loading...

ساخت کیف

انواع دسته کیف کدامند؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 69 جمعه 24 ارديبهشت 1400 نظرات (0)


انواع کیسه های دسته و استفاده از آنها 

امروزه کیسه تنها هدف حمل اقلام لازم خدمت نیست. آنها همچنین به عنوان لوازم جانبی برای یک ظاهر طراحی شده زنان کار می کنند.
نوع دیگری از فعالیت های نیاز به انواع مختلف کیسه های. این عمدتا با ساز و برگ شما انتخاب می کنید برای پوشیدن دارم. و حتی اگر آن صدا ممکن است غیر معمول است ، اما هدف و نگاه از یک کیسه به طور عمده در دسته آن کردم تا بستگی دارد.

بنابراین ، در اینجا ما به طور خلاصه برخی از انواع دسته کیسه را مورد بحث و شما کمی در مورد استفاده از آنها در زندگی خود را بگویید. بیا بریم سراغش

انواع مختلف دسته کیسه
دسته طناب:   
کیسه های دسته طناب معمولا برای حمل سنگین وزن استفاده نمی شود. آنها یک انتخاب عالی برای رفتن به ساحل طلا قدم زدن جایی در نزدیکی.

دسته شانه:
این کیسه ها تمام هدف زندگی روزمره را خدمت می کنند. آنها بسیار مناسب برای استفاده منظم, تقریبا مانند دسته کوله پشتی. آنها از یک دست می آیند و بر روی شانه های خود استراحت می کنند. 

دسته فلزی:
کیسه های دستگیره فلزی اغلب روند هستند و با طرح های منحصر به فرد می آیند. آنها بزرگ برای حمل در احزاب و توابع.

دستگیره پارچه:
این کیسه ها به شما نرمی در اطراف منطقه حمل می کنند. آنها همچنین دوستدار محیط زیست هستند. شما می توانید حمل این کیسه های اطراف برای استفاده روزمره به عنوان آنها به اندازه کافی با دوام برای اقلام وزن متوسط. 

دسته زنجیره ای:
دسته های زنجیره ای دارای یک زنجیره ای که به عنوان یک دسته کار می کند. این عمدتا به عنوان کیسه های حزب استفاده می شود زیرا آنها بسیار شیک هستند.  

دسته چرم:
این کیسه ها عمدتا با نگاه ظریف با آنها می آیند. کیسه ها معمولا طولانی مدت هستند. شما می توانید آنها را به عنوان کیسه های حزب طلا برای استفاده روزانه نیز استفاده کنید. 

تسمه بلند دسته:
اگر می خواهید قدرت مانور بهتر در کیسه خود را و سپس این بزرگ هستند. معمولا, حمل و نقل کردن کیسه های این نوع از دسته. صدا, این بزرگ برای خرید طلا کارهای در حال اجرا هستند.  

دسته موضوع:
دسته موضوع یک راه عالی برای رفتن مد روز است. اما آنها سبک وزن هستند و عمدتا با کیسه های پارچه ای می آیند. شما می توانید آنها را برای یک پیاده روی گاه به گاه پایین طلا راهرو جایی که شما استفاده کنید.  

دسته چوبی:
دستگیره های چوبی دارای دوام عالی در آنها هستند. اینها فقط برای استفاده گاه به گاه مناسب هستند. مگر اینکه شما در حال رفتن به یک مهمانی, شما می توانید این را با شما را.  

دسته بامبو:
دسته بامبو به طور کلی با کیسه های قاب آمده است. آنها بسیار شیک هستند و یک طراحی حیله گر بر روی آنها. این کاملا یک گزینه خوب برای رفتن به احزاب و توابع. 

دسته بافته:
این کیسه دسته خدمات هدف از حمل سنگین وزن با تعالی. دستگیره با نوار چرم توری های قیطانی که باعث می شود آن را به اندازه کافی قوی به تحمل وزن به راحتی ساخته شده است. 

دسته بالا:
این دسته اولین انتخاب زنان شاغل است. این بزرگ برای حمل در محل کار هستند. از آنجا که کیسه باقی می ماند بسیار نزدیک به بازوی خود را و که باعث می شود آن را آسان برای حمل. به طور کلی شما کنترل معقول و منطقی با این کیسه ها, و آنها بدون هیچ زحمتی رایگان هستند.

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

نکات مهمی در مورد کیف چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 86 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

دوام
چه مدت طول می چرم آخرین?
چرم به شدت با دوام است, فرض کنید ما در حال صحبت کردن در مورد چرم دانه کامل واقعی. صادقانه, من نمی توانم از هر گونه مواد است که آن را outdoes تا آنجا که محض استقامت بلند مدت فکر می کنم. آن است ، در معنای تحت اللفظی ترین کلمه ، زمان آزمایش و اثبات شده است.

زین قدیمی

حتی مواردی که تحمل استفاده روزانه و ساییدگی و پارگی می تواند دهه گذشته و حتی بیش از یک صد سال است. من در مورد شما نمی دانم ، اما بسیاری از پیراهن و شلوار من شروع به گرفتن سوراخ در آنها را در کمتر از یک سال! آیا آن را نمی شود به خوبی قادر به خرید چیزی و نه باید آن را جایگزین برای چندین دهه? این به نفع محصولات چرمی است.

See the source image

سن با زیبایی
همانطور که در جای دیگر ذکر, چرم دانه کامل در واقع زیباتر با سن می شود. به عنوان چرم استفاده می شود و فرسوده آن را توسعه زنگار درخشش است که به آن تب و تاب بودن خوب و همچنین تجارب تغییرات جزئی در رنگ بسته به نوع چرم است که آن را بسیار منحصر به فرد و پر جنب و جوش ظاهر. اگر فقط انسان می تواند سن و آن را به ما پر جنب و جوش تر و صاف! در حال حاضر چند استثنا که وجود دارد. به عنوان مثال ، تصاویر نشان داده شده در بالا از مواردی که بیش از 100 سال سن دارند. بدیهی است که آنها کمی شبیه آنها قدیمی هستند ، اما یک بار دیگر ، این تنها به ارزش چرم می افزاید. کسانی که در موارد خاص نقل مکان کرد در گذشته زمان جایی که آنها در استفاده از ثابت و لازم نیست که در نزدیکی به عنوان ارزش زیادی برای هدف اصلی خود, اما آنها در حال حاضر فوق العاده معتبر عتیقه! و مسن تر آنها ، عتیقه جات با ارزش تر می شوند! چیز خوبی است هیچ تاریخ انقضا در چرم وجود دارد! کسانی که زین احتمالا می تواند نشستن وجود دارد برای یکی دیگر از 100 سال هیچ بدتر برای پوشیدن!

کیف چرم با بهترین کیفیت را بصورت عمده می توانید از روبنک تهیه کنید.

اگه بشکنه چي؟
من می دانم آنچه من به شما می گویم برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد. بسیاری از مردم احساس می کنند اگر محصول چرم خود را شکستن و یا نقص در تنگه وخیم بودند. آن را مانند یک ماشین خارجی ، که رفتن به آن را تعمیر است!? چرم کار یک هنر است و هنرمندان که در آن تخصص در سراسر جهان وجود دارد. در بسیاری از موارد فرد به فروش می رسد که شما این محصول خواهد بود مایل به تغییر یا تعمیر آن را برای شما و اگر آنها نمی, احتمالا وجود دارد و کسی در این نزدیکی هست که خواهد. از آنجا که کارگران چرم صنعتگران, آنها اغلب بسیار با شخصیت و انطباق هستند, حداقل در تجربه من. این دلیل دیگری که من از طرفداران بزرگ از شرکت های نام تجاری است. نه تنها آنها معمولا یک محصول تحتانی دارند, اما آنها معمولا خدمات نسبتا تحتانی دارند. به طور خلاصه ، در مورد شکستن چرم خود نگران نباشید. اگر چرم با کیفیت واقعی است ، وجود خواهد داشت کسی که می تواند شما را با آن کمک کند.

 منبع:

https://leatherfacts.org/why-choose-leather/durability

خرید کیف زنان مسن

تولیدی کیف عمده بازدید : 87 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

 

1. Preppy: زنان با سبک preppy نسبت به لباس که کلاسیک ، تمیز ، برش ، و یا دریایی جذب. کاپشن, شلوار رنگی, و هر چیزی راه راه کالاهای اساسی شما نمی توانید تحمل به بدون زندگی می کنند. سعی کنید خرید در Ll باقلا برای کالاهای اساسی!

2. اتفاقی: زنان با سبک گاه به گاه با کمال میل لباس پایین به جای تا. این به این معنا نیست که شما در حال پوشیدن از sweatpants همه جا شما بروید! راحتی کلیدی است; sloppiness نیست. اگر شما یک سبک گاه به گاه, قطعات اصلی خود را ممکن است شامل یک جفت بزرگ از شلوار جین, بلوز راحت, و همیشه ضروری نصب تی شرت. فروشگاه برای مورد علاقه خود را در ادی بائر! 

3. مرسوم ، مد روز: زنان با سبک مرسوم ، مد روز به نظر می رسد که روند (جدید و قدیمی) و آنها را خود را. این به این معنی ترکیب چاپ سرگرم کننده, کاهش جدید, و لوازم جانبی سرد به کمد لباس روزمره خود را. نه شلوار جین دختر خود را (NYDJ) دارای قطعات شما را دوست دارم!

4. کلاسیک: زنان با سبک کلاسیک به طور معمول احساس بهترین در لباس است که ظریف و متناسب و کمی بیشتر ساختار. برای شما ، هیچ چیز ضربان یک جفت کلاسیک شلوار ، دامن مداد شیک ، و یا یک لباس غلاف نرم و صاف. شما نمی توانید به اشتباه در M. M. LaFleur!

5. غیرمتعارف: زنان با سبک غیرمتعارف در آغوش هنرمند در امید بستن برای لباس است که نور flowy و تحت پوشش در رنگ های جسورانه و عجیب و غریب چاپ. کالاهای اساسی کلاسیک برای این سبک شامل تاپ های بافتنی ، دامن های maxi روان و تاپ های رنگی رنگی است. سقوط در عشق با ارائه Anthropologie!

6. مینیمالیستی: زنان با سبک مینیمالیستی زیبایی را در سادگی با چسبیدن به یک پالت رنگ محدود ، سایه های ساده و حداقل لوازم جانبی پیدا می کنند. بلوک های خنثی از رنگ خود را رفتن به فرم خوانده, و تنها چاپ در گنجه خود را راه راه پیراهن دکمه پایین شما در مناسبت می پوشند. خرده مینیمالیستی فرانک & بلوط است تا کوچه خود را!

حالا که شما سبک است که مناسب شما بهترین جامد ام, بهترین فروشگاه های لباس برای زنان بیش از چیست 50? آنها عبارتند از آجر و ملات میراث فروشگاه های خرده فروشی مانند Nordstrom و Bloomingdales و همچنین مغازه های جدیدتر مانند Everlane. آماده برای پر کردن گنجه خود را با برخی از کالاهای اساسی مد چاپلوس جدید? نگه داشتن پیمایش به فروشگاه برخی از قطعات مورد علاقه ما در دسترس در حال حاضر در بهترین مغازه ها برای لباس زنان بیش از 50.

ژاکت کش باف پشمی با کیفیت اساسی روزمره ضروری به خود است. برای روزهایی که دماها برای یک ژاکت سنگین بیش از حد گرم هستند ، لغزش در این ژاکت کش باف پشمی ناز برای گرم نگه داشتن شما. این ژاکت کش باف پشمی سبک می آید در یک سایه نور آبی و چوب بلسان بنفش, مناسب برای سایش در طول سال. این برنامه شامل یک طراحی باز جلو برای تهویه و تنفس ، شما همچنین می توانید به راحتی نشان دادن بالا و یا بلوز مورد علاقه خود را. حتی می آید دو جیب جلو برای ذخیره گوشی و کلید های خود را.

در حال جستجو برای یک نگاه طولانی? سعی کنید این پیراهن اضافی طولانی در برای اندازه. با بیش از 32 اینچ از مواد, این بازدید بالا زیر کمر, بنابراین شما می توانید آن را بیش از لباس تنگ و یا ساق می پوشند. هر چند که ممکن است کف-اختیاری شما همچنین می توانید آن را با عرق های مورد علاقه خود را جفت و یا پهلو آن را به برخی از شلوار جین آبی! طراحی منحصر به فرد حتی ویژگی های thumbholes که ، مخلوط با 100 درصد مواد پنبه ، می افزاید: coziness اضافی برای راحتی تمام روز.

این بهار را با یک جفت شلوار جین آرام نگه دارید. هنگامی که شما در این شلوار جین دوست دختر با شوخ طبعی و حکمت را امتحان کنید ، شما مواد کشش نرم ساخته شده با ترکیبی از پنبه و پلی استر برای راحتی پایدار را دوست دارم. هدف مناسب برای نشان دادن منحنی های طبیعی خود را در حالی که ارائه مناسب شل شبیه به شلوار جین دوست پسر. همچنین برخی از جزئیات مضطرب نور مناسب برای جفت شدن با یک توپ را روی گوه سفید ساده و یا بلوز در یک روز بهاری آفتابی وجود دارد.

چرم زیبا و منگوله شایان ستایش زینت این کفش راحتی پرنعمت مانند. به سادگی این کفش های زیبا را به هر لباس اضافه کنید تا آن را ارتقا دهید و لباس آن را بپوشانید. آیا شما در حال رفتن برای کسب و کار گاه به گاه و یا کامل در حرفه ای این کفش به سرعت کلاسیک پرنعمت تبدیل خواهد شد.

پانسمان سن خود را هرگز نگاه خیلی خوب. اگر شما آماده برای تازه کردن کمد لباس بهار هستید ، این لباس شیک است که باید برای اضافه کردن به گنجه خود را. این کمربند کمربند کمربند برای یک اثر لاغری و یک گردنبند مربع متوسط، این قطعه همه کاره را می توان برای لباس های حرفه ای لباس پوشید یا آن را با ژاکت جین مورد علاقه خود برای یک نگاه گاه به گاه جفت کرد. اگر شما نفرت زمانی که تسمه سینه بند خود را اویختن, این لباس همچنین ویژگی های جرقه بزند لباس زیر زنانه برای برگزاری تسمه سینه بند خود را در محل. این نیز ماشین قابل شستشو برای مراقبت آسان تر است!

در این فصل, لباس تا مجموعه ژاکت خود را با یک ژاکت مخصوص ورزش خوب. این ژاکت را می توان با عملا هر سایه یا الگوی زوج و ویژگی های طرح پارچه برجسته چین خورده چین پلیسه جلو, کمر cinched برای لاغری اثر, و جیب برای ذخیره ملزومات. حتی در دو رنگ به سهام تا در ساخته شده بود. را انتخاب کنید از سایه سیاه و سفید کلاسیک و یا اضافه کردن یک پاپ از رنگ با نسخه زنگ. این که آیا شما آن را با شلوار جین یا شلوار جفت ، این ژاکت مخصوص ورزش به سرعت تبدیل خواهد شد شما جزء اصلی گنجه بعدی برای پوشیدن در طول سال است.

یک جفت شلوار flowy می توانید احساس نور و روح به کمد لباس خود را اضافه کنید. در این فصل, اضافه کردن این culottes به مجموعه شلوار خود را به یک بیانیه فوری. طراحی گسترده پا زوج با طرح پارچه برجسته چین خورده چین پلیسه جانبی پا صدای فش فش زدن در گام خود را در این بهار قرار داده است. اضافه کمر بالا کمک خواهد کرد که نگه داشتن همه چیز را در حالی که تناسب مستقیم ایجاد خواهد شد ظریف و پختگی به تقریبا همه خود را به نظر می رسد–و حتی آن را می آید در 12 رنگ مانند سیاه و سفید توپاز آبی, مه, و بیشتر.

آفتاب کمی به لباس های خود را با این پاشنه بچه گربه زرد روشن به ارمغان بیاورد. در روزهای خاکستری و غم انگیز ، این پاشنه های چشم نواز را برای پاپ رنگی اضافه کنید. با استفاده از بازخورد مشتری ، Mm lafleur این کفش ها را طراحی کرد که با پاشنه دو اینچ دست نقاشی شده و بند قابل تنظیم برای سفارشی کردن به دلخواه شما طراحی شده است. اگر شما فقط به عنوان وسواس با این کفش به عنوان ما ، و سپس شما می توانید یکی در هر رنگ (شش تا دقیق) خرید!


از سال 1984 ، آیلین فیشر بیش از صنعت مد ما با اصول ساده است که همه کاره و آسان برای پوشیدن ارائه گرفت. با یک ماموریت برای ایجاد لباس مرسوم ، مد روز است که همچنین سازگار با محیط زیست ، خندق سریع مد و لذت بردن از نشان دادن این کلاسیک پایدار است.

منبع:

https://robonak.ir/

https://www.womansworld.com/gallery/aging/best-clothing-stores-for-women-over-50-163130

سایز مناسب کوله پشتی

تولیدی کیف عمده بازدید : 70 شنبه 11 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

قبل از خرید یک کوله پشتی ، مهم است که اندازه آن را در نظر بگیرید ، زیرا این شاخص قابلیت و محدودیت آن است.

با این حال ، چنین کوله پشتی است که می تواند نسبت به یکی دیگر در نظر گرفته وجود ندارد. معیارهای انتخاب بهترین کوله پشتی بستگی به اندازه بدن شما و ویژگی های کوله پشتی با توجه به نیاز شما.

فرض کنید شما, متاسفانه, خرید یک کوله پشتی است که یا بیش از حد کوچک و یا بیش از حد بزرگ برای بدن شما. در این مورد ، به این معنی است که وزن بار کوله پشتی به طور مساوی بر روی شانه ها و بدن شما توزیع نخواهد شد و در نهایت ساختار بدن شما متعادل نخواهد شد.

با گذشت زمان ، این کالسکه عدم تعادل باعث درد شدید گردن ، درد شانه ، درد ستون فقرات، فشار عضلانی ، درد پشت، تحریک به قفس دنده و مفاصل ستون فقرات می شود. ترسناک ترین بخش این است که کوله پشتی مدرسه نامناسب به اندازه حتی می توانید فرزند خود را لاغر به جلو و یا سرنگونی بیش از. شما حتی نمی خواهید تصور کنید که. هنگامی که بچه خود را در مدرسه و یا خارج از منزل رفته است ، علاوه بر این ، او دور از هر گونه توجه پزشکی می تواند.

بنابراین ، اگر کوله پشتی نادرست به اندازه باعث درد در پشت یا شانه خود را به طور غیر منتظره ، هر حادثه ناخواسته ممکن است رخ دهد. بنابراین بهتر است مراقب باشید از ابتدا و توجه مناسب در انتخاب کوله پشتی اندازه مناسب برای بچه خود را. فقط به یاد داشته باشید که شما پول خرج می کنید ، بنابراین بهتر است آن را به راحتی سرمایه گذاری کنید و ایمنی فرزندتان را تضمین کنید.  

بررسی اجمالی    
راهنمای اندازه کوله پشتی
01. اندازه گیری و پیدا کردن اندازه کوله پشتی (راه توصیه می شود)
اندازه گیری طول نیم تنه [شماره 1 در شکل]
اندازه گیری عرض [شماره 2 در شکل]
کمربند کمربند و سینه اندازه گیری دست و پنجه نرم [شماره 3 و 4 در شکل]
یافتن اندازه کوله پشتی کامل با استفاده از طول نیم تنه و عرض
02. نمودار اندازه برای کوله پشتی کودکان با سن
03. نمودار اندازه برای کوله پشتی کودکان توسط کلاس
04. تسمه کوله پشتی قابل تنظیم
05. در بررسی مشتری نگاه
06. نگهداری مناسب از کوله پشتی
دیگر ملاحظات کوله پشتی
مواد کیسه
ظرفیت کوله پشتی: 
ویژگی های کوله پشتی:
نتیجه گیری
راهنمای اندازه کوله پشتی
01. اندازه گیری و پیدا کردن اندازه کوله پشتی (راه توصیه می شود)

See the source image
امتیاز کوله پشتی مدرسه اندازه گیری
برای انتخاب اندازه کامل کوله پشتی ارگونومیک ، آن را در نظر داشته باشید که اندازه بزرگتر از پشت کودک نیست. برای به دست آوردن اندازه صحیح به راحتی شما فقط نیاز به دو اندازه گیری های مختلف با استفاده از یک ابزار اندازه گیری و در نظر گرفتن آن به عنوان کوله پشتی حداکثر طول و عرض. تمام مراحل زیر را دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که اندازه مناسب کوله پشتی برای بازگشت فرزند شما به ملزومات مدرسه.

اندازه گیری طول نیم تنه [شماره 1 در شکل]
کلید برای پیدا کردن کوله پشتی اندازه مناسب برای شما برای پیدا کردن طول نیم تنه خود را نه ارتفاع خود را است. استفاده از نوار اندازه گیری انعطاف پذیر و کمک گرفتن از دوستان خود و یا یکی از اعضای خانواده در زیر این مراحل داده شده در زیر:

مرحله 1: در ابتدا ، شیب سر خود را به جلو تا آنجا که ممکن است برای پیدا کردن دست انداز استخوانی خود را. شما می توانید دست انداز استخوانی خود را با دست زدن به آن را با انگشت خود را در نقطه ای از گردن خود را که در آن شیب شانه های خود را ملاقات احساس. این مهره 7th گردن رحم (یا C7) نامیده می شود-و شما باید آن را به عنوان بالا برای اندازه گیری طول تنه خود را در نظر بگیرید.
مرحله 2: پیدا کردن بالای استخوان ران یا تاج ایلیاک توسط دست پایین قفسه سینه خود را کشویی. قرار دادن شست خود را از هر دو طرف در بالای استخوان ران و رسم یک خط افقی خیالی (خط لگن) پیوستن به دو انگشت شست. حالا تصور کنید یک خط عمودی از بالای گردن خود را (و یا C7) به خط افقی نگه داشتن زاویه بین این دو خط 90 درجه و یا تصور کنید خط عمود بر.
مرحله 3: ایستاده راست و کمک گرفتن از دوستان خود را برای اندازه گیری فاصله خط عمودی خیالی. این ارتفاع اندازه گیری طول نیم تنه خود را است.
اندازه گیری عرض [شماره 2 در شکل]
برای پیدا کردن عرض کوله پشتی مناسب برای شما, اندازه گیری عرض بین پشته از تیغه های شانه خود را. که عرض اندازه گیری باید عرض کوله پشتی خود را. با این حال ، شما همچنین می توانید یک یا دو اینچ اضافی با یک اندازه گیری اضافه کنید.

کمربند کمربند و سینه اندازه گیری دست و پنجه نرم [شماره 3 و 4 در شکل]
فراموش نکنید که برای اندازه گیری اندازه ران و قفسه سینه خود را به طوری که کمربند ران و قفسه سینه دست و پنجه نرم شما مناسب کاملا. اطمینان حاصل کنید که هر دو کمربند قابل تنظیم هستند, و شما باید عرض با توجه به اندازه اندازه گیری خود را تنظیم کنید.

یافتن اندازه کوله پشتی کامل با استفاده از طول نیم تنه و عرض
طول نیم تنه شما اقدامات در حال حاضر ارتفاع کوله پشتی خود را است. و شما در حال حاضر عرض نیز پیدا کرده اند. بنابراین ، در حال حاضر شما باید انتخاب کنید اندازه مناسب از کوله پشتی خود را که منطبق با طول نیم تنه و عرض. 

02. نمودار اندازه برای کوله پشتی کودکان با سن
اگر شما نمی تواند اندازه گیری بالاتنه طول و عرض فرزند خود و یا بدن خود را و سپس شما می توانید به نمودار زیر آورده شده ترسیم متوسط سن کودکان و اندازه کوله پشتی خود را بر این اساس در اینچ است. اما به یاد داشته باشید که این یک جایگزین برای روش 1 است و برای اندازه متوسط کودکان قابل استفاده است. با این حال ، برای انتخاب اندازه کوله پشتی در راه میانبر ، این یکی بهترین روش است.

ارتفاع کوله پشتی سن کودک (اینچ) عرض کوله پشتی (اینچ) ارتفاع کوله پشتی (سانتی متر) عرض کوله پشتی (سانتی متر)
4 سال 11 اینچ 6 اینچ 27.94 سانتی متر 15.24 سانتی متر
5 ساله 12 اینچ 6 - 6.5 اینچ 30.48 سانتی متر 15.24 - 16.51 سانتی متر
6 ساله 12 - 12.5 اینچ 7 اینچ 30.48 - 31.75 CM 17.78 CM
7 سال 13 اینچ 7 اینچ 33.02 سانتی متر 17.78 سانتی متر
8 سال 14 اینچ 7 - 7.5 اینچ 35.56 سانتی متر 17.78-19.05 سانتی متر
9 ساله 14 - 14.5 اینچ 8 اینچ 35.56 - 36.83 سانتی متر 20.32 سانتی متر
10 سال 15 اینچ 8 اینچ 38.1 سانتی متر 20.32 سانتی متر
11 ساله 15 - 15.5 اینچ 8 اینچ 38.1 - 39.37 سانتی متر 20.32 سانتی متر
12 ساله 15 - 15.5 اینچ 8 - 8.5 اینچ 38.1 - 39.37 سانتی متر 20.32 - 21.59 سانتی متر
13 ساله 16 - 16.5 اینچ 9 اینچ 40.64-41.91 CM 22.86 CM
14 سال 17 اینچ 9 اینچ 43.18 سانتی متر 22.86 سانتی متر
15 ساله 17 - 17.5 اینچ 9 اینچ 43.18 - 44.45 CM 22.86 CM
16 سال 18 اینچ 9 اینچ 45.72 سانتی متر 22.86 سانتی متر
17 ساله 19 اینچ 9 - 9.5 اینچ 48.26 سانتی متر 22.86 - 24.13 سانتی متر
18 ساله 19 اینچ 9 - 9.5 اینچ 48.26 سانتی متر 22.86 - 24.13 سانتی متر
03. نمودار اندازه برای کوله پشتی کودکان توسط کلاس
یکی دیگر از راه های جایگزین برای پیدا کردن کوله پشتی مناسب برای کودک خود را با پیروی از نمودار در اندازه کوله پشتی مناسب برای کودکان با توجه به کلاس خود را در مدرسه است.

ارتفاع کلاس کوله پشتی عرض کوله پشتی
پیش دبستانی ، قبل از مهد کودک ، مهد کودک 11 اینچ 6 اینچ
مهد کودک 12 اینچ 6 - 6.5 اینچ
مدرسه ابتدایی (مدرسه ابتدایی) 12-15 اینچ 7 - 8 اینچ
مدرسه راهنمایی (دبیرستان) 15 - 16.5 اینچ 8-9 اینچ
دبیرستان (دبیرستان) 17-19 اینچ 9 - 9.5 اینچ
کالج ، موسسه حرفه ای ، مدرسه فنی ، دانشگاه 19 اینچ 9-9.5
04. تسمه کوله پشتی قابل تنظیم
تسمه کوله پشتی قابل تنظیم
به تناسب کوله پشتی به راحتی در پشت فرزند شما بسیار مهم برای تنظیم تسمه شانه قبل از پوشیدن آن است. اگر تسمه شل هستند, کوله پشتی باعث استرس بی مورد حلق آویز کردن و قرار دادن فشار زیر کمر خود را. از سوی دیگر ، در صورت تسمه های شانه ای تنگ ، شانه های کودک شما را تحت تأثیر قرار می دهند و محدودیت و ناراحتی را در جنبش ایجاد می کنند. اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع سال تحصیلی جدید ، اتصالات تسمه های شانه را بررسی کنید.

05. در بررسی مشتری نگاه
ستاره امتیاز
برای گرفتن یک ایده ساده در مورد اندازه کوله پشتی, به دنبال در بررسی مشتری یک ایده هوشمندانه است. بسیاری از مشتریان نظر در بخش بررسی در مورد فرد, سن, یا درجه از کودکان. شما گروه سنی دقیق بچه مدرسه و یا کلاس با خواندن آن بررسی مشتری می دانم. همچنین, اگر کسانی که مناسب برای بزرگسالان هستند یا نه, پاسخ به بسیاری از سوالات خود را می توان در بخش بررسی مشتری پیدا شده است. بنابراین ، فراموش نکنید که به یک نگاه وجود دارد.

See the source image

06. نگهداری مناسب از کوله پشتی
مراقبت از کوله پشتی
کوله پشتی های مختلف می آید در مواد مختلف. بنابراین معیارهای تعمیر و نگهداری از تمام کوله پشتی یکسان نیست. بنابراین ، دانستن در مورد نگهداری مناسب کوله پشتی یک گام حیاتی در حفظ اندازه کوله پشتی است. به عنوان مثال ، در روش شستشو ، چرم ، بوم یا کوله پشتی مخمل خواب دار روش های مختلف تمیز کردن بسته به مواد خود را دارند. بنابراین ایمن است بدانید که چگونه برای شستن تمام انواع کوله پشتی. اگر شما روش شستشو مناسب را دنبال نمی, کوله پشتی خود را ممکن است کوچک یا شل, و آن را به اندازه کوله پشتی مانع.

حلق آویز کوله پشتی hooking با تسمه شانه شکل تسمه شانه را تغییر دهید. بنابراین بهتر است کوله پشتی را در کشو کمد لباس خود نگه دارید ، آن را برای مدت زمان طولانی تر به دار آویخته نکنید. 

هرگز استفاده از آب گرم یا خشک کن در کوله پشتی خود را. سعی نکنید به خلاء تمیز کردن کوله پشتی خود را. همچنین, هرگز ترک کیسه خود را غوطه ور در آب برای ساعت. شما ممکن است امیدواریم که آن را به طور خودکار تمیز و یا unsoiled تبدیل شده است. اما آن را تبدیل به بدترین و کوله پشتی خود را, بالشتک خود را به شکل خود را از دست, و کوله پشتی خود را به شما مناسب نیست کاملا دیگر.

منبع:

https://robonak.ir/

روش انتخاب كوله براي خانمها

تولیدی کیف عمده بازدید : 77 دوشنبه 06 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

نحوه انتخاب بهترین کوله پشتی سفر برای زنان

 
من عاشق سفر تنها با یک کوله پشتی, به جای یک چمدان و یا هر نوع دیگری از توشه. چرا؟ این فوق العاده همه کاره, اجازه می دهد شما را به فشار در اتوبوس, سرگردان در اطراف شهرستانها, و پرتاب آن را بین تخت در یک اتاق خوابگاه تنگ. به علاوه, اگر شما انتخاب کنید کوله پشتی مناسب برای شما و بسته های هوشمند, هیچ دلیلی وجود ندارد که شما باید به احساس آن را به شما وزن پایین وجود دارد. وجود دارد بسیاری از کوله پشتی خارج وجود دارد هر چند که چیدن کوله پشتی مناسب برای شما می تواند یک کمی روی حیله و تزویر, به خصوص اگر شما هرگز رفته برای خرید این نوع از چرخ دنده ها قبل از. پس از کجا شما حتی شروع?

# ویژگی های کلیدی
اولین چیزی که به انجام زمانی که شما در حال تصمیم گیری است که کوله پشتی برای شما مناسب است این است که کشف کردن آنچه شما واقعا نیاز. در اینجا یک بیت از یک شکست از چیزهایی که توجه داشته باشید از این:

1. اندازه-اندازه کوله پشتی معمولا در لیتر داده, و آنها معمولا بسیار آشکار است. به عنوان مثال ، چیزی که "Kelty Redwing 44" نامیده می شود یک کوله پشتی 44L است. چیزی که به نام "عقاب دریایی پورتر 46" یک کوله پشتی 46L است. پس چه اندازه شما نیاز دارید?


 
خب ، بستگي به کاري که داري ميکني داره. نکته این است که به طور کلی اگر شما فضای شما تمایل به پر کردن آن: شما به احتمال زیاد خواهید انتخاب کنید تا لباس و یا سوغاتی و خرده ریز در امتداد جاده و به جای خلاص شدن از چیزهای دیگر را به فضا شما فقط نگه داشتن چاشنی خود را بسته تا زمانی که آن را کامل است. این می تواند منجر به حمل مقدار زیادی از وزن در اطراف با شما, که کاهش که تطبیق پذیری عامل است که من ذکر شده قبل از. پس از دو سال از schlepping در اطراف یک 70L بسته, من در نهایت تصمیم گرفت به اندازه کافی به اندازه کافی بود و کوچک به 40 لیتر (که سود اضافه شده از شمارش به عنوان یک حمل در کیسه به جای چمدان چک شده!).

آنچه شما را تا پایان با یک ماده از اولویت های شخصی است ، اما مگر اینکه شما در حال انجام برخی از کوه پیمایی نشینان جدی (مانند دنباله آپالاچی من شخصا بسیار بالاتر از 55L ، نمی خواهد). و هر چیزی در مورد 43L و تحت به طور کلی به عنوان یک کیسه حمل در حساب, بنابراین اگر شما می شود پرواز زیادی, این می تواند به شما کمک کند در هزینه های هواپیمایی را نجات دهد!

 
2. مردان در مقابل زنان - تفاوت زیادی در چگونه مردان و زنان ساخته شده است وجود دارد. به طور کلی مردان تمایل به حمل وزن در شانه های خود را در حالی که زنان تمایل به حمل وزن بهترین زمانی که آن را متعادل اطراف باسن خود را (که به طور کلی گسترده تر از یک پسر لگن). به علاوه, زنان تمایل به شانه های باریک تر و torsos بلند و باریک تر. کیسه های مردان و زنان فقط از لحاظ رنگ متفاوت نیستند ؛ آنها همچنین این جنبه های فیزیولوژیکی مختلف را در نظر می گیرند. این به این معنا نیست که شما باید زحمت تلاش در کیسه های مردان, البته. اما من هنوز برای پیدا کردن یک کیسه مردانه که مناسب راحت تر برای من از نسخه زنان از همان کیسه.

3. زیپ-دو نوع اصلی از کیسه های خارج وجود دارد وجود دارد: بالا در حال بارگذاری و جلو بارگذاری. بارگذاری بالا به معنای دقیقا همان چیزی است که می گوید: بارهای کیسه از بالا. این به این معنی است که اگر شما چیزی را در پایین کیسه خود را, شما باید از طریق هر چیز دیگری حفاری برای رسیدن به آن. بیشتر و بیشتر کیف این روزها آنچه شناخته شده به عنوان بارگذاری معنی است که آنها به طور معمول هر یک از زیپ که می رود تمام راه را در اطراف جلوی کیسه و یا دیگری دارای یک زیپ در بالای کیسه و یکی در پایین به طوری که شما همه چیز را می توان از هر دو پایان.

4. Daypack – inclusive-یک کیسه daypack-inclusive دارای یک daypack جداگانه است که می تواند از کیسه اصلی استخراج شود تا در طول روز برای تور در اطراف شهر مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که من برای اولین بار پک من متقاعد شده بود که من می خواستم یکی از این, اما زمانی که آن را آمد به خرید زمان من می توانم پیدا کردن یک بسته است که من واقعا دوست داشتم که او نیز daypack-فراگیر. چه من به پایان رسید تا انجام جای خرید یک کوله پشتی کوچک است که به یک کیسه کوچک خورده و تنه زدن که به کیسه من بود. در این روز که هنوز هم راه من سفر—و من آن را ترجیح می دهند که راه از آن کاهش در مقدار که من می توانید بسته اطمینان حاصل کرد که من کیسه باقی می ماند نسبتا سبک وزن! دوباره, اگر شما فضای, شما تمایل به آن را پر کنید…

                                                                See the source image

 
5. نام تجاری-صادقانه, من فکر نمی کنم که نام تجاری مانند یک معامله بزرگ است که آن را به کیسه می آید. مطمئن شوید که شما ممکن است می خواهید برای رفتن با یک نام تجاری است که شما هرگز از شنیده می شود اما آیا این عقاب یا کلتی و یا حتی خارج از منزل فروشگاه با نام تجاری مانند اری یا شمال ، آنها اساسا تمام ساخته شده برای دوام و هر کدام با جوانب مثبت و منفی. به یاد داشته باشید دوباره, شما به دنبال برای بهترین کیسه برای شما, بنابراین در اطراف مغازه و ببینید چه چیزی شما می توانید پیدا.

6. هزینه – متاسفانه کوله پشتی تمایل به کمی گران است—اما اگر شما انجام تحقیقات خود را و مراقبت خوب از کیسه که شما خرید شما می توانید پیدا کنید که کیسه های خود را طول می کشد شما پنج یا حتی ده سال پس از آن قطعا یک سرمایه گذاری ارزشمند به. آن را خوب به مجموعه ای با یک بودجه داشته باشید اما اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک کیسه است که احساس می کند راحت است و در محدوده قیمت خود را ممکن است آن را به ارزش نگه داشتن و خرید یک کیسه است که متناسب با بهتر در تاریخ بعد—آخرین چیزی که شما می خواهید به هر حمل و نقل مانند جهنم از آنجا که شما نمی تواند ایستاده schlepping کیسه های خود را برای بیش از بیست!

نحوه انتخاب بهترین کوله پشتی سفر برای زنان
# خرید یک کیسه
قبل از اینکه ما را به کیسه های خاص ، یک کلمه از مشاوره: سعی کنید آنها را قبل از شما آنها را خرید. آنچه در پی بعدی شما را به برخی از دستورالعمل ها که کیسه ممکن است بهترین راه حل برای شما مناسب است اما تنها راه شما در حال رفتن به واقعا انتخاب کیف مناسب برای شما است که برای رفتن به آنها را امتحان کنید.

چطوري اينکارو بکنم؟ ممکنه بپرسي ساده: سنگ های خود را به نزدیکترین ورزشی و یا کوله پشتی مغازه و آنها احتمالا به شما اجازه نه تنها سعی در کیسه های, اما آنها بار کیسه های با بالش و وزن برای شبیه سازی یک بار کامل و سپس شما می توانید در اطراف سرگردان شوم فروشگاه در حالی که واقعا به گرفتن احساس برای چگونه کیسه دسته. کنار چند ساعت در بعد از ظهر و آن را امتحان کنید—آن می تواند کیسه است که شما فکر می کنید شما را دوست دارم در واقع که راحت نیست. یا می تواند باشد که تلاش کیسه های متعدد در فروشگاه واقعا سیمان احساس خود را که کیسه مناسب برای شما است.


 
من نمی گویم که شما باید برای خرید به طور مستقیم از فروشگاه -- از آن می شود که شما پیدا کردن یک قیمت بهتر آنلاین—اما شما قطعا باید در نظر بگیرید حداقل تلاش در کیسه های قبل از خرید; شما ممکن است تعجب آنچه که شما در پیدا کردن.


# چیدن کیسه مناسب
کیسه های زیر ارائه برخی از ایده هایی برای چیدن کیسه مناسب برای شما بر اساس نوع بدن خود را. البته همه نوع بدن کمی متفاوت است و آن را هرگز لطمه می زند و سعی کنید در کیسه های که ذکر شده در رده های مختلف—اگر هیچ چیز دیگری, شما ممکن است یکی از کسانی که ah-hah لحظات که در آن شما متوجه است که شما واقعا دوست دارم که کیسه دیگر. اما اینها برخی از ایده های خشن برای کمک به شما در جستجوی خود را آغاز کنید:

1. متوسط نیم تنه, متوسط باسن

احتمالا رایج ترین نام تجاری کیسه که من وجود دارد این است که عقاب و یک دلیل وجود دارد که آنها را بسیار با دوام مجموعه ای از کیسه های...که تمایل به جا کسی با متوسط طول تنه و متوسط به اندازه عرض لگن باشد. بسیاری از زنان—و مردان—با بیحوصلگی حرف زدن در مورد چگونه به خوبی عقاب را در کیسه های مناسب آنها را و آنها را به یک خط از محصولات است که آنها را مناسب برای شما که آیا شما در حال برنامه ریزی برای رفتن کوله پشتی از طریق اروپا از طریق پیاده روی در ما سلب آن را در سراسر آمریکای جنوبی و یا هر چیزی در میان!

عقاب Talon 44 و آریل 55 یا 65 در میان سه محبوب ترین عقاب کیسه های خارج وجود دارد با توجه به مربوطه اندازه اما بیشتر در خارج از منزل مغازه ها تمایل به حمل یک طیف گسترده ای از عقاب کیسه دانستن چگونه محبوب با نام تجاری است که در حال حاضر, بنابراین آن را به ارزش خرید در اطراف و تلاش در چند مدل مختلف برای پیدا کردن یکی که به بهترین وجه مناسب شما.

 
2. شانه های گسترده ، متوسط / باسن گسترده

هر چند که به طور کلی مورد که زنان شانه های باریک تر از مردان, که همیشه چنین نیست! اگر شما سعی می کنید در یک کیسه و پیدا کردن که تسمه برش به گردن خود را, شما ممکن است بخواهید سعی کنید در چیزی با تسمه که کمی گسترده است. یک زن و شوهر چیزهای مختلف است که شما می توانید در این مورد انجام دهید وجود دارد. اول ، سعی کنید معادل کیسه زنان را در خط تولید مردان پیدا کنید.

اما شما همچنین ممکن است بخواهید به نگاه گریگوری کیسه که تمایل به تنظیم تسمه شانه کمی گسترده تر از برخی از شرکت های دیگر موجود در این لیست است. نسخه های محبوب از کیسه های زنان خود هستند دوا 60 و یشم 53 یا 63 بسته. آنها طیف وسیعی از بسته های کوچکتر و همچنین (مانند کهربا 44) در صورتی که آنچه شما دنبال آن هستید.

3. نیم تنه کوتاه, متوسط/باسن گسترده

این دسته که من به سقوط است. در حال حاضر زمانی که من برای اولین بار برای خرید کیف, من تا به حال شنیده ام همه چیز در مورد چگونه جذاب عقاب کیسه بودند و من واقعا فکر می کردم این نوع از کیسه های که من می خواهم تا پایان با. اما هر بار که من در یک کیسه عقاب دریایی سعی, آن را احساس مانند آن نشسته یا بیش از حد کم در باسن من و یا دیگری استراحت تا بالای شانه های من! بنابراین به جای, من در یک کوله پشتی فروشگاه با نام تجاری ترویج سعی, زهره 70L, و من در عشق با آن سقوط کرد. همانطور که ذکر شد ، من از آن زمان به یک سیستم عامل بسته 40L کوچک اما شما نمی دانید ، آن را نیز نام تجاری ترویج! بنابراین اگر شما یک نیم تنه کوتاه و باسن گسترده, من قطعا توصیه شما را بررسی کنید دنباله ترویج 40 یا دنباله 65 بسته, بسته به چه مقدار ظرفیت شما نیاز.

اگر شما از خارج از ایالات متحده, شما ممکن است یک زمان سخت در ردیابی کردن یکی از کیسه های خود را سعی کنید در فروشگاه های محلی خود را (اگر چه شما ممکن است هنوز قادر به خرید کیسه شما می خواهید آنلاین). یکی دیگر از جایگزین خوب است Deuter ACT Lite 45+10 بسته—اما متاسفانه این یک بارگذاری بالا بسته اگر چه آن را جداگانه محفظه پایین جایی که من فرض کنید شما می توانید بیشتر از چیزهایی که شما نیاز اغلب به عنوان طولانی به عنوان شما در حال حمل یک کیسه خواب و یا کفش های کثیف با شما.

4. نیم تنه بلند, متوسط/باسن گسترده

براي آگاهي از انواع كوله پشتي و خريد كوله عمده به اينجا مراجعه كنيد.

منبع:

https://www.pandotrip.com/how-to-choose-backpack-for-women-31889/

نحوه حمل صحیح کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 58 یکشنبه 05 ارديبهشت 1400 نظرات (0)


چگونه حمل یک کیف دستی به درستی

بسیاری از زنان در مورد درد در پشت خود شکایت, گردن, و شانه, اما آنها نمی دانند که دقیقا چه چیزی باعث آن. آنها آن را شانه را بالا انداختن کردن, فکر کردن که آنها احتمالا خواب طرف اشتباه و یا در راه اشتباه نشسته و یا نشسته بیش از در لپ تاپ خود را برای مدت زمان طولانی قوز. کمی آنها متوجه است که درد می تواند یک نتیجه از حمل کیف های دستی خود را نادرست.

 

زنانی که متوجه است که کیف های دستی خود را باعث درد خود تمایل به سرزنش اندازه و وزن کیسه های خود را. آنها این کار را بدون فکر کردن که می تواند راه آنها در حال حمل کیف دستی خود را که باعث آنها مشکل بسیار است.

 

شما که حق به عنوان خوانده شده. راه شما حمل کیف دستی خود را بدن شما تاثیر می گذارد. حمل یک کیف دستی نادرست می تواند در نتیجه درد در شانه های خود را, پشت, و گردن, بسیار شبیه به کمر درد بچه ها اگر schoolbags خود را بیش از حد سنگین.

 

راه هایی برای حمل یک کیف دستی به درستی وجود دارد. بسته به نوع کیف دستی شما با استفاده از راه درست برای حمل آن متفاوت است. راه درست برای حمل یک کیسه شانه متفاوت از راه درست برای حمل یک کیسه حمل و نقل کردن خواهد بود. ما یک راهنمای کمک خواهد کرد که به شما آموزش راه درست برای حمل یک کیف دستی آماده کرده ایم.

 

فهرست مطالب    
راه های نادرست حمل یک کیف دستی
قبل از اینکه ما حرکت می کند برای کمک به شما یاد بگیرند که برای حمل یک کیف دستی به درستی بیایید اول نگاهی به راه های متداول زنان حمل کیف های دستی است که درست نیست.

                                                                                                   
 

1. کیسه سنگین در یک طرف
در حالت ایده آل ، وزن کیسه شما نباید بیش از 10 ٪ از وزن کل بدن شما باشد. اگر شما حمل یک کیسه است که سنگین تر از آن بر روی یک شانه ، آن می تواند منجر به درد شانه و کمر. علاوه بر این ، اگر یک کیسه بیش از حد سنگین باشد ، فشار بیش از حد بر روی عضله تراپزی در شانه قرار می گیرد. این عضله می رود تمام راه را به پشت گردن و سپس به جمجمه. تنش شدید در این عضله منجر به سردرد می شود که اکثر زنان برای میگرن اشتباه می کنند.

 

2. یک کیسه با تسمه های نازک
حمل یک کیسه که تسمه بیش از حد نازک نیز می تواند باعث درد شانه به دلیل تسمه نازک می تواند به عضلات شانه خود را کاهش دهد.

 

3. پوشیدن کوله پشتی خود را بیش از حد کم
حمل یک کوله پشتی بر روی یک شانه و یا اجازه دادن به آن آویزان بیش از حد کمر نیز می تواند باعث درد شدید پشت به دلیل آن قرار می دهد فشار بر روی عضلات شانه و پشت خود را.

 

حمل یک کیف دستی به درستی
حالا که می دانید اشتباهات رایج است که شما تمام زندگی خود را ساخت شده اند ، ما در حال حاضر شما در مورد چگونگی حمل یک کیف دستی به درستی روشن خواهد شد.

 

1. بالا دستگیره کیف های دستی
زنان حمل کیف های دستی بالا دسته یا نگه داشتن آنها را در دست خود و یا جوجه کشی آنها را در کلاه بردار آرنج خود را. آنها همچنین کیسه های خود را بیش از ساعد خود را با پارچه مزین کردن.


 

تا زمانی که کیسه های خود را بیش از حد سنگین است و شما متناوب کیف دستی بین راست و چپ دست وجود دارد هیچ مشکلی با هر یک از تکنیک های که ما در بالا ذکر شد.

 

با این حال, پارچه فروشی یک کیسه دسته بالا در ساعد خود را و یا قرار دادن آن در کلاه بردار آرنج خود را بهترین راه برای حمل یک کیف دستی دسته بالا نیست. حمل کیف دستی خود را در این راه برای بیش از حد طولانی می تواند منجر به تجاوز عصب فیزیکی. عضلات در این منطقه از بازوی خود را کوچک هستند و برای بلند کردن وزن سنگین برای مدت زمان بسیار طولانی ساخته شده است. استفاده بیش از حد از این عضلات می تواند منجر به خستگی عضله دوسر و ساعد.

 

اگر شما در حال حمل یک کیف دستی دسته بالا, مطمئن شوید که به آن را حمل به راه راست. نگه داشتن وزن کیسه نور و متناوب دست شما با استفاده از برای نگه داشتن کیسه اگر شما با کیسه در دست خود را برای مدت زمان طولانی ایستاده.

 

2. حمل و نقل کردن کیسه
حمل و نقل کردن کیسه های شایع ترین انواع کیف های دستی است که زنان این روزها عمدتا به دلیل ظرفیت خود استفاده کنید. آنها بار حمل و نقل کردن کیسه های خود را تا, زنجیر آن را بر شانه های خود را, و خاموش می روند. اگر شما فکر می کنم در مورد چقدر وزن شما در حال حمل بر روی شانه خود را ، با این حال ، شما فورا زیانی شما به خودتان انجام می دهند متوجه خواهد شد.

 


اگر شما واقعا علاقه کیسه حمل و نقل کردن هستید, ما به شما توصیه به انتخاب کردن برای آنهایی که کوچکتر به دلیل کوچکتر از آن است, کمتر شما آن را بار تا. همچنین قبل از خرید عرض تسمه را بررسی کنید. تسمه های گسترده تر وزن را بهتر می کنند و کیف دستی را راحت تر می کنند.

 

شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که حمل و نقل کردن کیسه متناسب با بدن خود را به راحتی. باید آن را از طول است که شما به راحتی می توانید پهلو دور. با این حال ، مناسب ترین راه حمل کیسه حمل و نقل کردن آن بین شانه های خود را هر 10 تا 15 دقیقه متناوب است. این اطمینان خواهد داد که هیچ یک طرف بدن خود را تحت فشار یا تنش بیش از حد طولانی باقی می ماند. با انجام این کار ، شما دائما در حال تغییر کدام طرف بدن شما تحت استرس است که بدن خود را برای انطباق بهتر را قادر خواهد ساخت.

 

3. کیسه های متقابل بدن
کیسه های متقابل بدن نه تنها نگاه شیک اما در مسیر صحیح ارگونومی هستند. با کیسه های متقابل بدن شما وزن مورب در سراسر بدن خود را توزیع و استرس بیش از حد در هر یک طرف قرار دادن نیست.

 

در حالی که شما در حال حمل صلیب بدن کیسه و یا به عنوان یک ماده در واقع هر کیف دستی شما در حال نگه داشتن بدن خود را در یک وضعیت است که شما معمولا نمی ماندن برای بیش از حد طولانی است. این جایی است که مشکل نهفته است. کیسه های متقابل بدن معمولا باعث درد بدن نمی شوند ، اما اگر آنها در حال حاضر و پس از آن تنظیم نشده باشند ، شما از شانه های سفت رنج می برید. حمل کیسه های متقابل بدن خواستار تنظیم آن را در اطراف بدن خود را اغلب به طوری که بدن خود را در وضعیت مشابه برای مدت زمان طولانی باقی نمی ماند.

 

4. کوله پشتی
ایده آل ، کوله پشتی بهترین کیسه برای حمل زیرا آنها ارگونومی مناسب برای بدن شما هستند. با این حال ، بسیاری از افراد که در مورد درد بدن ثابت شکایت وجود دارد, به خصوص در شانه ها و پشت زمانی که آنها حمل یک کوله پشتی.

 


حمل یک کوله پشتی بر روی یک شانه به نظر می رسد سرد و مرسوم ، مد روز است ، اما اجازه دهید ما به شما بگویم که این چیزی است که باعث درد پشت می شود. همچنین دختران به حمل یک کوله پشتی در راه است که آویزان بیش از حد کم در پشت خود است که نه حق راه برای رفتن در مورد آن.

 

بهترین راه برای حمل یک کوله پشتی با پوشیدن آن را بر روی هر دو شانه به طوری که وزن در سراسر نیم تنه خود را به همان اندازه توزیع شده است. نه تنها وزن به خوبی توزیع شده است ، بلکه باعث کاهش استرس بر روی شانه ها ، پشت و گردن می شود.

 

اطمینان حاصل کنید که شما خرید یک کوله پشتی است که تسمه گسترده و خالی به دلیل چنین تسمه ارائه حداکثر راحتی. همچنین ، شما باید ارتفاع را تنظیم کنید تا کوله پشتی خیلی کم یا زیاد نباشد. در صورتی که کوله پشتی خود را بیش از حد سنگین است, جای کیسه به طوری که وزن نزدیک به مرکز ثقل خود را است.

 بهترین انواع کیف را بخرید و لذت ببرید. تولیدی کیف روبنک انواع کیف ها را ارائه می دهد.

افکار نهایی ما
کیف های دستی یک بخش ضروری از لباس یک زن, به عنوان زنان تغییر نوع کیسه آنها را با لباس های خود را حمل. کیف های دستی قطعا لمس اتمام به چشم انداز کلی می دهد. با این حال ، حمل کیسه مناسب راه اشتباه می تواند مشکلات جدی برای شما ایجاد. بسیار مهم است که شما حمل یک کیف دستی درست برای جلوگیری از درد و رنج از درد در پشت و گردن و شانه ها است.

 

ما واقعا امیدواریم که این راهنمای در مورد چگونگی حمل یک کیف دستی به درستی به شما کمک می کند تا یک معامله بزرگ است. اگر شما به دنبال دستورالعمل ذکر شده در بالا ، شما خودتان از درد است که شما احساس از کیف دستی خود را خلاص کنید.

مقالات دیگر در مورد کیف های دستی طراح, کیف پول, & چنگال شما لذت بردن از خواندن:

چرا انتخاب زیپ کیف مهم است؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 63 سه شنبه 31 فروردين 1400 نظرات (0)

بطور کلی تمام کیف ها به زیپ مناسب احتاج دارند. زیا از افتادن وسایل بیرون از آن جلوگیری می کنند و بعلاوه ظاهر شما را منظم تر نشان می دهند. در کنار این موارد می توان به جلوگیری از سرقت وسایل داخل کیف نیز اشاره نمود. اما بسیاری از کیف ها چند زیپ دارند و آنها را مفید تر و ایمن تر و زیباتر می سازد و می توان وسایل را در بخش های گوناگون آن قرار داد.


چرا کوله پشتی ها 2 زیپ دارند؟
مهمتر از آن، یک زیپ دو طرفه به شما کمک می کند تا به یک قاعده دیرینه ظرافت احترام بگذارید که بیان می کند یک ژاکت هرگز نباید تمام راه را تا پایین بسته شود به گونه ای که خط رقم را به دو کاهش دهد.


زیپ داخل چمدان برای چه چیزی است؟
۳- بسیاری از چمدان های رول-آ-برد دارای پوششی هستند که می توان آن را با زیپ باز کرد. ... آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن اشکال و فضاهای کوچک نامنظم، کمک به شما بهترین استفاده را از فضای چمدان خود را.

                                                                                           See the source image
زیپ خود شفا بخش چه چیزی است؟
زیپ خود شفا بخش چه چیزی است؟  اگر زیپ (پس از بسته شدن یا زیپ شدن) از هم جدا می شد (دندان های زیپ بسته)... شما به سادگی می تواند باز کردن و rezip کیسه و آن را بسته (و یا خود بهبود).


چه نوع زیپ بیشتر برای کوله پشتی شایع است؟
زیپ دندان های پلاستیکی قالب شده

دندان های زیپ که از پلاستیک ساخته شده اند و طراحی شده اند تا کاملاً با هم جا شوند. این سبک دندان در کوله پشتی، کت باران، و برخی کیسه های سفر رایج است.1 اسفند 1397


چه چیزی در مورد زیپ YKK بسیار خاص است؟
همان طور که ست استیونسون در اسلیت نوشت: «YKK زیپ های فوق العاده قابل اعتمادی می سازد، آن ها را به موقع بدون شکست کشتی می گیرد، طیف گسترده ای از رنگ ها، مواد و سبک ها را ارائه می دهد و هرگز به شدت قیمت را کم نمی کند.» به دلیل قابلیت اطمینان، YKK برای تولیدکنندگان محبوب است.


آیا زیپ های پلاستیکی بهتر از فلز هستند؟
زیپ با دندان های پلاستیکی قالب شده شبیه زیپ ساخته شده از دندان های فلزی است که تنها تفاوت دندان ها از پلاستیک قالب گیری می شوند. این دندان ها با resins با عملکرد بالا ساخت آنها را بسیار قوی و در نتیجه زیپ بسیار با دوام و انعطاف پذیر.

زیپ های قوی تر و با استحکام بیشتر قطعا گزینه مناسب تری هستند. تولیدی کیف روبنک نیز کیف های زیبا ی عمده با بهترین کیفیت و زیپ را تولید می کند.

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

دو نکته مهم در خرید کیف مردانه

تولیدی کیف عمده بازدید : 87 یکشنبه 29 فروردين 1400 نظرات (0)

دو ملاحظات اصلی مردان باید در هنگام انتخاب کیسه کار مناسب را

سرمایه گذاری های زیادی وجود دارد که یک مرد می تواند در طول زندگی خود را- در سهام، در اوراق قرضه، کت و شلوار، و حتی در شریک زندگی خود را انجام دهد. که گفت : یک مورد ما معتقدیم که اغلب مورد غفلت وجود دارد ، با این حال هر بازرگان باید سرمایه گذاری در کیسه خوبی برای کار است.

با کیف های بسیاری، کیسه های پیام رسان، و کوله پشتی خارج وجود دارد، برخی از آن را دشوار به کشف کردن که یکی متناسب با نیازهای خود و حس سبک است. دیگران به سادگی گرفتن کیسه اول آنها را ببینید که متناسب با لپ تاپ و کیف پول خود را. با وجود این، بازرگانان مدرن باید کیسه ای داشته باشد که ظرافت و حرفه ای بودن را طرد کند.

همانطور که جفت کامل پاشنه می تواند کمک به یک زن تابش قدرت و فضل همه در همان زمان, کیسه کار هوشمند می تواند کمک به بازرگانان را برداشت اول بزرگ. همچنین کیسه های کار خوب قادرند وسایل خود را بهتر ذخیره کرده و وسایل مکان یابی را نسیمی کنند!

در حالی که کیف کیسه های معمولا با کار در ارتباط هستند، مردان در واقع می تواند از طیف وسیعی از گزینه ها را انتخاب کنید- پیام رسان ها، موارد پیوست، کیف نرم، کوله پشتی، و حتی کیسه نورد. اگر شما مطمئن نیستید که کدام نوع کیسه برای شما بهتر است، با این حال، شما در شانس هستید. ما در حال رفتن بیش از چند چیز است که باید در روند انتخاب کیسه کار مناسب در نظر گرفته شود. شايد بفهمي چي برات عاليه!

بدون آدو بیشتر، در اینجا دو ملاحظات عمده مردان باید در هنگام انتخاب کیسه کار کامل را:

 1. نوع کیسه 
  در حالی که قابلیت های ذخیره سازی یک کیسه مهم است، سبک نباید مورد غفلت قرار گیرد. زیبایی شناسی مناسب بودن یک کیسه را در محیط های خاص دیکته خواهد کرد، بسیار شبیه به یک کد لباس. هر محل کار کد لباس متفاوتی دارد. کت و شلوار و کراوات ممکن است در برخی جاها مرسوم باشد، در حالی که شلوار جین و کت و شلوار تی در دیگران کاملاً قابل قبول هستند. شما باید به اندازه گیری سطح تشریفات مورد نیاز از شما در محل کار قبل از انتخاب کیسه کار است که مناسب خواهد بود.

                                                                                     

همانطور که در بالا ذکر شد، چند نوع خاص از کیسه های کار شما می توانید از انتخاب وجود دارد:

کیسه های پیام رسان
بریفکسس
موارد پیوست
کیف های نرم
کوله پشتی
کیسه های نورد 
قبل از اینکه شما حتی شروع به در نظر گرفتن اندازه و رنگ, شما نیاز به تصمیم گیری در مورد نوع کیسه است که مناسب ترین برای نیازهای شما.

کیسه های پیام رسان در میان بازرگانان جوان تر در محیط های کاری گاه به گاه تر رایج است. آنها آرام, در عین حال عملی و می تواند با کاملا انواع لباس جفت. این مهم است که توجه داشته باشید که کیسه پیام رسان کاملا خارج از محل در یک محیط کاری رسمی نگاه کنید. خوشبختانه، بسیاری از محیط های کار در حال حرکت به سمت یک محیط lax بیشتر زمانی که آن را به کدهای لباس می آید، به همین دلیل است که ما نمی خواهد تعجب برای دیدن کیسه های پیام رسان بیشتر در حال استفاده به عنوان زمان می رود.

بهترین انواع کیف مردانه عمده را در تولیدی کیف روبنک مشاهده و قیمت دریافت نموده و می تونید بخرید.

کیف ها و موارد ضمیمه احساس تجمل و تشریفات را طرد می کنند. کیف های سیاه و ساخت یافته اغلب با کت و شلوار براق برای نگاهی جفت می شوند که تنها می توان آن را کلاسیک توصیف کرد. این کیسه ها می توانند حضور فرماندهی بیشتری به شما دهند. در حالی که آنها بیشتر در محیط های کاری رسمی دیده می شود، آنها را می توان برای محیط های گاه به گاه تر نیز مدل دهید. پس از همه، آنها عملی برای زمانی که شما نیاز به محافظت از محتویات کیسه خود را. پوسته سخت از هر دو کیف و کیسه ضمیمه مناسب برای حفظ اقلام ضروری امن و صدا در داخل.

کیف نرم بهترین هر دو جهان است. این که آیا محل کار شما نیمی از روزهای هفته رسمی است و بقیه غیر رسمی است، این کیف خود را نگه می دارد. این همه کاره در گزینه های سبک است و به هر یک از محیط اطراف خود سازگار خواهد شد. به عبارت دیگر، اگر شما می خواهید یک کیف شما می توانید در هر نقطه استفاده کنید، کیف نرم انتخاب کامل شما است.

رفته اند روزهایی که کوله پشتی فقط در مدارس ابتدایی دیده می شد. امروزه کوله پشتی ها را می توان در سبک های بیش از هر زمان دیگری یافت. نميخواي با يه جاناسپورت خيلي اتفاقي به نظر برسه؟ مشکلی نیست. يه کوله پشتي سياه براق و زيبا و مات برات هست! بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر تولید کوله پشتی با بازرگان مدرن در ذهن. با ویژگی هایی مانند محفظه لپ تاپ خالی و پد شانه ارگونومیک, شما می توانید حرفه ای در حالی که هنوز هم ورزشی کیسه خود را از انتخاب.

کیف نورد فنجان چای همه نیست، اما برای برخی، آنها یک نجات دهنده زندگی هستند. این که آیا شما نیاز به حمل و نقل در اطراف یک پشته از اسناد سنگین هر روز و یا به سادگی نیاز به چیزی برای سفر، آنها بار را خاموش پشت خود را و آن را بر روی چرخ قرار داده است.

Macdougal Rolling Case - Solo New York

2. قابلیت های ذخیره سازی شما نیاز
حجم یا اندازه کیسه کار شما نقش بزرگی را بازی می کند وقتی که آن را به انتخاب یکی از مناسب برای شما می آید. یک لحظه به نشستن و کشف کردن آنچه شما خواهد شد حمل در اطراف در کیسه خود را روزانه. آیا برای اسناد به فضا نیاز دارید؟ تو هميشه مک بوکت رو دست داري؟ آیا شما اغلب خودتان را پر کردن اقلام اضافی در توت یدکی پیدا کنید؟ تعداد موارد شما نیاز به حمل در اطراف کمک خواهد کرد که اندازه نهایی کیسه کار خود را باید تعیین کنید.

برای اینکه در سمت امن باشد، هر چند، ما توصیه می کنیم که شما خرید یک کیسه کار است که فضای کمی بیشتر از اقلام به طور منظم خود را نیاز دارد. به این ترتیب، هر زمان که شما نیاز به حمل هر چیزی اضافی، کیف به اندازه کافی بزرگ به جای در حالی که آنقدر بزرگ نیست که آن را مانعی برای حمل در اطراف روزانه است.

نتیجهٔ نهایی

هنگامی که همه آن را به آن پایین می آید، دو ملاحظات اصلی شما باید در روند انتخاب کیسه کار مناسب نوع و قابلیت های ذخیره سازی مورد نیاز است. سطح تشریفات مورد انتظار از شما و همچنین حس خود را از سبک شخصی در هنگام حل و فصل بر روی یک نوع کیسه در نظر بگیرید. پس از آن، در نظر بگیرید که چقدر یک کیسه بزرگ نیاز خواهید داشت. به خاطر داشته باشید که کیسه های خاص دارای قابلیت های قابل گسترش, بنابراین شما ممکن است قادر به لذت بردن از بهترین از هر دو جهان. پس از برخی از بررسی دقیق، ما امیدواریم که شما تعیین آنچه برای شما مناسب است!

فرمول انتخاب سایز کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 196 چهارشنبه 25 فروردين 1400 نظرات (0)

نحوه محاسبه اندازه کیسه مناسب
برای بسته بندی جعبه ها / قوطی ها با استفاده از طرح بسته بندی ضد بخار توصیه می شود
کیف های مناسب در زیر یک فرمول ساده آورده شده است که می توانید برای کمک به تعیین یک مناسب استفاده کنید
اندازه کیسه برای جعبه / آیا می توانید نیاز به بسته بندی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که همه ترکیبات اندازه نیستند
در کیسه های محافظ استاتیک و پلی اتیلن موجود است ، بنابراین شما باید اندازه کیسه ها را انتخاب کنید
که نزدیکترین چیزی هستند که شما نیاز دارید. به عنوان مثال ، اگر به کیسه پلی اتیلن 13x16 نیاز دارید ، ممکن است
نیاز به خرید کیف 13x18 دارید زیرا 13x16 در دسترس نیست. شما باید نزدیکترین را انتخاب کنید

  کیف های گوناگون زنانه و مردانه عمده را میتوانید از تولیدی عمده کیف روبنک با بهترین قیمت و کیفیت بخرید.                                                                               See the source image
اندازه (بزرگتر) موجود برای اطمینان از اینكه می توانید جعبه / قوطی خود را محصور كنید و بیش از حد برای جمع شدن وجود دارد
کیسه ها را به درستی بچسبانید و مهر و موم کنید.
فرمول: (L + H + 1) x (W + H + 1) = ابعاد کیسه پیشنهادی (LxW)
به عنوان مثال ، اگر ابعاد جعبه شما 4Hx5Wx12L (D) باشد ، طول کیف شماست
= 12 + 4 + 1 = 15 و عرض کیف شما = 5 + 4 + 1 = 10. شما به یک کیسه حداقل 15Lx10W نیاز خواهید داشت.

با انتخاب سایز مناسب کیف بهترین تیپ را برای خود بسازید.

بهترين رنگ كيف كدام است

تولیدی کیف عمده بازدید : 206 شنبه 21 فروردين 1400 نظرات (0)


بهترین رنگ برای کیف دستی چیست؟
این رنگ های کیف دستی هرگز از مد نمی افتند
سیاه سیاه همیشه سیاه جدید خواهد بود. ...
رنگ قهوه ای. درست مثل رنگ مشکی ، با یک کیف قهوه ای نمی توانید اشتباه کنید. ...
قرمز. وقتی می خواهید لباس خود را پاپ کنید ، همیشه می توانید روی یک کیف قرمز حساب کنید. ...
جنگل سبز. ...
خردل.
اما رنگ مشكي و قهوه اي با بيشتر لباسها و كفش ها به راحتي ست مي شوند.

5 بهترین رنگ کیف دستی که با همه چیز سازگار است
جستجوی: بهترین رنگ برای کیف دستی چیست؟
متنوع ترین رنگ کیف دستی چیست؟
پس از سیاه و سفید ، خاکستری یکی از متنوع ترین رنگ های کیف دستی است. می توانید یک خاکستری ذغالی عمیق انتخاب کنید یا به انتهای طیف خاکستری بروید و کیف پول خاکستری روشن را انتخاب کنید. شما می خواهید کیف پول خاکستری خود را با ارزش رنگ لباسی که می خواهید بپوشید مطابقت دهید.


چه چیزی را باید در کیف مرد خود بگذارم؟
10 مورد ضروری برای بسته بندی در کیف مرد خود
قلم پاک کننده لکه: ما می دانیم که در راه است و هر چقدر هم تلاش کنیم باز هم می توانیم قهوه را روی پیراهن خود بریزیم. ...
نعناع های نفس: هیچ کس بوی دهان را دوست ندارد. ...
مینی رولر غلتکی: ...
دستمال مرطوب صورت: ...
ضدعفونی کننده دست: ...
داروی درد: ...
لوسیون به اندازه سفر: ...
اسپری مو:

 چه چیزی را باید در کیف مرد خود بگذارم؟
چه کیف رنگی با هر لباسی همراه است؟
مشکی یک رنگ خنثی است که اگر می دانید چگونه آن را بیرون بیاورید تقریباً با همه موارد مطابقت دارد. موقعیت ایده آل برای شما به عنوان یک خانم - و در واقع یک آقا - این است که شما یک کیف دارید که متناسب با هر لباسی باشد که می توانید از کمد لباس خود تهیه کنید.

چه کیف دستی رنگی با همه چیز سازگار است؟
جستجوی: چه کیف رنگی با هر لباس همراه است؟
آیا کیف و کفش شما باید با هم مطابقت داشته باشد؟
در حالی که لازم نیست کفش و کیف دستی خود را کاملاً هماهنگ کنید ، آنها حداقل باید از یکدیگر تعریف کنند. از کفش ها و کیف هایی که الگوهای مختلفی دارند دور شوید. و اطمینان حاصل کنید که رنگ آنها با هم خوب به نظر می رسد.

بهترين و متنع ترين انواع كيف هاي دوشي عمده و كيف هاي دستي عمده را از توليدي روبنك تهيه كنيد.

چه رنگی با همه چیز سازگار است؟
سفید: با همه چیز به ویژه آبی ، قرمز و سیاه ترکیب می شود. بژ: با آبی ، قهوه ای ، زمردی ، سیاه ، قرمز ، سفید ترکیب می شود. خاکستری: با فوچسی ، قرمز ، بنفش ، صورتی ، آبی ترکیب می شود. صورتی: با قهوه ای ، سفید ، سبز نعناعی ، زیتونی ، خاکستری ، فیروزه ای ، آبی روشن ترکیب می شود.

آیا تابستان می توانید کیف سیاه بپوشید؟
کیف دستی سیاه حمل نکنید

حمل کیسه یا کیف سیاه در تابستان کاملاً مشکل است. با لباس های سبک و هوای تابستانی که می پوشید کاملاً متعادل نیست! اگر لباس سیاه یا مشکی دارید ، ممکن است مشکلی نداشته باشد

 آیا می توانید کیسه سیاه را در تابستان بپوشید؟
آیا سبز با همه چیز همراه است؟
طعم طراحی شما منحرف به سمت سنتی یا معاصر باشد ، سبز فقط جواب می دهد. رنگهای مختلف سبز به اتاق عمق و نشاط می بخشد ، در حالی که آنها هم اوومف و هم هوی و هوس را معرفی می کنند. پیش فرض سوم من این است که - به دلیل خنثی بودن - رنگ سبز با هر رنگی مطابقت دارد.

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 46
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 110
 • بازدید ماه : 167
 • بازدید سال : 802
 • بازدید کلی : 16,512