع و کیف شانه چیست؟

کیف شانه به سبکی گفته می شود که شما مانند یک پارچه بر روی یک شانه خود حمل می کنید. crossbody سبکی است که شما به صورت مورب در سراسر بدن می پوشید. 

7 مرحله انتخاب كيف لب تاپ

تولیدی کیف عمده بازدید : 391 یکشنبه 08 فروردين 1400 نظرات (0)

در دنیای تجارت بسیار سیار امروز ، کیف های لپ تاپ بیشتر برای یک تاجر ، مدیران ، کارمندان دفتر ، دانشجویان یا مسافران ضروری است.

 

هنگامی که قصد حمل لپ تاپ خود را دارید و لوازم جانبی آن با تحرک آزاد است ، کیف لپ تاپ بسیار خوبی مورد نیاز است.

 

کیف های کوله پشتی کلاسیک برای محافظت از لپ تاپ ها در حین حمل و نقل و نگهداری لوازم دفتری و اداری قابل حمل شخص در این فرآیند طراحی شده اند. برای محافظت از لپ تاپ و ارتقا lon طول عمر آن لازم است هر کاری که می توانید انجام دهید.

 

با در نظر گرفتن کیف لپ تاپ به عنوان بیمه ای برای رایانه ، به شما این امکان را می دهد که ارزش خرید کیف لپ تاپ محکم ، با دوام و محافظت را واقعاً درک کنید. با در نظر گرفتن همه اینها ، این گزینه همچنین می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دوستان فنی شما باشد که مجبورند وسایل زیادی را با لپ تاپ خود حمل کنند.

 

7 مرحله برای انتخاب کیف لپ تاپ مناسب

برای انتخاب کیف لپ تاپ خوب ، نکاتی را باید در نظر گرفت. کیف های لپ تاپ در انواع مختلف متناسب با نیازهای مختلف ارائه می شوند ، هم برای کسانی که آستین دستی یا کیف های پیام رسان را ترجیح می دهند ، هم کوله پشتی ها و هم کیف های شانه ای.

 

بنابراین ، چطور می توانید یک کیف لپ تاپ مناسب انتخاب کنید؟ در اینجا چند فاکتور و مراحل آسان برای انتخاب بهترین کیف لپ تاپ برای خود آورده شده است.

 

1. کار یا لذت؟

اگر فقط از لپ تاپ خود برای کار استفاده می کنید ، به احتمال زیاد به چیزی انعطاف پذیر و کارآمد نیاز دارید که بتوان آن را به راحتی به محل کار خود منتقل و از آن منتقل کرد. اگر حمل و نقل عمومی را انجام دهید ، ممکن است کیف برای محافظت به بالشتک اضافی نیاز داشته باشد. اگر دوچرخه سواری می کنید ، کیف لپ تاپ به سبک کوله پشتی بهترین گزینه است. اگر پیاده روی می کنید ، کیفی را انتخاب کنید که برای آن فصول بارانی ضد آب باشد. بنابراین ابتدا باید متناسب با کار یا لذت کیسه ای را انتخاب کنید.

 

2. سبک های کیف لپ تاپ

بسته به سبک زندگی شما ، سبک های مختلف کیف لپ تاپ برای انتخاب وجود دارد. هر طراحی راحتی خاص خود را دارد و ویژگی ها آنها را برای شرایط خاص عالی می کند. در اینجا برخی از متداول ترین انواع کیف های لپ تاپ و برخی انتخاب های دست ساز برای سهولت یافتن کیف عالی را آورده ایم:

 

کیف های مسنجر:

چگونه کیف لپ تاپی را انتخاب کنیم که بهترین گزینه برای شما باشد! 1

مشاهده در آمازون

 

کیف های پیام رسان مجهز به حمل متداول ترین وسایل هر شخصی ، در اندازه ها و سبک های مختلف موجود است. این کیف ها تقریباً در هر شرایطی قابل استفاده هستند:

 

کیف پیک: این کیسه های عالی پیک است اگر تحویل های کمی داشته باشید ، نمونه های کمی برای نشان دادن داشته باشید یا بسته های کوچک برای تحویل داشته باشید.

 

Mail Bag: شما می دیدید که پستچی یک کیف پیام رسان بزرگ را برای تحویل نامه حمل می کند. به ذخیره نامه های الکترونیکی و پست ها با هم کمک می کند و می تواند مقدار زیادی را در خود جای دهد.

 

کیف مدرسه: اینها حتی گزینه ای ایده آل برای حمل آن کتابهای سنگین ، کلاسور و سایر وسایل مدرسه / کالج هستند.

 

کیف لپ تاپ: کیف های مسنجر با روکش فوم ضخیم برای محافظت از لپ تاپ ها و سایر لوازم جانبی و لوازم ضروری کاملا ایده آل هستند.

 

کیف پوشک: این نوع کیف ها کمک بزرگی به والدین می کنند زیرا آنها می توانند در هنگام مسافرت بیرون از خانه آن چیزهای کوچک را برای نوزادان خود حمل کنند.

توليدي كيف عمده روبنك انواع كيف لب تاپ اداري عمده با كيفيت را ارائه مي دهد.

کیف های لپ تاپ به سبک کیف دستی و کیف های شانه ای:

چگونه کیف لپ تاپی را انتخاب کنیم که بهترین گزینه برای شما باشد! 2

مشاهده در آمازون

 

اگر دوست دارید بین حمل کیف روی شانه یا دستگیره ها جابجا شوید ، کیف های لپ تاپ کیف و کیف شانه انتخاب خوبی برای شما هستند. به نظر می رسد بسیار حرفه ای و همچنین کلاسیک باشد و اندازه آن سبک و کم حجم است.

 

اگر قصد خرید این نوع کیف ها را دارید ، به دنبال دسته یا بندهای پرشده ، محفظه های بیرون یا داخل برای وسایل کوچک خود و اتاق مناسب برای مقالات خود باشید.

 

کیف لپ تاپ کوله پشتی

چگونه کیف لپ تاپی را انتخاب کنیم که بهترین گزینه برای شما باشد! 3

مشاهده در آمازون

 

اگر دانشجو هستید و مجبور هستید بارهای سنگینی را به دوش بکشید ، کیف های کوله پشتی کوله پشتی انتخاب خوبی برای شماست. ظاهری راحت تر دارند و برای کسانی که در محیط های شرکتی کمتری هستند بهتر است.

 

مزایای کوله پشتی

اکثر تسمه ها و پشت کوله پشتی پوشانده می شود بنابراین هنگام پوشیدن کوله پشتی احساس راحتی می کنید.

فضای و محفظه زیادی در داخل آن وجود دارد ، بنابراین شما می توانید کالاهای اساسی خود را به همراه لپ تاپ خود حمل کنید.

بهترین نکته در این مورد این است که هم حرفه ای به نظر می رسند و هم عادی. بنابراین آیا yشما دانشجوی کالج یا حرفه ای بازرگانی هستید ، مناسب شما خواهد بود.

کوله پشتی ها فوق العاده معاصر هستند و بنابراین وزن را به طور مساوی روی شانه و کمر شما متعادل می کنند و باعث راحتی بیشتر آن می شوند.

3. اندازه کیسه

شما باید متناسب با اندازه لپ تاپ خود روی اندازه کیف تمرکز کنید. درصورتی که کیف لپ تاپ به طور دقیق مشخص نکند که چه مدل هایی از لپ تاپ ها برای چه کار می کند ، بهتر است اندازه کیف را اندازه بگیرید و آن را با اندازه لپ تاپ مقایسه کنید.

 

بعلاوه ، می توانید لپ تاپ خود را هنگام خرید کیف به همراه داشته باشید تا بتوانید اندازه کیف را به راحتی بررسی کنید.

 

همچنین می توانید هنگام خرید از آمازون یا سایر سایت های تجارت الکترونیکی بصورت آنلاین این نمودار را دنبال کنید.

 

چگونه کیف لپ تاپی را انتخاب کنیم که بهترین گزینه برای شما باشد! 4

4. برای ذخیره سازی بررسی کنید

کیف های خوب لپ تاپ باید دارای یک محفظه اصلی و یک محفظه ثانویه باشند.

 

محفظه ثانویه برای پرونده ها ، نوت بوک ها ، سیم ها ، باتری ها و سایر لوازم جانبی ضروری است.

 

علاوه بر این ، ضروری است که کیف شما دارای چندین جیب برای لوازم جانبی مفید دیگر مانند USB ، خودکار ، ماوس ، کارت ویزیت باشد.

 

این محفظه های ضد خش از لپ تاپ شما در برابر ضربه و خراشیدگی محافظت می کند ، همچنین از لوازم جانبی شما در برابر وزن لپ تاپ آسیب نمی زند.

 

اگر می خواهید فقط لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید ، قرار دادن آستین لپ تاپ با قرار دادن لپ تاپ در یک آستین و سپس داخل کوله پشتی ایده بهتری است.

 

5. بند شانه

بندهای شانه ای قابل تنظیم یکی از قسمتهای مهم برای انتخاب بهترین کیف لپ تاپ است. این می تواند به شما کمک کند تا طراحی متناسب با بدن شما باشد و همچنین کیسه را تا آنجا که ممکن است ارگونومیک باشد برای زمانی که در قطار یا اتوبوس هستید ، حفظ می شود.

 

6. زیپ های با کیفیت

وقتی نوبت انتخاب کیف لپ تاپ با زیپ با کیفیت است ، باید ماندگاری زیپ ها را بررسی کنید. زیرا به عنوان یک زیپ شکسته کل کیف را بی فایده می داند.

 

علاوه بر این ، برای قفل ایمن لپ تاپ در کیف بسیار مهم است.

 

7. ضمانت نامه

در حالی که کیف لپ تاپ را برای محافظت از رایانه انتخاب می کنید ، باید از کیف آن نیز محافظت کنید. ضمانت به شما این امکان را می دهد که در صورت شکستن خسارات ناشی از عواملی غیر از ساییدگی و پارگی ، خسارت را بدون هزینه برطرف کنید. بنابراین فراموش نکنید که در مورد گارانتی سوال کنید.

 

امیدوارم مقاله به یافتن بهترین کیف لپ تاپ کمک کند. این راهنما مراحل ساده ای را که باید قبل از خرید بهترین کیف لپ تاپ طراح بررسی کنید ، بیان می کند. اگر می خواهید هر یک از پیشنهادات و انتقادات خود را اضافه کنید ، لطفا آنها را در نظر ذکر کنید.

https://onlinespunky.com/how-to-choose-a-laptop-bag/

 

نحوه انتخاب کیف کمری

تولیدی کیف عمده بازدید : 86 سه شنبه 03 فروردين 1400 نظرات (0)

نحوه انتخاب بسته Fanny برای فعالیت خود

با بهترین بسته دزدگیر برای نیازهای خود مد را به کار خود اضافه کنید.

قابل حمل ، شیک ، راحت. دلیلی وجود دارد که بسته فنری طرفداران زیادی دارد. این لوازم جانبی همیشگی به همان اندازه شیک و کاربردی است. چه یک شب بیرون رفتن در شهر باشد و چه یک گشت و گذار در جنگل ، یک بسته فانی می تواند به حفظ امنیت لوازم ضروری شما کمک کند.

 

قبلاً شهرت "بی روح بودن" امروزه بسته های سرگرم کننده چیزی جز این نبوده است. اکنون این کالاها برای مسافران از مسافران و مسافران جز a موارد ضروری است. از بهترین بسته های جالب مخصوص دوچرخه سواری گرفته تا بسته های جالب مخصوص دوچرخه سواری برای سفر ، بیاموزید که چگونه با این نکات حرفه ای ترکیبی از سبک و عملکرد عالی را بیابید.

برایذ خرید کیف کمری عمده به روبنک مراجعه کنید.

چه چیزی را باید در یک بسته فانتزی جستجو کرد

بسته های فانی امروزه فراتر از یک کیسه و بند است. این لوازم ضروری دارای اشکال ، اندازه ها و رنگ های متنوعی هستند. حتی بعضی از آنها سوراخ های داخلی گوشی دارند.

 

با این حال ، وقتی نوبت به انتخاب بسته fanny برای فعالیت هایتان می رسد ، چند ویژگی اصلی را باید بخاطر بسپارید.

https://protips.dickssportinggoods.com/sports-and-activities/running/how-to-choose-a-fanny-pack-for-your-activity

 

مواد

ممکن است مواد استفاده شده در بسته فني شما بر نحوه استفاده از آن تاثير بگذارد. برخی از بهترین بسته های توری مخصوص کوهنوردی با مواد نایلونی مقاوم در برابر آب ساخته می شوند. این موارد ممکن است برای دوچرخه سواری و دویدن نیز مفید باشد.

 

اگر برای یک رویداد استادیومی به یک بسته fanny نیاز دارید ، ممکن است بسته ای با مواد پلاستیکی و شفاف بخواهید.

 

برای استفاده روزمره ، به دنبال یک بسته فنانی باشید که با پارچه های بوم ساخته شده است. و اگر می خواهید سبک خود را بالا ببرید ، به دنبال یکی از احساسات ساتن و ابریشم باشید.

 

اندازه

هنگام انتخاب بسته فني ، اندازه مهم است. برای بسته های سرگرم کننده تمرین ، ممکن است چیزی کوچک بخواهید که فقط با موارد ضروری متناسب باشد.

اگر برای گردش طولانی ، مانند پیاده روی یا جشنواره ها ، به یک بسته فنی نیاز دارید ، کیف بزرگتری می خواهید که بتواند ضد آفتاب و تنقلات را در خود جای دهد.

 

قطعات

وقتی صحبت از بسته هواداری شما می شود ، سازمان مهم است. دانستن اینکه دقیقاً همه وسایل ضروری شما در کجاست به شما کمک می کند تا در سفر باشید. در صورت بسته بندی وسایل مختلف ممکن است چند محفظه مفید باشد.

 

از طرف دیگر ، برخی از بسته های مد به راحتی از یک کیسه جلویی تشکیل شده اند. این ممکن است برای استفاده روزمره مفید باشد ، اما احتمالاً برای ورزش یا مسافرت مناسب نیست.

 

تسمه قابل تنظیم

اکثر بسته های fanny دارای بند هستند که به راحتی قابل تنظیم است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بسته fanny را به چند روش بپوشید.

 

می توانید آن را به سبک کلاسیک ، دور کمر و کیسه در جلو یا کنار خود بپوشید. یک رویکرد جدید برای سبک آرایی بسته های فانی استفاده از آن روی بدن است. در اینجا می توانید کیسه را برای دسترسی آسان در جلو نگه دارید یا مانند کوله پشتی یک بند آن را به پشت خود بپوشید.

 

چه زمانی از یک بسته فانتزی استفاده کنید

بسته های Fanny در اندازه ها و سبک های مختلفی وجود دارند که باعث می شود همه کارها همه کاره تر باشند. در حالی که می توانید روزانه با پوشیدن یک بسته fanny روزانه همراه باشید ، برخی تنظیمات به ویژه در مورد مفید بودن یک بسته کمر وجود دارد.

 

پیاده روی: یک استفاده کلاسیک ، کوهنوردان برای اینکه تنقلات و وسایل خود را مفید نگه دارند از بسته های مخصوص استفاده می کنند ، بنابراین سرعت آنها کم نمی شود. هنگام انتخاب بهترین بسته سرگرمی برای پیاده روی ، می خواهید روی اندازه و مواد تمرکز کنید. یک بسته بزرگتر ضد آب به ایمن نگه داشتن لوازم ضروری شما کمک می کند.

دوچرخه سواری: دوچرخه سواران می توانند از بسته های مخصوص سرگرمی بسیار بهره مند شوند. بیشتر شورت های دوچرخه جیب ندارند و پوشیدن کوله پشتی می تواند وزن شما را پایین بیاورد. با این حال ، یک بسته کوچک fanny مکان مناسبی را برای تلفن و کلیدهای شما ارائه می دهد.

در حال اجرا: بسته های سرگرم کننده در حال اجرا مدت هاست که یکی از اقلام اصلی جامعه هستند. برای جلوگیری از حجم غیرضروری که مانع فرم شما می شود ، به دنبال سبک های کوچکتر باشید که فقط مهمترین چرخ دنده شما را در خود جای دهد.

جشنواره ها: روزهای طولانی و ازدحام زیاد مردم ، حمل کیسه های بزرگ پر از وسایل را دشوار می کند. به همین دلیل بسته های فنری یک راه حل مناسب برای علاقه مندان به جشنواره است. جشنواره ها همچنین زمان مناسب برای انتخاب یک بسته شیک با رنگ ها و الگوهای سرگرم کننده هستند.

مسافرت: این یک نکته حرفه ای است - بسته های سرگرمی برای چمدان های دستی شما حساب نمی شوند. پوشیدن بسته مسافرتی مسافرتی می تواند دسترسی آسان به ملزومات شما را فراهم کند. به علاوه ، آنها در آنجا با شما در هواپیما خواهند بود.

رویدادهای ورزشی: بسیاری از مکانهای رویداد ورزشی قوانینی در مورد اندازه کیف دارند. استفاده از بسته فنی برای وسایل ضروری شما راهی آسان و آسان برای اطمینان از محدودیت در اندازه ها است. اگر محل برگزاری شما سیاست کیف روشنی دارد ، به دنبال بسته ای باشکوه و متناسب با این شرایط باشید.

با یک بسته fanny ، می توانید کلیک کنید ، zip کنید و بروید. فعالیت شما فرقی نمی کند ، بسته های سرگرمی می توانند به شما کمک کنند تا مایحتاج خود را به سبک حمل کنید.

انواع کوله پشتی

تولیدی کیف عمده بازدید : 114 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

حلقه ها و بندهایی برای کیسه های خواب و سایر وسایل بزرگ) ممکن است وجود داشته باشد ، اما چون قاب کاملاً یکپارچه است ، سخت می توان وسایل بزرگتر و سنگین تری را که در داخل محفظه خارج از بسته قرار نمی گیرند ، محکم مچ بندید. بسته های قاب داخلی در ابتدا از ظرفیت بار کمتر و تناسب کمتری در هنگام پیاده روی ثابت رنج می بردند ، اما مدل های جدید از این نظر بسیار پیشرفت کرده اند. علاوه بر این ، به دلیل تناسب مناسب ، مدل های قاب داخلی بهبود یافته تا حد زیادی جای بسیاری از فعالیت ها را به کوله پشتی های قاب خارجی داده اند.

 

مصرف روزانه

همچنین نگاه کنید به: کیف های مدرسه

برای تهیه کوله کوه عمده به اینجا مراجعه کنید.

بسته روز

کوله پشتی یک کوله پشتی کوچکتر و بدون قاب است که می تواند محتوای کافی برای پیاده روی یک روزه یا سایر فعالیتهای روزانه را در خود جای دهد. آنها به اندازه کافی برای کوله پشتی متوسط ​​بیابانی که از کیسه خواب کامل و چادرهای کوله پشتی استفاده می کنند بزرگ نیستند ، اما ممکن است برای کوله پشتی فوق سبک نیز به اندازه کافی بزرگ باشند. بندهای کمری پر و یا خالی ممکن است برای توزیع وزن در بدن تهیه شود.

 

 

کیف مدرسه

در بسیاری از کشورها ، کوله پشتی ها به شدت با دانش آموزان شناخته می شوند و وسیله اصلی حمل و نقل مواد آموزشی به مدرسه و مدرسه است. [10] در این زمینه ، آنها گاهی اوقات به عنوان کیسه های کتاب یا کیف مدرسه شناخته می شوند. خرید یک کوله پشتی مناسب شیک ، جذاب و مفید برای بسیاری از دانش آموزان یک مراسم مهم بازگشت به مدرسه است. [11]

 

 

حمل شل [12]

کوله پشتی های معمولی مدرسه ای معمولاً فاقد قاب سفت و سخت یک کوله پشتی به سبک فضای باز هستند و علاوه بر محفظه اصلی نگهداری ، فقط چند جیب در جلو نیز دارند. در حالی که از نظر طراحی بسیار ساده ، کوله پشتی های مدرسه اغلب با بندهای شانه ای و پشتی و همچنین تقویت کننده های اضافی برای نگهداری تعداد زیادی کتاب درسی سنگین و همچنین ویژگی های ایمنی مانند پانل های انعکاسی ساخته می شوند تا استفاده کنندگان بسته را در اینجا بیشتر نمایان کنند. شب

 

کوله پشتی ها بعضاً به عنوان لوازم جانبی مد پوشیده می شوند ، که در آنها عملکردی مشابه کیف دارند. [11] برخی از این کوله پشتی هایی که به طور خاص برای خانم ها طراحی شده اند ، بزرگتر از یک کیف دستی معمولی نیستند و عموماً مربوط به زنان جوانتر هستند.

 

کوله پشتی های مخصوص

برخی از کوله پشتی ها به طور خاص برای حمل اقلام خاص طراحی شده اند. نمونه های متداول شامل کوله پشتی برای وسایل با ارزش کوچک مانند لپ تاپ و دوربین است. [11] کوله پشتی هایی که مخصوص نگهداری رایانه های لپ تاپ طراحی شده اند به طور کلی دارای یک محفظه پر شده برای نگهداری کامپیوتر و جیب ها و فلپ های اندازه متوسط ​​برای جای دادن لوازم جانبی مانند کابل های شارژر و موش هستند. . این موارد خصوصاً در محیط دانشگاه و دانشگاه معمول است. به منظور تأمین برق این دستگاه ها ، چند کوله پشتی سطح بالا به صفحات خورشیدی مجهز شده اند. [13]

 

کوله پشتی های رولی کوله پشتی هایی هستند که چرخ ها در پایین قرار دارند و یک دسته دراز شده دارند. کوله پشتی های نورد ، به دلیل طراحی آنها ، فشار را در کاربر کاهش می دهد ، اگرچه از بندهای شانه ای برای حمل بسته در فواصل کوتاه که زمین برای چرخ مناسب نیست ، استفاده می شود. کوله پشتی های نورد معمولاً هنگام مسافرت با هواپیما یا قطار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کوله پشتی های آبرسانی نیز موجود است. این بسته های روز سبک به ویژه برای نگهداری آب در مثانه مخصوص آب (که به آن مخزن نیز گفته می شود) طراحی شده اند و هدف آنها این است که به حامل هندزفری مایع مداوم مایعات اجازه دهند تا حامل بتواند بدون نیاز به توقف برای آب ، روی مأموریت پیش رو تمرکز کند. می شکند.

 

استفاده حرفه ای

کوله پشتی ها در اکثر کشورها بخشی استاندارد از تجهیزات تحمل سربازان ، به ویژه پیاده نظام است و بسته های سبک نظامی به طور مرتب در فروشگاه های مازاد نظامی در دسترس غیرنظامیان است. نمونه های مشهور آن شامل بسته میدانی ALICE ایالات متحده و پیوست کوله پشتی PLCE ارتش انگلیس می باشد که هر دو به صورت مازاد واقعی نظامی (جدید یا استفاده شده) و به صورت ماکت به طور گسترده در بازارهای غیرنظامی در دسترس هستند. چنین بسته هایی غالباً نه همیشه (به عنوان مثال بسته ILBE USMC) ، بسته های قاب خارجی هستند ، بسته خود را به یک قاب حمل فلزی یا پلاستیکی می بندند یا به آن می چسبانند. برای واحدهایی که وارد شرایط نبرد می شوند ، بسته ها ممکن است به شدت بارگیری شوند و وزن آنها بیش از 45 پوند (45 کیلوگرم) است. هر سرباز ممکن است سلاح اضافی ، مهمات ، جیره غذایی ، لوازم پزشکی ، چادر یا سایر مواد پناهگاه و لباس اضافی به همراه داشته باشد.

 

بسیاری از واحدهای تاکتیکی پلیس و همچنین بازیکنان بازی های رزمی به سبک نظامی مانند پینت بال و ایرسافت ، از این کوله پشتی های تاکتیکی به سبک نظامی و تار و پود برای ذخیره تجهیزات و مهمات استفاده می کنند. همچنین یک صنعت کوچک اما پر رونق وجود دارد که به ایجاد تولیدات تاریخی تجهیزات نظامی اختصاص دارد. این شرکت ها عموماً علاوه بر کوله پشتی ، لباس فرم مناسب و تجهیزات دیگری نیز تولید می کنند.

 

برخی از طرح های جدید نظامی / تاکتیکی ، به ویژه بسته های MOLLE و ILBE که توسط نیروهای مسلح ایالات متحده استفاده می شود ، برای افزایش ظرفیت حمل و نقل ، با نقاط اتصال حلقه وببانک پوشانده شده است.

 

اخیراً حداقل یک مارک کوله پشتی مخصوص آشپزهای حرفه ای و دانشجویان آشپزی طراحی شده است. این نوع کوله پشتی به منظور حمل ایمن چاقو ، ابزار پخت و پز است

https://en.wikipedia.org/wiki/Backpack

دلايل انتخاب كوله پشتي چيست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 193 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

کوله پشتی

اگر مردم به اهمیت کوله پشتی پی ببرند ، همه ما در یکی سرمایه گذاری می کنیم. به این صورت فکر کنید؛ اگر همه ما وسایل خود را در کوله پشتی حمل کنیم ، هیچ کس کیسه های یکبار مصرف را حمل نخواهد کرد. محیط نیاز به مراقبت از ما دارد تا به نفع ما باشد. کوله پشتی علاوه بر صرفه جویی در محیط ، راحت است. کوله پشتی فواید بی شماری دارد ، اما در ابتدا قصد داریم در مورد ویژگی های یک کوله پشتی خوب بحث کنیم. ادامه مطلب

 

ضدآب

در فضای باز با کوله پشتی با یک کوله پشتی خوب ، هر کجا که بروید آن را حمل خواهید کرد. بنابراین در صورت مواجهه با باران شدید ، چمدان شما چه اتفاقی می افتد؟ این امر اهمیت کوله پشتی های ضد آب را به همراه دارد. با داشتن یک کوله پشتی ضد آب ، محتوای شما حتی در آب و هوای بد نیز ایمن خواهد بود. حتی اگر کل کیف ضد آب نباشد ، باید به دنبال کیسه ای ضدآب باشید که در آن اشیای قیمتی مانند لپ تاپ ها و دستگاه های هوشمند در آن ایمن شوند.

توليدي كيف عمده روبنك بهترين كوله پشتي ها را ارائه مي دهد.

لایه گذاری

احتمالاً انتقادات را در مورد کوله پشتی ها شنیده اید. گفته می شود که آنها به دلیل فشاری که به شانه ها و پشت حامل وارد می کنند ، ناسالم هستند. با این حال ، اوضاع تغییر کرده است. کوله پشتی های فعلی دارای بالشتک بیشتری برای کاهش فشار روی شانه ها و کمر شما هستند. در جستجوی کوله پشتی ، اطمینان حاصل کنید که یکی با بالشتک مناسب تهیه کرده اید.

 

زیپ های قفل شونده

نکته آخر اینکه کوله پشتی باید امنیت وسایل شما را تضمین کند. برای داشتن بهترین امنیت اطمینان حاصل کنید که کوله پشتی با زیپ های قابل قفل خریداری کرده اید. اگر یک قفل ترکیبی بخرید ، در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت. قفل های ترکیبی به راحتی قفل می شوند و شل می شوند. هر کدام را که انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که کالای شما ایمن است.

 

تسمه ها

برای راحت نگه داشتن پشت و شانه ها ، به کوله پشتی دارای بندهای پر شده نیز نیاز دارید. تسمه های پر شده سطح وسیع تری را اشغال می کنند بنابراین فشار کمتری به شما وارد می شود. توجه داشته باشید که سلامتی و سلامتی شما باید اولویت شماره یک شما باشد. برای خرید هر کوله پشتی که راحت نباشد متقاعد نشوید. برای ثبات بیشتر می توانید یک کوله پشتی بند دار بدید. این باید یک نکته اساسی برای افرادی باشد که مشغول فعالیتهای فشرده ای مانند پیاده روی یا دوچرخه سواری هستند. کیف هایی برای چنین اهدافی در نظر گرفته شده اند و اگر از چنین مواردی استفاده کنید در مکان بهتری قرار خواهید گرفت. اگر کیف کوهنوردی می خرید ، از آنها کیف هایی را که فقط برای پیاده روی در نظر گرفته شده بخواهید.

http://www.tacomamaritimefest.org/qualities-of-a-good-backpack/

نحوه تمیز کردن کیف چرمی

تولیدی کیف عمده بازدید : 171 پنجشنبه 21 اسفند 1399 نظرات (0)

چگونه کیف یا کیف دستی چرمی خود را تمیز کنیم: راهنمای کامل

 

هنگام سرمایه گذاری در کیف پول چرمی با کیفیت بالا ، می خواهید خرید شما سالها به طول انجامد. با مراقبت مناسب ، می تواند ده ها سال دوام بیاورد.

 

خود چرم از پوست حیوانات برنزه ساخته شده است. این ماده متخلخل خود را حفظ می کند و بنابراین روغن های پوست ، محصولات مراقبت از چرم و موارد دیگر را جذب می کند. به دلیل این قدرت جذب ، تمیز کردن سریع و لکه ها بسیار مهم است.

 

حتی اگر به طرز ماهرانه ای از ریخت و پاش جلوگیری کرده اید ، یک برنامه تمیز کردن ماهانه به شما کمک می کند تا کره کیف چرمی شما صاف و براق باشد. این نکات همچنین می تواند به مراقبت از کیف های دستی چرم مصنوعی کمک کند.

 

کیف های چرمی عمده را از لینک زیر می توانید تهیه کنید.

https://robonak.ir/

تمیز کردن اساسی

خوشبختانه تمیز کردن چرم با ابزار مناسب کاملاً آسان است. و حتی یک تمیز کردن سریع می تواند طول عمر محصول چرمی شما را سالها افزایش دهد.

 

شما نیاز خواهید داشت:

چند پارچه تمیز

تمیز کننده چرم

نرم کننده چرمی (زیر را ببینید)

لهستانی فلزی

همه محصولات تمیزکننده واکنش خوبی نسبت به همه روش های درمانی چرم ندارند. یک محصول را قبل از استفاده روی کل کیف ، روی قسمت کوچک خارج از کیف کیف خود آزمایش کنید.

 

1. گرد و غبار

قبل از تمیز کردن ، گرد و غبار یا کثیفی را که ممکن است روی کیف چرم شما جمع شده پاک کنید. استفاده از کش با پارچه خشک و تمیز راهی عالی برای تحقق این امر است.

 

هر چند روز یکبار غبارگیری در کیف پول خود عادت خوبی برای جلوگیری از جمع شدن گرد و خاک و گرد و غبار است

 

2. کیف را تمیز کنید

مقداری از پاک کننده چرم را بزنید (مطمئن شوید که مخصوص چرم باشد) روی یک پارچه تمیز قرار دهید ، سپس با حرکات دورانی آن را به آرامی داخل چرم بمالید. سعی کنید از پاکسازی اینچ به اینچ خودداری کنید - بلکه از حلقه های بزرگ برای تمیز کردن مناطق بزرگ به یک باره استفاده کنید. با این کار می توانید کیف را به طور یکنواخت تمیز کنید.

 

پس از اتمام آن ، پارچه ای را به آرامی مرطوب کرده و از آن برای پاک کردن پاک کننده استفاده کنید. اسکراب زدن لازم نیست ، زیرا پاک کننده باید با یک دستمال مرطوب پاک شود. این مرحله برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ چرم با مواد تمیز کننده مهم است.

 

استفاده از پاک کننده روش اصلی نگهداری چرم است. شما باید سالی چند بار تمیزکاری را تکرار کنید تا کیف چرمی شما در فرم عالی باشد.

 

3. سخت افزار را تمیز کنید

از پارچه ای که ممکن است کمی سفید شدن آن استفاده کنید استفاده کنید تا بر روی سخت افزار کیف دستی خود براق کننده فلز قرار دهید. لاک را به آرامی مالش دهید ، زیرا این نوع فلزها معمولاً صفحه بیرونی دارند که فلز پایه را پوشانده است. تمیز کردن سخت افزار باعث از بین رفتن آبکاری و پوسته پوسته شدن آن می شود. در آخر ، از پارچه ای سفید یا رنگ روشن برای سخت افزار استفاده کنید ، هرگونه لکه دار شدن را برطرف کرده و کیف پول خود را تازه و براق کنید!

 

هنگام استفاده از براق کننده فلز ، مراقب باشید که به خود چرم یا مواد غیر فلزی بر نخورید. براق کننده می تواند باعث تغییر رنگ این مواد شود.

 

4. کیف پول را شرطی کنید

استفاده از نرم کننده چرمی به خشک شدن چرم کمک می کند. این مسئله کمتر برای چرم مصنوعی به وجود می آید ، اما چرم اصل با کیفیت بالا و بدون نگهداری شروع به ترک خوردن می کند.

 

با گرفتن یک پارچه تمیز ، مقداری نرم کننده چرم به کیف دستی خود بمالید. نرم کننده را مستقیماً روی چرم قرار ندهید ، زیرا می خواهید لایه ای نازک داشته باشید. نرم کننده را به آرامی در قسمت های بزرگ روی کیف خود بمالید تا اطمینان حاصل شود که به طور یکنواخت استفاده می شود. مراقب باشید که آن را کاملاً روی مناطقی که صاف نیستند مانند اطراف زیپ یا جیب ها اعمال کنید ، بنابراین چیزی از قلم نمی افتد. در آخر ، از پارچه خشک برای چرم زدن پوست استفاده کنید.

 

به عنوان بخشی از یک برنامه معمول نگهداری ، باید کیف پول چرمی خود را حدود دو بار در سال یا بیشتر اگر در یک منطقه خشک از جهان زندگی می کنید ، تهویه کنید.

 

نرم کننده چرم DIY

به جای اینکه پول سخت خود را برای یک تهویه مطبوع تجاری صرف کنید ، خودتان را بسازید! یک قسمت سرکه سفید را با دو قسمت روغن بذر کتان (با نام مستعار روغن بذر کتان) مخلوط کنید. برای کمک به حفظ چرم ، از نرم کننده حاصل از دستورالعمل زیر استفاده کنید.

 

برای دریافت نکات بیشتر در مورد روند تمیز کردن ، این فیلم را از یک نظافتچی حرفه ای بررسی کنید.

 

https://durabilitymatters.com/clean-your-leather-purse/

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 83
 • بازدید ماه : 140
 • بازدید سال : 775
 • بازدید کلی : 16,485