loading...

ساخت کیف

چمدان نرم یا سخت؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 343 شنبه 23 مرداد 1400 نظرات (0)


چمدان نرم یا سخت؟
صفحه اصلی T نکات چمدان ›› چمدان نرم یا سخت؟

هنگام خرید چمدان ، باید تصمیم بگیرید که چمدان نرم یا ترجیح می دهید. قبلاً نسبتاً آسان بود ، زیرا تفاوت واضحی بین دو نوع چمدان وجود داشت. اما این تغییر کرده است.

چمدانهای چرخدار نرم و سخت
اگر می خواهید محافظت خوب و دوام زیادی داشته باشید ، به سراغ چمدان های سخت می روید. اگر انعطاف پذیری ، وزن سبک و قیمت پایین مهمترین عوامل بودند ، در این صورت چمدان های نرم مناسب تر بودند.

فناوری مدرن و طراحی های بدیع این امر را تغییر داده است. چمدان های سخت سبک تر و ارزان تر شده اند در حالی که چمدان های نرم با دوام تر شده و محافظت بهتری نسبت به قبل ارائه می دهند.

اکنون می توانید چمدانهای با دوام ، سبک و با قیمت نرم و سخت تهیه کنید. برای هر چیزی که می خواهید بروید ، چمدان های نرم یا سخت در حال حاضر عمدتا یک موضوع ترجیح است.

اگرچه هنوز تفاوت های اساسی بین دو نوع چمدان وجود دارد. چمدان های سخت هنوز بهترین محافظت را ارائه می دهند بنابراین اگر با اقلام شکننده یا ارزشمند سفر می کنید ، کیف سخت همیشه بهترین گزینه است. کیسه های نرم از طرف دیگر انعطاف پذیرتر هستند و مانور آنها آسان تر است ، به عنوان مثال. اگر مجبورید آنها را در قفسه های محکم ذخیره سازی بالای سر فشار دهید.

این مقاله موضوعات زیر را پوشش می دهد:

مزایا و معایب چمدان های نرم
مزایا و معایب چمدان های سخت
مقایسه - چمدان نرم یا سخت
مزایا و معایب چمدان های نرم
بزرگترین مزیت چمدان های نرم ، انعطاف پذیری است و باعث می شود کیسه های نرم بسته بندی بیشتری داشته باشند.

فشردن وسایل خود در کیسه های نرم راحت تر است. حتی وقتی پر به نظر می رسند ، معمولاً می توانید چند مورد دیگر را فشار دهید. علاوه بر این ، چمدان های نرم اغلب قابل افزایش هستند ، که می تواند بسیار مفید باشد ، به عنوان مثال هنگام زیاده روی در خرید!

بیشتر چمدان های نرم دارای چند جیب و محفظه داخلی و خارجی هستند که هنگام بسته بندی می تواند مفید باشد و به شما کمک می کند تا نظم خود را حفظ کنید. جیب های خارجی چمدان های دستی نیز برای چیزهایی که می خواهید در سفر راحت به آنها دسترسی پیدا کنید ، مانند کتاب ، میان وعده و غیره ، عالی است.

شما همچنین می توانید سبک های بیشتری برای انتخاب داشته باشید زیرا چمدان های نرم در همه اشکال و اندازه ها وجود دارد.

این همه کاره بودن توضیح می دهد که چرا چمدان های نرم همچنان محبوب ترین گزینه در بین مسافران تفریحی است.

مهمترین معایب چمدان های نرم ساییدگی و پارگی است ، یعنی کیسه های نرم نسبت به نمونه های سخت خود "سریعتر پیر می شوند".

مواد چمدان از جنس نرم مستعد پارگی بوده و با گذشت زمان لکه و کثیفی تجمع می یابد. زیپ های شکسته نیز می توانند مشکل ایجاد کنند. کیفیت مواد بر طول عمر کیف نرم شما تأثیر می گذارد.

شما می توانید چمدان های نرم از جنس چمدان مقاوم در برابر آب تهیه کنید اما بیشتر کیف های نرم مانند چمدان های سخت ضد آب نیستند.

مواد چمدان
مقاله ما در مورد بهترین مواد چمدان تفاوت بین متداول ترین مصالح مورد استفاده در چمدان های نرم یا سخت این روزها را توضیح می دهد.

مزایا و معایب چمدان های سخت
دوام و حفاظت از بزرگترین مزایای چمدان های سخت است. در صورت مراقبت خوب ، پرونده سخت شما مدت زیادی دوام می آورد.

چمدان های پوسته سخت نیز بهترین محافظت را ارائه می دهند. بنابراین اگر با اقلام شکننده یا با ارزش سفر می کنید ، کیس سخت همیشه بهترین گزینه است. چمدان های سفت و سخت نه تنها دارای جنبه های سختی برای محافظت از داخل هستند. بدنه های سخت نیز ضد آب و مقاوم در برابر لکه هستند ، بنابراین محافظت نهایی را ارائه می دهند.

محبوب ترین مواد چمدان از جنس سخت ، پلی کربنات ، پلی پروپیلن ، ABS و آلومینیوم است. همه این مواد بسیار بادوام اما هنوز سبک هستند ، بدین معنی که هر دو نوع چمدان (نرم و سخت) وزن مشابهی دارند.

ویژگی های چمدان های سخت نیز در سال های اخیر به شدت بهبود یافته است. اکنون می توانید آخرین ویژگی ها را در چمدان های نرم یا سخت مانند دسته های تلسکوپی ، قفل های تأیید شده توسط TSA و چرخ های چرخان دریافت کنید.

همین امر در مورد سبک نیز صدق می کند ، اکنون می توانید چمدان هایی با پوسته سخت در هر رنگی که تصور کنید و با روکش مقاوم در برابر خط و خش تهیه کنید.

طراحی داخلی چمدان های سخت نیز راه زیادی را طی کرده است. اکنون بیشتر چمدان های با پوسته سخت دارای جداکننده ، جیب و بند هستند تا وسایل شما را در جای خود نگه دارند. با بسته بندی دقیق ، موارد سخت می تواند به این معنی باشد که شما با لباس های چروکیده کمتر به مقصد سفر می رسیدید ، که می تواند برای همه مسافران سودمند باشد ، اما شاید برای مسافران تجاری که باید همیشه به این قسمت نگاه کنند ، مفید باشد.

همه این پیشرفت ها به این معنی است که چمدان های سخت به طور فزاینده ای در بین انواع مسافران به عنوان چمدان محبوب می شوند.

مهمترین معایب چمدان های سخت ، عدم انعطاف پذیری هنگام مقایسه آن با کیف های نرم است. فشردن موارد اضافی در محفظه های سخت به آسانی امکان پذیر نیست و گسترش نمی یابند. همچنین هیچ جیب خارجی برای مواردی که می خواهید دسترسی سریع و آسان به آنها داشته باشید (یا فقط برای موارد اضافی استفاده کنید) وجود ندارد.

See the source image

این عدم انعطاف پذیری می تواند به ویژه هنگام پرواز با یک ca ca سخت ناخوشایند باشد

se کیف دستی اگر کیسه سخت شما در سطل ذخیره سازی سربار موجود قرار نمی گیرد ، مناسب نیست. فایده ای ندارد که بخواهید آن را در محل خود فشار دهید ، تکان نمی خورد.

چمدان های پوسته سخت بسیار بادوام هستند و می توانند تحمل زیادی داشته باشند. با این حال ، در صورت بدرفتاری ، چمدان های سخت شما ممکن است دچار خراش شوند و در نتیجه بسته شدن آنها دشوار باشد. علاوه بر این ، اگر جانبی ترک خورد ، چمدان سخت خراب شده است.

مقایسه - چمدان نرم یا سخت
مزایا و معایب چمدان های نرم یا سخت در جدول زیر خلاصه شده است.

چمدان های سخت چمدان های یک طرفه
مزایا مزایا
با دوام تر انعطاف پذیر تر
ارائه می دهد بهترین حفاظت راحت تر برای مانور
ضد آب می تواند قابل افزایش باشد
مقاوم در برابر لکه سبک های بیشتری برای انتخاب
نزولی نزولی
نه به عنوان انعطاف پذیر نه به اندازه دوام
دندان ها می توانند به آن آسیب غیر قابل ترمیم وارد کنند
 ضد آب نیست
چمدانهای نرم از نظر قیمت هنوز هم ارزان تر هستند ، اما هر دو چمدان نرم یا سخت در همه محدوده قیمت (ارزان تا گران) وجود دارد. برای مقایسه قیمت باید کیفیت کلی چمدان را مقایسه کنید.

منبع

http://www.bforbag.com/soft-or-hard-sided-luggage.html

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4%db%8c/

چرا چهار کیف چهارچرخ محبوبیت بیشتری پیدا می کند+ خرید چمدان عمده

تولیدی کیف عمده بازدید : 334 شنبه 23 مرداد 1400 نظرات (0)


چرا چهار کیف چهارچرخ محبوبیت بیشتری پیدا می کند
آیا علاقه دارید دریابید که چرا چمدان های مسافرتی چهار چرخ به عنوان محبوب ترین نوع چمدان مسافرتی برداشته می شوند؟ برای آگاهی بیشتر از مزایای اینکه چرا چمدان های چهار چرخ ممکن است بهترین نوع کیف برای شما در سفرها باشند ، ادامه مطلب را بخوانید!

1. بدون مچ دست
اینکه بتوانید کیسه غلتکی خود را به جای دو چرخ روی چهار چرخ بچرخانید ، وزن مچ دست را از بین می برد. به جای این که مجبور شوید کیف را به جلو خم کنید و تمام وزن را روی مچ دست خود بگذارید (مخصوصاً اگر یک چمدان بزرگ دارید که از لبه پر شده است) می توانید چمدان خود را به آرامی در کنار یا جلوی خود بچرخانید. مطلقاً هیچ فشار اضافی یا قدرت عظیمی مورد نیاز نیست!

2. این یک نوع کیف ایستاده است
کیف های چهار چرخ می توانند بسیار راحت تر خود را تحمل کنند و بدون وزن باعث ایستادگی خود شوند ، بر خلاف برخی از کیف های دو چرخ که بسیار سنگین جلویی ساخته شده اند. این امر به شما کمک می کند تا در صورت واژگون شدن کیف خود را از زمین بلند کنید.

3. بدون همهمه حمل
استفاده از چهار چرخ دستی بسیار راحت است. هنگامی که سوار هواپیما می شوید و در حال خراب شدن هستید ، می توانید به سادگی از راهرو عبور کرده و کیف خود را به سمت بیرون بکشید تا آن را به جلو فشار دهید. سرانجام ، وقتی در راه صندلی خود هستید به هر صندلی یا شخص دیگری برخورد ناخوشایندی وجود ندارد. 4 چرخ برای برد!

4. دو در یک
اگر شما نیاز به استفاده از یک کیف چهار چرخ به عنوان یک دو چرخ دارید ، مانند زمانی که نیاز دارید آن را از روی یک محدوده عبور دهید ، به سادگی آن را به جلو متمایل کرده و آن را به آن طرف بکشید. بسیار عالی است که به جای محدود کردن به یک مورد ، از دوبار استفاده کنید.

بهترین چمدان ها را از تولیدی عمده چمدان روبنک بخرید.

See the source image

کیف های چهار چرخ مورد علاقه من
Expanse expand AWD Carry-On قابل ارتقاء است زیرا می تواند با مشت (در نظر گرفته شده!) مواد مقاوم در برابر سایش که برای کل مجموعه Expanse used استفاده می شود ، محافظت بیشتری در برابر سایش و پارگی را امکان پذیر می کند ، که یکی از بزرگترین نگرانی های من است. هنگام انتخاب یک چمدان بادوام برای سفرهای بین المللی من! بعلاوه این یک وسیله حمل است ، بنابراین می توانم آن را برای دسترسی آسان با خود در هواپیما ببرم.
Tarmac AWD Carry-On یکی از پرفروش ترین کیف های Eagle Creek است. همچنین قابلیت ارتقاء دارد و دارای چرخ های بسیار محکم All Wheel Drive برای اداره هر نوع زمین است. این قطعاً کیفی مناسب برای آن دسته از افراد ماجراجویانه و خشن با مواد مقاوم در برابر آب و سایش ، به علاوه محفظه چرخدار محافظ مقاوم و سپرهای گوشه ای است. همچنین دارای یکپارچگی درخشان حمل تبلت و لپ تاپ است.
در نهایت ، Gear Warrior AWD 26 فوق العاده است زیرا نه تنها دارای تحرک زیاد و حمل سبک اضافی است ، بلکه من دوست دارم که چگونه می توانم آن را به طور کامل بارگیری کنم و همچنان در کنار هیچ تلاشی نمی لغزد! هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید همه چیز مورد نیاز خود را در کیف خود جا دهید و آن را در هر جایی که نیاز دارید بدون زحمت جابجا کنید.
اکنون که مزایای کیف چهار چرخ را می دانید ، برای خرید آماده شده اید! سفرهای خوش!

آیا فکر می کنید چرا کیف 4 چرخ بهتر از 2 چرخ است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

نویسنده: کاتارینا نیلسون

Catharina کارآموز بازاریابی فعلی ما در Eagle Creek است و علاقه زیادی به سفر به نقاط دور و غوطه ور شدن در فرهنگ های مختلف دارد. امیدها و رویاهای او شامل زندگی در اروپا/استرالیا ، به اشتراک گذاشتن تجربیات بین المللی خود با مخاطبان بیشتری از طریق نوشتن برای شرکتی با تمرکز بین المللی و کسب تجربه بیشتر در صنعت خارج از کشور است. او همچنین عاشق یوگا ، سفرهای طولانی جاده ای (ترجیحاً در امتداد ساحل) و موسیقی محلی است.

منبع

https://www.eaglecreek.com/blog/why-four-wheel-bags-are-becoming-more-and-more-popular.html

تفاوت بین کوله پشتی و کیف های شانه ای+ خرید کیف دوشی

تولیدی کیف عمده بازدید : 328 پنجشنبه 14 مرداد 1400 نظرات (0)

تفاوت بین کوله پشتی و کیف های شانه ای
مطمئناً می دانید: شما قصد خرید یک کیف جدید را دارید. اما آیا قصد خرید کوله پشتی یا کیف شانه ای را دارید؟ اینکه ظاهر و نحوه حمل کیف ها متفاوت است ، مانند یک تیر بالای آب است. اما چه مزایای خاصی در کوله پشتی و کیف شانه وجود دارد؟ در این مقاله من هر دو نوع کیف را مقایسه می کنم که در آن به طور خاص به دنبال کیف هایی هستم که برای تردد مسافران مناسب باشند.

برای مشاهده انواع کیف دوشی و خرید کیف دوشی به لینک زیر بروید.

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/
به اختصار
روش پوشیدن
نگاه کن
نتیجه
به اختصار
کدام کیف بیشتر به شما می آید؟ کیف شانه کوله پشتی
آیا باید مدتی با دوچرخه به مدرسه بروید یا کار کنید؟ بله خیر
آیا نمی خواهید با حمل کیف مزاحم شوید؟ بله خیر
آیا به دنبال کیفی با ظاهر شیک و شیک هستید؟ خیر بله
آیا چیزهای زیادی به مدرسه یا محل کار می برید؟ بله خیر
آیا به دنبال کیفی هستید که بتوانید کاغذهای خود را به طور مرتب در آن ذخیره کنید؟ خیر بله
روش پوشیدن
کوله پشتی پوشیدن
حمل کوله پشتی
در شهری دلخواه قدم بزنید و تضمین می شود که آن را در پشت کسی پیدا کنید: کوله پشتی. این کیف از اقلام محبوب است زیرا به لطف بندهای شانه راحت است. چقدر وسایل را در کیسه می گذارید ، وزن تقسیم می شود و این احساس را به شما می دهد که یک بسته هستید. به همین دلیل ، اگر مجبور هستید دوچرخه سواری طولانی را تا مدرسه یا محل کار انجام دهید ، کوله پشتی نیز ایده آل است. همچنین می توانید هر دو دست خود را روی فرمان نگه دارید و به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت به محل کار خود برسید.

See the source image

کیف شانه ای سبک حمل
پوشیدن کیف شانه
این که کیف شانه ای ایده آل برای شما است بستگی به ترجیح شخصی شما و آنچه می خواهید در کیف حمل کنید دارد. آیا قصد دارید تنها با یک جعبه ناهار و یک کیف پول در کیف خود کار کنید؟ سپس می توانید کیسه را به راحتی و بدون زحمت در حین دوچرخه سواری به مدت 10 کیلومتر حمل کنید. آیا بیشتر با خود می آورید؟ سپس وقتی یک کیف شانه ای را برای مدت طولانی می پوشید احساس سنگینی می کند. مزیت کیف شانه این است که می توانید به راحتی آن را باز کرده و چیزی را بگیرید. در حالی که برای گرفتن قطار به ایستگاه می دوید ، همزمان کارت تراشه OV خود را بیرون می آورید.

نگاه کن
کوله پشتی تابشی
کوله پشتی تابشی
کوله پشتی مناسب بسیاری از لباس ها است ، به خصوص اگر از رنگ اصلی استفاده می کنید. آیا شغلی دارید که همیشه مجبور به پوشیدن تور باشید؟ سپس کوله پشتی یک طرح کمتر تنگ است. البته ، یک کوله پشتی می تواند در مدرسه یا دانشگاه خوب باشد. مد روز و معمولی برای آن روز یا کیف شما از هزاران نفر شناخته می شود؟ سپس یک چاپ مدرن یا رنگارنگ انتخاب کنید.

مشاهده همه کوله پشتی ها
کیف شانه ظاهر
کیف شانه درخشندگی
مناسب کیس؟ بسیاری از کیف های شانه رنگ اصلی و ظاهری مرتب دارند. برخی از نمونه ها دارای یک بند شانه قابل جدا شدن هستند که در کوتاه ترین زمان کیف را به یک کیف مرتب تبدیل می کند. آیا اغلب مجبور هستید کاغذ بیاورید و می خواهید آن را با خود ببرید؟ ببینید آیا کیف دارای جعبه سند است یا خیر.

مشاهده همه کیف های شانه ای
حالا کدام کیف را باید انتخاب کنید؟
البته شما فقط می خواهید یک چیز را بدانید. کدام کیف برای من بهترین انتخاب است؟ آیا روزانه نیم کابینت خود را برای ناهار به محل کار می برید و با دوچرخه به مغازه می روید؟ سپس کوله پشتی کاربردی تر است. وزن روی 2 شانه تقسیم می شود. آیا باید در کت و شلوار تنگ باشید؟ کیف شانه ای رسمی تر و تجاری تر به نظر می رسد و در برخی موارد می تواند به یک کیف تبدیل شود. مزیت کیف شانه این است که می توانید چیزها را به راحتی بیرون بیاورید. قبل از اینکه بتوانید وسایل خود را تهیه کنید ، ابتدا باید یک کوله پشتی بردارید.

منبع:

https://www.coolblue.nl/en/advice/shoulder-bag-vs-backpack.html

3 مزیت کیف بزرگ دستی چیست+ خرید کیف عمده

تولیدی کیف عمده بازدید : 313 پنجشنبه 14 مرداد 1400 نظرات (0)


کیف های دستی ، هرچه بیشتر آنها را داشته باشید ، بیشتر آنها را می خواهید! ما ، زنان ، کیف های دستی را کاملاً دوست داریم و لیست دلایل آن بی پایان است. آنها یک جمله مد هستند که می توانند ظاهر و شخصیت ما را تقویت کنند ، به خصوص اگر با لباس مناسب هماهنگ شوند. و انتخاب نوع مناسب کیف بزرگ هرگز آسان نبوده است ، زیرا ما می توانیم از بین هزاران مدل ، نوع ، مواد و اندازه های مختلف کیف های دستی را انتخاب کنیم.

طراحان و متخصصان مد به آنچه ایجاد می کنند وفادار هستند و کار آنها واقعاً نتیجه می دهد. داشتن کیف های دستی با کیفیت بالا یک انفجار واقعی است ، زیرا در عرض یک سال یا کمتر ساییده نمی شود. کیف های دستی با کیفیت با دوام ، قوی ، زیبا به عنوان یک دکمه و مهمتر از همه-منحصر به فرد هستند. اجازه دهید قبل از خرید بعدی ، سه مزیت اصلی داشتن حداقل یک کیف دستی بزرگ و با کیفیت را به شما نشان دهیم.

مزایای کیف های دستی بزرگ - چرا باید حداقل یک کمد در کمد خود داشته باشید

برای سفارش انواع کیف عمده به اینجا بروید.

See the source image

جادار بودن
هر زنی می داند که انتخاب کیف دستی بزرگتر یکی از بهترین تصمیماتی است که تا کنون گرفته شده است ، از نظر کیف دستی. کیف های دستی بزرگتر یک هدف اصلی دارند - به شما اجازه می دهند خیلی بیشتر از حد معمول وسایل حمل کنید. آنها برای خرید عالی هستند زیرا می توانند همه چیزهای کوچکی را که می خواهید از مغازه به مغازه خریداری کنید حمل کنند. اما این همه ماجرا نیست ، زیرا علاوه بر جادار بودن و قدرت افزودن جلوه ای زرق و برق دار به ظاهر شما ، این کیف های آویز را می توانید به عنوان یک کیف حمل برای مسافرتهای تفریحی آخر هفته استفاده کنید.

مزایای کیف های دستی بزرگ - چرا باید حداقل یک کمد در کمد خود داشته باشید 1

منحصر به فرد بودن
شکی نیست که کیف های دستی زنانه با کیفیت بالا منحصر به فرد هستند. علاوه بر شیک بودن ، آنها منحصر به فرد هستند زیرا شانس برخورد با شخصی با کیف دستی مشابه تقریباً هیچ است. کیف های بزرگ مطمئناً جلوه ای جذاب و باکیفیت به لباس شما می بخشد و توجه هر زنی را به خود جلب می کند. هنگام خرید یک کیف دستی بزرگ ، همیشه به دنبال رنگ های پررنگ باشید زیرا می توانند جلوه ای زیبا به لباس شما بدهند و بلافاصله توجه را به خود جلب کنند. چه برای مهمانی های عصرانه و چه برای استفاده روزمره برای دفتر ، خرید یک کیف دستی با کیفیت و بزرگ باعث می شود از دیگران متمایز شده و احساس خاصی داشته باشید.

دوام
کیف های دستی با کیفیت بالا فقط از بهترین نوع مواد ساخته شده اند و برای ماندگاری طراحی شده اند. درست است که کیف های کیفی بزرگتر در مقایسه با کیف های کم کیفیت کمی گران تر هستند ، اما می توانید بیش از این مطمئن باشید که بهترین کیف دستی را با پول خود دریافت خواهید کرد. طراحان فقط از مواد خوب و محکم استفاده می کنند که مانند مواد با کیفیت پایین پاره یا ترک نمی خورند. بنابراین ، اگر چیزی که می خواهید داشتن یک کیف دستی مقاوم و همچنین شیک باشد ، کیف دستی با کیفیت بالا را انتخاب کنید.


اولیویا به عنوان یک ماهی افتخار معروف برای ایثار ، به این وبلاگ پیوست و مجذوب این ایده شد که می تواند به خوانندگان در مورد موضوعات و مزایای مربوط به آنها مانند سلامتی و زیبایی ، مسافرت ، غذا و نوشیدنی کمک کند. وقتی نمی نویسد ، او دوست دارد روزی آن را با خواندن کتاب های کمیک در جمع گربه تونکینیش Chatty یا تماشای بی نظم تئوری بیگ بنگ با او مانند نوجوانی که هست ، صدا کند.
منبع:

https://www.3benefitsof.com/advantages-of-large-hand-bags-why-you-should-have-at-least-one-in-your-closet/

5 سبک کیف پول مردانه+خرید کیف عمده

تولیدی کیف عمده بازدید : 313 یکشنبه 03 مرداد 1400 نظرات (0)


 5 سبک کیف پول مردانه

کیف پول بهترین دوست یک مرد است.

خوب, واقعا نمی.

اما واقعا نزدیک.

اگر شما سعی می کنید در مورد آن فکر می کنم, آن را نزدیک ترین ما می توانیم به داشتن کمربند ابزار بتمن از. همه چیز شما همیشه می توانید نیاز به زنده ماندن جهان مدرن در یک قطعه کوچک از چرم.

اما قبل از اینکه ما به جزئیات برویم ، آیا ما حتی یک تعریف رسمی و پذیرفته شده در سراسر جهان از کیف پول داریم؟ در حال رشد, یک کیف پول فقط چیزی است که شما پول کاغذی در قرار داده بود. این بهترین تعریف در خارج وجود دارد اما در واقع حس می کند.

در این مرحله شما ممکن است تعجب, " چرا ما در تلاش برای تعریف یک کیف پول است?"گرفتن خوب. واقعیت این است که ما در مورد انواع کیف پول های مردانه بحث خواهیم کرد. اما قبل از اینکه ما حتی می توانیم در مورد انواع مختلف صحبت کنیم ، ابتدا باید یک تعریف مناسب از کیف پول را تنظیم کنیم. اگر اینکار را نکنید ، آن خواهد شد بسیار سخت تر برای ما به شمردن انواع مختلف.

داستان کوتاه مدت ، اجازه دهید در مورد آنچه یک کیف پول است و آنچه در آن است برای قبل از ما سعی می کنیم و معرفی انواع مختلف استفاده می شود به توافق برسند.

به این ترتیب ، ما برای درک اینکه چرا تغییرات وجود دارد و چرا مردم آنها را بر روی انواع دیگر انتخاب می کنند ، بسیار ساده تر خواهد بود.

یک کیف پول است?
با تعریف یک کیف پول است که یک تخت تاشو کیف بغلی که بزرگ است به اندازه کافی برای نگه داشتن پول کاغذی, کارت های اعتباری, کارت های شناسایی و اغلب دارای یک محفظه برای سکه. آنها معمولا به اندازه جیب اما همیشه تاشو نیست. زمانی که صحبت از یک کیف پول در آن است درست می گویند که می توان آن را هر چیزی که متناسب با در جیب شما است که می تواند کارت خود را نگه دارید و کوچک دیگر مقالات.

کیف پول در اشکال و اندازه های مختلف به دلایل مختلف می آیند. از زمانی که نوع کیف پول توسط کسی که ترجیح می دهد به استفاده از کیف پول خود را در یک راه خاص استفاده می شود. در اینجا 5 از رایج ترین انواع کیف پول است که مردان در سراسر جهان استفاده.

1. کیف پول فوق العاده باریک
مینیمالیستی-جیب جیب-کیف پول

در نظر گرفته می شود یکی از" جدیدتر " انواع کیف پول. کیف پول فوق العاده باریک مناسب برای افرادی که فقط می خواهد به حمل در اطراف نیازهای لخت هستند. بدون برآمدگی ، تنها راحتی خالص و ابزار. بسیاری از مردان مدرن استفاده از کیف پول فوق العاده باریک به دلایل مد به عنوان آنها برآمدگی بی دست و پا در جیب ایجاد کنید. آنها معمولا در جیب جلو است که آنها را کمتر احتمال دارد به pickpocketed قرار می گیرد.

2. کیف پول دو طرفه
دو برابر-کیف پول-چرم

کیف جیبی اسکناس معمولا به عنوان دو برابر یا سه برابر کیف پول می آید. آنها رایج ترین و بی انتها در نظر گرفته. ترین دو برابر می توانید پول نقد به اندازه کافی نگه, کارت, و مقالات دیگر شما ممکن است روزانه و بیشتر نیاز. دو برابر اغلب به عنوان "رفتن به" کیف پول برای افرادی که نیاز به چیزی است که در خدمت هدف خود را بدون نیاز به پس زدن دهنه اسب در اطراف یک اندازه کیف پول.

3. کیف پول سفر
گذرنامه-کیف پول سبک

در حالی که برخی از سازندگان کیف پول کوچک سازی طرح های خود را, هنوز یک بازار برای کیف پول که بزرگتر از حد معمول وجود دارد. کیف پول سفر مناسب این لایحه کاملا. کیف پول سفر بزرگتر است که معمول به جای یک بلیط و گذرنامه های بین المللی ایجاد می شوند. این نوع از کیف پول بهترین برای استفاده روزانه اما پدر نیست 3 در یک سفر آنها را پیدا خواهد کرد بهترین نوع کیف پول وجود دارد.

4. کیف پول مورد تلفن
تلفن-کیف پول-مورد

انواع کیف مورد علاقه را بصورت عمده از لینک زیر بخواهید:

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4%db%8c/

اگر شما نوع از کسی که می خواهد برای قرار دادن فقط در مورد هر چیزی در کیف پول خود را و سپس شما ممکن است تا به حال این تصور که شاید شما نیز باید با قرار دادن گوشی خود را در داخل کیف پول خود را. خوب, شما می توانید که در حال حاضر به لطف کیف پول مورد تلفن انجام. آنها نه بزرگ هستند و توسط افرادی که می خواهند به ملزومات خود را همه در یک قطعه از چرم استفاده می شود. شما می توانید مقاله ما در مورد کیف پول طولانی در اینجا بررسی کنید.

See the source image

5. کلیپ پول
انواع کیف پول-پول-کلیپ

معمولا در نظر گرفته می شود لب به لب از جوک ها در جهان کیف پول, کلیپ های پول می تواند به اثبات می شود برای بسیاری از مردم ضروری. آنها کوچکترین نوع کیف پول هستند و معمولا با هدف تنها بودن قادر به تامین امنیت چند قطعه از پول نقد ایجاد. بسیاری از طرح های جالب آنلاین یافت می شود و برخی از آنها به دو برابر به عنوان چاقو یا افتتاحیه بطری ساخته شده است.

اینها رایج ترین انواع کیف پول 5 هستند که توسط مردان در سراسر جهان استفاده می شود. توجه داشته باشید که یک نوع لزوما بهتر از دیگری نیست زیرا همه آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارند. پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما و نگه داشتن انواع دیگر برای زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

منبع:

https://kalibrado.com/top-5-mens-wallet-styles/

تاریخ کیف پول مردان

تولیدی کیف عمده بازدید : 305 یکشنبه 03 مرداد 1400 نظرات (0)

تاریخ کیف پول مردان
کیف پول ما امروز می دانیم همیشه نگاه نمی, احساس, و یا حتی مانند راه آن را امروز عمل. این تاریخ طولانی قدمت آن به دوران باستان, با ایجاد ایوان سکه و هرزنامه ها و تغییرات از طریق قرن ها به عنوان پول کاغذی به جامعه معرفی شد. کیف پول و یا کالاهای چرمی کوچک همواره لازم است پس برای همیشه به عنوان نیاز به حمل اقلام کوچک ما در هر زمان همواره مورد نیاز برای بقای انسان. 

به این روز کیف پول مورد ایستاده هر کس با آنها در برخی از شکل یا فرم حمل هستند. از سنتی دو برابر به جدیدتر خلاقانه هوشمند و کیف پول و طیف وسیعی از کیف پول در دسترس و نوآوری از مارک های سراسر جهان همچنان به شکل و تغییر آنچه که ما آمده ایم تا در مورد قابل اعتماد کیف پول. بیایید به آنچه که ما در مورد تاریخ کیف پول مردان می دانیم حفاری کنیم.


تعریف 'کیف پول'
کلمه "کیف پول" در استفاده از اواخر قرن 14 برای اشاره به یک کیسه یا کوله پشتی برای حمل چیزهای بوده است. کلمه ممکن است از پروتو ژرمنی استخراج. یونان باستان کلمه kibisis گفت: برای توصیف گونی انجام شده توسط خدا هرمس و گونی است که در آن قهرمان افسانه ای Perseus انجام قطع سر از هیولا Medusa شده است به طور معمول به عنوان ترجمه "کیف پول". استفاده از اصطلاح "کیف پول" در معنای مدرن آن از "تخت مورد برای حمل پول کاغذی" در انگلیسی آمریکایی تاریخ به سال 1834 اما این به این معنی بود که یکی از بسیاری در قرن 19 و اوایل قرن 20.


کیف پول در طول زمان
کیف پول در اواخر 1600s اختراع شد, تقریبا بلافاصله پس از ارز کاغذی معرفی شد. پول کاغذی در ماساچوست در سال 1690 اختراع شد. قبل از این ، کیف پول ساده برای حمل سکه های فلزی مورد استفاده قرار گرفت. این کیف پول شبیه کوچک, کیسه های طناب کشی. اولین کیف پول به طور کلی از گاو یا اسب چرم ساخته شده بودند و یک کیسه کوچک برای که در آن مردم کارت شناسایی خود را قرار دهید (می دانم و سپس به عنوان کارت تلفن). استفاده از چرم است که هنوز هم محبوب ترین کیف پول مواد امروز است اما به آرامی کاهش محبوبیت با استفاده از دیگر مواد مانند فلز و چوب و الاستیک.

از طریق قرن 19
از دیدگاه فرهنگی, کیف پول در نظر گرفته بود نسبتا 'غیرمتمدن' در بیشتر قسمت ها با کیف پول معمولا متصل شدن به کمربند به طور فعال نشان دادن ثروت و حفظ وضعیت (اگر چه این برای تلفن های موبایل مانند یک راه خوب برای دریافت سرقت). 

به اندازه کافی عجیب در اوایل قرن 19 کیف پول به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد به حمل گوشت در میان موارد دیگر که در نظر گرفته شد به راز گنجینه های و یا به سادگی نمی توان در معرض عناصر. این در امریکا در آن زمان رایج بود و به طور فزاینده ای شیک برای حمل کیف پول خود را بر روی کمربند خود را. بر خلاف امروز که در آن یک کیف پول را در جیب خود انجام, این بسیار غیر متمدن در نظر گرفته شد, غیر معمول بود و اجتناب شود.


کیف پول مدرن روز
در 1920s ، هرمس (در آن زمان ، سازنده و مهار کننده که مشتریان آنها عمدتا اسب بوده اند) فرصتی برای ایجاد کالاهای چرمی مد روز برای زندگی روزمره را به دست آوردند. این کیف پول منحصر به فرد (ساخته شده از چرم زین) اولین کیف پول سبک مدرن ما شد.

زمان جنگ دوره دیگری است که استفاده از کیف پول چرم محبوبیت بود. کیف پول در میدان های جنگ از WW2 یافت شد حاوی برچسب ها سگ, تمبر, و عکس از عزیزان. این حس می خواهید به چیزی برای نگه داشتن اموال مثل این امن ساخته شده. رونق اقتصادی پس از جنگ نیز نقش مهمی در افزایش محبوبیت کیف پول مردان ایفا می کند ، زیرا تولید کنندگان کالاها افزایش یافته و بیشتر مردم پول اضافی برای خرج کردن داشتند.

کیف پول دو برابر مدرن با چند "اسلات کارت" که همه ما می دانیم و عشق در اوایل 1950s با مقدمه ای از کارت های اعتباری برای اولین بار استاندارد شد. برخی از نوآوری ها شامل معرفی کیف پول چسب و فایل های فشرده است که بسیار محبوب است و به طور معمول در کیف پول بچه ها که برای اولین بار در 1970s آمد به نظر می رسد. 

See the source image

کیف پول را از Robonak.ir بصورت عمده تهیه کنید.

در حال حاضر ما به نظر می رسد به رفتن را از طریق یک کیف پول انقلاب به اینترنت را فراهم کرده است یک دروازه کوچک مستقل طراحان و نوآوران و کارآفرینان به طور یکسان به توسعه طیف وسیعی از منحصر به فرد کیف پول است که البته به طور معمول دوبله مینیمالیستی یا باریک, کیف پول.


پایان کیف پول?
سوال این است که آیا کیف پول در نهایت خواهد مرد? با جامعه در حال حرکت بیشتر به سمت فن آوری های بی سیم و سیستم های پرداخت تلفن همراه خواهد شد قابلیت و درخواست تجدید نظر از کیف پول در نهایت محو شدن از? ما حمل کارت های کمتر و پول نقد کمتر پس از آن قطعا مانند یک امکان در آینده نزدیک / دور به نظر می رسد. اجازه دهید من می دانم آنچه شما در مورد این موضوع فکر می کنم, من علاقه مند به دانستن هستم.

به عنوان راه ما در مقابله با تغییرات پول اضافه کاری برگ آن سوال از چه خواهد شد به کیف پول اتفاق می افتد که ما امروز می شناسیم. ما در حال حاضر شاهد یک کاهش سریع در اندازه کیف پول ما حمل – عمدتا به دلیل این واقعیت که کشور در حال حرکت به سمت بیشتر از یک cashless جامعه و نیاز به حمل سکه و اسکناس است که در حال سقوط است.

ما همچنین باید در مورد افزایش و محبوبیت cryptocurrencies مانند Bitcoin صحبت کنیم. اگر این شکل غیر متمرکز ارز بود برای تبدیل شدن به هنجار در جامعه ما پس از آن ما می خواهم که حتی دلیل کمتر به حمل کیف پول و کیف پول به عنوان ما آن را می دانم می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته. Infographic زیر یک جدول زمانی عالی است که نشان می دهد که چگونه کیف پول در طول سال ها تکامل یافته است.

خب نظرت در مورد کيف پول مردونه چيه ؟  اينجاست که بمونه؟ یا آن را به گمنامی محکوم به عنوان پیشرفت تکنولوژی و نیاز ما به حمل کالاهای فیزیکی مرگ? به ما اطلاع دهید ما دوست داریم که از شما بشنوم.

منبع:

https://www.allthewallets.com/history-of-the-mens-wallet/

روند ساخت چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 74 پنجشنبه 24 تير 1400 نظرات (0)

زندگی و سبک
رمز و راز از چمدان دوچرخه نقش: چگونه کلیشه های جنسیتی برگزار تماس تاریخ اختراع
چرا برخی از نوآوری های درخشان – از توشه نورد به اتومبیل های برقی-گرفته شده تا زمانی برای آمدن به بازار? فرهنگ ماچو تا حد زیادی برای پاسخ به

فناوری مانند داشتن چرخ در چمدان در حقیقت آشکار به نظر می رسد اما این بدان معنا نیست که قبل از آن آشکار بود.
فناوری مانند داشتن چرخ در چمدان در حقیقت آشکار به نظر می رسد اما این بدان معنا نیست که قبل از آن آشکار بود. 

See the source image

57
که در 1970 اجرایی چمدان آمریکایی باز چهار کاستورها از یک کمد لباس و آنها را به یک چمدان ثابت. سپس او یک بند در تدبیر خود قرار داده و آن را مماشات خوشحالی در اطراف خانه اش.

این بود که چگونه برنارد سادو اولین چمدان نورد در جهان اختراع. این اتفاق افتاد حدود 5000 سال پس از اختراع چرخ و به سختی یک سال پس از ناسا موفق به قرار دادن دو مرد در سطح ماه با استفاده از بزرگترین موشک تا کنون ساخته شده است. ما یک مریخ نورد الکتریکی با چرخ در یک جسم آسمانی خارجی رانده بود و حتی اختراع چرخ همستر. پس چرا آن را به ما را تا زمانی برای قرار دادن چرخ در چمدان? این چیزی از رمز و راز کلاسیک نوآوری تبدیل شده است.

رابرت شیلر ، اقتصاددان برنده جایزه نوبل ، این موضوع را در دو کتاب مختلف ، اقتصاد روایت و نظم مالی جدید مورد بحث قرار می دهد. او آن را به عنوان یک مثال کهن الگویی از چگونگی نوآوری می تواند یک چیز بسیار آهسته پا می بیند: چگونه "کورکورانه آشکار" می تواند ما را انتظار در صورت برای ابدیت خیره.

تبلیغات
نسیم نیکلاس طالب یکی دیگر از متفکران مشهور جهان که رمز و راز بمب است. پس از چمدان سنگین از طریق فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن برای سال lugged, او با پذیرش بی چون و چرای خود را از وضع موجود شگفت زده شد. طالب می بیند چمدان نورد به عنوان یک مثل چگونه ما اغلب تمایل به چشم پوشی از ساده ترین راه حل. به عنوان انسان ، ما برای سخت تلاش, پر اب و تاب و پیچیده. فناوری - مانند داشتن چرخ در چمدان-ممکن است در حقیقت آشکار به نظر می رسد, اما این بدان معنا نیست که آشکار بود.

به طور مشابه, در ادبیات مدیریت و نوآوری, اختراع اواخر چمدان نورد اغلب به عنوان تا حدودی از یک هشدار به نظر می رسد. یادآوری محدودیت های ما به عنوان نوآوران.

اما یک عامل وجود دارد که این متفکران از دست رفته اند. من بر آن تصادفا وقتی که من تحقیق کتاب من در زنان و نوآوری. من یک عکس در یک آرشیو روزنامه از یک زن در یک کت خز پیدا شده است کشیدن یک چمدان بر روی چهار چرخ. این ساخته شده من در آهنگ های من متوقف به دلیل آن را از بود 1952, 20 سال قبل از رسمی "اختراع" از چمدان نورد. مجذوب, من نگه داشته به دنبال. به زودی ، یک داستان کاملا متفاوت در مورد محدودیت های ما به عنوان نوآوران نورد شد.

چمدان مدرن در پایان قرن 19 متولد شد. هنگامی که گردشگری جمعی برای اولین بار در زمان خاموش, ایستگاه های راه آهن بزرگ در اروپا با باربرها هولناک شد, که مسافران با کیسه های خود را کمک کند. ولی, در اواسط قرن 20, باربرها در تعداد رو به کاهش شد, و مسافران به طور فزاینده توشه خود را انجام.

یک عکس آرشیو از زنان کشیدن همراه توشه خود را در ایستگاه قطار سنت پانکراس لندن در طول یک اعتصاب پورتر.
یک عکس آرشیو از زنان کشیدن همراه توشه خود را در ایستگاه قطار سنت پانکراس لندن در طول یک اعتصاب پورتر. عکس: ان بخش / روزنامه مرتبط/رکس
تبلیغات برای محصولات با استفاده از تکنولوژی چرخ چمدان را می توان در روزنامه ها به عنوان اوایل به عنوان 1940s. این چمدان در چرخ دقیقا اما یک ابزار شناخته شده به عنوان "قابل حمل پورتر" – یک چرخ دستگاه است که می تواند بسته به یک چمدان. اما آن را هرگز واقعا گرفتار در.

که در 1967, یک زن لستر نامه به شدت دقت به روزنامه های محلی خود شکایت که یک هادی اتوبوس او را مجبور به خرید یک بلیط اضافی برای چمدان نورد او نوشت. هادی استدلال کرد که"هر چیزی بر روی چهار چرخ باید به عنوان یک کالسکه طبقه". او تعجب آنچه که او انجام داده اند اگر او سوار شده بود اتوبوس پوشیدن اسکیت رولر. آیا او به عنوان یک مسافر و یا به عنوان یک کالسکه شارژ?

زن در کت خز و زن لستر در اتوبوس سرنخ حیاتی برای این رمز و راز هستند. چمدان با چرخ دهه وجود داشته قبل از آنها "اختراع" در شد 1972, اما محصولات طاقچه برای زنان در نظر گرفته شد. و که یک محصول برای زنان می تواند زندگی را آسان تر برای مردان و یا به طور کامل مختل کل جهانی توشه صنعت بود و نه یک ایده بازار شد و سپس آماده برای سرگرم کردن.

مقاومت در برابر چمدان نورد همه چیز را با جنسیت حال. Sadow ، مخترع "رسمی" ، توضیح داد که چقدر دشوار بود که هر زنجیره فروشگاه ایالات متحده را برای فروش آن به دست آورد: "در این زمان ، این احساس ماچو وجود داشت. مردان مورد استفاده برای حمل توشه برای همسران خود. فکر کنم اين کار طبيعي بود”

دو فرض در مورد جنسیت در محل کار در اینجا بودند. اولین بار بود که هیچ مردی تا به حال یک چمدان رول به دلیل آن را به سادگی "غیر مردانه" به انجام این کار بود. دوم در مورد تحرک زنان بود. هیچ چیز جلوگیری از یک زن از نورد یک چمدان وجود دارد – او تا به حال هیچ مردانگی برای اثبات. اما زنان به تنهایی سفر نمی, صنعت فرض. اگر یک زن سفر, او را با یک مرد که پس از آن حمل کیسه خود را برای او سفر. به همین دلیل است که صنعت نمی تواند هر پتانسیل تجاری در چمدان نورد را ببینید. بیش از 15 سال طول کشید تا اختراع به جریان اصلی برسد ، حتی پس از اینکه Sadow آن را ثبت کرد.

کاتلین ترنر با چمدان چرخ دار خود را در Romancing سنگ.

منبع:

https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2021/jun/24/mystery-of-wheelie-suitcase-how-gender-stereotypes-held-back-history-of-invention

https://robonak.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4%db%8c/

چمدان چیست؟+خرید چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 83 پنجشنبه 24 تير 1400 نظرات (0)


یک چمدان یک شکل از توشه است. این است که اغلب تا حدودی مسطح, کیسه مستطیل شکل با گوشه های مربع گرد. وینیل, چرم یا پارچه چمدان ممکن است یک قاب فلزی. چمدان Hardshell باز در لولا مانند یک درب.

در این بخش هیچ منابع استناد نمی. لطفا کمک به بهبود این بخش با اضافه کردن استناد به منابع قابل اعتماد. مواد Unsourced ممکن است به چالش کشیده و حذف شده است.
یافتن منابع:" چمدان " – اخبار · روزنامه ها * کتاب · محقق * JSTOR (آوریل 2021) (یاد بگیرند که چگونه و چه زمانی به حذف این پیام الگو)
موارد اصلی سفر آلومینیوم "هالیبرتون" برای استفاده شخصی personalle P. halliburton در 1938 دست ساز بود. که در 1950 ریموا معرفی چمدان آلومینیوم بازار انبوه بر اساس یونکرز جو 52 هواپیما به زودی توسط صفر هالیبرتون به دنبال.

See the source image

مواد دیگر
اولین چمدان ساخته شده از پلی کربنات در ساخته شد 2000 توسط ساز توشه آلمان ریموا.[ویرایش] اکثر تولید کنندگان توشه برخی از چمدان از مواد ساخته شده اند[ویرایش]. بسیاری از نمرات پلی کربنات وجود دارد. هر دو اکريلونيتريل بوتادین استایرن (ABS) که ارزان تر از پلی کربنات و پلی پروپیلن بود که سبک تر از پلی کربنات معرفی شدند در مدت کوتاهی پس از پلی کربنات. سبک عنکبوتی که تار میتند چمدان چرخ در معرفی شدند 2004.

چمدان چرخ دار
برنارد Sadow بود که در آن زمان معاون رئیس جمهور در ماساچوست شرکت ساخته شده است که توشه و پالتو مشاهده شده در حالی که سفر با خانواده اش در سال 1970 که مردم در تلاش بودند تا با توشه به عنوان هواپیما جایگزین قطار به حالت اولیه از سفر از راه دور. Sadow بازگشت به کار و متصل 4 کاستورها به یک چمدان استاندارد بزرگ متصل یک بند که اجازه مسافر به دو مورد پشت سر آنها. او سپس اولین توشه چرخ دار در ثبت 1972, تحت ایالات متحده. ثبت اختراع 3,653,474.[2] Sadow چند ماه صرف نورد کیسه نمونه اولیه خود را در تماس های فروش به فروشگاه های در نیویورک و جاهای دیگر با موفقیت کمی. او اغلب گفته شد که مردها چمدان با چرخ را قبول نمی کند. "این یک چیز بسیار ماچو بود," او گفت. در نهایت میسی دستور داد برخی, و بازار به سرعت رشد کرد به عنوان تبلیغات میسی شروع به ترویج "توشه که Glides از.”

نورد, سال بعد توسط رابرت پلات اختراع شد, خطوط هوایی شمال غربی 747 خلبان و مشتاق کارگاه خانه tinkerer در 1987. مدل پلات ضمیمه دو چرخ و یک دسته بلند به چمدان که عمودی نورد, به جای اینکه یدک کشیده تخت مانند مدل چهار چرخ Sadow است. پلات شروع به فروش اختراع خود را به خدمه پرواز همکار و بعد از سمت چپ هواپیمایی به شکل Travelpro بین المللی. به گفته ریچارد کرولیک ، مدیر اجرایی ایالات متحده چمدان, " Travelpro واقعا محبوبیت دسته تلسکوپی با دو چرخ, پس از پلات کردم خدمه پرواز شروع به حمل آنها.”

به عنوان یک تعداد فزاینده ای از مردم پرواز کرد, فرودگاه بزرگتر شد و به مراتب بیشتر زنان شروع به سفر به تنهایی, به خصوص در سفرهای کسب و کار, تخته رول در همه جا حاضر شد.

چمدان هوشمند
یک چمدان هوشمند معمولا می تواند از طریق یک برنامه گوشی های هوشمند کنترل می شود و ممکن است ویژگی های مانند GPS دارند, قفل هوشمند, و رباتیک خودکار دنبال. در ژانویه 2017, تمام حامل های هواپیمایی عمده شروع به وادار کردن مسافران حذف باتری که قدرت کیسه های هوشمند خود را قبل از آنها امنیت روشن. "FAA شده است بسیار روشن در آن هدایت به هوایی که باتری های لیتیوم یون ذخیره شده در ایران در حال حاضر یک خطر غیر قابل قبول," FAA سخنگوی گرگوری مارتین اعلام کرد.

منبع:

https://robonak.ir/%da%86%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

https://en.wikipedia.org/wiki/Suitcase

اولین کیف پول جهان+خرید کیف پول

تولیدی کیف عمده بازدید : 73 یکشنبه 20 تير 1400 نظرات (0)

از اولین مراحل تمدن, کیف و کیف پول مقالات روزمره عملی استفاده شده توسط مردان و همچنین زنان شد. آنها برای حمل پول و دیگر وسایل شخصی لازم بود, از لباس بود هنوز با جیب نصب نشده است. ما می دانیم آنچه که آنها مانند از نقاشی نگاه, چاپ و پرده های نقش دار و چند کیف های دستی تاریخی حفظ شده در موزه ها.

کیف و کیف پول در انواع طرح برای تعدادی از اهداف ، مانند کیسه های با قفل ، کیف چرم و کیف پول با طناب کشی طولانی آمد. به غیر از برخی از کیسه های شانه نادر, این همه پوشیده بودند متصل به کمربند یا کمربند. معرفی جیب نسبت به پایان قرن 16 بدان معنی است که کیسه های مردان به آرامی در این دوره از قرن 17 ناپدید شد. از آن به بعد ، کیسه ها تقریبا به طور انحصاری به دامنه زنان تعلق داشتند.

از قرن 16 به بعد زنان اغلب عینک کیف پول خود را در یک chatelaine; قلاب با زنجیر به کدام ظروف کوچک متصل می شود می تواند مانند کلید و چاقو و موارد قیچی دوخت و ابزار. از آنجا که chatelaines اغلب از فلزات گرانبها گردد شد آنها نیز به عنوان جواهرات و اشیای قیمتی و وضعیت علامت در نظر گرفته شد.

See the source image

PDSP برای نهایی کردن الزامات طرح های توسعه: محمود
در قرن 17 و 18 و بسیاری از قرن 19, لباس زنان آنقدر بزرگ است که یک یا دو کیسه و یا "جیب" به راحتی می تواند در زیر دامن پنهان بود. چنین جیب ها معمولا به صورت جفت پوشیده می شوند: یک حلق آویز از هر ران - از این رو نام جیب ران. جیب رانn رواج برای بسیاری از قرن 19 باقی مانده.

1800-1900 AD: عصر جدید ، کیسه های جدید

هنگامی که شهرستان روم از شهر پمپی در قرن 18 کشف شد, همه چیز یونان باستان و روم فوق العاده محبوب شد. چنین کیسه های مد تا دهه اول قرن 19 بودند. Reticules دست ساز از انواع پارچه اغلب توسط زنانی که از آنها استفاده می شد.

در طول قرن 19, سن انقلاب صنعتی, بسیاری از روش های تولید جدید و تکنیک های اختراع شد. مواد جدیدی از قبیل کاغذ-ماچی ، آهن و فولاد جلا پدید آمده و برای تولید کیسه های که منجر به مدل ها و طرح های جدید مورد استفاده قرار گرفت. کیسه های جدید برای مسافر مدرن توسعه داده شد, که پس از آن می تواند سفر به راحتی با قایق و راه آهن.

رسانه های آلمان نشان می دهد که چقدر برلین می تواند روابط با کیف در میان نورد استریم ترمیم 2 تف
 در قرن 20, هنر و مد جنبش آمد و در جانشینی سریع رفت و کیف دستی در کنار تکامل یافته. با این حال ، رهایی زنان تاثیر گذار ترین عامل در شکل گیری کیف دستی بود. بیشتر و بیشتر زنان شاغل بودند و به عنوان آنها بیشتر تلفن همراه شد ، کیف های دستی خود را برای دیدار با انواع رو به رشد نیازهای عملی بود. این منجر به انواع کیسه های برای مقاصد خاص مانند چرم سند موارد برای رفتن به دفتر و عملی چرم و پلاستیک و کیسه های روز برای پیاده روی و بازدید از ظریف و درخشان کیف و minaudières فلزی (چنگال) برای شب استفاده کنید.

نام تجاری در طول قرن 20 به طور فزاینده مهم شد و طراحان کیف دستی بزرگ ظهور. طراحان شناخته شده در سراسر جهان برای کیف های دستی منحصر به فرد خود و leatherware شامل هرمس لویی Vuitton گوچی و پرادا. برای طراحان مد, مانند, Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, ورساچه, Donna Karan و Dolce & Gabbana کیف دستی تبدیل به یک مهم در لوازم جانبی. در مقایسه با قرن های گذشته ، که در آن طراحی می تواند برای چندین دهه بدون تغییر باقی بماند ، کیف دستی در حال حاضر به یک لوازم جانبی مد تبدیل شده است ، با هر فصل تغییر می کند.

منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%be%d9%88%d9%84/

https://nation.com.pk/06-Apr-2018/history-of-bags-and-purses

شش قانون برای محافظت از کیف های خود

تولیدی کیف عمده بازدید : 77 یکشنبه 23 خرداد 1400 نظرات (0)

 

شش قانون برای محافظت از کیسه های بدنسازی خود را از باکتری ها
کیسه بدنسازی سالم
 

اجازه ندهید که باکتری ها در راه روال تناسب اندام در غیر این صورت سالم خود را دریافت کنید. محافظت از دنده ورزش خود را از تصاحب باکتری ها با این شش استراتژی ساده.
 

هیچ چیز که اندورفین پس از تمرین کاملا مانند یک کیسه بد بو ورزشگاه می کشد وجود دارد. فقط یک بوی تمام طول می کشد تا شما را از یک طرف تاریک ورزش است که شما ترجیح می دهم چشم پوشی یادآوری است: باکتری پر رونق در سراسر کیسه تناسب اندام خود را, لباس, و تجهیزات. این میکروب ها می تواند باعث یک میزبان از مشکلات است که حتی بدتر از تعفن ، بیش از حد. قرار گرفتن در معرض این نوع از باکتری ها به طور بالقوه می تواند باعث بیماری اعم از ناراحت کننده خارش به جدی staph عفونت به خصوص اگر شما یک برش باز در بدن شما است.

فکر کردن در مورد بدنسازی, کیسه باکتری است که به اندازه کافی به اندازه کافی ناخالص هر کسی, اما وجود دارد مقدار زیادی از راه حل های که نیازی به سوزاندن تمام لباس تمرین و یا مصرف دائمی وقفه از ورزشگاه. این شش تمیز بدنسازی کیسه فرمان برای محافظت از کیسه خود را و محتویات آن از باکتری ها را دنبال کنید.

 
فرمان 1: نباید لباس های عرق جداگانه.
پس از تمرین خوب, لباس های خود را به احتمال زیاد خیس, بنابراین شما باید جلوگیری از حول آنها را به طور مستقیم در کیسه ورزشگاه خود را. در عوض ، حاوی میکروب ها و رطوبت با بسته بندی لباس های عرق در یک سازمان محافظ-مانند بسته-آن Tm منزوی مکعب. این سازمان ساخته شده با یک درمان ضد میکروبی است که نه تنها مانع از باکتری و بو از گسترش به کیسه های خود را و محتویات آن را, اما همچنین جلوگیری از رشد باکتری ها در سازمان خود.

 

فرمان 2: نباید اجازه دهید کفش آلوده موارد دیگر.
آماده سازی خود را ، چرا که مقدار باکتری زندگی در کفش خود را فقط ترسناک است. یک مطالعه در دانشگاه آریزونا نشان داد که به طور متوسط بیش از باکتری های 421,000 در خارج از کفش زندگی می کنند ، با بیش از باکتری های 2,000 در داخل. نگه داشتن آن دسته از باکتری ها از آلوده بقیه مسائل خود را با ذخیره سازی کفش های خود را در یک محفظه اختصاصی مانند قابل شستشو Pack-این™ جدا کفش ساس که نه تنها حاوی باکتری (و بدبو!), بلکه آن را نگه می دارد در خلیج با درمان ضد میکروبی.

 

فرمان 3: تو نباید کمپرسی کیسه تو در هر زمان.
آیا شما تا به حال به خانه آمده از ورزشگاه خسته, بازی شیر یا خط کیسه ورزشگاه خود را بر روی زمین, و فکر می کنم به خودتان: "من باز کردن که بعد."حرکت اشتباه است. عاقلانه به غفلت موارد مرطوب لباس عرق و تنقلات پس از تمرین را فراموش کرده ام نیست. ترک آن چیزهایی که در یک کیسه به دام افتاده ایجاد یک محیط نخست برای رشد قالب و باکتری ها. بنابراین کمپرسی و بازنگری کیسه ورزشگاه خود را پس از هر استفاده.

 See the source image

فرمان 4: خواهی لوازم آرایش تو محافظت می کند.
به خصوص با محصولات مراقبت شخصی در کیسه ورزشگاه خود مانند شستشوی بدن ، لوسیون ، دئودورانت ، شامپو و تهویه مطبوع مراقب باشید. شما می خواهید مطمئن شوید که شما به طور تصادفی گسترش باکتری ها به پوست شما نیست. لوازم آرایش خود را در یک کیسه مقاوم در برابر آب ذخیره کنید ، مانند Pack-It Tm Isolate Quick Trip ، که مایعات و باکتری های رمز و راز اتاق را از محصولات خود دور نگه می دارد. اگر شما مشتاق در قرار دادن کیسه های لوازم آرایش خود را به طور مستقیم بر روی سطح اتاق قفل نیست ، انتخاب کردن برای یک گزینه حلق آویز ، مانند بسته آن Tm آشکار حلق آویز کیت لوازم آرایش.

 

فرمان 5: خواهی بطری آب خود را بشویید.
هنگامی که شما با استفاده از یک بطری آب قابل تعویض, شما در حال کمک به محیط زیست به طور مداوم خرید یکبار مصرف, بطری های پلاستیکی. نتیجه ناخواسته ، با این حال ، که شما ممکن است کمک به رشد باکتری ها نه تمیز کردن بطری آب خود را به اندازه کافی است. میکروب ها نتیجه منفی می تواند آب خود را تحت تاثیر قرار, و همچنین به کیسه خود را گسترش. باکتری های بطری آب خود را نگه دارید - و بدون قارچ با شستن آن با صابون و آب گرم روزانه. اگر نوشیدنی های ورزشی یا نوشیدنی های شیرین را در بطری آب خود قرار دهید ، بلافاصله پس از هر بار استفاده آن را بشویید.

 

فرمان 6: خواهی تو کیسه ورزشگاه تمیز-اغلب.
بهترین راه برای نگه داشتن کیسه ورزشگاه خود را تمیز ، خوب ، تمیز کردن آن است! تنظیم هشدار تقویم برای شستن ماهانه ، به جای انتظار برای بوی به شما یادآوری. برای بهترین نتایج, دنبال تگ آموزش مراقبت در کیسه خود را. در بین شستشو ، کیسه خود را یک بار در هفته با دستمال مرطوب ضد باکتری.

هنگامی که کیسه ورزشگاه خود را تمیز است ، آن را به سطح بعدی با بسته آن Tm منزوی سیستم سازمان. این مکعب ، کیسه ، و کیسه های لوازم آرایش طراحی شده اند برای سازماندهی لباس و دنده خود را.

به یاد داشته باشید ، اگر کیسه ورزشگاه خود را تمیز است ، شما به خودتان کمک سالم ماندن-و شما خود را از تعفن اجتناب ناپذیر یدکی!

استفاده های جایگزین برای بسته بندی مکعب و کیسه

 منبع:

https://robonak.ir/%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 52
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 116
 • بازدید ماه : 173
 • بازدید سال : 808
 • بازدید کلی : 16,518