loading...

ساخت کیف

راهنمای خرید کیف مسافرتی مناسب برای همه افراد

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)


راهنمای خرید کیف مسافرتی
فشرده کردن هر چیزی که هنگام سفر در یک چمدان مورد نیاز است عملی نیست. شما باید کیفی داشته باشید که دارای جیب های زیاد و سایر ویژگی های مهم سفر مانند چرخ های گوشتی و زیپ های قابل قفل باشد. مدل های مختلفی از کیف مسافرتی در بازار موجود است. این مقاله راهنمای خرید ایجاد کرده است که در انتخاب بهترین کیف مسافرتی برای سفر شما مفید خواهد بود.

باید از گیر افتادن در کیف های مسافرتی حجیم و بی کیفیت که باعث می شود در هنگام سفر احساس ناراحتی کنید، خودداری کنید. این امر مستلزم صرف وقت و فکر کردن در مورد الزامات یا نیازهای سفری است که در حال برنامه ریزی هستید. این امر به شما در انتخاب سازماندهی بسته بندی و کیسه ها کمک زیادی می کند. این باید برای همه مسافران، چه گاه به گاه یا جت ستورهای مکرر اعمال شود.

هنگام انتخاب بین ویژگی‌های فردی و بسته‌های مسافرتی مانند لوازم جانبی سازمانی، اندازه‌ها، چرخ‌ها و دستگیره‌ها، فرآیند تعیین انتظار و حجم بسته‌بندی مفید خواهد بود. موارد زیر نکات مهمی است که در انتخاب کیف مسافرتی باید در نظر گرفته شود

بیشتر بدانید: انواع جنس چمدان و ساک مسافرتی در https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

شیوه های حمل و نقل
آیا قصد دارید با اتوبوس، قطار یا هوایی سفر کنید؟ آیا چندین پرواز یا توقف خواهید داشت؟ یک کوله پشتی چرخدار سبک وزن یا یک کیف دستی ساده ترین روش است زیرا می تواند به راحتی در قسمت بالای هواپیما، قطار و اتوبوس جا شود.

 مشاهده تصویر منبع

طول سفر
آیا سفر شما خیلی طولانی خواهد بود؟ هنگامی که برای سفر آخر هفته خود به سفر می‌روید، می‌توانید وسایل خود را در یک کیف کوچک یا یک کیف حمل وزن سبک قرار دهید. برای سفر طولانی یا ماجراجویی، باید یک کیف بزرگ داشته باشید که کل چمدان شما را حمل کند.

نوع سفر
آیا قصد دارید در مناطق دور افتاده کمپ بزنید یا در یک هتل پنج ستاره اقامت خواهید داشت؟ نوع و مقدار وسایلی که باید حمل کنید به نحوه و مکان سفر شما بستگی دارد. مسافرانی که در حال حرکت هستند در مقایسه با مسافرانی که در هتل ها اقامت می کنند باید بسته سفر سبک تری همراه خود داشته باشند.

فعالیت ها
در طول سفر ما به کدام نوع فعالیت خواهید پرداخت؟ برای انجام این فعالیت ها چه چیزی لازم است؟ شخصی که در سواحل دراز می کشد، وسایل بسته بندی متفاوتی با کسانی که قصد گذراندن وقت خود را در کوهنوردی دارند، خواهد داشت.

 


همچنین افرادی که برای کوهنوردی می روند به روش های مختلف حمل و نقل نیاز خواهند داشت.

 منبع

https://www.elsewares.com/buying-guide-travel-bag/

نکات مهمی که هنگام خرید چمدان باید توجه کنید+ خرید چمدان

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید: 5 نکته که قبل از خرید چمدان باید بدانید
توسط BRAGPACKER در 17 ژوئیه 2016 در نکات سفر
با گزینه های بی حد و حصر موجود در بازار، خرید کیف ساده ترین کار به نظر می رسد، اما اگر عواقب تصمیم خود را در نظر بگیرید: دقیقاً ارزان نیست، سهم بزرگی از فضای ذخیره سازی شما را اشغال می کند و خواهد بود. حداقل برای چند سال همراه سفر شما، متوجه خواهید شد که چرا این تصمیم باید آگاهانه باشد. بنابراین، در اینجا راهنمای سریع ما در مورد مواردی است که باید قبل از انتخاب همسفر بعدی خود در نظر بگیرید:

مشاهده تصویر منبع

Helion 60_revised چگونه می‌خواهید از آن استفاده کنید: در حالی که نوع کیف مورد نیاز شما ناشی از نوع سفری است که می‌روید، گاهی اوقات تقویم سفر شما به راحتی تعریف نمی‌شود. اگر برنامه سفر شما شامل یک سفر کاری است که بعداً به تعطیلات ساحلی تبدیل می‌شود، به چیزی نیاز دارید که تمام برنامه‌های شما را ببیند. به لطف نوآوری‌های عمده مواد و طراحی در دهه گذشته، طیف وسیعی از کیف‌های هیبریدی وجود دارد که تا به حال در کارهایی که یک چمدان می‌تواند انجام دهد، تطبیق‌پذیری دیده نشده است. به عنوان مثال، کوله پشتی با چرخ دستی، چمدان هایی که می توانند به کوله پشتی تبدیل شوند و غیره. به عنوان مثال، کیف Deuter Helion مانند یک چمدان بسته بندی می شود، می تواند مانند یک کالسکه چرخانده شود و دارای تسمه های مخفی است که می تواند آن را در چند ثانیه به کوله پشتی تبدیل کند. بنابراین اگر شما فردی هستید که می‌خواهید از یک سفر کاری به یک سفر کوله‌پشتی یکپارچه بپرید، قبل از اینکه وارد جعبه شوید، طرح‌های ترکیبی را در نظر بگیرید!
 

آیا به چمدان های سخت یا نرم نیاز دارید: این تصور وجود دارد که کیف های سخت دوام بیشتری دارند. اما با توجه به مواد جدید قوی (فکر کنید، پارچه نایلونی بالستیک) که اکنون برای مواد با ضخامت نرم استفاده می شود که دیگر لزوماً دقیق نیستند. چالش دیگر زمانی پیش می‌آید که چمدان‌های سخت شما فرسوده می‌شوند – ترک‌ها و فرورفتگی‌ها به ندرت قابل تعمیر هستند و حتی اگر کیف شما هنوز هم کاربردی باشد، افزوده‌ای ناخوشایند به سبک سفر شما است. کیسه‌های نرم به شما انعطاف بیشتری می‌دهند تا بتوانید چیزهای بیشتری را بچسبانید، اما کیسه‌های سخت به شما اطمینان می‌دهند که بطری «اچچار» شما دست نخورده باقی می‌ماند. در نهایت، چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که چگونه این چمدان را پس از سفر ذخیره خواهید کرد. البته اگر کیف های خود را اجاره کنید، آخری به راحتی مرتب می شود!
 

به چه اندازه ای نیاز دارید: این می تواند یک اندازه مشکل باشد. دو عامل را باید در نظر بگیرید
bagage-970280_1920قوانین خطوط هوایی در مورد میزان مجاز چمدان: چمدان ها در دو طبقه بندی اندازه اصلی وجود دارند: تحویل و حمل بار. در حال حاضر، هیچ استاندارد یکسانی وجود ندارد که در سراسر جهان برای سفر هوایی رعایت شود، هر شرکت هواپیمایی مجموعه ای از محدودیت های خاص خود را دارد که می تواند با هواپیماهای مختلف متفاوت باشد. خوشبختانه، ما همه چیز را در وبلاگ خود در اینجا مرتب کرده ایم، و به شما یک محاسبه آماده از اندازه چمدان های مجاز توسط همه خطوط هوایی بزرگ ارائه می دهیم (شما می توانید با اشتراک گذاری وبلاگ از ما تشکر کنید :)).
 

blog2طول سفر و عادت‌های بسته‌بندی: وقتی صحبت از چمدان به میان می‌آید، قطعاً بزرگ‌تر بهتر نیست. یک قانون کلی این است که برای وسایل دستی، گزینه‌های قابل تنظیم اندازه را انتخاب کنید که حمل آن آسان و راحت باشد (در اینجا خودتان را با چیزهای شیک‌تری لوس کنید، زیرا این کیف دائماً با شما خواهد ماند). برای کیف‌های بزرگ‌تر، بسته‌بندی خود را به اندازه‌ای محدود کنید که بتوانید خودتان آن را برای حداقل سه پله حمل کنید. نکات ما در مورد بسته بندی مقرون به صرفه را در اینجا بررسی کنید. لطفاً فضای ذخیره سازی و ابعاد را در نظر بگیرید، یک کیف در خانه شما نیز در هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مناسب برای شما خواهد بود.
 

ساخت و کارکرد: آناتومی کیف هنگام تصمیم گیری به همان اندازه مهم است. نکاتی را در مورد مواردی که هنگام معاینه کیف باید بررسی کنیم را در زیر مشاهده کنید:
Victorinoxspectra اول، کیفیت دوخت را بررسی کنید، زیرا این اولین چیزی است که در یک کیسه وجود دارد.
بررسی کنید که آیا کیف دارای زیپ سیم پیچ یا زنجیره ای است. زیپ زنجیر به طور کلی ایمن ترین در نظر گرفته می شود، زیرا دارای دو مجموعه از دندانه های به هم پیوسته است که معمولاً از فلز ساخته شده اند و آن را محکم تر و ایمن تر می کند. اعتقاد بر این است که زیپ YKK در صنعت قابل اعتمادترین است.
دسته به همان اندازه مهم است، بنابراین زاویه مچ دست و احساس گرفتن را بررسی کنید. برای حداکثر دوام، دسته باید هنگام کشیدن یا بلند کردن کیسه، تکان یا لرزش کمی داشته باشد.
برای چرخ دستی‌ها، هنگام بالا کشیدن دسته و جمع کردن آن، حرکت نرم را بررسی کنید.
برای کیف‌های بزرگ‌تر، یک کیف چهار چرخ ممکن است به‌جای دوچرخ منطقی‌تر باشد، صرفاً به دلیل جابجایی آسان آن.
لوازم جانبی محافظ مانند محافظ گوشه، صفحه لگد، چرخ های قابل تعویض و غیره می توانند عمر کیف را افزایش داده و ظاهر آن را زیبا نگه دارند.
در نهایت، دوره گارانتی ممکن است عامل تعیین کننده در اینجا باشد، زیرا اطمینان سازنده را به کیفیت ساخت محصول خود نشان می دهد - هر چیزی کمتر از 2 تا 5 سال چندان عالی نیست.
 

A1IucuOg-7L._SL1500_ظرفیت و طراحی داخلی: در حالی که اندازه گیری های بیرونی مهم هستند، فراموش نکنید که فضای داخلی چقدر جادار است. انجام این کار می تواند سخت باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند. به دنبال ویژگی هایی باشید که فضای داخلی را به حداکثر می رساند

آس به عنوان مثال، لبه های مربعی معمولاً جادارتر از لبه های گرد هستند. ویژگی‌های اضافی مانند تسمه‌های فشرده، جیب‌های جداگانه برای شستشوی لباس‌ها و غیره می‌تواند لباس‌های شما را دست نخورده نگه دارد و به شما در سازماندهی بهتر آنها کمک کند. نکته دیگری که باید اطمینان حاصل کرد این است که محفظه های بیرونی یا دسته های حمل و نقل به گونه ای طراحی نشده اند که کیف را بیرون بزند، که در نهایت می تواند ابعاد نهایی کیف شما را تغییر دهد.
البته، با توجه به همه این عوارض، باید قبل از خرید کیف را امتحان کنید (Ahem!Bragpacker تنها جایی است که به شما این امکان را می دهد!) یا واقعا هوشمند باشید و اصلاً کیف نخرید! اجاره یک کیف باعث صرفه جویی قابل توجهی در پول شما می شود، شما را از مشکلات نگهداری و نگهداری رها می کند و اطمینان حاصل می کند که همیشه کیف مناسبی برای نیازهای خود دارید. فقط منطقی است که "در چمدان صرفه جویی کنید و برای تجربیات خرج کنید"

منبع

https://bragpacker.com/buying-guide-5-things-you-should-know-before-buying-luggage/

https://robonak.ir/%d8%b3%d8%a7%da%a9-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

ملاحظات خرید هنگام خرید کیف کمری+ خرید انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 شنبه 08 مرداد 1401 نظرات (0)

ملاحظات خرید هنگام خرید کیف کمری
بزرگترین نکته در هنگام خرید یک کمربند این است که نوع کمری را خریداری کنید. برو بزرگ؟ با بطری های آب وصل شده متوسط ​​می شوید؟ یا به متوسط ​​یا کوچک بسنده کنیم؟ هیچ کس "انتخاب درست" وجود ندارد. اینکه چه نوع بسته کمری بخرید کاملاً به نوع پیاده روی شما بستگی دارد.

بسته های دور کمر بزرگ - اگر از یک بسته یک روزه متنفر هستید (یا به سادگی ندارید) و می خواهید پیاده روی های طولانی تری داشته باشید، یک بسته کمری بزرگ تهیه کنید. با برنامه ریزی پیشرفته (به ویژه، تعیین محل منابع آب قبل از شروع پیاده روی)، یک بسته کمری بزرگ می تواند برای پیاده روی "تمام روز" کار کند. این امر به ویژه در صورتی صادق است که زمینی که در آن پیاده‌روی می‌کنید زیاد چالش برانگیز نباشد (بالا رفتن یا فرود طولانی نباشد) و اگر هوا گرم نباشد.

بسته کمری متوسط ​​با بطری های آب - اگر در درجه اول به یک بسته کمری برای حمل آب نیاز دارید و نیاز کمی به حمل "اقلام اضافی" به غیر از کلید ماشین، کیف پول، تلفن، یک میان وعده کوچک و غیره ندارید، پس من این کار را انجام می دهم. خرید یک بسته کمری با اندازه متوسط ​​با جیب بطری آب را پیشنهاد می‌کنید.

این سبک از کمربند چیزی است که من بیشتر از آن استفاده می کنم. برای پیاده‌روی‌های تابستانی کوتاه‌تر، دلیل کمی برای حمل وسایل زیاد ندارم (و وسایلی که با خود حمل می‌کنم اغلب در جیب‌های پیراهن یا شلوارم می‌روند). اما در طول تابستان، هوای گرم نیاز به آب زیادی دارد. به نظر من بسته کمری سایز متوسط ​​با بطری‌های آب متصل برای اکثر پیاده‌روی‌های کوتاه (۱ تا ۵ مایلی) یک روزه که انجام می‌دهم به خوبی کار می‌کند (به شرطی که زمین خیلی سخت نباشد یا هوا به طور غیرمعمول گرم باشد).

بسته های کوچک روزانه - اگر طول مسیرهای پیاده روی شما کمتر از سه مایل (حدود 1 تا 1.5 ساعت) است و زمین ساده است، پیشنهاد می کنم از یک بسته کمری کوچک استفاده کنید. بسته های کمری کوچک دارای جای یک بطری آب 16.9 اونسی، کلید ماشین، یک کیف پول کوچک، یک میان وعده کوچک و یک تلفن هستند. برای جلوگیری از تشنگی در هنگام پیاده روی، قبل از ترک ماشین مایعات اضافی بنوشید. به طور خلاصه، تشنه پیاده روی را شروع نکنید. هنگام پیاده روی در ویسکانسین در مسیر عصر یخبندان در جنگل ایالتی کتل موراین، یک بسته کمر کوچک تمام چیزی است که استفاده کردم و عالی کار کرد.

از کجا می توان پک های کمری با کیفیت را خریداری کرد
بسته های کمری، علیرغم محبوبیت روزافزونشان، هنوز خرید از فروشگاه های محلی دشوار است. آفلاین، من فقط دو فروشگاه پیدا کردم که مجموعه‌ای از بسته‌های کمری را می‌فروشند، Wal-Mart و REI. وال مارت مجموعه مناسبی از بسته‌های کمر کثیف دارد (من چندین مورد را امتحان کردم و همه آنها را برگرداندم). در مقابل، REI بسیاری از بسته های کمری عالی و با کیفیت را به فروش می رساند. با این حال، آنها فقط چند بسته کمر در فروشگاه های آجر و ملات خود ذخیره می کنند.

در عوض، برای مشاهده مجموعه کامل بسته‌های کمری REI که به فروش می‌رسد، باید از وب‌سایت آن‌ها استفاده کنید – سپس بسته را به محل سکونت خود یا به فروشگاه محلی REI ارسال کنید.

تمام بسته های کمر را در Robonak مشاهده کنید

آنلاین، تنها خرده‌فروش دیگری که من پیدا کردم که طیف وسیعی از بسته‌های کمری را می‌فروشد، آمازون است. تنها مشکل خرید یک بسته کمری از طریق آمازون این است که علاوه بر بسته‌های باکیفیت، تعداد زیادی «بسته‌های ناخواسته» فروخته می‌شود. اگر تصمیم به خرید یک کمربند از طریق آمازون دارید، پیشنهاد می‌کنم از لینک‌های زیر استفاده کنید که مستقیماً به بسته‌های کمری باکیفیت ساخته شده توسط Mountainsmith و Osprey (دو تولیدکننده برجسته کمربند) منتهی می‌شوند.

منبع

https://www.bigskyfishing.com/hiking-gear/waist-packs.php

https://robonak.ir/

بهترین مارک های چمدان عمده و جزئی+ خرید کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

بهترین مارک های چمدان و خرده فروشان از نظرسنجی CR
برای اطلاعاتی روی زمین در مورد مارک های مختلف چمدان، Consumer Reports به اعضای ما مراجعه کرد. در نظرسنجی خود درباره رفتارهای مسافرتی اعضا و اولویت‌های چمدان، داده‌هایی را در مورد 12626 چمدان به نمایندگی از 21 برند، از جمله American Tourister، Briggs & Riley، Delsey، Samsonite، Travelpro و Tumi جمع‌آوری کردیم. اعضا همچنین در مورد تجربیات خود با 25551 چمدان که هنگام پرواز چک می کنند به ما گفتند. 32 برند چمدان چک شده شامل American Tourister، Delsey، Ricardo Beverly Hills، Samsonite و Travelpro و Robonak تحت پوشش قرار گرفتند.

اعضا به ما ویژگی‌هایی را گفتند که بیشتر به آن‌ها اهمیت می‌دهند، دو مورد برتر چرخ‌پذیری چمدان است که 64 درصد از پاسخ‌دهندگان به آن اشاره کرده‌اند، و دوام آن توسط 58 درصد ذکر شده است. از این میان، دوام - زیپ، دستگیره، پارچه و سایر ویژگی‌ها - قوی‌ترین همبستگی را با رضایت کلی اعضا از چمدانشان داشت.

اعضا همچنین به ما گفتند که حمل و بسته‌بندی چمدان‌هایشان چقدر آسان است، و برای چمدان‌های دستی چقدر آسان است که در سطل‌های بالای سر هواپیما نگهداری می‌شود. چهار برند دستی و پنج برند چمدان چک شده امتیازات رضایت کلی را کسب کردند.

یکی دیگر از عوامل مهم در تجربه خرید چمدان شما؟ چقدر آسان است خرید، کیفیت خدمات مشتری، و - اگر آنلاین خرید می کنید - چقدر آسان است که از وب سایت استفاده کنید. بنابراین ما از پاسخ‌های تقریباً 17000 عضوی که طی دو سال منتهی به نظرسنجی چمدان جدیدی خریداری کرده بودند برای رتبه‌بندی 29 خرده‌فروش چمدان استفاده کردیم.

رتبه بندی چمدان ها
آناتومی یک کیف
برخی از ویژگی های مهمی که باید در چمدان جدید خود جستجو کنید را بررسی کنید.
ویژگی های چمدان: پوسته سخت و نرم
چمدان های نرم همچنان بر بازار تسلط دارند، اما پوسته سخت به دلیل مواد سبک وزن جدیدتر به سرعت محبوبیت پیدا می کند.

چمدان سخت پوسته
چمدان های امروزی با پوسته سخت یا با طرف سخت اغلب با پلاستیک های با تکنولوژی بالا مانند پلی اتیلن، ABS و پلی کربنات ساخته می شوند که سبک و بادوام هستند. ABS سبک تر است، اما پلی کربنات دوام بیشتری دارد. بادوام ترین، اما همچنین سنگین ترین، آلومینیوم است. چمدان های پوسته سخت گاهی اوقات دارای یک بازشو 50/50 هستند که به شما امکان می دهد دو طرف را به طور مساوی بسته بندی کنید و محتویات را با یک بند X، یک تقسیم کننده میانی یا هر دو تثبیت کنید. چند چمدان سخت که اخیراً توسط Consumer Reports آزمایش شده‌اند، با زیپ‌ها و پارچه‌های سنگین در وسط گسترش می‌یابند. توجه: از آنجایی که کیسه های سخت مانند یک پوسته تاشو بسته می شوند، برای باز کردن این کیسه ها به دو برابر فضای سطح نیاز دارید. اکثر قسمت‌های سخت به این صورت ساخته می‌شوند، اما برخی از آن‌ها در بازار دارای درب بالایی هستند.

مزایا: اینها برای محافظت از محتویات شکستنی بهترین هستند. آنهایی که دارای قفل های یکپارچه هستند نیز امنیت بهتری را ارائه می دهند. چمدان های سخت به راحتی روی هم چیده می شوند و برای کشتی های کروز ایده آل است، زیرا چمدان ها معمولاً قبل از حرکت در شکم قایق انباشته می شوند. اگر تمایل به بسته بندی بیش از حد دارید، یک قطعه سخت شما را مهار می کند. هیچ شانسی برای پر کردن آن وجود ندارد - اگرچه اگر به فضای اضافی نیاز دارید، یک مدل قابل ارتقا مفید است.

معایب: اینها می توانند به راحتی خراشیده و خراشیده شوند. همچنین تعداد کمی از چمدان های سخت دارای جیب بیرونی هستند.

چمدان با سمت نرم
چمدان های نرم از پارچه هایی ساخته می شوند که معمولاً پارچه های نایلونی بافته شده مانند کوردورا یا نایلون بالستیک تولید می شوند. بالستیک از این دو براق تر است و با گذشت زمان می تواند ساییده شود، اما ساییدگی استحکام پارچه را به خطر نمی اندازد. کوردورا کمی نرمتر و مقاوم در برابر سایش است و برای کیف های روی شانه ترجیح داده می شود. اگر چمدانی از نایلون ریپس‌استاپ یا «مواد چتر نجات» در نظر می‌گیرید، مطمئن شوید که پارچه‌ای با کیفیت بالا است، به این معنی که دوام بیشتری دارد.

مزایا: وزن این چمدان‌ها معمولاً سبک‌تر از چمدان‌های سخت هستند و می‌توانند خم شوند و فشرده شوند تا با فضاهای تنگ، مانند سطل بالای سر هواپیما، مطابقت داشته باشند. این انعطاف‌پذیری همچنین به شما امکان می‌دهد تا لباس‌های اضافی را به تن کنید. همچنین می‌توان آن‌ها را در صندوق عقب خودرو قرار داد و در خانه نگهداری کرد.

معایب: آنها به اندازه چمدان های سخت محافظ نیستند و در برابر پاره شدن آسیب پذیر هستند.

برای مشاهده و خرید کیف روبنک عمده و جزئی به اینجا بروید.

رتبه بندی چمدان ها
ویژگی های چمدان: چرخ یا بدون چرخ؟
چمدان های چرخ دار حداقل دو سوم کل فروش چمدان های امروزی را تشکیل می دهند. اگر قصد دارید چمدان خود را بچرخانید، اولین تصمیم شما این است که یک ماشین دو چرخه بخرید یا یک چهار چرخ.

چمدان‌های دو چرخ که غلتک نیز نامیده می‌شوند، از همان نوع چرخ‌هایی استفاده می‌کنند که در اسکیت‌های درون خطی یافت می‌شوند - آنها فقط به جلو و عقب می‌چرخند، نه پهلو به پهلو. چمدان در حالی که آن را از دسته دراز می کشید، پشت سرتان می غلتد.

چمدان دو چرخ
مزایا: چرخ ها فرورفته هستند که از جدا شدن آنها در هنگام حمل و نقل خشن محافظت می کند. برای سفرهای درون شهری، دو چرخه برای پاک کردن حاشیه ها و غلتیدن روی سطوح ناهموار مانند پیاده روها یا سنگفرش ها بهتر از چهار چرخ است.

معایب: برخی از مسافران شکایت دارند که وضعیت کشیدن باعث درد شانه، مچ دست یا کمر می شود. همچنین کشیدن یک دوچرخ در فضای شلوغ می‌تواند سخت باشد زیرا به فاصله بین خود و کیف نیاز دارید. به علاوه، چرخ‌های فرورفته فضای ارزشمندی را در داخل کیف اشغال می‌کنند

منطقه بسته بندی داخلی

چمدان چهار چرخ
اینها همچنین به عنوان اسپینر شناخته می شوند زیرا هر چرخ 360 درجه می چرخد. می توانید آنها را فشار دهید، بکشید، آنها را در کنار خود بچرخانید و آنها را به هر جهت بچرخانید.

مزایا: چرخش اسپینرها در فضاهای تنگ راحت تر است. یک چمدان سنگین یا بزرگ نیز ممکن است با چهار چرخ راحت‌تر مدیریت شود، زیرا برخلاف چمدان‌های دو چرخ، مجبور نیستید چمدان را بکشید. از نظر ارگونومی، اسپینر انتخاب بهتری نسبت به غلتک است زیرا فشاری به شانه شما وارد نمی کند.

معایب: چرخ ها در خارج نصب می شوند، نه فرورفته، بنابراین در برابر جدا شدن آسیب پذیر هستند. (طبق نظر کارشناسان، چرخ‌هایی که با پیچ وصل شده‌اند، ایمن‌تر از چرخ‌های پرچ‌دار هستند.) کالسکه‌های دارای چرخ‌های اسپینر ممکن است فضای کمتری نسبت به چرخ‌های فرورفته داشته باشند، زیرا حداکثر ابعاد مجاز شامل چرخ‌ها می‌شود. اسپینر روی شیب ثابت نمی ماند. باید آن را نگه دارید یا به پهلو بخوابانید.

چمدان بدون چرخ
ممکن است بخواهید در این شرایط از چرخ ها صرف نظر کنید:

• برای اطمینان از حداکثر حجم داخلی ممکن برای چمدان شما. چرخ‌ها و دسته‌ها به فضای کیف می‌خورند.

• انتظار دارید کیف خود را روی سطوح ناهموار، ناهموار، شنی یا یخی، جایی که کنترل چرخ ها دشوار است، ببرید.

• شما هرگز مجبور نخواهید بود که چمدان خود را حمل کنید - به عنوان مثال، در یک تور لوکس.

برای اطلاعات بیشتر، رتبه بندی چمدان های ما را بررسی کنید
نکات بیشتر برای خرید چمدان
اگر از فروشگاهی خرید می کنید، از نکات زیر استفاده کنید تا مطمئن شوید که یک چمدان برای شما مناسب است. در صورت سفارش آنلاین، توضیحات و اطلاعات گارانتی موجود در سایت را با دقت مطالعه کنید و به محض دریافت کالا، آن را از طریق همین تست ها اجرا کنید.

نوار اندازه گیری را بشکنید
برچسب‌ها، برچسب‌ها یا تبلیغاتی را که «چمدان دستی رسمی» را اعلام می‌کنند، نادیده بگیرید. هیچ مقرراتی وجود ندارد که اندازه وسایل حمل و نقل را تعیین کند - شرکت های هواپیمایی محدودیت های خود را اعمال می کنند و محدودیت ها می تواند در بین خطوط هوایی و حتی در بین هواپیماها متفاوت باشد. قوانین خطوط هوایی که قصد دارید پرواز کنید را بدانید. ابعاد را خودتان اندازه‌گیری کنید و مطمئن شوید که اندازه‌گیری‌ها برای همه قسمت‌ها، از جمله کیسه‌های بیرونی، چرخ‌ها و دستگیره‌ها در نظر گرفته می‌شود.

آن دسته را نگه دارید
زاویه مچ دست و احساس گرفتن را بررسی کنید. برای حداکثر دوام، دسته باید هنگام کشیدن کیسه، تکان یا لرزش کمی داشته باشد. همچنین هنگام بالا کشیدن و جمع کردن آن، حرکت نرم را بررسی کنید.

چرخ آن را در اطراف
چرخ ها باید به آرامی بچرخند و در جای خود بمانند. به آرامی چرخ ها را با دستان خود تکان دهید تا مطمئن شوید که محکم وصل شده اند.

ظرفیت داخلی را بررسی کنید
اندازه گیری های بیرونی مهم هستند، اما فراموش نکنید که فضای داخلی چقدر جادار است. انجام این کار می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از تولید کنندگان حجم داخلی را فاش نمی کنند. بنابراین به دنبال این ویژگی ها باشید که فضای داخلی را به حداکثر می رساند.

• لبه های مربعی: گوشه های منحنی فضا را قطع می کنند.
• محفظه های بیرونی یکپارچه: محفظه های زیپ بیرونی باید در همان صفحه هندسی قسمت اصلی کیسه قرار گیرند - فضای خالی برآمدگی ها. البته به خاطر داشته باشید که محفظه های بیرونی پر شده ممکن است به معنای فضای کمتری در داخل کیف باشد.
• بدون چرخ یا دستگیره: اگر واقعاً نیاز دارید از هر اینچ داخلی حداکثر استفاده را ببرید، از چرخ ها و دستگیره ها صرف نظر کنید. آنها کل فضای بسته بندی را کاهش می دهند.

گارانتی را بررسی کنید
اگر کیفی برای مدت طولانی می‌خواهید، کیفی را با بهترین گارانتی سازنده تهیه کنید. گارانتی مادام العمر برای تعمیر یا تعویض کیف البته بهترین گزینه است. ضمانت نامه را برای شرایط خاص بررسی کنید، مانند موارد استثنا برای زمانی که یک شرکت هواپیمایی به چمدان شما آسیب می زند. برای مثال، بریگز و رایلی، سیاست سخاوتمندانه ای به نام ضمانت Simple As That دارد. تمام جنبه های کاربردی (نه لوازم آرایشی) کیف های خود را برای طول عمر هر کیف تعمیر می کند، حتی اگر دیگر رسید خود را نداشته باشید و چمدان خود را در شرکت ثبت نکرده باشید.

منبع

https://www.consumerreports.org/cro/luggage/buying-guide/index.htm

راهنمای خرید چمدان ایده آل برای شما

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

راهنمای خرید چمدان
آخرین به روز رسانی: 31 مه 2022
چه در حال پرواز به سمت ریو باشید، چه با قطار نیمه شب به سمت جورجیا، یا در حال سفر به مارگاریتاویل، چمدان شما باید به خوبی به شما کمک کند. بسته بندی آن باید آسان باشد و به راحتی بغلتاند. باید در برابر توهین‌های حاشیه‌ها و پله‌ها، سقوط و له شدن چمدان‌ها مقاومت کند. و در حالت ایده‌آل، قیمت آن باید پول زیادی را برای یک بلیط در اختیار شما بگذارد.

حتی در بین برندهای بزرگ چمدان، تشخیص اینکه کدام کیف را بخرید، همیشه آسان نیست. با سبک‌ها، اندازه‌ها و قیمت‌های بی‌شماری برای مقایسه، خرید چمدان می‌تواند بسیار زیاد باشد.

در زیر عواملی وجود دارد که باید هنگام خرید چمدان در نظر بگیرید - از جمله نحوه حمل و نقل، مدت زمان سفر، انواع چمدان و مواد موجود، و ویژگی‌هایی که باید جستجو کنید. راهنمای CR برای تعطیلات و سفر را نیز بررسی کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد راهیابی ایمن و اقتصادی داشته باشید.

سفر خوب!

بیشتر بدانید: بهترین انواع چمدان و کیف 

با بهترین چمدان جلوتر از بسته بمانید
ما از خوانندگان خود در مورد چمدان نظرسنجی می کنیم تا بتوانید بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید.
عضو شوید
تصمیم گیری در مورد آنچه شما نیاز دارید
شما چطور سفر می کنید؟
آیا بیشتر پرواز می کنید، رانندگی می کنید یا به کشتی های دریایی می روید؟ برای سفر با هواپیما، با قوانین چمدان خطوط هوایی که قصد پرواز با آنها را دارید آشنا شوید. اگر به سفرهای جاده ای می روید، به دنبال کیف هایی باشید که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشند تا فضای صندوق عقب شما به حداکثر برسد. برای کشتی‌های کروز - چمدان‌ها قبل از حرکت در شکم قایق چیده می‌شوند - چمدان‌های صاف و سفت بهترین هستند.

مشاهده تصویر منبع

چمدان خود را چگونه ذخیره خواهید کرد؟
وقتی چمدان به خانه رسید، آن را کجا می‌گذارید؟ کیف های سخت نابخشودنی ترین هستند. شما نمی توانید آنها را در فضای ذخیره سازی فشرده کنید. کیف های نرم و ساختار یافته اندکی بخشش در جلو و پشت دارند. اگر جایی برای نگهداری یک چمدان ایستاده ندارید، ممکن است مجبور شوید خود را به چمدان یا کیف محدود کنید.

چه اندازه چمدانی نیاز دارید؟
این امر عمدتاً به طول سفر شما و در صورت پرواز به محدودیت چمدان های خطوط هوایی بستگی دارد. همچنین بستگی به این دارد که در زمانی که دور هستید به چه چیزی نیاز دارید. اگر برای تجارت سفر می کنید، به فضای کافی برای لباس های کاری نیاز دارید. برای تعطیلات، آزادی عمل بیشتری در مورد اینکه چه چیزی باید بیاورید خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر، آخرین رتبه بندی چمدان های ما را بررسی کنید
انواع چمدان
حمل توشه
چمدان‌های دستی برای سفرهای هوایی مناسب هستند زیرا می‌توانید هنگام پرواز از چک کردن آن‌ها اجتناب کنید. اما آنها باید یا در زیر یک صندلی یا در قسمت بالای سر قرار گیرند. برای پروازهای داخلی در شرکت‌های اصلی، اندازه دستی شما نمی‌تواند بیشتر از 22x14x9 اینچ (ارتفاع x عرض x عمق) باشد. هیچ یک از ابعاد نمی تواند بیشتر از این اندازه گیری ها باشد.

برخی از اپراتورهای کوچکتر ایالات متحده به وسایل حمل و نقل بزرگتر اجازه می دهند. برای پروازهای بین‌المللی (مبدا یا پایان آن در خارج از ایالات متحده)، محدودیت اندازه معمولاً کمتر از پروازهای داخلی است.

ارتفاع چمدان خود را از کف تا بالای دسته در حالت پایین اندازه گیری کنید. (اگر چمدان شما دارای چرخ است، برای ارتفاع کلی محاسبه می شود.) عمق از جلو به عقب (از جمله دستگیره در عقب) و عرض از یک طرف به سمت دیگر اندازه گیری می شود.

اگر با هواپیماهای حامل مختلف پرواز می‌کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید چند کیف دستی بخرید تا با محدودیت‌های اندازه‌های مختلف مطابقت داشته باشد یا از یک کیف دستی استفاده کنید که محدودکننده‌ترین قوانین را رعایت می‌کند. اما حتی چمدان‌های رعایت‌شده از قوانین تضمینی نیست که چمدان‌های شما به محفظه بار هواپیما منتقل نمی‌شوند، زیرا خدمه پرواز می‌توانند محدودیت‌های بیشتری را حتی پس از شروع سوار شدن اعمال کنند.

به خاطر داشته باشید که اگر باتری‌های یدکی لیتیوم یون و فلز لیتیوم یا پاوربانک‌ها و شارژرهای دستگاه‌های الکترونیکی خود را حمل می‌کنید، قوانین ایمنی خطوط هوایی فدرال از شما می‌خواهد که آنها را در کیف دستی خود نگه دارید. فقط مطمئن شوید که آنها را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید یا برای جلوگیری از اتصال کوتاه، تماس های آنها را با نوار غیرفلزی بپوشانید. برای اطلاعات بیشتر قوانین اداره هوانوردی فدرال را بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر، رتبه‌بندی‌های ما را در مورد مارک‌های چمدان‌های سخت، چمدان‌های دستی و چمدان‌های دستی (از جمله چمدان‌های با طرف نرم) ببینید.

کیف وسایل شخصی
کیف وسایل شخصی باید زیر صندلی جلوی شما در هواپیما قرار گیرد. این دسته شامل کیف، کیف های حمل و نقل، کیف دوربین، کیف لپ تاپ و کوله پشتی کوچک می شود. اما در صورت خرید کیفی که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است، می توانید از کالای شخصی مجاز خود بیشترین بهره را ببرید.

اغلب این کیف‌ها دارای محفظه‌هایی برای پاسپورت، تلفن، خودکار و کیف پول شما و همچنین یک قسمت پددار برای لپ‌تاپ و یک بخش اصلی برای لباس‌ها و وسایل ضروری شبانه هستند. بسیاری از این کیف های زیر صندلی می توانند برای یک سفر یک تا دو روزه به شما کمک کنند. هیچ اندازه استانداردی برای این کیف ها وجود ندارد. برای پروازهای داخلی ایالات متحده، اندازه معمولی 18x14x8 اینچ است. برخی از خطوط هوایی ابعاد را مشخص نمی کنند اما می گویند کیف باید زیر صندلی شما قرار گیرد. بررسی‌های اخیر Outside the Labs توسط Consumer Reports درباره کیف‌های آخر هفته و کوله‌پشتی‌های مسافرتی شامل برخی گزینه‌های بالقوه است.

اینکه زیر صندلی جا می‌شود یا نه، حتی در هواپیماهای مشابه می‌تواند متفاوت باشد. صندلی های راهرو به داشتن کمترین اتاق در زیر بدنه هستند. قبل از خرید، مشخصات خطوط هوایی مختلف را بررسی کنید. شما همچنین می توانید هوا را بررسی کنید

رهنمودهای کرافت برای حامل های حیوان خانگی - یک پروکسی معقول برای فاصله از کف تا زیر صندلی.

چمدان چک شده
هر چمدان بزرگتر از اندازه دستی باید بررسی شود. رایج ترین گزینه های اندازه 24 تا 30 اینچ ارتفاع هستند. می توانید چمدان هایی به بزرگی 36 اینچ پیدا کنید، اما برای محدودیت اندازه با شرکت مخابراتی خود مشورت کنید. معمولاً محدودیت وزنی وجود دارد، با هزینه اضافی برای وزن اضافی در هر کیسه.

هزینه های چمدان در پروازهای داخلی خطوط هوایی اصلی رایج است. آنها می توانند برای یک کیف 30 دلار، برای یک کیف 40 دلار و برای یک کیف 150 دلار هزینه کنند. (Southwest در اجازه دادن دو چمدان چک شده رایگان منحصر به فرد است.) خطوط هوایی مقرون به صرفه مانند Allegiant، Frontier، و Spirit نیز برای وسایل دستی هزینه می کنند که قیمت آنها از 25 تا 100 دلار است. اگر منتظر پرداخت در فرودگاه باشید، ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنید.

ممکن است بتوانید با خرید بلیط خود با کارت اعتباری برند خطوط هوایی، از هزینه چمدان جلوگیری کنید. یا اگر اغلب با یک ایرلاین پرواز می کنید، ببینید آیا آن یک برنامه اشتراک سالانه برای چمدان های چک شده ارائه می دهد یا خیر.

منبع

https://www.consumerreports.org/cro/luggage/buying-guide/index.htm

چمدان چه انواعی دارد؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

حمل توشه
نگاهی دقیق به زوجی که با چمدان دستی راه می‌روند.

حمل چمدان اغلب به هواپیما حمل می شود. بنابراین، باید الزامات اندازه خاصی را برآورده کند، زیرا باید در زیر صندلی یا سطل بالای سر قرار گیرد. اندازه مورد نیاز 22 اینچ در 14 اینچ در 9 اینچ است. اکثر سازندگان چمدان های حمل بار در این اندازه مورد نیاز هستند تا بتوانید آن را در هواپیما ببرید.


حمل چمدان می تواند به اشکال مختلف از کوله پشتی، چمدان چرخان کوچک و کیف های دوشی باشد. رایج‌ترین وسیله حمل بار دارای چرخ‌های بزرگی است که کار سنگینی دارند و می‌توانند روی بیشتر چیزها بچرخند. آنها دارای یک محفظه بزرگتر در داخل برای نگهداری اقلام و جیب های خارجی برای قرار دادن وسایل کوچکتر هستند. آنها اغلب دارای تسمه هایی در داخل هستند که به وسایل اجازه می دهد در جای خود بمانند.

مسافران زمانی که نمی خواهند چمدان ها را چک کنند و راحت تر و سریعتر در فرودگاه حرکت کنند، دوست دارند از این نوع چمدان استفاده کنند. این نوع چمدان ضد آب و محکم است و معمولاً از نوعی نایلون پلی استر ساخته می شود. انواع دیگری از چمدان های حمل بار وجود دارند که از پلاستیک سخت ساخته شده اند که به سختی آسیب می بینند. چمدان حمل در انواع رنگ ها و سبک ها برای مطابقت با همه ترجیحات ارائه می شود.

طرفداران
الزامات خطوط هوایی را برآورده کنید

می تواند به جلوگیری از هزینه بار کمک کند

سایزها و رنگهای مختلف

منفی
ممکن است به اندازه کافی بزرگ نباشد که همه چیز را نگه دارد

چمدان چرخان اسپینر
نگاهی دقیق به زنی که برای چمدان چرخنده غلتکی خرید می کند.

بسیاری از چمدان‌هایی که مسافران استفاده می‌کنند دارای چرخ هستند تا جابه‌جایی آن‌ها را بسیار آسان‌تر کند. فرقی نمی کند چمدان سمت سخت یا نرم باشد، هر دو می توانند چرخ داشته باشند. به چمدان هایی که چهار چرخ دارند اسپینر نیز می گویند. این یکی از رایج ترین و محبوب ترین انواع چمدان است. اغلب توسط مسافران باتجربه توصیه می شود.

این چرخ‌ها 360 درجه می‌چرخند و جابه‌جایی و چرخاندن چمدان را به هر جهتی ساده می‌کنند. این کیف ها به راحتی می توانند گوشه ها را بچرخانند. این به مسافران تحرک بهتر و گزینه های زیادی می دهد. کیسه را می توان هل داد، کشید یا غلتان کرد. چرخ های اسپینر از چمدان بیرون زده و ممکن است به راحتی از کیف جدا شوند.

همچنین به 50 عکس در نمایشگاه پارک جنگلی، CO مراجعه کنید
این کیسه ها را می توان تقریباً روی هر سطحی غلت داد، اما ممکن است به راحتی بشکنند، بنابراین باید مراقب آنها بود. یا حداقل، اسپینر باید بادوام باشد تا بتواند در برابر برخی سوء استفاده ها مقاومت کند. برخی از چمدان های اسپینر این قابلیت را دارند که چرخ ها را در جای خود قفل کنند تا نچرخند. اغلب دسته‌های اسپینرهای نورد تلسکوپی هستند، بنابراین تا جایی که راحت باشد بیرون می‌آیند.

بیشتر بدانید: بهترین انواع کیف و چمدان در https://robonak.ir/

مشاهده تصویر منبع

طرفداران
جابجایی آسان

می توان در جهات مختلف حرکت کرد

منفی
چرخ ها فضای زیادی را اشغال می کنند

چرخ ها به راحتی شکسته می شوند

کیف دافل
نگاهی دقیق به یک کیسه دوشی نارنجی.

تقریباً همه مسافران می توانند از داشتن یک کیف دوشی بهره مند شوند. این کیف ها دارای محفظه های متعددی برای حمل تمام وسایل ضروری هستند. برخی از کیف های دوشی دارای چرخ و بند شانه ای هستند. برخی از آنها حتی دارای بند پشتی هستند، بنابراین می توانید آن را روی پشت خود حمل کنید.

کیف های دافل برای حمل لباس های بدنسازی عرق کرده استفاده می شده است، اما هدف آنها در طول سال ها به شدت تغییر کرده است. کیف های دافل مدرن تر شده اند و دارای ویژگی هایی مانند دسته جمع شونده و چرخ هستند. یک کیسه دوشی با اندازه سنتی کوچک یا متوسط ​​است و می تواند زیر صندلی یا سطل بالای سر قرار بگیرد.

کیف‌های دافل دارای زیپ‌های قوی و تسمه‌های سنگین هستند تا مطمئن شوند همیشه بسته می‌شوند. آنها در نظر گرفته شده اند که به راحتی حمل شوند و برای مدت طولانی دوام بیاورند. کیسه‌های دافل در اشکال، اندازه‌ها و مواد مختلف تولید می‌شوند.

جابه‌جایی کیف‌های بزرگ‌تر سخت‌تر است زیرا معمولاً حجیم هستند. کیف های کوچکتر به راحتی قابل حمل هستند اما ممکن است نتوانند همه چیز را در خود جای دهند. کیف های دوشی در شکل های مختلفی تولید می شوند. برخی بلند و لوله مانند هستند، در حالی که برخی دیگر قد بلند و چاق هستند و برخی بیشتر شبیه کوله پشتی هستند. کیسه دوشی ممکن است برای کسی که چمدان خشن است و تمایل دارد آن را از بین ببرد خوب باشد.

همچنین به 10 هتل زنجیره ای مشابه بست وسترن مراجعه کنید
کیسه های دافل از مواد مختلفی مانند پلی استر، وینیل، بوم یا نوعی ترکیب ساخته می شوند. بوم محکم ترین و قابل اعتمادترین ماده است و تقریباً غیرممکن است که پاره شود. بوم را می توان بدون ساییدگی روی زمین کشید و در رنگ های مختلف موجود است.

طرفداران
ارزان

بادوام

اشکال و اندازه های مختلف

منفی
ممکن است حجیم باشد و مانور دادن آن سخت باشد

منبع

https://trekbaron.com/types-of-luggage/

کوله پشتی چرخ دار + خرید کوله عمده

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 پنجشنبه 06 مرداد 1401 نظرات (0)

کوله پشتی چرخدار

عناصر طراحی

کوله‌پشتی‌های چرخدار که مخصوصاً برای سفرهای جاده‌ای ابتدایی یا سفرهای ماجراجویانه‌تر ساخته شده‌اند، راحتی یک کیف چرخدار را با قابلیت پرتاب آن روی شانه‌های شما در هر زمان که لازم است ترکیب می‌کنند. اگر در فرودگاه هستید و ناگهان با یک پله برقی مواجه شدید، کافی است آن را پرتاب کرده و برای حرکت آسان تر از پله ها بالا و پایین بروید. آنها همچنین زمانی که راه طولانی برای پیاده روی دارید یا در وسط ترافیک سنگین پیاده روی هستید، عالی هستند، زیرا می توانند از روی زمین بلند شوند و به شما این امکان را می دهند که بدون مشکل در میان جمعیت مانور دهید.

امکانات

مشاهده تصویر منبع

کوله‌پشتی‌های رول مانند چمدان‌های معمولی دارای ویژگی‌هایی هستند که شامل تسمه‌های درونی برای نگه‌داشتن وسایل شما، زیپ‌های سنگین برای ماندگاری، و جیب‌های توری برای حمل اقلام کوچک‌تر و وسایلی هستند که می‌خواهید پس از رسیدن به فرودگاه به آنها دسترسی داشته باشید. . آنها همچنین می توانند شامل جیب های مخصوص برای تلفن های همراه و دستگاه های موسیقی، و همچنین یک دسته تلسکوپی محکم که با یک دستگیره لاستیکی تقویت شده باشد. کوله‌پشتی‌های چرخدار برای راحتی ساخته شده‌اند، اما اندازه موبایل آن‌ها از محکم و قابل اعتماد بودن آن‌ها جلوگیری نمی‌کند.

سبک ها

کوله‌پشتی‌های چرخدار دارای سبک‌های بسیار متنوعی هستند و از آنجا که اغلب توسط کودکان استفاده می‌شوند، حتی می‌توانند در طرح‌های روشن و رنگارنگ و همچنین انواع الگوهای مناسب برای کودکان که می‌تواند شامل گرافیک‌هایی مانند حیوانات، ورزش، مدرسه باشد، ارائه شود. اقلام مرتبط، قلب ها، گل ها و طرح های هندسی. آنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و در عین حال مفید هستند و صرف نظر از سن شما آنها را ارزشمند می کند.

هدف

همانطور که بیشتر مردم می‌دانند، کوله‌های چرخدار برای افرادی که می‌خواهند چمدان‌هایشان را سبک ببندند، اما همچنان می‌توانند چمدان‌های خود را مانند یک کوله‌پشتی معمولی حمل کنند، مناسب است. استفاده از آن‌ها آسان و بسیار راحت است، دوام و جذابیت بالایی دارد، و البته قیمت مناسب‌تری نسبت به بسیاری از انواع دیگر چمدان‌ها دارد، که مزیت دیگری برای انتخاب کوله‌پشتی چرخان است.

اندازه ها

اگرچه کوله‌پشتی‌های چرخدار برای جابه‌جایی و حمل راحت ساخته شده‌اند، اما همچنان می‌توانند وسایل زیادی را در خود جای دهند. آنها معمولاً دارای فضای داخلی هستند که اندازه آنها 40 تا 42 اینچ خطی است و ارتفاع آنها می تواند بین 17 تا 21 اینچ باشد که آنها را به ظرف مناسبی برای حمل تقریباً هر چیزی که برای سفر بعدی خود نیاز دارید تبدیل می کند.

مواد

اگرچه کوله‌پشتی‌های چرخدار را می‌توان از مواد مختلفی تهیه کرد، اما تقریباً همیشه از مواد نرم اما قوی مانند نایلون یا پلی استر یا ترکیبی از چندین ماده مختلف ساخته می‌شوند. به دلیل اندازه آنها، آنها به ندرت از مواد سخت ساخته می شوند، اگرچه اگر به اطراف نگاه کنید ممکن است بتوانید مانند این را پیدا کنید.

کیف و آستین برای تبلت و کامپیوترهای لپ تاپ
کیف لپ تاپ و تبلت

عناصر طراحی

بخش شگفت انگیز در مورد خرید آستین و کیف برای تبلت و لپ تاپ، انتخابی است که در دسترس است، که بسیار بیشتر از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند. کیف‌های چمدانی که برای محافظت از لپ‌تاپ و تبلت ساخته می‌شوند از انواع مختلفی از مواد ساخته می‌شوند و در طرح‌هایی هستند که شامل آستین‌هایی در اندازه‌های مختلف، کیف، کوله پشتی، کیف‌های لپ‌تاپ چرخشی و کیف‌ها و کیف‌هایی هستند که به‌طور خاص برای اندازه‌های مختلف ساخته شده‌اند. قرص ها هر چیزی که برای محافظت از لپ‌تاپ یا تبلت خود به دنبال آن هستید، به‌راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید، به خصوص اگر به صورت آنلاین جستجو کنید، و همچنین در رنگ‌های متنوعی وجود دارند.

امکانات

شاید چیزی که این اقلام را تا حدی متمایز می کند این واقعیت است که به نظر می رسد هر کدام کمی متفاوت از قبلی هستند و می توانند دارای بند هایی برای قرار دادن کیف ها روی شانه شما باشند و بنابراین حمل آن ها را آسان تر می کند، دسته هایی که باعث می شود آن ها برای نگه داشتن کیف ساده مانند کیف یا چمدان کوچک، زیپ هایی که ورود و خروج آن را آسان می کند، جیب هایی که امکان حمل وسایلی مانند خودکار و کارت ویزیت را برای شما فراهم می کند و گاهی اوقات امکانات اضافی مانند فلپ که به شما امکان می دهد. برای قرار دادن خودکار و مداد در قسمت بیرونی کیف به طوری که در مواقع نیاز بتوانید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. هر راحتی که به دنبال آن هستید، به احتمال زیاد وقتی به دنبال کیف لپ‌تاپ یا تبلت هستید، آن را پیدا خواهید کرد، به خصوص اگر از فروشگاه‌های معتبرتر خرید کنید.

سبک ها

سبک های این آیتم ها عبارتند از:

کیف‌های لپ‌تاپ: این کیف‌ها در اندازه‌هایی از 10 اینچ تا بیش از 17 اینچ هستند و با دسته یا بدون دسته و همچنین در رنگ‌ها، طرح‌ها و طرح‌ها بسیار متنوع هستند.
کوله پشتی های لپ تاپ: کمی بزرگتر از کوله پشتی های معمولی هستند، این اقلام دارای جیب های اضافی برای کاغذ و هر چیز دیگری هستند که ممکن است پس از راه اندازی لپ تاپ برای استفاده به آن نیاز داشته باشید.
آستین‌های لپ‌تاپ: این‌ها قاب‌های تخت هستند که با دسته، جیب، زیپ و بند یا بدون آن عرضه می‌شوند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را به‌صورت استاندارد یا فانتزی که دوست دارید خریداری کنید.
قاب‌های رول لپ‌تاپ: کمی بزرگ‌تر از کیف‌های لپ‌تاپ، این کیف‌ها فضای زیادی برای لپ‌تاپ و لوازم جانبی همراه با آن دارند و به خصوص اگر زیاد سفر می‌کنید، بسیار ارزشمند می‌شوند.
کیف و کیسه تبلت: انواع محصولات ماد

e به طور خاص برای تبلت شما؛ آنها تقریباً همیشه این قابلیت را دارند که برای تولید یک پایه تا شوند تا بتوانید آن را روی یک سطح صاف قرار دهید و بدون نیاز به گرفتن آن در دستان خود آن را مشاهده کنید.
هدف

البته، هدف اصلی این کیسه ها این است که تبلت یا لپ تاپ شما را هم ایمن و هم جدا از سایر وسایلی که بسته بندی کرده اید، نگه دارند و دسترسی به آنها را در زمانی که منتظر سوار شدن به هواپیما هستید یا زمانی که سوار می شوید آسان تر می کند. صندلی این احتمالاً دلیل اصلی این است که آنها در اندازه‌ها و سبک‌های زیادی عرضه می‌شوند، زیرا هر کاربر نیازهای متفاوتی دارد و دلایل مختلفی برای خرید کیف در وهله اول دارد.

بسیاری از آنها همچنین به اندازه کافی کوچک هستند که حتی اگر چمدان اضافی دارید، آن را با خود حمل کنید، و از آنجایی که آنها به طور خاص برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی ساخته شده اند، حتی اگر آن را رها کنید، متوجه خواهید شد که لپ تاپ یا تبلت شما محافظت می شود. آنها مخصوصاً برای مسافران تجاری که باید در هوا در دستگاه خود باشند بسیار مفید هستند، زیرا کیف ها معمولاً اندازه مناسبی برای باز کردن و بسته بندی مجدد دستگاه شما هستند.

اندازه ها

از آنجایی که لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها در اندازه‌های بسیار متفاوتی عرضه می‌شوند، کیف‌هایی که از آن‌ها محافظت و حمل می‌کنند نیز در اندازه‌های متعدد موجود هستند. از مواردی که فقط خود دستگاه را نگه می‌دارند تا مواردی که موارد دیگر را نیز در خود جای می‌دهند، می‌توانند ضخیم یا نازک، کوچک یا بزرگ، ساده یا حاوی بند و جیب باشند. به طور خلاصه، می توانید هر اندازه ای را که نیاز دارید تهیه کنید و هنگام خرید این کیف ها آن را به صورت استاندارد یا فانتزی که دوست دارید بسازید. بیش از سایر انواع چمدان، کیف‌های تبلت و لپ‌تاپ در اندازه‌های بسیار متفاوتی هستند که نمی‌توان چیزی را که برای دستگاهی که دارید پیدا کرد.

مواد

ظروف لپ‌تاپ و تبلت می‌توانند از وینیل، پلی استر یا نوعی ترکیب ساخته شوند، اما بسیاری از آنها از نئوپرن نیز ساخته شده‌اند. مواد آنها همیشه قوی و محکم هستند اما سبک وزن هستند، زیرا کیف ها باید از چیزی همه کاره ساخته شوند که حمل آنها را آسان کند و در طول هر سفر بارها و بارها باز و بسته شوند.

منبع

https://robonak.ir/%da%86%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87/

https://www.homestratosphere.com/types-of-luggage/

انواع کیف پول+ خرید انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

انواع کیف پول
انواع مختلفی از کیف پول ها وجود دارد که می توان از آنها برای فعالیت های مختلف استفاده کرد. کیف‌پول‌های داغ برای تراکنش‌های مکرر ارزهای دیجیتال یا برای استفاده از برنامه‌های تحت وب با قابلیت کیف پول بهتر استفاده می‌شوند. کیف پول سرد برای نگهداری طولانی مدت و ایمن بهتر است.

در اینجا به بررسی عمیق‌تر این دو نوع کیف پول ارزهای دیجیتال می‌پردازیم.

کیف پول های داغ
کیف پول داغ کیف پولی است که در یک دستگاه متصل به اینترنت مانند دسکتاپ، لپ تاپ یا گوشی هوشمند ذخیره می شود. کیف پول های داغ ساده و راحت برای استفاده هستند. اما اگر دستگاه شما به بدافزار آلوده شود، رمزارز شما می تواند از یک کیف پول داغ سرقت شود. بنابراین ممکن است بخواهید صرفاً پول خرج کردن را در کیف پول داغ خود نگه دارید و بخش عمده ای از سرمایه گذاری خود را در کیف پول های سرد باقی بگذارید.

حال، یک کیف پول داغ ممکن است یک کیف پول دسکتاپ یا موبایل باشد.

کیف پول های رومیزی
اولین کیف پولی که تا به حال اختراع شد بیت کوین Qt بود و یک کیف پول دسکتاپ بود. امروزه، کیف پول های دسکتاپ همچنان پر استفاده ترین کیف پول های رمزنگاری شده برای مبتدیان هستند. برای نصب کیف پول دسکتاپ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را از وب سایت توسعه دهنده دانلود کرده و راه اندازی کنید. و همانطور که ممکن است حدس بزنید، کیف پول های دسکتاپ را می توان در لپ تاپ ها نیز استفاده کرد.

برخی از کیف پول های دسکتاپ مدرن عبارتند از:

الکتروم
خروج
متاماسک
کیف پول شجاع
کیف پول موبایل
اگر زمانی نیاز به انجام تراکنش در حین حرکت دارید، به یک کیف پول موبایلی نیاز خواهید داشت. این موارد مخصوصاً برای بازدید از فروشگاه‌های آجر و ملات که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند مفید هستند، زیرا ممکن است نخواهید هر بار که به خرید می‌روید رایانه شخصی خود را با خود حمل کنید!

کیف پول های موبایل این خطر اضافی را به همراه دارد که ممکن است گوشی یا تبلت شما گم یا دزدیده شود. بنابراین ممکن است بخواهید در صورت وقوع این اتفاق، یک قفل کد پین روی گوشی خود داشته باشید. همچنین داشتن رمز عبور قوی برای کیف پول موبایل بسیار مهم است.

همچنین ممکن است بخواهید مقدار رمزنگاری را که در کیف پول تلفن همراه خود نگه می دارید محدود کنید. هنگامی که بودجه آن تمام شد، همیشه می توانید رمزهای بیشتری را از رایانه شخصی خود به آن انتقال دهید.

کیف پول های موبایل را معمولا می توان از گوگل پلی یا اپ استور اپل دانلود کرد. اما ممکن است بخواهید به جای جستجوی آن در فروشگاه، پیوند را از وب سایت توسعه دهنده دنبال کنید، فقط برای اینکه مطمئن شوید که یک نسخه معتبر از نرم افزار دریافت می کنید.

برخی از کیف پول های موبایل محبوب عبارتند از:

میسلیوم
موبایل متاماسک
کیف پول اتمی
Trustwallet
کیف پول سرد
کیف پول سرد کیف پولی است که به اینترنت متصل نیست. شما نمی‌توانید با کیف پول سرد تراکنش انجام دهید، مگر اینکه آن را به دستگاهی متصل کنید که به اینترنت دسترسی دارد. بنابراین کیف پول سرد برای کاربرانی که تراکنش‌های مکرر انجام می‌دهند، ناخوشایند است.

با این حال، کیف پول های سرد نیز از کیف پول های گرم ایمن تر هستند. آنها معمولاً بدون سرقت فیزیکی نمی توانند هک شوند.

با در نظر گرفتن این موضوع، کیف پول های سرد به بهترین وجه برای ذخیره سازی طولانی مدت مقادیر زیادی ارز دیجیتال استفاده می شود.

یک کیف پول سرد ممکن است یک کیف پول سخت افزاری یا یک پشتیبان کاغذی باشد.

کیف پول های سخت افزاری
کیف پول سخت افزاری یک دستگاه USB است که کلید خصوصی شما را ذخیره می کند (کلیدهای خصوصی را در بخش بعدی توضیح خواهم داد). دارای قفل پین کد برای جلوگیری از ورود سارقان به آن. برای استفاده از کیف پول سخت افزاری برای انجام تراکنش، آن را به رایانه شخصی خود متصل می کنید.

دستگاه یک امضا از طریق پورت USB ارسال می کند، اما هرگز خود کلید خصوصی را ارسال نمی کند. از نظر تئوری، این باید از هرگونه بدافزار موجود در رایانه شخصی شما جلوگیری کند که بتواند رمزنگاری شما را بدزدد.

مشاهده تصویر منبع
نکته حرفه ای: یک کیف پول سخت افزاری همچنان می تواند هک شود اگر مهاجم آن را در اختیار داشته باشد (اگرچه حتی در آن زمان نیز ورود به آن بسیار دشوار است). بنابراین اگر کیف پول سخت افزاری شما گم یا دزدیده شد، ممکن است بخواهید فوراً وجه را از آن خارج کنید.

مطمئن ترین راه برای تهیه کیف پول سخت افزاری، خرید آن از وب سایت سازنده است. قیمت آنها بین 50 تا 180 دلار است.

برخی از کیف پول های سخت افزاری محبوب عبارتند از:

Trezor مدل T
لجر نانو ایکس
Safepal S1
کیف پول های پشتیبان کاغذی
هنگامی که برای اولین بار یک کیف پول دسکتاپ راه اندازی می کنید، مجموعه ای از کلمات اولیه به شما پیشنهاد می شود که در صورت خرابی دستگاه شما می توان از آنها برای دسترسی به حساب های خود استفاده کرد (دوباره، در بخش بعدی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت). در شرایط عادی، این کلمات فقط به عنوان پشتیبان استفاده می شوند.

اما می توانید از این کلمات به عنوان یک ذخیره طولانی مدت نیز استفاده کنید. فقط مراحل زیر را انجام دهید:

کلمات اصلی خود را روی یک تکه کاغذ بنویسید و آن را در مکانی امن و مطمئن نگهداری کنید.
رمزارز را به کیف پول دسکتاپ خود منتقل کنید.
کیف پول را از رایانه شخصی خود حذف کنید. (مطمئن شوید که ابتدا مرحله 1 را انجام داده اید!)
هنگامی که این کار را انجام دادید، رمزارز اساساً روی یک تکه کاغذ ذخیره می شود. این بدان معناست که مهاجم نباید بتواند رمزارز شما را حتی اگر بدافزار را روی رایانه شخصی شما نصب کند (تا زمانی که قبلاً آلوده نشده باشد) سرقت کند. آنها باید تکه کاغذ را بدزدند تا رمز ارز شما را دریافت کنند.

هنگامی که برای خرج کردن ارز دیجیتال خود آماده شدید، می توانید نرم افزار کیف پول را دوباره نصب کنید و کلمات اولیه را برای بازیابی حساب خود وارد کنید. با این حال، باید مطمئن شوید دستگاهی که حساب را به آن وارد می‌کنید، عاری از بدافزار است.


نکته حرفه ای: برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه خرید و استفاده ایمن از رمزنگاری، راهنمای کامل سرمایه گذار ارزهای دیجیتال ما را بررسی کنید.

در این مرحله، ممکن است تعجب کنید که یک کیف پول رمزنگاری دقیقا چگونه کار می کند. چگونه حدودآیا بدون استفاده از نام کاربری و رمز عبور تأیید می کنید که مالک یک حساب هستید؟ در بخش بعدی به آن خواهم پرداخت.

منبع

https://www.security.org/crypto/wallet/

https://robonak.ir/

5 بهترین کیف پول مردانه (راهنمای خرید)

تولیدی کیف عمده بازدید : 4 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

5 بهترین کیف پول مردانه (راهنمای خرید)
توسط هری کازپیدیس
5 مارس 2019
کیف پول برای اکثر مردان ضروری است. این وسیله‌ای است که پول نقد، کارت‌های اعتباری و سایر اشکال شناسایی شخصی شما را سازماندهی می‌کند. کیف پول همچنین می تواند یک بیانیه مد باشد - چیزی که نشان دهنده سبک و شخصیت شما باشد.

هر کارکردی که داشته باشد و در چه سبک یا طرحی باشد، اکثر مردان به این فکر نمی کنند که بدون کیف پول خود خانه را ترک کنند. حداقل نه از روی عمد.

ما امیدواریم که به شما یک نمای کلی از کیف پول‌ها ارائه دهیم که یافتن کیفی را که مناسب سبک زندگی و نیازهای ما باشد آسان‌تر می‌کند.

چه کسی می دانست که انتخاب یک کیف پول خوب می تواند بسیار سخت باشد؟ خوب، واقعاً آنقدرها هم سخت نیست، اما ما شما را تشویق می‌کنیم که اولین کیف پولی را که برای شما جذاب است (احتمالاً به دلیل ظاهر آن) نگیرید و سپس آن را در سبد خرید خود بیندازید. بنابراین، کمی سرعت خود را کاهش دهید و اصول اولیه پیدا کردن کیف پول مناسب خود را در نظر بگیرید.

 1.
یک کیف پول ساده و مرتب معمولا بهترین گزینه برای بسیاری از مردان است. کیف پول‌ها در رنگ‌ها، طرح‌ها و سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند، اما یک کیف پول با رنگ ساده برای رویدادهای رسمی و رسمی مناسب است. یک کیف پول شیک به خوبی شخصیت شما را منعکس نمی کند.

2.
انتخاب کیف پول با اندازه مناسب، بخش مهم دیگری از فرآیند خرید است. باز هم، زیاده روی نکنید، زیرا یک کیف پول چاق پر از وسایل لزوماً ظاهر جذابی نیست. همچنین قرار دادن آن در جیب پشتی شما سخت تر است و در ناحیه اشتباه شلوار شما برآمدگی ایجاد می کند.

خرید یک کیف پول کوچکتر، برای بسیاری از مردان به این معنی است که از چیزی که معمولاً حمل می کنند، یعنی کارت های اعتباری، رسید، کارت هدیه رستوران، کارت کتابخانه، کارت شناسایی... در بیشتر موارد، از اینکه چقدر کمتر می‌توانید حمل کنید و داشتن یک کیف پول باریک‌تر و نامرتب، شگفت‌زده خواهید شد.

 3.
کیف پول ها انواع مختلفی دارند و نوع انتخاب شما به طور کلی به نحوه استفاده از آن بستگی دارد. در اینجا خلاصه ای سریع از برخی از سبک های محبوب تر آورده شده است:

بایفولد کلاسیک یکی از رایج ترین و محبوب ترین کیف پول های موجود است. بایفولد به شما این امکان را می دهد که با بلند کردن یک فلپ به پول نقد و کارت خود دسترسی داشته باشید. دولایه ها طراحی باریکی دارند و به نظر نمی رسد که تمام روز روی آجر نشسته باشید.

چیزی که این کیف پول سه‌گانه را از سایر انواع کیف پول متمایز می‌کند، محفظه‌های متعددی است که درون آن قرار دارد. اگر کارت‌های بیشتری نسبت به افراد معمولی حمل می‌کنید، یک سه‌فالو انتخاب عالی است. با این حال، مراقب باشید که سه تایی خود را بیش از حد پر از وسایل کنید، زیرا نشستن طولانی مدت روی آن ممکن است ناراحت کننده باشد.

اگر طراحی مینیمالیستی را ترجیح می دهید و تعداد محدودی وسایل را حمل می کنید، گیره پول گزینه خوبی است. گیره های پول قطعات کوچک پلاستیکی یا فلزی قابل انعطاف هستند که برای نگه داشتن یک دسته پول نقد در کنار هم طراحی شده اند. اگر هیچ چیز دیگری نیست، استفاده از گیره پول راهی عالی برای سازماندهی پول نقد شما است. نکته منفی این است که کلیپ های پول معمولاً از پول شما و سایر انواع کیف پول محافظت نمی کنند.

کیف پول های مینیمالیستی مدرن بهترین عناصر گیره پول و دارندگان کارت اعتباری را ترکیب می کنند. آنها برای کاهش تعداد مواردی طراحی شده اند که می توان در کیف پول گیر کرد.

کیف پول ها دارای مواد مختلفی هستند: چرم، بوم، پنبه، پلی استر و غیره. هر نوع پارچه مزایا و معایب خود را دارد، اما به نظر ما چرم بهترین است. و کیف پول های چرمی معمولاً از دو نوع چرم تشکیل شده است:

چرم تمام دانه ضخیم تر و بادوام تر از سایر انواع چرم است زیرا بیش از حد فرآوری نشده است.

چرم دانه بندی شده کیفیت پایین تری نسبت به چرم دانه کامل دارد و از یک ماده کامپوزیتی تشکیل شده است که در آن لایه رویی بسیار شبیه چرم دانه کامل است در حالی که لایه زیرین شکل نازک تری از چرم است (دانه خرد شده). دانه‌های تقسیم‌شده راحت‌تر از دانه‌های کامل می‌پوشند و به اندازه‌ای بادوام نیستند.

4.
عملکرد کیف پول تا حد زیادی توسط محفظه های آن تعیین می شود. قبل از خرید تعیین کنید که چقدر تمایل دارید در کیف پول حمل کنید. اگر اقلام زیادی حمل می کنید – به یاد داشته باشید، هر چه ساده تر، بهتر – پس به دنبال کیف پولی باشید که تمام شکاف های لازم را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های خوب که در بسیاری از کیف پول ها مشاهده می کنید، جیب های شفافی است که کارت های شناسایی خود را مانند گواهینامه رانندگی در آن قرار می دهید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید انواع کیف در https://robonak.ir/

 5.
کیف پول چرمی خود را طوری انتخاب کنید که به بهترین وجه با چیزی که بیشتر اوقات می پوشید مطابقت داشته باشد. اگر کت و شلوار می پوشید، کیف پولی با رنگ تیره تر، عنصری از پیچیدگی را به شما می بخشد. اگر بیشتر روزها شلوار جین می پوشید، به سراغ کیف پول چرم سبک تری بروید.

6.
هیچ کس در تمام طول سال یکسان لباس نمی پوشد، به خصوص اگر در منطقه ای زندگی می کنید که چهار فصل آن اغلب تغییرات شدید آب و هوایی را به همراه دارد. به عنوان مثال، در تابستان، باید یک کیف پول باریک‌تر همراه داشته باشید که از افتادگی شلوارک و شلوار شما جلوگیری کند (اگر کتی به تن ندارید که دارای جیب‌هایی برای نگهداری کیف پول و سایر اقلام است). و نشستن تمام روز روی یک کیف پول چاق می‌تواند بر روی کمر و ستون فقرات شما آسیب وارد کند.

 از شما در برابر سرقت کارت اعتباری و هویت محافظت می کند. بسیاری از تولید کنندگان کیف پول در حال حاضر آن را در طراحی محصولات خود گنجانده اند. شما برای یک کیف پول با RFID هزینه بیشتری می پردازید، اما می تواند در آینده باعث صرفه جویی در هزینه و تشدید شما شود.

 8.

کیف پول های الکترونیکی متناسب با بودجه هر مرد است و مهم است که قبل از انتخاب کیف پول خود تعیین کنید که چقدر می خواهید خرج کنید. در حالی که قیمت بالاتر تضمینی برای کیف پول بهتر نیست، شما همچنین نباید با کیف پولی با کیفیت پایین‌تر ارزان شوید. در عوض، کیف پول خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر بگیرید که سال ها دوام خواهد داشت.

انتخاب کیف پولی که برای شما مناسب است، زمانی چالش برانگیز است که همه برندها و گزینه‌ها برای شما در نظر گرفته شود. امیدواریم لیست بهترین کیف پول‌های مردانه به شما در تصمیم‌گیری کمک کند.

منبع

https://hipsterra.com/5-best-mens-wallets-buying-guide/

چگونه یک کیف پول بخرم؟+ خرید عمده کیف پول

تولیدی کیف عمده بازدید : 3 یکشنبه 02 مرداد 1401 نظرات (0)

کیف پول
راهنمای خرید کیف پول – کیف پول پرفکت خرید کنید

06
نوامبر
وقتی برای خود یا به عنوان هدیه یک کیف پول می‌خرید، پیدا کردن کیف پول مردانه عالی آنقدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. شما به چیزی نیاز دارید که نه تنها نشان دهنده سبک شما باشد، بلکه برای حمل بادوام و کاربردی نیز باشد. پس از همه، شما از آن برای نگهداری پول نقد، کارت های اعتباری و سایر اشیاء قیمتی خود هر روز استفاده خواهید کرد.

در اینجا، انواع کیف پول ها را از نظر سبک، مواد و عملکرد، همراه با چند توصیه در مورد نحوه انتخاب کیف پول مناسب برای خود بررسی می کنیم.

نیازهای خود را در نظر بگیرید
قبل از شروع جستجوی کیف پول مردانه عالی، مهم است که ابتدا کیف پول فعلی خود را تمیز کنید و مواردی را که باید به طور منظم حمل کنید، شناسایی کنید. اگر در حال حاضر یک کیف پول بزرگ حمل می کنید، به احتمال زیاد در طول زمان چیزهای ناخواسته زیادی در آن جمع کرده اید، مانند رسیدهای قدیمی، کارت های هدیه منقضی شده و غیره.

پس از خلاص شدن از شر همه چیزهای ناخواسته، تمام موارد ضروری باقی مانده را دسته بندی کنید. باید پول نقد، کارت، شناسنامه و صورتحساب وجود داشته باشد. برخی افراد دسته چک و پاسپورت خود را نیز در کیف پول خود دارند.

بر اساس این ارزیابی، می توانید ادامه دهید و به دنبال کیف پولی با اندازه مناسب و دارای محفظه های جداگانه برای همه دسته های مختلف باشید.

سبک مناسب را انتخاب کنید
انتخاب سبک کیف پول مناسب هم از نظر عملکرد و هم از نظر زیبایی شناسی مهم است. کیف پول‌های مردانه در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در این راهنمای خرید کیف پول، ما سه سبک کیف پول برتر را تنها همراه با مزایا و معایب آنها فهرست می کنیم.

مشاهده تصویر منبع
کیف پول دو تاشو
کیف‌پول‌های دو تایی بسیار همه‌کاره و به همان اندازه شیک، به اندازه کافی جادار هستند تا پول نقد، کارت‌ها و چند کالای دیگر که ممکن است روزانه به آن‌ها نیاز داشته باشد را در خود جای دهید. به دلیل ساختار باریکی که دارند، کیف پول های دوتایی حمل و نقل بسیار راحت هستند. با این حال، این سبک کیف پول برای افرادی که عادت دارند بیش از 4، 5 کارت اعتباری همراه با چندین رسید و کارت ویزیت همراه داشته باشند، مناسب نیست.

کیف پول های Trifold
کیف پول های سه تایی که به عنوان ارتقاء طراحی کلاسیک دو تایی معرفی شده اند، دارای سه قسمت برای حمل پول نقد، کارت و سکه هستند. هنگامی که بسته می شود، کیف پول سه تایی دقیقاً شبیه کیف پول دوبلد به نظر می رسد. با این حال، فضای و سازماندهی بیشتری را برای جدا نگه داشتن صورتحساب، رسید، شناسه و کارت ارائه می دهد. تنها عیب آن این است که کمی حجیم تر از کیف پول های دوبلد هستند.

کیف پول جیبی سینه
همچنین به عنوان کیف پول چک شناخته می شود، کیف پول های جیب سینه معمولاً توسط افرادی حمل می شود که روزانه کت و شلوار می پوشند. این طرح فضای کافی را برای حمل وجه نقد و دسته چک، بلکه کارت های اعتباری، یادداشت ها و حتی اسناد بزرگ مانند بلیط و پاسپورت ارائه می دهد.

مواد مناسب را انتخاب کنید
اندازه و سبک کیف پول برای یافتن یک حامل ارزی که متناسب با شخصیت و نیازهای شما باشد، ملاحظات خرید نیست. موادی که یک کیف پول از آن ساخته شده است بر طول عمر و کارایی آن بسیار تاثیر می گذارد.

اکثر افرادی که کارهای یقه سفید انجام می دهند به دلیل دوام و ظاهر شیک به سراغ کیف پول های چرمی می روند. با این حال، برای افراد شاغل در مشاغل یقه آبی که شامل قرار گرفتن در فضای باز است، گزینه های دیگری نیز وجود دارد، مانند پلی استر و بوم.

ویژگی های اضافه شده ای که ممکن است به آن نیاز داشته باشید را در نظر بگیرید
برخی از ویژگی های افزودنی وجود دارد که ممکن است برای یک فرد اختیاری باشد اما برای دیگری ضروری باشد. حفاظت از RFID یکی از ویژگی‌هایی است که به شما کمک می‌کند خطر سرقت داده‌ها را از کارت‌های اعتباری دارای RFID کاهش دهید.

جدای از ویژگی مسدود کردن RFID، برخی از کیف‌پول‌های مردانه مجهز به یک تراشه ردیابی هستند که می‌توان آن را با تلفن همراه همگام‌سازی کرد تا در صورت گم شدن کیف پول از محل آن مطلع شود.

با استفاده از این راهنمای خرید کیف پول اولیه، باید بتوانید کیف پولی بیابید که نه تنها هدف حمل کارت و ارز را داشته باشد، بلکه دارای سبک و کلاسی نیز باشد.

برای شروع خرید و یافتن کیف پول چرمی مردانه مناسب برای نیازهای خود هیجان زده هستید، جستجوی خود را از Robonak شروع کنید!

منبع

https://www.sharsal.com/2020/11/06/wallet-buying-guide-what-to-look-for-in-a-perfect-mens-wallet/

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 63
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 127
 • بازدید ماه : 184
 • بازدید سال : 819
 • بازدید کلی : 16,529