loading...

ساخت کیف

کیف ضدآب چه موادی دارد؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 77 جمعه 21 خرداد 1400 نظرات (0)

چگونه می توانم به کیف حمل و نقل کردن تسمه کیف ضمیمه کنم?
برای اتصال تسمه به یک کیف حمل و نقل کردن ، شما نیاز به قطع تسمه به شکل و طول انتخاب شما. پس از این ، آنها را به شکل خاص و زاویه مورد نظر شما بریزید. بعد, دوختن دو طرف با هم و سپس بالا کوک به پایان می رسد باز ترک کمک هزینه برای تبدیل آنها در داخل به خارج.

چه مواد کیفی ضد آب است ؟ 
ضد آب پوشش پلی اورتان در داخل فراهم می کند و مانع ضد آب و مواد بیرونی است که معمولا یک بسته پارچه های ساخته شده از نایلون – مثال 220 منکر یا 420 منکر موضوع. این دو ماده با هم چند لایه به شکل bilaminate. مواد خود را با دوام است.

See the source image

 
آیا کوله پشتی پنبه خوب?
نوشته اصلی بوم همیشه از پنبه ساخته شده بود, و بسیار سنگین به عنوان یک نتیجه. این روزها می توان آن را از انواع الیاف ، که ممکن است کمی سبک تر ساخته شده است. این است که به طور معمول هنوز هم بسیار سنگین, اما آن را با دوام و معمولا مدت زمان طولانی آخرین.۹ اردیبهشت ۱۴۰۰


مواد کوله پشتی با دوام ترین است?
برای پارچه های مقاوم در برابر آب ، با دوام ، مقاوم در برابر سایش کوله پشتی و چمدان ، حتی کسانی که از یک کالیبر نظامی هستند ، می توانید بدتر از کوردورا را انتخاب کنید. کوردورا سنگین تر و ناهموار تر از نایلون است, اغلب به عنوان پایه یک کوله پشتی استفاده می شود برای محافظت از اقلام صاحب کوله پشتی را از عناصر.


چه تفاوتی بین واسط و تثبیت کننده است?
بزرگترین تفاوت بین تثبیت کننده و واسط است که تثبیت کننده ساختار بیشتر فراهم می کند و معمولا پس از دوخت حذف, در حالی که واسط بخشی از پروژه می شود. ... واسط به معنای به طور دائم به پارچه اضافه شده است. تثبیت کننده به معنای پس از دوخت برداشته شود.۲۵ بهمن ۱۳۹۹


چه تفاوتی بین پلون و واسط است?
اکثر pellon® interfacings & craft materials غیر بافته هستند. پارچه های بافته شده به طور مستقیم از الیاف است که با هم پیوند می خورند به شکل یک پارچه ساخته شده است. ... واسط نیز ممکن است قابل جابجایی یا دوختن باشد. سوپاپ ها یک چسب در یک طرف دارند که توسط آهن شما فعال می شود.۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

LxWxH چیست؟
طول x عرض x ارتفاع. (LxWxH) که در آن ارتفاع بعد عمودی از جعبه است که باز به سمت بالا رو به رو است.


اگر حمل من در یک اینچ بیش از حد بزرگ است?
در اینجا چیزی است که ممکن است اتفاق می افتد اگر حمل خود را بر روی کیسه یک اینچ بیش از حد بزرگ است به پایان می رسد شما ممکن است مجبور به بررسی کیسه خود را در دروازه شبانه روزی می شود و ساخته شده به پرداخت هزینه کیسه چک. اکثر خطوط هوایی در حال حاضر برای کیسه های بررسی به استثنای جنوب غربی شارژ. ... در این سناریو, شما نیاز به پرداخت هزینه کیسه چک.


چگونه اندازه کیسه pe را محاسبه می کنید ؟ 
به عنوان مثال ، اگر ابعاد جعبه شما 4Hx5Wx12L (D) باشد ، طول کیسه شما =12+4+1=15 و عرض کیسه شما =5+4+1=10. شما یک کیسه حداقل 15lx10w نیاز.


طول و عرض چه طرفی است ؟ 
هنگامی که یک مستطیل کشیده شده است "بدامن" در صفحه مانند این است که معمولا فوري به برچسب زدن به طرف "ظهر" و طرف دیگر "عرض" را به عنوان اگر شما برچسب زدن به جاده.

اندازه گیری: طول ، عرض ، ارتفاع ، عمق ابتدایی ...https://elementarymath.edc.org "منابع" اندازه گیری...

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

راهنمای انتخاب کوله کوه

تولیدی کیف عمده بازدید : 73 جمعه 14 خرداد 1400 نظرات (0)

پیاده روی شما چقدر است؟
چند ساعت؟ يه روز؟ آخر هفته؟ يه هفته؟ برای انتخاب کوله پشتی مناسب ، طول پیاده روی شما اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید. برای پیاده روی در روز ، یک بسته بین 10 و 25 لیتر باید کافی باشد. شما می توانید بطری آب و پیک نیک خود را در این بسته ، و همچنین یک ژاکت و کرم های ضد آفتاب ، مناسب برای تمام شرایط آب و هوایی!
--- کشف انتخاب کوله پشتی ما: برای او / برای او

برای بیش از یک پیاده روی روز, شما باید فکر می کنم بزرگ! شما نیاز به یک بسته بین 20 و 35 لیتر.
این احتمال وجود دارد که شما حمل دنده بیشتر در بسته خود را برای یک multiday پیاده روی که مستلزم کمپینگ و پخت و پز برای خودتان به جای اقامت در کلبه و یا اجاره مسکن.
--- کشف انتخاب کوله پشتی ما: برای او / برای او

برای ماجراهای که در گذشته برای 3 روز یا بیشتر, ما به شدت توصیه می کنند حداقل ظرفیت خود را برای کوله پشتی باید 35 لیتر حتی اگر شما قصد اقامت در محل اقامت. دیگر پیاده روی بیشتر احتمال دارد شما را به برخورد غیر قابل پیش بینی آب و هوا به شما خواهد شد خسته تر نیاز به تغییرات بیشتر از لباس و به طور کلی بیشتر دنده. بزرگتر, کیسه های سنگین تر با فضای اضافی برای تمام تجهیزات خود را به شما آرامش خاطر می دهد.
--- کشف انتخاب کوله پشتی ما: برای او / برای او

کجا و کي؟
این که آیا شما در حال رفتن پیاده روی در کویر در کوه ها و یا به ساحل مقصد و همچنین زمان از سال باید انتخاب خود را تعیین کنید از کوله پشتی. همانطور که شما را برای سفر به صحرا و یا به ساحل شما همان مقدار دنده برای یک هفته پیاده روی در کوه نیاز ندارد. قبل از اینکه شما بروید و بررسی پیش بینی آب و هوا درست قبل از ترک برای کمک به شما تصمیم می گیرید در اندازه و مدل بسته خود را شما باید تحقیق آب و هوای محلی.

اگر شما در حال رفتن به پیاده روی در کوه ها در هر ارتفاع آب و شرایط می تواند تغییر بسیار سریع; درجه حرارت می تواند فقط در چند ساعت به باد می توانید انتخاب کنید تا واقعا به سرعت و خورشید می تواند تبدیل به باران در قطره از کلاه. تغییر لباس ، ژاکت ضد باد و چندین مورد ضد آب اضافی از لباس ضروری خواهد بود.
--- کشف انتخاب کت ما: برای او / برای او

آب و هوا نیز تغییر سرعت توسط ساحل و یا در یک جزیره شما می توانید تجربه هر شرایط آب و هوایی در یک روز خورشید و گرما و رطوبت و باران و مه می تواند شما را یکی پس از دیگر در حالی که پیاده روی.

در مناطق خشک تر, شانس هستند که آن را آفتابی خواهد بود, با این حال تفاوت اغلب بزرگ بین درجه حرارت در طول روز و در شب وجود دارد.  شما نیاز به بسته بندی لباس نور برای روز و لایه های اضافی از لباس گرم برای زمانی که خورشید پایین می رود.

آب و هوا مقصد خود را دنده است که شما بسته و بنابراین حجم در لیتر کوله پشتی خود را تعیین می کند. همچنین انتخاب شما از آنچه کوله پشتی ساخته شده است و ویژگی های فنی آن را هدایت می کند. هدف این است که برای بهینه سازی عملکرد خود را بدون به خطر انداختن در راحتی.

کوله پشتی فنی
طول, مقصد و آب و هوا اولین چیزهایی که در نظر بگیرید در هنگام انتخاب کوله پشتی پیاده روی خود را. بعد از آن شما باید به حساب این ورزش که کیسه خود را برای در نظر گرفته شده به عنوان برخی از کیسه های بهتر خواهد بود به نیازهای خود را از دیگران اقتباس. این همه یک سوال از سازمان است, و شما نیاز به پیدا کردن یک کوله پشتی با ویژگی های است که شما با توجه به بهترین. Elasticized طرف جیب جیب برای عینک آفتابی خود را ضد آب ذخیره کردن امتیاز بالا در حال بارگذاری دهانه پنل دسترسی تسمه فشرده سازی و دلبستگی و امتیاز برای خود طناب کلاه ایمنی و یا کیسه خواب...هر کوله پشتی محدوده دارای ویژگی های مختلف است که می تواند کمک به شما را در ماجراجویی خود را.
 


10 و 25 کوله پشتی لیتر برای پیاده روی روز و یا برای چند ساعت. (بسته وزن 300-600g)
بسته بیرونی:

 پیاده روی قطب پیوست حلقه
 دسترسی آسان جیب مخزن
 پوشش باران
بسته داخلی:

 آستین مثانه برای هیدراتاسیون
 اشیاء با ارزش جیب یا کلیپ کلیدی
 چند محفظه برای اقلام کوچک
راحتی:

 تسمه شانه تنفس
 طراحی و مناسب برای هر دو جنس
 بند کمر برای ثبات بار (hipbelt)
 بند سینه قابل تنظیم
 پایه تقویت شده برای راحتی و دوام
انتخاب ما برای او
انتخاب ما برای او

20 و 35 کوله پشتی لیتر برای پیاده روی آخر هفته (بسته وزن 400-800g)
این کیسه خواهد شد که تمام ویژگی های فوق به علاوه ویژگی های اضافی مانند دلبستگی امتیاز برای تجهیزات خاص مانند تبر یخ, یک دیزی زنجیره ای با ارائه چند چرخ دنده خارجی حلقه اتصال خود را کلاه, کیسه خواب, گربه و غیره.، تسمه بار برطرف کننده به ارائه راحتی اضافی ، تعلیق قابل تنظیم به تنه خود را ، و تنظیمات خاص برای متفاوت ایجاد ویژه برای زنان است.

انتخاب ما برای او
انتخاب ما برای او

35 لیتر + کوله پشتی برای پیاده روی چند روزه سه روز یا بیشتر (وزن بسته 600 گرم-1 کیلوگرم)
با استفاده از این نوع کیسه ، و همچنین تمام ویژگی های فوق ، غیر معمول نیست که محفظه اصلی را به چندین قسمت تقسیم کنید ، با نقاط دسترسی مختلف به این محفظه ها. برخی از کیسه های حتی یک جیب ضد آب در داخل کوله پشتی.

انتخاب ما برای او
انتخاب ما برای او
کوله پشتی فوق سبک
با افزایش محبوبیت سریع و سبک و پیاده روی که در آن قله می رسید در رعد و برق سرعت در ساعت به جای روز و که در آن تلفن های همراه را جایگزین دوربین های ما در حال حاضر سوار بر فوق سبک موج که در آن نور برابر با آزادی است.  با تکامل تجهیزات پیاده روی و استفاده از مواد جدید بسته های ما تبدیل شده اند بسیار سبک تر, با این حال سطح راحتی یکسان باقی می ماند. بسیاری از بسته های مینیمالیستی ساخته شده برای بازار دنباله در حال اجرا وجود دارد, بلکه برخی از بسته های پیاده روی XXL که فقط به عنوان نور وجود دارد.

پیاده روی اندازه کوله پشتی و مناسب
با توجه به اینکه کوله پشتی برای خرید مهم است که حجم آن را در نظر بگیریم ، که ظرفیت آن در لیتر کوله پشتی ، و همچنین اندازه قاب، در رابطه با ساخت شما است. یک اندازه همه جا نیست, بنابراین یک اندازه است که شما متناسب وجود دارد!

کوله پشتی فنی در اندازه های مختلف بسته به طول نیم تنه خود را در دسترس هستند.  تولید کنندگان با استفاده از روش های مختلف برای محاسبه بالاتنه پس لطفا رفتن به نزدیکترین فروشگاه خود را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مناسب و تنظیم کوله پشتی خود را.

همچنین کوله پشتی است که به طور خاص برای زنان و همچنین کوله پشتی برای ورزش های خاص طراحی شده وجود دارد.  ترین بسته را می توان اقتباس و کوچکتر یا بزرگتر با سفت کردن یا شل تسمه شانه و hipbelt ساخته شده.

چگونه راحت کوله پشتی خود را بستگی دارد که چگونه شما آن را بار.  توزیع وزن به طور مساوی به مطمئن شوید که بسته خود را راحت است و همه چیز در دسترس است که مورد نیاز است.

هزینه و دوام
کیسه گران ترین لزوما بهترین انتخاب برای شما نیست! با این حال ، هزینه های کوله پشتی اغلب بستگی به کیفیت مواد مورد استفاده و همچنین ویژگی های آن دارد.  قیمت شما مایل به پرداخت بستگی به پروژه های آینده خود و بودجه خود را البته.

اگر شما تنها افزایش کوتاه از زمان به زمان شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول را در بالای محدوده ویژگی های بسته.  از سوی دیگر اگر شما در حال تجربه کوهنورد و شما پیاده روی به طور منظم برای حداقل چند روز در یک زمان و سپس سرمایه گذاری خواهد بود به خوبی به ارزش آن. بسته نایلون سخت پوشیدن گران تر از یک بسته پلی استر است اما آن را بسیار با دوام تر. کوله پشتی با تهویه خوب و مواد مش در پشت ، تسمه های شانه و hipbelt نیز راحتی را اضافه می کند.

به یاد داشته باشید به مراقبت از کوله پشتی خود را به طور منظم تمیز کردن و حفظ آن ، بنابراین شما می توانید کیسه پیاده روی خود را تا زمانی که ممکن است نگه دارید!

شما در حال حاضر تمام اطلاعات را انتخاب کنید کوله پشتی مناسب ، همه شما باید انجام دهید در حال حاضر است تصمیم گیری در رنگ! سفر خوبی داشته باشید!

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%d9%88%d9%84%d9%87-%da%a9%d9%88%d9%87-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

بهترین چرم برای کیف دستی کدام است؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 74 پنجشنبه 13 خرداد 1400 نظرات (0)

بهترین نوع چرم را کیف با چیست؟

چرم بودن کلاسیک بی انتها شناخته شده است و برای سال بر سال مهم نیست که چقدر شما آن را می پوشند گذشته. انواع مختلفی از چرم از نرم تا بسیار با دوام وجود دارد و در این مقاله ما باید نگاهی به چه نوع چرم بهتر است برای ساخت کیسه های استفاده کنید.


چرم دانه کامل + کیسه های = یک بازی ساخته شده در بهشت
با توجه به ماهی چرم, بهترین نوع چرم برای استفاده از کیسه های کامل دانه چرم آن را به عنوان قوی و فوق العاده با دوام. چه چیزی به آن قدرت خود را می دهد این واقعیت است که آن را از قسمت بیرونی پنهان حیوان ، درست در زیر خط مو تقسیم شده است. به این ترتیب ، این چرم sanded buffed یا snuffed شده اند خواهد شد. به این ترتیب ، آن را تا بیشتر از یک نگاه طبیعی و احساس.

بالا در چرم لیست برخی از مزایای استفاده از چرم یا پوست گاو کامل دانه کیسه های چرم (به عنوان حق بیمه کامل دانه کیف چرم):

یک کیسه ساخته شده در این نوع چرم بسیار طولانی مدت است. شما می توانید بین 10 و 15 سال استفاده از کیسه خود را بسته به چه مقدار از آن استفاده کنید.
برای مشتریانی که بوی چرم را دوست ندارند ، این نوع کیسه ها بی بو هستند.
این نوع کیسه به راحتی خراش نیست.
با حق بیمه کیسه های چرم دانه کامل, همچنین مزایای بسیاری وجود دارد:

حق بیمه کیسه های چرم دانه کامل فوق العاده قوی هستند و یک نگاه بسیار ناهموار. این چرم نیز کیسه های پایان شگفت انگیز می دهد.
اگر چه این کمی سنگین تر از چرم یا پوست گاو کیسه های دانه حق بیمه آنها آخرین-به طور متوسط - برای 30 سال بسته به اینکه چگونه اغلب شما از آنها استفاده کنید.
یکی دیگر از مزیت های بزرگ کیسه های ساخته شده با این چرم این است که مقاوم در برابر آب است.

See the source image


چگونه برای مراقبت از کیسه چرم دانه کامل خود را
برای تمیز کردن کیسه چرم کامل دانه خود را, استفاده از یک پارچه میکرو نرم, آب گرم و همچنین به عنوان یک handsoap خفیف. شیب پارچه در آب گرم و صابون ، زور گرفتن آن را به طوری که آن را مرطوب و چکیدن نیست ، و سپس پاک کردن هر گونه خاک از کیسه.

هنگامی که خاک خاموش است, پاک کردن کیسه خود را با یک پارچه چرم. اجازه دهید آن را خشک به طور طبیعی و محل برخی از شرط های ورزشی بزرگ در حالی که شما صبر کنید, و کیسه در نور مستقیم خورشید قرار داده نشده. اجتناب از استفاده از بخاری و یا سشوار, حتی اگر شما در عجله هستید, به عنوان این کیسه خود را آسیب.

چرم بز برای یک کیسه نرم تر
در غیر این صورت به نام چرم مراکش, چرم بز نرمتر از چرم دانه کامل است; با این حال, آن نرم و سبک وزن است. (این چرم مراکش نامیده می شد آن را به عنوان به طور سنتی از این کشور منابع شد.) از آن است که بسیار تنگ ، بافت دانه دار و ، مانند چرم دانه حق بیمه ، آن را مقاوم در برابر آب است. اغلب اوقات آن کیسه خود را نگاه پرنعمت بدهد.

باید این نوع چرم کثیف, پاک کردن آن را با یک نرم, پارچه مرطوب و ترک آن را به طور طبیعی خشک. برای مراقبت بهینه از محصول ، می توانید از محصولات مختلف برای درمان آن استفاده کنید.

در نهایت ، نوع چرم است که شما باید انتخاب کنید چه نگاه شما در حال رفتن برای اطراف مغازه و ببینید چه چیزی طول می کشد فانتزی خود را بستگی دارد!

منبع:

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%da%a9%db%8c%d9%81-%da%86%d8%b1%d9%85/

https://www.ritasleather.com/leather-for-bags/

اهمیت کیف مدرسه دانش آموزان

تولیدی کیف عمده بازدید : 89 دوشنبه 10 خرداد 1400 نظرات (0)


بار-از-مدرسه-کیف-در-دانش آموزان
کیسه های مدرسه سنگین واقعا تبدیل به یک علت نگرانی بزرگ برای پدر و مادر, کودکان و مقامات مدرسه. آیا فرزندان خود و یا هر کودک مدرسه رفتن مبارزه در حالی که حمل/کیسه مدرسه خود را می بینید ؟  آیا شما متوجه چگونه سنگین کیسه است که به شما پیشنهاد برای حمل? اگر چنین است, آن را باید کردم شما نگران. کیسه های مدرسه سنگین منفی سلامت دانش آموزان را تحت تاثیر قرار, و می توان آن را علت بسیاری از مشکلات سلامتی.

سنگینی کیسه می تواند منجر به کمر درد و ظروف سرباز یا مسافر تا وضعیت دانش آموزان. در این روز و سن که آموزش و پرورش می تواند از طریق افاضه دیجیتال به معنی حمل بسیاری از کتاب های سنگین به مدرسه فقط به نظر می رسد غیر ضروری. بسیاری از مدارس CBSE در Siliguri امید بستن برای آموزش دیجیتال مانند یادگیری اپل به این امید که کاهش برخی از وزن کردن کودکان مدرسه رفتن. در زیر با توجه به برخی از دلایل چرا کیسه های مدرسه نباید بار به دانش آموزان است.

کیسه های سنگین بر سلامت کودکان تاثیر می گذارد
دانش آموزان-کیسه های سنگین مدرسه

از مؤثر بر وضعیت به باعث آسیب به ستون فقرات ، کیسه های سنگین حیطه مشکلات بهداشتی به مدرسه رفتن کودکان می شود.

کودکان و نوجوانان حمل کیسه های سنگین خود رفاه و سلامت در راه قابل توجهی به خطر می اندازند. این می تواند به طور جدی بر وضعیت آنها تاثیر بگذارد ، حتی زمانی که بار را حمل نمی کنند. اثر مضر بر ستون فقرات تنها یکی از مشکلات بسیاری است. مشکلات دیگر عبارتند از:

مشکلات ارتوپدی است که ممکن است تبدیل به یک مسئله زندگی طولانی
توسعه اسکلروز در سن بسیار جوان
مطالعات متعدد در مورد اثرات مضر حمل کیسه های مدرسه سنگین نشان می دهد که مشکلات همیشه فورا به پدر و مادر قابل مشاهده نیست. این یک عفونت ویروسی است که می تواند شناسایی و درمان در اوایل دوست ندارم.

See the source image

بنابراین ، قبل از اینکه والدین بتوانند نشانه های فرزندشان را به طور متفاوتی تشخیص دهند یا به علت سنگینی کیسه شکایت کنند ، ممکن است خیلی دیر شود. کودک در حال حاضر یک بیماری مزمن است که او را مجبور به زندگی با توسعه داده اند ممکن است.

حمل کیسه های مدرسه سنگین را کودکان سقوط از عشق با آموزش و پرورش و از دست دادن علاقه به مطالعات
کیف های سنگین-مدرسه-راه حل

اگر شما فکر می کنید حمل یک کیسه مدرسه سنگین می افزاید: هر نوع علاقه به یادگیری, شما نیاز به دوباره که فکر. این کار چیزی بیش از اضافه کردن ناراحتی به دلیل کیسه های سنگین استرس زیادی بر روی شانه های کودکان مدرسه رفتن قرار.

این فشار اضافه شده به سادگی باعث می شود دانش آموزان به نوبه خود به دور از آموزش و پرورش. آنها پرتاب بداخلاقی زمانی که آنها مجبور به ترک برای مدرسه.

فقط فکر کردن در مورد وزن باعث می شود آنها از دست دادن تمام علاقه به مطالعه و رفتن به مدرسه.

بنابراین اگر کودک شما شکایت شده است بسیاری به تازگی در مورد کمر درد و رفتن به مدرسه شما ممکن است بخواهید برای بررسی وزن خود کیف مدرسه.

عدم اطمینان از موضوع مطالعه باعث می شود کودکان کتاب های بیشتری را از حد لازم حمل کنند ، که آنها را دچار سردرگمی می کند و کیسه را سنگین می کند
مسائل مربوط به سلامت حمل یک کیسه مدرسه سنگین

جدول زمانی برنامه ریزی شده مسئولیت معلمان است ، اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان مجبور نیستند روزانه کتاب های سنگین را حمل کنند. این تنها به سردرگمی می افزاید و آنها شروع به از دست دادن علاقه به مطالعات خود را.

راه درست برای کاهش بار با اطلاع رسانی به موضوع مطالعه است. برای مثال, اگر معلم در نظر دارد تا یک فصل خاص روز بعد, پیشنهاد می شود که او/او به اطلاع دانش آموزان از قبل. به این ترتیب دانش آموزان می دانیم که کتاب برای آن موضوع خاص حمل و نگه داشتن اضافی در خانه. بسیاری از مدارس CBSE در Siliguri به دنبال این روش به هسته.

تعدادی از مدارس CBSE بالا در شیلیگوری در حال اقدامات برای حل مسائل مواجه شده توسط دانش آموزان. این ضروری است که مدارس بیشتر اتخاذ راه حل های زیر داده شده و در نتیجه هدف برای بهره higher بالاتر در دانش آموزان خود است.

کابینت و امکانات ذخیره سازی در مدرسه دانش آموزان محل با خیال راحت نگه داشتن کتاب و نسخه در مدرسه به طوری که آنها می تواند حمل کیسه مدرسه نور می دهد. تسهیلات شبانه روزی روز می تواند کمک به دانش آموزان پایان مشق شب در مدرسه.
بهره مندی از کمدهای مدرسه

اگر دانش آموزان مجاز به نگه داشتن کتاب های خود را در قالبهای تعیین شده آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد حمل بار به مدرسه هر روز. کیسه مدرسه خود را سبک تر با بسیاری از کتاب های سنگین و ایمن در مدرسه را ترک احساس خواهد شد.

مطلقا هیچ نقطه ای در ساخت کودکان حمل کتاب های سنگین به جلو و عقب وجود دارد. همچنین ، پس از صرف ساعت های طولانی در مدرسه ، فکر نیاز به بازگشت به خانه و اتمام مشق شب چیزی است که هر دانش آموز به نظر می رسد به جلو نیست. این مانع زمان خانواده با کیفیت. همچنین ، این بر توسعه همه جانبه یک کودک تاثیر می گذارد ، زیرا فقط دانشگاهیان چیزی نیستند که یک کودک باید در طول سال های شکل گیری خود یاد بگیرد.

علاوه بر کابینت, مدارس می تواند ساعت های اضافی در قالب امکانات شبانه روزی روز که در آن دانش آموزان می توانند زمان بیشتری را با معلمان صرف و تکمیل مشق شب خود را ارائه. اگر این کار انجام شود ، دانش آموزان می توانند به طور کامل برای روز بعد آماده شوند و می توانند به سادگی بر لذت بردن از وقت خود در خانه تمرکز کنند. آنها می توانند زمان برای یادگیری یک مهارت جدید و یا با سنگ تیز کردن استعداد خود را برای آواز ، رقص ، و یا بازی نوعی از آلت موسیقی استفاده کنند.

مدارس رفتن دیجیتال با آموزش و پرورش به طوری که کتاب کمتر به حمل در وهله اول وجود دارد
مدارس-رفتن-دیجیتال-با-آموزش و پرورش

هنگامی که مدارس اتخاذ ابزار دیجیتال از انتقال آموزش و پرورش, آنها را یک گام به سوی رفتن به طور کامل بدون کاغذ. بهترین مدارس CBSE در شیلیگوری ابزار دیجیتال آموزش دانش آموزان خود را در آغوش گرفته اند, مانند یادگیری اپل.

هنگامی که پدر و مادر از آموزش و پرورش فرزندان خود فکر می کنم, آنها فکر می کنم کیسه های مدرسه به نحوی به کیفیت کلی آموزش و پرورش اضافه. با این حال ، این دور از حقیقت است. زمان تغییر کرده است و برای رفتن با جریان, از آن زمان ما چشم انداز ما نسبت به آموزش و پرورش تغییر بیش از حد. ما خیلی دوست دارم به شنیدن افکار خود را بیش از حد. اگر شما هر چیزی برای اضافه کردن در مورد کیسه های مدرسه بودن یک بار, ما یک خط رها.

منبع:

https://robonak.ir/

https://srisriacademy.in/blog/school-bags-should-never-be-a-burden-heres-why/

اسانس سیب سبز

تولیدی کیف عمده بازدید : 78 سه شنبه 04 خرداد 1400 نظرات (0)

اسانس سیب سبز
سیب سبز اسانس خالص برای ماساژ ، مراقبت از صورت، عطر و هدف آرامش بخش.

اسانس سیب سبز

اسانس خالص

BF1 تولید و عرضه اسانس طبیعی طبیعی بدون عطر. اسانس طبیعی خالص حاوی تمام مزایای طبیعی پزشکی برای همه نوع پوست است.

خالص طبیعی استفاده از اسانس برای مراقبت از مو ، مراقبت از بدن ، مراقبت از صورت ، روغن ماساژ، لوازم آرایشی ، صابون و سایر محصولات.

اسانس مایع آبگریز متمرکز حاوی ترکیبات عطر فرار از گیاهان است. روغن های ضروری هستند, همچنین شناخته شده به عنوان روغن فرار اثیری روغن یا aetherolea و یا به سادگی به عنوان روغن از گیاه که از آنها استخراج شد و مانند روغن میخک. روغن به این معنا که آن را حمل بوی متمایز یا ذات ضروری است.

روغن های ضروری به طور کلی توسط تقطیر و مطبوعات سرد استخراج می شوند. تقطیر بخار اغلب استفاده می شود. فرآیندهای دیگر عبارتند از: بیان یا استخراج حلال. آنها استفاده می شود در مراقبت از مو, مراقبت از بدن, مراقبت از صورت, روغن ماساژ, لوازم آرایشی صابون و سایر محصولات.

اسانس های مختلف دارویی در دوره های مختلف در تاریخ استفاده شده است. کاربردهای پزشکی پیشنهاد شده توسط کسانی که فروش روغن های دارویی از درمان های پوست, و اغلب تنها در حساب های تاریخی استفاده از روغن های ضروری برای این منظور بر اساس. ادعای اثربخشی درمان های پزشکی به طور خاص ، در حال حاضر توسط بسیاری از کشورها تایید شده است.

علاقه اسانس زنده کرده است در دهه های اخیر با محبوبیت آروماتراپی یک شاخه از طب جایگزین است که ادعا می کند که روغن های ضروری و دیگر ترکیبات معطر دارای اثرات درمانی.

اسانس یک شکل از طب جایگزین که در آن اثرات شفا به ترکیبات طبیعی در روغن های ضروری نسبت داده است. بسیاری از رایج اسانس خواص دارویی است که در طب عامیانه از زمان های قدیم استفاده شده است و هنوز هم به طور گسترده ای امروز استفاده می شود.

نکته مهم : اگر شما از آن استفاده کنید برای در هوا منتشر شده توسط یک نبولایزر ، گرم بیش از یک شعله شمع و یا سوخته ، لطفا با استفاده از روغن عطر.

استفاده از اسانس: اسانس خالص نتایج معجزه خوبی برای داروهای پوستی مانند سفید کردن ، بلند کردن ، تقویت ، ضد پیری ، ضد آکنه و غیره انجام می دهد.

مثال: لیمو و مرکبات اسانس انجام نتایج خوب سفید. شما می توانید اسانس لیمو ما اعمال می شود به شهادت نتایج معجزه بلافاصله.

ایمنی اسانس: تمام اسانس خالص ما امن برای اعمال در همه نوع پوست به طور مستقیم ، آن را تحریک به پوست ایجاد کنید. ( توجه داشته باشید: اسانس خالص باید به پوست مضر نیست ، چرا که آن را با گیاهان طبیعی خالص و میوه ها را. مثال: اسانس لیمو از پوست لیمو تازه باعث تحریک پوست نمی شود. )

بوی اسانس: اسانس خالص بوی میوه های تازه یا برگ است، بوی قوی تر از میوه های تازه یا برگ ها نیست ، زیرا حاوی هیچ ترکیب عطر نیست.

توجه داشته باشید: اسانس بیشتر شما را از بازار دریافت کنید در واقع عطر روغن یا روغن عطر که سوزش به پوست ایجاد خواهد شد. با توجه به مشتری اصلی ، اسانس را با بوی آن انتخاب می کند ، بنابراین اسانس اصلی در بازار دارای ترکیب عطر افزونه برای جذب بازار است.

متفاوت در اسانس و روغن عطر :

1. اوردور :

اسانس خالص-نه قوی تر و سپس برگ اصلی و یا میوه ها.

روغن عطر-قوی تر و سپس برگ اصلی یا میوه.

2. رنگ :

اسانس خالص - حاوی رنگ اصلی از گیاهان یا میوه ها.

روغن عطر-زرد یا سفید.

3. نتایج :

اسانس خالص-ایجاد نتایج فوری. مثال: درخواست اسانس لیمو به دست خود را به نتایج سفید در نقطه ای را ببینید.

روغن عطر-آرامش ذهنی. مثال: اسطوخودوس و نارنگی عطر روغن کمک می کند تا به درمان بی خوابی.

4. پردازش :

اسانس خالص-بهترین کیفیت توسط مطبوعات سرد و فرایند سرد. ( این ترکیب پزشکی را حفظ خواهد کرد در داخل اسانس باقی می ماند. )

روغن عطر-اسانس مخلوط با ترکیب معطر.

5. کشور مبدا :

اسانس خالص-مهم ترین نیست ، آن را بسته به گیاهان مناسب و یا مواد تشکیل دهنده می توانید آن را در نتیجه پزشکی انجام دهد.

روغن عطر-مهم ترین نیست ، ترکیب عطر مخلوط نباید حاوی مواد تحریک کننده پوست باشد.

6. مخلوط کردن اسانس و روغن عطر :

مشاوره به مخلوط: 3 قسمت از اسانس + 1 بخشی از روغن عطر در فرمول خود را.

مثال: برای سفید کردن نتایج

اسانس لیمو = 1

اسانس نارنجی = 1

اسانس آهک کافر = 1

اسطوخودوس عطر روغن = 1

منبع:

https://esance.ir/%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%a8/

https://essentialoils.com.my/green-apple-essential-oil.htm

سایز متناسب برای کیف نوزاد چیست؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 74 سه شنبه 04 خرداد 1400 نظرات (0)

یک کیسه پوشک بیش از یک کیسه است-این آزادی ، راحتی و صلح از ذهن است که همه را به یک نورد.

نگه داشتن خود را پوشک کیسه مجهز و آماده برای رفتن در همه زمان بدان معنی است که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد اینکه آیا شما باید همه چیز شما نیاز به یک (امیدوارم) استرس تفرج با نوزاد.

چک لیست کیسه پوشک خود را
هنگامی که تصمیم گیری چه به بسته در کیسه پوشک خود را, فکر می کنم از حالات ممکن است شما روبرو می شوند (و یا مشکلات شما نیاز به حل) و کار به عقب از وجود دارد. البته, شما پوشک و دستمال مرطوب نیاز, اما آنچه در مورد یکesesie اضافی? گوشی بنابراین شما می توانید خود را سرگرم در حالی که کودک طول می کشد یک چرت زدن پرسه زن بسیار مورد نیاز? تنقلات برای رشد یو پی اس و بچه ها به طور یکسان در صورتی که شما در ترافیک گیر کرده است ؟ 

اگر چه موارد دقیق در کیسه خود را بستگی به سن کودک و تنظیمات خود را با استفاده از این چک لیست به عنوان یک راهنمای که خود را بسته بندی کیسه پوشک:

پوشک و دستمال مرطوب
یک پد تغییر قابل حمل
کیسه های مدفوع
کرم پوشک
Esesie یدکی و یا مجموعه ای از لباس
یک پتو نرم ، قنداق یا پارچه اروغ زدن
یک دندان یدکی یا پستانک
اسباب بازی های اضافی برای کودک
تنقلات برای کودک (اگر به اندازه کافی قدیمی باشد)
کلاه خورشید و کرم های ضد آفتاب (برای آب و هوای گرم)
کلاه زمستانی، دستکش و دستکش (برای آب و هوای سرد)
هر چیزی که شما نیاز به شیر یا پمپ در ملاء عام (یعنی پوشش پرستاری ، پد پرستاری ، پمپ پستان قابل حمل)
محصولات برای والدین (یعنی کرم دست ، ضد عفونی کننده دست، مومیایی کردن لب، هدفون ، چیزی برای خواندن)
کیت کمک های اولیه
شما می دانید شما نیاز به پوشک (از این رو نام کیسه) ، اما در مورد دیگر محصولات پوشک مانند دستمال مرطوب و کرم بثورات پوشک را فراموش نکنید. از حوادث اتفاق می افتد ، بازگشت به یو پی اس (پوشک ، دستمال مرطوب ، لباس نوزاد) هوشمند به بسته ، بیش از حد. همچنین مهم است: تغذیه برای والدین! بسته بندی تنقلات بیش از شما فکر می کنم شما نیاز است هرگز یک ایده بد.

در زیر, بررسی برخی از ملزومات کیسه پوشک مورد علاقه ما به در دست دارند.

سایز کیف نوزاد را با توجه به وسایل مورد نیاز کودک خریداری نمایید.

فقط شما می دانید ، چه انتظار می رود ممکن است کمیسیون از لینک خرید کسب درآمد. چرا توصیه های محصول ما اعتماد؟

پوشک
Pampers Swaddlers پوشک
چک لیست کیسه پوشک-Pampers Swaddlers پوشک


چرا ما کیف نوزاد را دوست دارم
اول از همه: اطمینان حاصل کنید که کیسه پوشک شما پوشک دارد! Pampers Swaddlers همیشه یک انتخاب خوب: آنها را جذب بالا و عمل فتیلهسازی بزرگ. نه به ذکر است ، آنها hypoallergenic و ارائه تا 12 ساعت حفاظت از خشکی.

دستمال مرطوب کودک


چرا ما آن را دوست دارم
آب پاک کننده طبیعت است و صادقانه ، شما خیلی چیز دیگری به خصوص در پوست نوزاد حساس لازم نیست. WaterWipes حاوی 99 درصد آب بهار ایرلندی و 1 درصد عصاره دانه گریپ فروت ، کمک می کند که نگه داشتن پوست از خشک شدن. به علاوه, آنها تنها دستمال مرطوب کودک پنج نفر از پنج امتیاز توسط انجمن ملی اگزما امریکا مهر و موم از پذیرش اعطا هستید. این جعبه همراه با 540 کل دستمال مرطوب, به نه بسته تقسیم.

کیسه های مدفوع برای کنترل بویچرا ما آن را دوست دارم
مطمئن, آنها از لحاظ فنی برای حیوانات خانگی طراحی شده بودند, اما این کیسه های مدفوع زیست تخریب پذیر کار فقط به عنوان به خوبی زمانی که دفع یک پوشک کثیف در ملاء عام. ایده آل برای آن لحظات گرانبها هنگامی که کودک شما قطره stinkbomb تعجب.

پوشک تغییر پد

چرا ما آن را دوست دارم
بسیاری از کیسه های پوشک با پد تغییر خود آمده است ، اما اگر مال شما نیست ، توصیه می کنیم سرمایه گذاری در یکی که به راحتی آماده برای گرفتن و رفتن. نسخه نوزاد تابستان ارزان و یک گزینه عالی برای کیسه پوشک خود را است, از آن جمع و جور و در عین حال با دوام. به علاوه ، می توان آن را با یک پارچه مرطوب پاک ، و آن را آسان برای شما برای تمیز کردن (نمره!).

سایز کیف نوزاد را با توجه به وسایل مورد نیاز کودک خریداری نمایید.

کرم راش پوشک

چرا ما آن را دوست دارم
بثورات پوشک می تواند یک کودک پر از بدبختی را. انتخاب کنید تا یک لوله سفر (2.5 اونس) از شرکت صادق.را لوسیون ضد حساسیت-ساخته شده با کره درخت روغن قلم آلی, روغن نارگیل و دیگر مواد تشکیل دهنده تسکین دهنده-برای حفظ در کیسه پوشک خود را در موارد اضطراری.

لباس نوزاد اضافی

مشاهده در حال حاضر به رجیستری آمازون اضافه
چرا ما آن را دوست دارم
شما هرگز نمی دانید زمانی که یک تغییر سریع لازم است ، بنابراین یکesesie اضافی (یا سه) همیشه یک ایده خوب است. ما عاشق این سه بسته از onesies توسط کارتر-آنها 100 درصد پنبه (بررسی) و زیپ (بررسی) ، و آنها را یک نسیم به لغزش روشن و خاموش.

ظرف اسنک

چرا ما آن را دوست دارم
یک ظرف میان وعده با درب برای نگه داشتن مواد غذایی تازه و فلپ برای جلوگیری از نشت چیزی است که شما به طور مداوم استفاده کنید هنگامی که کودک شما بازدید مرحله خوراک سرپایی است. دسته آسان گرفتن در نسخه OXO یک جایزه اضافه شده است, و نقطه قیمت معنی است که شما می توانید دو یک برای خانه خود را خرید, و یکی برای کیسه پوشک خود را.

See the source image

تسکین دهنده دندان

فراموش نکنید که برای بسته بندی این دندان جهانی دوست داشتنی در مورد یک کمی خود را به ناراحتی اجرا می شود. مواد لاستیکی 100 درصد است که با رنگ مواد غذایی درجه پوشیده شده ، باعث می شود آن را امن و پیچ و تابدار برای کودک به جویدن.

سایز کیف نوزاد را با توجه به وسایل مورد نیاز کودک خریداری نمایید.
حالا ببين
چرا ما آن را دوست دارم
اطمینان حاصل کنید که شما مراقبت از خود ، بیش از حد! ذخیره کردن یکی از این ضد شوره سر لب محبوب در همه جا — کیف پول خود را, کیسه پوشک, جیب ژاکت, غرور. این چهار بسته از ضد شوره سر (غنی شده با 100 درصد مواد طبیعی) لب هیدراته را حفظ خواهد کرد.

این وسایل به یک کیف نوزاد با سایز مناسب نیاز دارند. برای خرید کیف نوزاد عمده می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

کرم دست
لوسیتان درخت روغن قلم کرم دست

چرا ما آن را دوست دارم
ضد عفونی کننده دست ضروری است ، اما همچنین می تواند خشک شود. لوسیتان پرفروشترین کرم دست در اندازه 5 اونس فروخته درمان لوکس در کیسه پوشک خود را به نگه داشتن دست خود را مرطوب و نرم است.


چرا ما آن را دوست دارم
شما می شود در نگه داشتن کودک شاد و تغذیه متمرکز, اما فراموش نکنید که به خودتان سوخت, هم. سعی کنید یک نوار clif انواع بسته برای پیدا کردن عطر و طعم مورد علاقه خود را از نوار محبوب. داشتن یک میان وعده سالم و متعادل در دست در همه زمان ها زندگی شما را به عنوان یک پدر و مادر در حال حرکت نجات خواهد داد. این بسته همراه با 36 میله در سه طعم محبوب: کره بادام زمینی ترد, تراشه شکلات و شکلات یکجور دوربین عکاسی.


حالا ببين
چرا ما آن را دوست دارم
اگر چرت زدن بر روی بروید اتفاق می افتد ، شما می توانید گوش دادن به موسیقی ، پادکست ها ، کتاب های صوتی ، هر چه به شما کمک می کند تا زمان عبور. این جوانه های گوش از سونی فوق العاده سبک وزن هستند و در سه رنگ سرگرم کننده می آیند.

سایز کیف نوزاد را با توجه به وسایل مورد نیاز کودک خریداری نمایید.

بطری آب

چرا ما آن را دوست دارم
اگر شما یک بطری آب و دستمال اضافی از محفظه دستکش استفاده می شود هرگز برای تمیز کردن یک ماده ناخالص در کودک خود, نظر خودتان خوش شانس. CamelBak برخی از بطری های آب پرفروشترین در بازار ایجاد می کند. ما دوست داریم که این یکی دارای مقدار زیادی مایع (25 اونس) بدون هیچ گونه پیچیده فواره زدن اب. در بسیاری از اندازه ها و رنگ های دیگر در دسترس وجود دارد ، بیش از حد.

مواد خواندن

حالا ببين
چرا ما آن را دوست دارم
شما احتمالا نمی خواهید به ترک این در کیسه پوشک اما از آن خواهد بود یک نجات دهنده زندگی اگر شما تا به حال گیر کردن با یک خواب کودک. این روشن شدن آمازون دارای نور قابل تنظیم, وضوح بالا, صفحه نمایش بدون تابش خیره کننده-و یک باتری طولانی مدت. به علاوه ، تمام قدرت پردازش از یک خواننده الکترونیکی (کتاب را در نوک انگشتان خود را!). این که آیا شما تمام شب تغذیه نوزاد و نیاز به یک دست حواس پرتی و یا شما در حال لذت بردن از خواندن در حالی که کودک شما پرسه زن-چرت زدن در پارک, یک e-reader یک پدر و مادر ضروری است که شما تاریخ و زمان آخرین طولانی پس از نوزاد سال است.

منبع:

https://www.whattoexpect.com/baby-products/diapering-potty/what-to-pack-in-diaper-bag/جوانب مثبت و منفی از کوله پشتی برای کودکان مدرسه

تولیدی کیف عمده بازدید : 74 دوشنبه 03 خرداد 1400 نظرات (0)

کوله پشتی, بیشتر از نه, همدم ثابت از دانش آموزان. این سفر با بچه ها از خانه به مدرسه و از یک سطح درجه به دیگری. کوله پشتی فرمت از شخصیت یک کودک است که می تواند nerddom یا خنکی دلالت می شود. به همین دلیل است که دانش آموزان و والدین به طور یکسان کوله پشتی را بیش از کیف یا کیف مسنجر ترجیح می دهند.

با این حال ، یک کوله پشتی می تواند بهترین دوست کودک یا بدترین دشمن او باشد. در زیر فهرستی از جوانب مثبت و منفی از اجازه دادن به کودک خود را می پوشند یک کوله پشتی.

جوانب مثبت کوله پشتی

کوله پشتی کیسه های ساده و مفید است که مناسب برای استفاده روزانه هستند. آنها می توانند بسیاری از چیزهایی که از کتاب به لباس به دستگاه های الکترونیکی ادامه می دهند. اما کوله پشتی اغلب به عنوان کیسه های مدارس نه تنها بیشتر بچه های کوچک اما همچنین دانشجویان استفاده می شود.

سازمان

یک کوله پشتی با کیفیت عالی دارای مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی و جیب برای کمک به سازماندهی کتاب های لپ تاپ و مدرسه دیگر مواد. بیشتر از آن, داشتن یک کوله پشتی سازمان یافته می تواند زندگی مدرسه خود را آسان تر می کند.

راحتی

مهم نیست که بچه ها کجا بروند ، می توانند همه چیز خود را با کوله پشتی خود حمل کنند. بسیار ساده تر و ساده تر از حمل کتاب و lunchboxes با دست برهنه است. 

See the source image

توصیه ما خرید باکیفیت ترین کوله پشتی می باشد و برای خرید انواع کوله پشتی عمده به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://robonak.ir/%da%a9%d9%88%d9%84%d9%87-%da%a9%d9%88%d9%87-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

ایمنی

کوله پشتی حداکثر امنیت برای اقلام در داخل آنها وجود دارد در حالی که دیگران ضد آب هستند. با وجود اینکه سبک و انعطاف پذیر, یک کوله پشتی با کیفیت خوب می تواند به شما اطمینان از ایمنی اموال خود را هر چه آب و هوا است.

زمان کارآمد

زمان حتی برای کودکان مدرسه مهم است. کوله پشتی مناسب می تواند کمک به کودکان حرکت در اطراف در حالی که راحت و دست آزاد بودن.

منفی از کوله پشتی

سلامتی

کوله پشتی به علت کمر درد به آن کاربر شناخته شده است و گاهی اوقات آن می تواند منجر به وضعیت سلامتی جدی تر و طولانی مدت. بار وجود دارد که پدر و مادر موفق به توجه است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مسائل در فرزند خود کوله پشتی و یک کوله پشتی سنگین فشار می تواند کودک را به پشت و ستون فقرات که در نهایت کودک را تحت تاثیر قرار وضعیت و سلامت اسکلتی-عضلانی. به همین دلیل مهم است که پدر و مادر را انتخاب کنید یک کوله پشتی است که دارای یک طراحی ارگونومیک و با تسمه شانه خالی برای جلوگیری از شرایط بهداشتی گفت. با این حال ، حتی اگر والدین چنین کوله پشتی را خریداری کنند ، دانش آموزانی هستند که سبک راحتی را ترجیح می دهند.

مورد استفاده برای قاچاق

به دلیل اندازه کوله پشتی ، دانش آموزان آن را به عنوان یک نقطه پنهان خوب برای قاچاق کالاهای ممنوعه به مدرسه می بینند. وجود دارد که مدیران مدرسه که سهل انگاری در رفتن را از طریق هر یک از دانش آموزان کیسه به خصوص اگر تعداد دانش آموزان قریب به اتفاق از این رو دانش آموزان با استفاده از این فرصت برای قرار دادن ذخیره کردن دور از اقلام مانند الکل و مواد مخدر و سلاح و بسیاری دیگر.

منبع:

https://sandra-s-school-dcb6.thinkific.com/courses/pros-and-cons-of-backpacks-for-school-children

بهترین راههای پاک کردن لکه های کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 84 شنبه 01 خرداد 1400 نظرات (0)

 شما متوجه خش کمی در چرم مصنوعی و چند علامت قلم در داخل پوشش: به ترس نیست! چندین تکنیک ساده و ترفندها برای بازگرداندن چرم و چرم مصنوعی وجود دارد. و بسیاری از محصولات ما در بازگرداندن شما احتمالا در حال حاضر در دست در خانه استفاده کنید!

علائم قلم
نشانگر و قلم خطوط یکی از رایج ترین "لکه" برای پیدا کردن. به خصوص در داخل کیف پول! راه های مختلفی برای تلاش برای حذف لکه قلم وجود دارد. شما ممکن است مجبور به استفاده از ترکیبی برای خلاص شدن از علائم قلم به خصوص عمیق مجموعه. تست یک منطقه کوچک از علامت با حذف خود را از انتخاب قبل از تلاش در کل علامت قلم. برخی از چرم و faux-چرم رنگ/رنگ خود را هنگامی که با استفاده از جوهر روب از دست بدهند.

تولیدی های بسیاری در ایران بهترین کیف ها را تولید می کنند . تولیدی کیف روبنک یکی از بهترین آنهاست. از آن خرید کرده و لذت ببرید.

ابزارهای ممکن
اسپری مو انتخاب اول بزرگ برای از بین بردن که علامت قلم مزاحم است. اسپری یا شیب q-tip در اسپری مو تا اشباع اما کار به سرعت. تلاش به آرامی علامت جوهر دور کهنه را نم زدن. اگر اسپری مو کار نمی کند مالش الکل نیز با q-tip استفاده می شود.

See the source image

Dabbing است که قطعا دوست شما وقتی که می آید به لکه برداشتن. مالش ممکن است اسمیر و انتقال لکه بیشتر از نقطه شما در حال کار بر روی. با استفاده از یک توپ پنبه یا q-نوک به د افغانستان بانک آثار شگفتی. فقط نگه داشتن با استفاده از توپ های پنبه ای جدید و q-راهنمایی هر بار که شما یک جوهر کمی منتقل شده به توپ پنبه/نوک تا زمانی که شما بلند لکه کردن.

ناخن لهستانی روب و مایع ترمز دو امکانات دیگر برای حذف جوهر است. اگر چه مراقب باشید زیرا این مایعات بسیار خشن هستند و می تواند باعث رنگ آمیزی.

کیف پول چرم موجب صرفه جویی

تکنیک
از بین بردن جوهر در جیر می تواند بسیار سختتر به عنوان جیر میکرو که تمایل به تمیز کردن مقاوم است. سعی کنید به آرامی مالش ناخن فایل هیئت مدیره ، کاغذ سنباده شن بسیار خوب ، و یا خشک / به سختی مرطوب "سحر و جادو" اسفنج سفید برای حذف لکه جوهر در جیر. کسانی که سفید "سحر و جادو" اسفنج در واقع از میکرو abrasers که کار برای حذف لکه ها و علائم ساخته شده است. این "سحر و جادو" اسفنج همچنین می توانید رنگ/رنگ/رنگ حذف بنابراین استفاده از احتیاط و همیشه سعی کنید یک نقطه آزمون برای اولین بار!

اگر شن کاغذ سنباده جوهر کردن مورد جیر خود را ندارد ، شما همیشه می توانید مسواک غوطه ور در کمی سرکه سفید را امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که شما باید توپ پنبه دستی به کهنه را نم زدن لکه و سرکه دور به عنوان شما در حال کار.

خش, شکافهای, و Divots
نشانگر دائمی در بسیاری از سایه و اندازه این روزها که آن را ساده به رنگ مطابقت مورد خود را با یک خراش در چرم آمده است. اگر آن است که یک خراش کوچک و شما نیست اعتماد به نفس در توانایی خود را به "رنگ" در ابتدا—خرید یک خط خوب نشانگر دائمی در یک رنگ نزدیک به چرم شما در حال تلاش برای پر کردن در. انجام یک آزمون در یک منطقه در یک نقطه کم رنگ مطمئن شوید چرم یا مصنوعی چرم خود را با نشانگر دائمی تعامل منفی نیست. شما همچنین می توانید نوار مجرای در انواع رنگ ها و الگوهای به پچ سوراخ و یا علائم مشت زدن بزرگتر پیدا کنید.

کیف پول چرم موجب صرفه جویی

تهویه چرم 101


چرم به طور طبیعی دباغی پنهان (به طور معمول) گاو و بسیار متخلخل و مستعد ابتلا به خشک شدن و ترک خوردگی است. درست مثل قرار دادن لوسیون در دست های خود را در زمستان ، کیف پول چرم و کفش نیاز به دوباره پر کردن رطوبت از قرار گرفتن در معرض عناصر.

چگونه به مرطوب
اطمینان حاصل کنید که کیف پول چرم صرفه جویی خود را با در نظر گرفتن یک پارچه مرطوب و پاک کردن بخش چرم از آیتم تمیز نسبتا تمیز است. سپس یک کهنه خشک و خشک آن را. یک لایه نازک وازلین می تواند بر روی چرم بسیار خشک و ترک خورده کار کند. فروشگاه جعبه بزرگ نیز حمل اعاده ترکیبی و تهویه است که می آید به عنوان یک لوسیون. درخواست با یک دستمال تمیز یک بار در ماه, و یا زمانی که چرم نشان می دهد نشانه هایی از سایش (خشک, نگاه تقریبا خاکستری به چرم).

کمی مرطوب کننده مناسب می رود راه طولانی در نگه داشتن کالاهای چرمی خود را به دنبال تازه! همیشه مطمئن شوید که برای انجام یک نقطه آزمون در یک منطقه کم رنگ از قطعه چرم شما در حال کار بر روی. برخی از انواع چرم و چرم مصنوعی است که نمی تواند چرم مطبوع وجود دارد. آنها به طور معمول در کیف پول و کفش (مانند nubeck دباغی نشده یا جیر) استفاده می شود. اگر مورد thrifted خود را با هر برچسب متصل یا دوخته شده به مورد آمد ، بررسی کنید اگر شما می توانید چرم پاک کن استفاده کنید.

کیف پول چرم موجب صرفه جویی

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

رنگ کیفی که همیشه مد است

تولیدی کیف عمده بازدید : 80 شنبه 25 ارديبهشت 1400 نظرات (0)


این رنگ کیف دستی هرگز از سبک خواهد رفت

مورد علاقه
هنگامی که شما در مورد کالاهای اساسی بی انتها فکر می کنم, شما به طور خودکار از لباس سیاه و سفید کمی فکر می کنم, گوشواره مروارید, و سفید دکمه فراز, در میان دیگران. هنگامی که آن را به کیف های دستی می آید, گرچه, همه ما باید یک شبح مورد علاقه. از همه و خریداران به بسته های فانی و سبک میره, همه آنها یک محل در دیوارهای ما (و قلب). و اگر چه ما ممکن است بین آنها متناوب, که آن را به چه رنگ ما به سمت جذب می آید, این زمانی است که تبدیل شدن آنها به واقعا بی فصل. سبک های قهوه ای ، قرمز ، سیاه و سفید ، خردل و جنگل سبز برای هر فصل کار می کنند و امروز ما قصد داریم آن را بیاوریم. حرکت در پیش رو برای دیدن که یکی از مورد علاقه خود را (و شاید در شبح جدید فروشگاه).

1. سیاه 

سیاه همیشه خواهد بود, خوب, سیاه و سفید جدید. شما هرگز نمی توانید به اشتباه در هنگام خرید یک کیف پول سیاه و سفید.

رنگ سیاه همیشه مد است و جذاب و طرفداران زیادی دارد.

See the source image

2. قهوه ای 

درست مثل سیاه و سفید, شما نمی توانید به اشتباه با یک کیسه قهوه ای. نگران نباشید ، از طریق آرشیو مد بروید و شما بیش از تعداد انگشت شماری از کیسه های قهوه ای شما د هنوز هم امروز می پوشند را ببینید. 

برای دریافت قیمت و خرید کیف هایی با رنگهای زیبا و متنوع به اینجا مراجعه کنید.

3. قرمز

هنگامی که می خواهید پاپ لباس خود را بسازید ، همیشه می توانید در کیسه قرمز حساب کنید. کیسه های قرمز ترفند یک ظاهر طراحی شده مورد علاقه ما برای بالا بردن به یک لباس خنثی است. 


4.  سبز 

بر خلاف پسر عموی لجن و گل سبز آن, جنگل سبز هرگز از سبک خواهد رفت. چیزی در مورد این رنگ که باعث می شود کیسه سال نگاه را impeccably شیک وجود دارد

رنگ سبز همیشه مد است و برای همه سنین مناسب است. رنگ سبز شما را شاداب تر نشان می دهد.

منبع:

https://www.whowhatwear.com/best-handbag-colors/slide25

روش انتخاب بهترین کیف مدرسه

تولیدی کیف عمده بازدید : 52 جمعه 24 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

دانش آموزان همیشه انتخاب برای استفاده از کیسه های برای حمل کتاب و لوازم مدرسه به کلاس ندارد. اولین راه حل برای دانش آموزان است برای قرار دادن یک بند از پارچه طلا چرم برای اتصال کتاب. آن را مانند یک کمربند عمل می کند به طوری که آنها می توانید کتاب در یک یا دو دست حمل.

تنها راه حل دیگر این بود که تمام کتاب ها را با دست حمل کند.

امروز, با این حال, کودکان و بستگان یک از گزینه های مختلف برای کیسه های مدرسه برای بچه ها. این فقط یک نقطه ضعف دارد-نحوه انتخاب مناسب برای فرزند شما ؟ 

نگه داشتن در خواندن به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید بهترین کیسه مدرسه را انتخاب کنید.

1. اتمام انواع دیگر کیسه های مدرسه برای بچه ها
کوله پشتی شایع ترین schoolbags به دلیل تطبیق پذیری خود هستند. بچه های کوچکتر می توانید آنها را بدون مشکل زیادی ادامه می دهند. و آنها دست خود را رایگان برای فعالیت های دیگر مانند نگه داشتن پدر و مادر خود دست(بازدید کنندگان) نگه دارید.

با این حال ، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن انواع دیگر کیسه های مدرسه برای بچه ها. 

چرخ دستی
چرخ دستی ها در میان کودکان جوانتر محبوب هستند. آنها بسیار زیبا هستید, هر چند که تنها یک جایزه است. بزرگترین مزیت آن این است که وزن اقلام را از شانه های کودکان می گیرد.

کودکان باید آنها را با یک دست بکشند ، اما چرخ ها آنها را حمل آسان می کنند. بسیاری از آنها نیز یک جعبه ناهار تطبیق است که می رود در بالای دارند. صدا, فرزند شما نمی خواهد که به حمل وزن پر از ناهار خود را یا.

نکته این است که آن را سخت به آن را از پله ها بالا. سطح زمین ناهموار نیز آن را سخت برای بچه ها به آنها را حمل و برجستگی حتی آن آسیب ممکن است. 

آن را مناسب برای زمانی که شما ساخته شده مطمئن شوید که کودک شما نمی خواهد که به استفاده از پله ها طلا رول آن را از طریق یک سطح سنگی. 

برخی از چرخ دستی ها می توانند به لطف تسمه های پشتی به یک کوله پشتی تبدیل شوند. این یک راه حل دائمی نیست زیرا برخی از کیسه های واگن برقی کاملا بزرگ هستند. این برخی از مسائل را حل میکند زمانی که آنها بوجود می آیند, گرچه. 

کیف طلایی مسنجر کیف
کیف-یک نوع محبوب از طراحی کیسه مدرسه در کشورهایی مانند ژاپن. آنها شیک هستید, و آنها کتاب ها و مقالات جلوگیری از گرفتن تغییر شکل.

کیسه های مسنجر تقریبا یکسان هستند. آنها بزرگ برای برگزاری لپ تاپ ها و قرص هستید, همچنین.

با این حال ، آنها که جادار در مقایسه با کوله پشتی نیست. آنها فقط یک بند دارند, قرار می دهد که نیروی بیشتر و فشار بر روی یک شانه تنها.  

2. آنچه فرزند شما می خواهد در نظر بگیرید
این هیچ راز که پدر و مادر و کودکان اغلب با آنچه به منزله یک کوله پشتی خوب به توافق برسند. بستگان دوام و عملی را می خواهند ، در حالی که کودکان برای طراحی می روند.

اگر چه بستگان آنهایی که به پوسته از پول و خرید کیسه, آنها باید به یاد داشته باشید را به حساب تنظیمات فرزند خود را, همچنین. پس از همه ، این کودک است که از کیسه استفاده می کند.

حتی بچه های کوچک می خواهند سبک خود را بیان کنند. آنها در حال حاضر شخصیت خود را, پس از آن قابل درک است که آنها می گویند در آنچه که در یک کیسه می خواهید.

اگر کیسه شما تمام ویژگی های ذکر شده در اینجا, پس از آن که باید به اندازه کافی خوب باشد. حتی اگر شما تک شاخ ، ابرقهرمانان ، و یا شخصیت های کارتونی را دوست ندارد ، شما کسی است که آن را استفاده کنید ، به هر حال.

بسیاری از کیسه های هدفمند برای بچه ها با دوام عملی و شیک در همان زمان است. همانطور که همه ما می دانیم که بچه ها می تواند کاملا شوخ بدون توجه به ایمنی کیسه خود را شرکت های معتبر حتی کوله پشتی قدرت و آسایش عامل تست.

3. در تعداد جیب نگاه
مهم نیست که سن ، فرزند شما یک کیسه با تعداد زیادی از جیب نیاز به نگه داشتن همه چیز خود را به منظور. 

نوت بوک ها و کتاب ها می توانند در همان محل قرار گیرند ، در حالی که چیزهای کوچکتر باید جای خود را داشته باشند. قلم خود را/خانه های مداد می تواند در رفتن اسلات در داخل محفظه اصلی. 

در حالت ایده آل ، آن را نیز باید یک جیب جلو برای چیزهایی که فرزند شما دسترسی سریع به نیاز دارند. 

کیسه نیز باید یک جیب بطری آب داشته باشد. به این ترتیب ، بچه خود را نمی خواهد که به حمل بطری ، به حداقل رساندن خطرات ناشی از آنها از دست دادن آن. همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای کودک برای رسیدن به آب زمانی که آنها تشنه.

برای کودکانی که نیاز به آوردن یک لپ تاپ یا رایانه لوحی دارند ، یک آستین خالی در محفظه اصلی یک ویژگی ضروری است. 

4. پیدا کردن یک کیسه سبک وزن
آیا می دانستید که وزن کیسه می تواند باعث مسائل شانه و پشت که تا بزرگسالی باقی بماند ؟  کیسه های سنگین می تواند پاره کردن رباط ها و عضلات و مفاصل.

آن نیز بخش های دیگر بدن تاثیر می گذارد. عضلات دیگر برای حمل وزن هنگامی که امواج اصلی رو به وخامت گذاشته اند کار می کنند.

بچه های جوان هنوز در حال توسعه وضعیت که آنها برای بقیه زندگی خود را داشته. کیسه های سنگین می تواند منجر به وضعیت بد آن را به عنوان فشار بر ستون فقرات قرار می دهد. در بسیاری از موارد ، می تواند باعث ناهنجاری های ستون فقرات شود.

با توجه به اینکه بچه کیسه را برای ساعت های طولانی حمل می کند ، باید از وزن نیز توجه داشته باشید. چیزهایی که در کیسه در حال حاضر رفتن به سنگین. یک کیسه است که قصد ندارم برای اضافه کردن به آن را انتخاب کنید.

See the source image

فرزند شما خواهد شد رفتن از کلاس درس به کلاس درس حمل بار سنگین در پشت خود. به این ترتیب ، آنها نیاز به یک کیسه سبک پس از آن آنها را کند نمی کند. آنها نیاز به چیزی است که آسان به مطرح کردن به شانه های خود را طلا را به چهره خود را هنگامی که آنها نیاز به چیزی از آن. 

5. اندازه مناسب برای کودک خود را انتخاب کنید
بسیاری از والدین اشتباه خرید یک کیسه است که بزرگتر از آنچه نیاز کودک خود را. از نظر مالی, آن را می سازد هیچ دلیل این که شما می توانید سال بیشتر از یک با دوام از. با این حال ، شما ممکن است آسیب رساندن به کودک خود را اگر شما این کار. 

کودکان تمایل به بیش از حد کیسه های خود را. فضای بیشتری دارد ، بیشتر آنها سعی خواهند کرد که این فضا را پسر کنند. این نتایج در یک کیسه سنگین تر منجر به درد بدن. 

علاوه بر این ، هیچ حس در حمل یک کیسه بزرگتر وجود دارد. بچه ها در ردیف های پایین تر مجبور به حمل بسیاری از کتاب ها و موارد به هر حال. برای بچه های بزرگتر, آنها می توانند برخی از مسائل خود را در کابینت ترک. 

کیسه های بزرگتر نیز تحرک کاهش حتی اگر آنها که سنگین نیست. آنها بی دست و پا در پشت کودکان نگاه خواهد کرد, و تسمه ممکن است لغزش اگر آنها گسترده تر از شانه هستید.

پیدا کردن نیازهای فرزند شما
قبل از اینکه شما خرید یک کیسه, در نظر گرفتن آنچه کودک شما نیاز به حمل. این نیز تعیین اندازه مناسب و حتی تعداد محفظه به دنبال کمک خواهد کرد.

ببینید که چگونه بسیاری از کتاب آنها روزانه را, و چه چیز دیگری آنها را به جا به کیسه. آیا آنها دسترسی به یک قفل به طوری که آنها می توانید برخی از چیزهایی که در مدرسه را ترک کرده اند ؟  آیا آنها نیاز به آوردن یک قرص و یا یک لپ تاپ?

6. پیدا کردن مناسب
اندازه تنها چیزی که مهم نیست; کیسه مناسب ، بیش از حد باید باشد. این باید با خطوط پشت کودک کار کند. اگر به نظر می رسد بی دست و پا در حالی که آنها آن را پوشیده, سپس آن را مناسب نیست. 

مرکز کیسه باید در سطح کمر کودک باشد. به این ترتیب لگن و thropologists وزن تحمل خواهد شد. این بخش عمده ای از وزن کردن شانه ها و پشت را.

برای کیسه های که کمربند کمر برای رسیدن به این توزیع وزن نگاه کنید. 

تسمه ها نیز باید قابل تنظیم باشند. این اجازه خواهد داد که شما را به تناسب کیسه به پشت فرزند خود را. 

7. اولویت بندی راحتی فرزند شما
اولین چیزی که شما باید برای نگاه بالشتک در تسمه است. تسمه می تواند شانه صدمه دیده است اگر کیسه سنگین است.

بالشتک می توانید برخی از درد دور و کمک به کودک خود را راحت تر با حمل آن تبدیل. خرج کردن بالشتک در حالی که خرید مطمئن شوید آن دسته نیست. 

تسمه نیز باید نشستن خیط و پیت کردن به شانه های کودک. این مانع از لغزش ، اجازه می دهد کودک خود را به حمل کیسه با سهولت بیشتر. 

تسمه های گسترده تر ایده آل هستند زیرا وزن آنها را به یک منطقه بزرگتر توزیع می کنند. گروههای موسیقی نازک تر در یک منطقه کوچک تمرکز, بنابراین فشار در حال رفتن به بزرگتر. 

8. ذهن زیپ
ساخت زیپ برای بسیاری از بستگان اولویت نیست ، اما ارزش توجه به آن است. شما نمی خواهید یک زیپ است که به عناصر در معرض, که چیزی بسیاری از تولید کنندگان کیسه تمایل به چشم پوشی. 

به دنبال فلپ بیش از زیپ برای محافظت از داخل کیسه از قطره آب و پاشیده. یک زیپ ضد آب نیست ، بنابراین آب در هنگام باران می آید. فلپ آب از رفتن در اطمینان از کتاب فرزند خود را به خوبی از آسیب محافظت جلوگیری می کند.

زیپ های زنجیره ای قوی تر و سخت تر برای شکستن به, همچنین. آنها آخرین طولانی تر از زیپ سیم پیچ, و آنها را حفاظت بهتر از سرقت.

9. به دنبال ویژگی های اضافی
برخی از ویژگی های یک ضرورت نیست, بنابراین شما ممکن است آنها را ترک کردن زمانی که بودجه یک معامله بزرگ است. هنوز, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برخی از ویژگی های اضافی است که به راحتی بیشتر و حفاظت بهتر مانند زیر:

تصحیح آب و هوا
باران طلایی برف درخشش طلایی ، فرزند شما هنوز هم به احتمال زیاد باید برای رفتن به کلاس. این به این معنی کیسه خود را در معرض خطر به عناصر طبیعی است. 

به عنوان کوله پشتی مرطوب می تواند در حالی که فرد خشک باقی می ماند یک چتر معمولا کافی نیست. آب می تواند بسیاری از کتاب ها و نوت بوک ها را خراب کند که می تواند با یادگیری فرزند شما دخالت کند. 

یک کیسه ضد آب این ترفند را انجام می دهد. این محتویات را تحت شرایط معمولی باران و برف نگه می دارد.

شما لازم نیست به ضد آب کیسه, گرچه, مگر اینکه خطر غوطه ور شدن در آب وجود دارد. در ویژگی مقاوم در برابر آب باید کافی باشد.

مواد بازتابنده
دانش آموزان ممکن است برای عبور از خیابان و یا استفاده از یک دوچرخه برای رسیدن به مدرسه مرد طلایی. به این ترتیب ، آنها خواهد شد برخورد با اتومبیل های روزانه. 

داشتن مواد بازتابنده در کیسه کودک خود را بیشتر قابل رویت برای رانندگان را. هنگامی که کودکان 5 تا 9 ساله بزرگترین خطر تصادفات عابر پیاده از ویژگی های ایمنی خوب است.

مقاومت در برابر سایش
یکی از مناطقی که نیاز به با دوام تر از بقیه کیسه پایین است. این باید یک ماده سخت و مقاوم در برابر سایش داشته باشد. چرا؟

از آنجا که فرزند شما به احتمال زیاد کیسه بر روی زمین در طول زمان آنها خسته خواهد کشیدن, خشمگین, یا فقط به خاطر.

گارانتی
برخی از والدین خرید یک کیسه جدید برای یک سال, که باعث می شود هیچ دلیل نیازهای کودک و تنظیمات ممکن است در یک لحظه تغییر. 

اگر شما به دنبال برای طول عمر, گرچه, بررسی گارانتی. برخی از مارک های ارائه ضمانت مادام العمر-بهترین معامله شما می توانید. مارک های دیگر چنین ضمانت ارائه نمی دهد اما مطمئن شوید که به یک کیسه با حداقل یک سال گارانتی. 

10. به یاد داشته باشید که شما باید آن را تمیز
تمیز نمودن کیف آن را نو و سالم نگه می دارد پس کیفی بخرید که این قابلیت را داشته باشد.

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87/

https://www.bagzdepot.com/blogs/news/choosing-school-bags-for-kids

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 26
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 90
 • بازدید ماه : 147
 • بازدید سال : 782
 • بازدید کلی : 16,492