loading...

ساخت کیف

کیف ورزشی مناسب برای خانم ها را چگونه انتخاب و بسته بندی کنیم؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 193 شنبه 16 اسفند 1399 نظرات (0)

کیف ورزشی مناسب برای خانم چیست؟

علی رغم اینکه اکثر کیف های بدنسازی از طراحی خاص جنسیت برخوردار نیستند ، ما متوجه شده ایم که برخی از خانم ها بسته ای را می خواهند که دخترانه تر و شاید سبک تر از کیف های عمومی باشد.

در اینجا گزینه های مورد علاقه ما برای یک کیف ورزشی زنانه گرا آورده شده است:

 

در کیف ورزشی مناسب برای یک زن است؟

چطور کیف ورزش را بسته بندی می کنید؟

هنگامی که کیف ورزشی خود را انتخاب کردید ، باید کارآمدترین راه بسته بندی آن را بفهمید. اگرچه سازماندهی وسایل بدنسازی شما به میزان ذخیره شما بستگی دارد ، اما باید چند راهنما را دنبال کنید ، بیایید آن را بخوانیم ، تا بطور سیستماتیک کیف بدن خود را بچرخانیم.

 

برای حفظ هرج و مرج سازمان یافته متشکل از لباس ها ، کفش ها ، تجهیزات و وسایل الکترونیکی تمیز و کثیف از مکعب های بسته بندی استفاده کنید.

یک حوله که سریع خشک می شود را بسته بندی کنید که هم زمان و هم فضای کمتری را اشغال می کند.

فراموش نکنید که یک بطری آب (یا اگر عضله می سازید یک لرزش پروتئین) و یک میان وعده بسته بندی کنید - بسیار مهم است که همیشه بدن خود را مرطوب و سیر نگه دارید.

روبنک کیف های ورزشی عمده را به شما ارائه می دهد.

چگونه کیف ورزشی را انتخاب کنم؟

اگرچه هر کس در مورد کیف های ورزشی ، ترجیحات مختلفی دارد ، اما برخی از ویژگی ها موارد ضروری واقعی هستند که نمی توان آنها را به خطر انداخت. این موارد شامل یک جیب داخلی یا خارجی برای بطری آب ، فضای ذخیره سازی کفش های ورزشی و محفظه ای است که می توانید لباس های تمرینی خود را در آن قرار دهید.

 

در حالت ایده آل ، کیف شما باید در کمد بدنسازی نیز جای گیرد تا مجبور نشوید آن را روی نیمکت رختکن بگذارید. در این صورت ، شما باید اطمینان حاصل کنید که کیف بدنسازی شما برای محافظت از وسایل شما در برابر سارقان قفل شده است.

4 روش برای انتخاب کیف غذا

تولیدی کیف عمده بازدید : 282 سه شنبه 12 اسفند 1399 نظرات (0)

4 نکته برای انتخاب کیسه های موثر در تحویل غذا

 

 

داشتن بهترین و م mostثرترین تجهیزات تحویل غذا - به عنوان مثال کیسه های تحویل پیتزا که نه تنها غذا را داغ و پایدار نگه می دارند بلکه از رطوبت اضافی نیز رهایی می یابند - برای رستوران هایی که تحویل غذا و همچنین سرویس دهنده های غذا می دهند بسیار حیاتی است. خواه به دنبال حمل پیتزا ، زیر ، ضیافت یا وعده های غذایی شش وعده ای باشید ، صفات مختلفی وجود دارد که نشان می دهد کیسه تحویل غذا به طور م effectivelyثر و با دوام برای اهداف شما در خدمت اهداف خود است.

 

1. دو نوع مواد خارجی کیسه غذا وجود دارد

 

 

دو نوع ماده اصلی در نمای خارجی کیسه های مواد غذایی وینیل و نایلون است. تفاوت اصلی بین این دو اساساً به تنفس و مدت زمان طولانی ذخیره شدن مواد غذایی در حین حرکت برمی گردد. به خصوص برای پیتزا ، نایلون انتخاب خوبی است زیرا به حفظ پوسته های ترد کمک می کند و به طور کلی بالاترین کیفیت غذا را در مدت زمان طولانی تر حمل فراهم می کند.

 

نایلون انتخاب خوبی است زیرا باعث می شود بخار و رطوبت اضافی خارج شود ، اما این گزینه گران قیمت است. از طرف دیگر کیسه های غذایی ساخته شده با وینیل تنفس نمی کنند ، به این معنی که رطوبت از داخل کیسه خارج نمی شود. این امر منجر به زمان کمتری می شود که در آن غذا خیس نمی شود و به طور کلی تخریب نمی شود. به طور کلی ، هنگامی که غذاهای گرم نیازی به حمل و نقل طولانی مدت ندارند ، وینیل یک گزینه خوب و مقرون به صرفه است. منابع بیشتری در Covertex Corporation برای منابع بیشتر در دسترس است.

 

2. صفات سه ماده اصلی که معمولاً به عنوان عایق در کیسه های تحویل غذا استفاده می شود

 

 

در تمام کیسه های تحویل غذا از نوعی عایق کف ، معمولاً بین 1 تا 2 ″ استفاده می شود که مواد ضخیم تری به گرم ماندن غذا برای مدت زمان طولانی کمک می کند.

 

پلی وینیل کلراید (PVC) یک ماده عایق فوم با دوام بسیار کم است. در برابر چربی و مواد شیمیایی مقاوم است ، که به دوام بالای آن کمک می کند.

 

عایق کف پلی اورتان (PU) حتی اگر از PVC دوام بیشتری داشته باشد. PU همچنین سبک ، انعطاف پذیر بوده و در برابر بو و کپک مقاومت بیشتری دارد. معامله افزایش قیمت آن است.

 

سومین ماده عایق کیسه های غذایی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین گرانترین آنها ، پلی استر است. این ماده بهترین کیفیت PU را حفظ کرده و ویژگی کاملاً سخت و مقاوم در برابر آسیب دیدگی بالقوه را به آن می افزاید.

روبنک بهترین تولیدی کیفاست.

3. دو نوع اصلی از تنظیمات کیسه غذا

 

 

کیسه هایی با ویژگی بارگذاری بالا ، برای کارهای پذیرایی ایده آل هستند ، جایی که چندین ظرف مختلف غذا و نوشیدنی وجود دارد که باید به راحتی و به سرعت در آن قرار گرفته و برای حمل بار بارگیری شود.

 

کیسه های انتهایی یا حاشیه ای مخصوصاً برای سر خوردن در جعبه های پیتزا یا سینی های اغذیه فروشی بسیار مناسب هستند.

 

4. اندازه ها و اشکال مختلف کیسه های غذا

 

 

بسته به نیاز عملکرد شما ، کیسه های غذا در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود دارند. کیسه های پیتزا معمولاً به شکل جعبه هستند ، در حالی که اشکال مستطیلی برای چیدن تابه های غذا و سایر ظروف ایده آل هستند. کیسه های مواد غذایی بیشتر در اندازه های گسترده ای عرضه می شوند.

https://www.escarpmentfund.ca/4-tips-to-choosing-the-most-effective-food-delivery-bags/

روش انتخاب کوله پشتی مدرسه

تولیدی کیف عمده بازدید : 255 شنبه 09 اسفند 1399 نظرات (0)

نحوه انتخاب کوله پشتی مناسب برگشت به مدرسه

 

بچه های هیجان زده کوله پشتی

 بچه ها به کوله پشتی مناسب نیاز دارند تا بتوانند آزادانه حرکت کنند و از آسیب دیدن جلوگیری کنند.

 

 

کوله پشتی مدرسه فرزند شما احتمالاً سخت کوشی ترین چیز در خرید شما به مدرسه است. از کوله پشتی هر روز برای بردن وسایل به مدرسه استفاده می شود. این باید در برابر استفاده روزانه از جمله مسافرت به مدرسه و مدرسه ، انبار کمد و برخورد خشن که کودکان با وسایل خود انجام می دهند مقاومت کند.

 

 

از آنجا که استفاده مداوم و روزانه ای را دریافت می کند ، باید بدانید که در کوله پشتی چه چیزی را جستجو کنید.

 

تعداد کیفیت در کوله پشتی ها

گسترده ترین انتخاب کوله پشتی مدارس در فصل خرید به مدرسه موجود است. خواهید فهمید که کیفیت و قیمت در این مدت بسیار متفاوت است. این بهترین زمان برای استفاده از فروش کوله پشتی است ، فقط بخاطر داشته باشید که هوشمندانه خرید کنید.

 

ممکن است وسوسه شوید یک کوله پشتی ارزان قیمت و مرسوم ، مد روز بخرید و فقط تصور کنید که اگر مشکلی دارید می توانید آن را جایگزین کنید. مشکل این است که احتمالاً بعد از فصل فروش مجدد به مدرسه نمی توانید به راحتی کوله پشتی خوبی پیدا کنید.

 

کوله پشتی های ارزان قیمت و بی کیفیت معمولاً از چند هفته تا چند ماه دوام می آورند. این فقط به اندازه کافی طولانی است که تمام کالاهای پشت مدرسه در قفسه های فروشگاه با کالاهای فصلی تعطیلات جایگزین می شوند. اگر باریک کوله پشتی داشته باشید ، انتخاب باریکی از کوله پشتی که باقی می ماند اغلب به یک یا دو انتخاب محدود می شود. انتخاب های محدود ممکن است از مشکلات کیفیتی رنج برده و مناسب کودک شما نباشد.

برای خرید بهترین کوله پشتی مدرسه به ما مراجعه کنید.

سه چیز برای بررسی

برای جستجوی یک کوله پشتی با کیفیت ، مجله Consumer Reports به شما پیشنهاد می کند کوله پشتی ، داخل و خارج را نگاه کنید و موارد زیر را زیر نظر داشته باشید: 1

 

از دوخت شل ، ناهموار یا بی احتیاطی که به راحتی باز می شود خودداری کنید.

لبه های پارچه ای خام یا فرسوده را که می تواند باز شود بررسی کنید ، کوله پشتی ها را با این نقایص از بین ببرید

زیپ هایی را که به طور آشکار در معرض هوا قرار می گیرند ، عبور دهید. در عوض ، زیپ هایی را انتخاب کنید که روی آنها فلپ پارچه ای وجود دارد تا آب و سایر عناصر را از کوله پشتی خارج کنید.

یک کوله پشتی به تناسب مناسب نیاز دارد

"کوله هایی که به درستی متناسب نیستند ، یا به اشتباه استفاده می شوند ، ممکن است باعث کشیدگی یا درد در ناحیه پشت و شانه شوند. هنگام خرید کوله پشتی ، تناسب و راحتی مناسب را بیش از قیمت در نظر بگیرید. اغلب اوقات ، بهترین کوله پشتی ممکن است بیشترین نباشد شیک یا گران قیمت. " می گوید متیو هالزی ، دکتر ، مدیر ارتوپدی کودکان در بیمارستان کودکان دورن بکر در پورتلند ، اورگان.

 

برای یافتن یک کوله پشتی با تناسب مناسب ، دکتر هالزی نکات زیر را ارائه می دهد:

 

 

1. اندازه مناسب را انتخاب کنید: عرض کوله پشتی باید نسبت به عرض شخص متناسب باشد. به عنوان مثال ، یک کودک کوچک نباید کوله پشتی بزرگسالان را انتخاب کند. بعلاوه ، ارتفاع کوله پشتی باید تقریباً از دو اینچ زیر تیغه های شانه تا سطح کمر یا کمی بالاتر از کمر گسترش یابد.

 

 

2. به دنبال تسمه های گسترده با بالشتک برای شانه ها باشید ، هم برای راحتی بیشتر ، و هم از شانه ها در برابر فشار بیش از حد محافظت کنید. استفاده از هر دو بند برای توزیع یکنواخت وزن کوله مهم است. فقط با استفاده از یک بند فشار اضافی به آن یک شانه اضافه می شود. تسمه های قابل تنظیم نه فقط برای تناسب مناسب بلکه برای موقعیت مناسب مفید هستند - باز هم ، کوله پشتی باید کمی بالاتر از کمر قرار بگیرد و هر دو بند باید حتی دراز بمانند.

 

3. به سراغ کوله های دارای جیب ، اسلات و تقسیم کننده بروید تا وزن را به طور مساوی تقسیم کنید: علاوه بر استفاده از هر دو بند شانه و اطمینان از نشستن بسته در ارتفاع مناسب ، کوله هایی را که جیب ، اسلات و تقسیم کننده ارائه می دهند نیز در نظر بگیرید تا به توزیع یکنواخت اضافی کمک کند. وزن. وسایل سنگین تر باید در نزدیکی پشت فرد ، درون بسته قرار گیرند. وسایل سبک تر ممکن است از بدن دورتر قرار بگیرند.

 

4. وزن کوله پشتی بسته بندی شده را در 15٪ از وزن بدن کودک خود نگه دارید. مهم نیست که کوله پشتی ها سنگین شود. این امر به ویژه در هنگام در نظر گرفتن کودکان صادق است. کوله پشتی و همچنین محتوای آن نباید بیش از 15٪ از وزن هر شخص باشد.

 

کوله پشتی پرشده کودک 100 پوندی نباید بیش از 15 پوند باشد ، در حالی که کودک 60 پوندی نباید بیش از 9 پوند وزن داشته باشد.

 

5. تست قبل از خرید: چند مورد شخصی را که معمولاً در کوله پشتی حمل می کنید با خود به فروشگاه ببرید. همانطور که سعی می کنید آنها را به کوله پشتی بلغزانید تا حس بهتری از توزیع وزن و غیره پیدا کنید.

 

6. اگر بندهای کمر یا کمر دارد ، مطمئن شوید که به درستی روی کودک شما نشسته اند. برخی از کوله ها بندهای کمر یا کمر دارند که برای کمک به توزیع وزن طراحی شده اند. اگر روی کودک شما به درستی ننشیند ، توزیع وزن کمکی نمی کند و حتی ممکن است منجر به ناراحتی شود.

 

یک کفش کمربند مفصل رانuld را به دور باسن کودک خود بپیچید.

یک بند قفسه سینه باید طوری تنظیم شود که بندهای شانه را به داخل بیاورد تا بازوها بتوانند آزادانه حرکت کنند.

ارتفاع بند قفسه سینه باید در جایی قرار گیرد که راحت ترین حالت برای کودک باشد.

سبک شخصی فرزند خود را در نظر بگیرید

فرزند شما هر روز مدرسه کوله پشتی خود را به مدرسه و از مدرسه می پوشد. در حالی که تناسب مناسب و کیفیت خوب بزرگترین عواملی است که باید جستجو شود ، سبک همچنان عنصری است که باید مورد توجه قرار گیرد. شما می خواهید بدانید که فرزند شما در واقع کوله پشتی را که در طول سال از آن استفاده خواهد کرد دوست دارد.

 

اگر فرزند شما کوله پشتی کم کیفیت و مناسب ضعیف می خواهد زیرا دارای یک شخصیت کارتونی یا فیلم محبوب است که در همه جای آن پاشیده شده است ، هنوز هم می توانید با استراتژی زیر سازش کنید:

 

در کوله پشتی های با کیفیت بالا به دنبال رنگ های روشن و الگوهای مرسوم ، مد روز باشید.

پس از داشتن رنگ یا الگویی که فرزندتان دوست دارد ، لوازم جانبی را اضافه کنید تا کوله پشتی وی را به سبکی که دوست دارد شخصی سازی کنید.

اینجا جایی است که می توانید زنجیرهای کلیدی و fobs را به نمایش بگذارید که علایق شخصی فرزندتان را نشان می دهد. همچنین می توانید روی تکه های فروشگاه صنایع دستی دوخت یا چسب بزنید.

 

بازتابنده و نوار بازتابنده از دیگر موارد افزودنی سبک هستند که ایمنی را افزایش می دهند. اگر کودک شما در کنار جاده یا راه رفتن به مدرسه منتظر اتوبوس مدرسه است ، عناصر بازتابنده را به کوله پشتی کودک خود اضافه کنید. بازتابنده های کوچک را می توان در فروشگاه های لوازم ورزشی یافت. فروشگاه های خیاطی و صنایع دستی منابع خوبی برای تهیه نوار بازتابنده هستند.

 

چراغ چشمک زن که کودک شما باید آن را روشن یا خاموش کند گزینه مناسبی برای قابل رویت نگه داشتن کودکان در سفر به مدرسه نیست. اگرچه بزرگسالان ممکن است به یاد داشته باشند که چراغ چشمک زن به ژاکت یا دوچرخه خود اضافه می کنند ، کودکان اغلب آماده نیستند که چراغ را به طور مداوم روشن یا خاموش کنند. در عوض ، با کشش های بازتابنده و نوار بازتابنده دوخت که همیشه روی مواد کودک شما است بچسبانید.

 

برخی نکات اضافی برای خرید با کودک خود

یک تصمیم مشترک بگیرید

 

در مقابل تمایل به خرید کوله پشتی بدون تأیید توئین مقاومت کنید. کوله پشتی لوازم جانبی مد برای توئین است و آنها می خواهند سبک و شخصیت فردی خود را بیان کنند. به tween خود کمک کنید تا یک خرید هوشمند انجام دهد ، اما به کودک خود اتاق را بدهید تا انتخاب نهایی را انجام دهد.

 

فروش فروشگاه

اگر می توانید حتماً برای خرید خرید کنید. به طور معمول بازگشت به مدارس در اواسط ماه جولای آغاز می شود و تا اواسط ماه اوت ادامه دارد. اگر واقعاً بودجه کمی دارید ، خرید در فروشگاه های تخفیف دار یا فروشگاه های اقتصادی را در نظر بگیرید. شاید بتوانید یک سرقت واقعی در آنجا پیدا کنید و پول کافی برای یک ناهار خوری جالب نیز داشته باشید. اگر هنوز کوله پشتی در فرم خوبی است ، استفاده از آن را نیز در نظر بگیرید. اگر کودک شما هنوز از آن راضی است و اگر هنوز در وضعیت مطلوبی قرار دارد ، ارزش دارد که یک سال دیگر نگه دارید.

اگر خرید می کنید و قیمت مناسبی در انتخاب کوله پشتی پیدا می کنید ، ممکن است دو کوله پشتی بخرید. با داشتن دو عدد ، در صورت شکستن سگک یا بند روی کوله پشتی ، یک کوله پشتی دارید. همچنین برای کودک شما جالب است که گاه گاهی کوله پشتی خود را خاموش کنید ، فقط برای یک تغییر.

https://www.verywellfamily.com/choosing-the-right-school-backpack-4064666

آیا کیف های چرمی خوب هستند؟

تولیدی کیف عمده بازدید : 424 چهارشنبه 06 اسفند 1399 نظرات (0)

کیف های چرمی خوب هستند؟

1- ماندگاری و انعطاف پذیری: چرم به دلیل دوام و مقاومت بسیار شناخته شده است - در واقع یکی از دلایلی که آن را به یکی از پرمصرف ترین مواد کیف دستی تبدیل کرده است. ... 2- طبیعی و سازگار با محیط زیست: چرم برخلاف سایر محصولات مصنوعی که در ساخت کیف استفاده می شود ماده ای طبیعی است.

بیترین کیف ها را از اینجا بخرید.

جستجوی: آیا کیف های چرمی خوب هستند؟

چرا از چرم برای کیف استفاده می شود؟

در طول تاریخ از چرم برای ساخت اقلام مختلف استفاده می شده است ، کیف ها یکی از متداول ترین موارد هستند. ... کیف های چرمی از اشیا  شما محافظت می کنند و مطمئناً به مدت طولانی دوام می آورند - چرم واقعی ماده ای سخت و بادوام است ، دارای شخصیت زیادی است که با گذشت زمان بهبود می یابد و می تواند دهه ها طول بکشد.

 

جستجوی: چرا از چرم برای کیف استفاده می شود؟

چرا چرم ماده خوبی است؟

ویژگی های چرم که آن را به ویژه برای مبلمان مناسب می کند، نرم و محکم بودن آن است و از آنجا که یک ماده طبیعی است که نفس می کشد، بسیار راحت است. این یک دارایی لوکس قابل توجه است: یک مبلمان چرم با کیفیت خوب با افزایش سن بهبود می یابد و یک عمر ماندگار است.

7 نکته در مورد انتخاب کیف دستی

تولیدی کیف عمده بازدید : 320 یکشنبه 03 اسفند 1399 نظرات (0)

7 نکته در مورد خرید کیف دستی

من بقیه عکس ها را برای شما پس انداز می کنم ، اما یک نگاه در کمد من پیدا کنید و ورا بردلی ، کیت اسپید و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد. هیچ رازی نیست که من عاشق خرید هستم ، و کفش ، روسری و کیف دستی سه موردی است که من تمایل به پر کردن آنها را دارم. مهم نیست که این سه مورد چقدر وزن اضافه یا از دست داده ام همیشه مناسب خواهد بود و اگر آنها را درست بخرم ، آنها برای مدت طولانی دوام خواهند داشت.

 

بنابراین ، در کیف دستی به دنبال چه هستید؟ اگر می خواهید پول سخت خود را در یک کیسه خوب بدست آورید ، مواردی وجود دارد که می خواهید به دنبال آنها باشید. مخصوصاً اگر به دنبال کیسه سرمایه گذاری هستید (می دانید ، آن کیف دستی هایی که سبک داشته باشند و در 10 سال به نظر می رسند همان روزی که شما آنها را خریداری کرده اید).

 

در اینجا هفت نکته در مورد خرید کیف دستی خوب از مگان جانسون که خریدار اصلی LuckyChic است ، آورده شده است.

https://robonak.ir/%D8%B3%D8%A7%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87/%D8%B2%D8%B2

1. ماندگاری - صرف نظر از اینکه چقدر قصد خرج کردن یک کیسه را دارید ، می خواهید مطمئن شوید که کیف پول ارزش آنچه را که پرداخت می کنید است. مواد ، درزها و زیپ ها را بررسی کنید. اگر نشانه هایی از سایش ، پارگی یا ضعف در کیف وجود داشته باشد ، احتمالاً کیف نخواهد بود که مسافت پیموده شده زیادی را برای شما فراهم می کند.

 

2. اندازه - به موارد ضروری که همیشه در کیف خود نگه دارید فکر کنید و مطمئن شوید که کیف شما فضای کافی برای جا دادن آنها را دارد. اگر کیف پول شما متناسب با ملزومات ضروری نیست ، هدف حمل کیف را شکست می دهد. بسته به اینکه آیا از کیف در محل کار خود استفاده می کنید یا هنگام بیرون رفتن از شهر می تواند به شما کمک کند تعیین کنید چه اندازه برای شما بیشتر منطقی است.

 

3. رنگ- هنگام خرید کیف ، یافتن کیف مناسب برای کمد لباس شما بسیار مهم است. اگر کیسه ای بخرید که مطابق با سبک شما نباشد ، می توانید پول بیشتری را صرف یک کمد لباس جدید کنید تا بدتر از آن ، یا بدتر از آن ، به سختی از آن استفاده کنید. همچنین عامل ناشیانه خود را در نظر بگیرید. اگر تمایل به ریختن دارید حتما کیف روشن رنگی را وتو کنید.

 

4. عملکرد - قبل از خرید کیف ، حتماً توجه داشته باشید که وسایل شما در داخل چقدر امن است. اگر اهل شهر هستید یا به طور کلی در اطراف انبوهی از افراد هستید ، یک زیپ یا یک دکمه بالا یک تصمیم عاقلانه برای جلوگیری از نشت یا کالای سرقت شده است.

 

5. قابل حمل بودن - حمل کیف به معنای حمل و نقل است و مهم این است که شما راحت ترین کیف حمل کیف خود را در نظر بگیرید. آیا شما ترجیح می دهید کیف خود را بر روی شانه خود داشته باشید یا بر روی خم بازوی خود حمل کنید؟ طول دسته ها و چگونگی همزمان بودن آنها با چگونگی دوست داشتن کیف خود را در نظر بگیرید.

 

6. کیفیت- اگرچه می توانید معاملات عالی بدون شکستن بانک را بدست آورید ، اما مطمئن باشید که کیفیت کیف همچنان وجود دارد. شاید ارزش چند دلار اضافی برای اطمینان از دوام خرید شما داشته باشد. اگر می خواهید کمی برگه تقلب برای تصمیم گیری به شما کمک کند ، یک روش این است که "هزینه هر سایش" را تعیین کنید که می تواند با تقسیم قیمت یک کالا به تعداد دفعات استفاده از آن تعیین شود . جای تعجب نیست که گاهی اوقات هزینه هر لباس برای یک کیف پول گران قیمت به دلیل کیفیت و دوام آن از یک کیف ارزان قیمت کمتر خواهد بود. گزینه های خود را جستجو کنید که ممکن است به شما امکان خرید کیسه ای با کیفیت بالاتر از حد معمول بودجه شما را بدهد. فروشگاه های محموله مجلل ، بازارهای فرعی (مواظب تقلبی باشید!) یا وب سایت هایی مانند LuckyChic.com که به پیشنهاد دهندگان اجازه می دهد کیسه های طراح را با قیمت 80-90٪ تخفیف از ارزش خرده فروشی بدست آورند ، بررسی کنید.

 

7. سبک - اگر به دنبال کیف پول هستید که بتوانید در بسیاری از فصول سال از آن استفاده کنید ، سعی کنید از هرگونه کیف پول بیش از حد مرسوم ، مد روز که از پوشیدن آن برای چند ماه راضی خواهید بود ، خودداری کنید اما در نهایت به پایان می رسد دسته احتمالی لباس هالووین سال آینده. کیف های دستی شیک اغلب تزئینات بیشتری (حاشیه ، دکمه ها ، سخت افزارهای بزرگ) نسبت به سبک کلاسیک و تمیز دارند.

تمیز کردن کیف مردانه

تولیدی کیف عمده بازدید : 438 پنجشنبه 23 بهمن 1399 نظرات (0)

 نکات مراقبت - به این ترتیب پاکت های خود را تمیز نگه می دارید

بیشتر مردان قبلاً به مراقبت از کفش های لباس خود عادت کرده اند و می دانند که هنگام تمیز کردن مواد مختلف چه مواردی را باید در نظر بگیرند. این را از قبل: با احترام نگران نباشید

برای تمیز کردن ، مراقبت از کیف به طور قابل توجهی کمتر از کفش مردانه است.

مواد چرمی

تمیز کردن کیف های چرمی

در مورد چرم ، موضوع مراقبت علاوه بر تمیز کردن نقش مهمی دارد. نظیر کیف های نخی ، تمیز کردن نیز نسبتاً آسان است ، با این تفاوت که نباید کیف چرمی را درون ماشین لباسشویی قرار دهید. برای لکه ها ، همانطور که در بخش قبلی توضیح داده شد ، می توانید به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز از قسمت کثیف عبور کنید تا جایی که محل کمی مرطوب شود. با این حال ، اگر لکه دوام بیشتری داشت ، کمی پاک کننده چرم روی پارچه قرار دهید و محلول را در لکه کار کنید.

پس از 5-5 دقیقه تماس ، می توانید با یک پارچه مرطوب محل را رد کنید تا باقی مانده ماده تمیز کننده از بین برود. سپس به راحتی ناحیه مرطوب را با یک پارچه خشک آغشته کنید. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که حدود 30 دقیقه صبر کنید تا کیسه چرم خشک شود و شما می توانید نتیجه را ارزیابی کنید.

پاک کننده چرمی ندارید؟ در اینجا یک راه حل مناسب خانگی وجود دارد: کافیست چند قطره صابون ملایم در دست خود بریزید و آنها را با مواد شوینده ظرفشویی بدون عطر و کمی آب مخلوط کنید.

بیایید در مورد مراقبت ادامه دهیم. برای اینکه اکنون کیف چرمی تازه تمیز شده شما خشک نشود ، بهتر است از مرطوب کننده چرم استفاده کنید. کرم مراقبت را با یک پارچه خشک در حرکات دایره ای داخل مواد بکارید. همچنین می توانید از یک کرم مرطوب کننده ملایم و معمولی استفاده کنید.

به محض اینکه احساس کردید کیف شما بیش از حد کسل کننده یا خشن به نظر می رسد ، توصیه می شود با مرطوب کننده سنتی از آن مراقبت کنید.

در آخر ، توصیه می شود که چرم را با یک پارچه نرم ماساژ دهید. این به سطح کیسه کمک می کند تا محصول مراقبت را به درستی جذب کند و درخشش کیف را بازگرداند.

بوم

تمیز کردن بوم / کیسه های پنبه ای

اگر کیسه نخی دارید ، ممکن است متوجه شده باشید که این ماده در برابر آلودگی بسیار حساس است و بلافاصله پرزها و گرد و غبار روی پارچه قابل مشاهده است. با این حال ، به خصوص برای پنبه بسیار مفید است که می توانید بدون تلاش زیاد آن را خیلی سریع تمیز کنید. برای لکه ها ، فقط می توانید یک اسفنج را با آب ولرم و صابون ملایم برداشته و به آرامی از ناحیه آسیب دیده عبور کنید.

اما چه اتفاقی می افتد اگر دچار یک خطای بزرگ شوید و اسفنج به تنهایی کافی نباشد؟ این نیز مشکلی نیست زیرا:

کیسه های نخی را می توان بدون هیچ مشکلی در دمای 30 درجه در چرخه آرام ماشین لباسشویی شست.

با این حال ، اگر فقط می خواهید گرد و غبار تمایل به نشستن روی سطح کیسه های پنبه ای را از بین ببرید ، بنابراین ما یک غلتک پرزدار قدیمی را توصیه می کنیم. این نتایج فوق العاده ای به شما می دهد و کیف شما تقریباً جدید به نظر می رسد.

مواد نایلونی

تمیز کردن کیسه های نایلون

کیسه نایلونی هنگام تمیز کردن یک نعمت است ، زیرا به طور کلی در برابر خاک بسیار مقاوم هستند. اتفاقاً ، با پارچه نایلون مصنوعی ، لازم نیست از حملات پروانه بترسید ، زیرا مواد آلی تنها ماده غذایی در فهرست حشرات کوچک هستند. با این حال ، اگر هرگز روی کیسه نایلون خود لکه ای پیدا کردید ، می توانید با شستن دستی در آب ولرم ، آن را به راحتی تمیز کنید. یک ماده تمیز کننده ملایم می تواند به عنوان شگفت انگیزی به عنوان یک کمک کمک کند. پس از تمیز کردن ، می توانید کیسه را به راحتی در هوا خشک کنید.

مواد پلی استر

کیسه های تمیز کردن ساخته شده از پلی استر

پلی استر در کل رفتار مشابه نایلون دارد. یک تفاوت این است که پلی استر بیشتر نفس می کشد و ضد آب است. در این حالت می توانید لکه های روی کیسه پلی استر خود را با پارچه و شامپوی مرطوب به راحتی تمیز کنید. در مورد نقاط سخت ، جوش شیرین تجاری یک دستور العمل خانگی فوق العاده است.

فقط مقدار کمی جوش شیرین را روی محل کثیف بپاشید و آن را با کمی آب بمالید. پس از 1-2 ساعت در معرض قرار گرفتن ، لکه به راحتی از روی پارچه پاک می شود.

روند و رنگ کیف

همانطور که در همه زمینه های مد ، کیف های مردانه همیشه روندهای جدیدی دارند. روندها در رنگ ها ، مواد یا سبک های کیسه ای بیان می شوند.

چه رنگ هایی همیشه خوب هستند؟

پاسخ ساده سیاه است. کیف های سیاه بی انتها هستند و واقعاً با هر لباسی مطابقت دارند. آنها ظریف به نظر می رسند ، توجه زیادی را به خود جلب نمی کنند و به طور ایده آل هر نوع ظاهری را تکمیل می کنند. فرقی نمی کند کیف باشد ، پیام رسان است یا آخر هفته.

قهوه ای یکی دیگر از رنگ های همیشگی کیف شانه و کیف مردانه است. کیف های چرمی قهوه ای به معنای آگاهی از سبک کلاسیک است و مخصوصاً برای دفتر مناسب است. با این حال توجه داشته باشید که یک کیف قهوه ای همیشه با هر لباسی متناسب نیست.

در مورد لباس های سیاه باید با کیف های قهوه ای احتیاط کنید.

در مورد رنگهای روشنتر چطور؟

البته کیف های مردانه در همه رنگ ها وجود دارد. اما برای هر رنگی به جز مشکی باید توجه داشته باشید که لباس شما باید متناسب با رنگ کیف باشد.

به خصوص برای ظاهر بدون رنگ های روشن ، می توانید لهجه خوبی با یک کیف رنگارنگ اضافه کنید.

به صورت فصلی ، می توان گفت که سایه های پاستلی در تابستان به خوبی مورد استقبال قرار می گیرند ، در حالی که در زمستان از رنگ های تیره و قویتر استفاده می شود.

انواع کیف

تولیدی کیف عمده بازدید : 67 پنجشنبه 23 بهمن 1399 نظرات (0)

1. شما باید پنج نوع کیف را بشناسید

آیا اغلب فکر کرده اید که کیف مناسب برای زندگی روزمره شهر چیست؟ یا اینکه کیف مسافرتی یا آخر هفته کلاسیک برای سفر بعدی شما مناسب تر است؟ یا به طور کلی کدام کیف مردانه را برای کدام مناسبت باید حمل کرد؟ در پست زیر ، به این س questionsالات و س answerالات بیشتر پاسخ می دهیم و در نهایت دنیای تاریک کیف های مردانه را روشن می کنیم.

 

کیف آخر هفته

آخر هفته های مردانه - کیف کلاسیک مردانه

چه برای سفرهای کاری و چه برای استراحت های کوتاه ، کیف Weekender برای مسافرت ایده آل است. این یک صرفه جویی در فضای واقعی و مدل کیف های مدرن مردانه است. امروزه علاوه بر ویژگی های کاربردی آن ، از آن به عنوان لوازم جانبی شیک نیز یاد می شود که به طور کلی هر لباسی را تقویت می کند.

با این وجود ، هنگام خرید هفته آخر مردانه خوب ، باید از داشتن بند شانه راحت علاوه بر دسته استفاده کنید. به خصوص اگر زیاد سفر می کنید ، حمل کیف بسته بندی شده فقط با دست ممکن است پس از مدتی کاملاً ناخوشایند باشد. بهترین راه حل نوار شانه قابل جدا شدن است که می توانید آن را هر زمان بخواهید در فضای داخلی کیف آخر هفته ذخیره کنید. بنابراین ، شما حتی در پیاده روی های طولانی تر از حداکثر راحتی بهره مند می شوید و برای هر ماجراجویی کاملاً مجهز هستید.

 

کیف allrounder در سال های اخیر به محبوبیت بیشتری در بین مردان رسیده است ، زیرا بسیار ساده و بدون عارضه است و متناسب با هر سبکی ، چه برای یک لباس تجاری و چه لباس راحتی است.

بیایید انتخاب مواد را در نظر بگیریم. از آنجایی که کیف های آخر هفته اغلب باید سفرهای زیادی را همراهی کنند ، جایی که همیشه به عنوان یک همراه وفادار عمل می کنند ، باید خصوصاً پایدار باشند. کلاسیک ترین و معمولاً گران ترین نسخه چرمی آن است. یک مزیت بزرگ چرم خوب این است که تقریباً غیر قابل تخریب است. بنابراین ، شما می توانید هفته آخر هفته چرم مردانه را بدون هیچ مشکلی حمل کنید. با مراقبت مناسب ، حتی بعد از سالها نیز به نظر جدید می رسد.

با داشتن یک کیسه آخر هفته ساخته شده از پارچه ، در حالت ایده آل باید مطمئن شوید که از مواد مقاوم برخوردار است. به عنوان مثال ، بوم بسیار پایدار است ، خصوصاً اگر علاوه بر آن روکش و واکس خورده باشد ، همانطور که برای نسل های دیگر با کیف های مارک Filson این امر اتفاق افتاده است. با این حال ، اگر به دنبال یک آخر هفته مدرن هستید ، Cote et Ciel یک مفهوم طراحی بسیار جالب و آینده نگرانه را ارائه می دهد. بعداً ، ما اطلاعات بیشتری در مورد مواد جداگانه و نحوه تمیز کردن آنها به شما ارائه خواهیم داد.

 

کیف حمل کلاسیک مردانه

ایده آل برای سفرهای کاری یا سفرهای آخر هفته

یک محفظه اصلی بزرگ دارید

کیف هرشل دافل

کیف های دافل - همتای ورزشی آخر هفته

کیف های دافل و آخر هفته ها تقریباً شبیه به هم هستند. در نگاه اول ، تفاوت ها برای بسیاری آشکار نیست. دقیقاً به همین دلیل ، دو نوع کیف نیز اغلب با هم ترکیب می شوند.

اصولاً کیف های دوتایی اسپرت به نظر می رسند و به احتمال زیاد به عنوان همراه شهر یا سالن بدن سازی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که کیف دوبل بیشتر برای استفاده روزمره و کمتر برای مسافرت استفاده می شود ، فضای داخلی آن معمولاً کمی کوچکتر است.

اما طراحی داخلی دوباره برای هر دو کیف تقریباً یکسان است. یک فضای داخلی بزرگ که به راحتی نگهداری می شود و بسیاری از وسایل اضافی و محفظه ای فضای مناسب لباس یا هر چیز دیگری را که می خواهید حمل کنید فراهم می کند. در بیشتر مدل ها می توانید موارد مهم و همچنین چیزهای کوچک را در جیب های بیرونی جای دهید.

یکی دیگر از احتراماتی که اغلب دو نوع کیف در آن متفاوت است ، مواد است. در حالی که کیف های Weekender اغلب از مواد سنگین مانند پنبه موم دار یا چرم استفاده می کنند ، کیف های دوفل بیشتر از پارچه های سبک مصنوعی مانند نایلون و پلی استر ساخته می شوند. این به نوبه خود یک مزیت تعیین کننده برای فعالیتهای ورزشی است. نایلون و پلی استر بیشتر نفس می کشند و ضد آب هستند که در هنگام حمل وسایل ورزشی یک مزیت بزرگ است.

اگر به دنبال کیسه ای برای ورزش هستید یا فقط در اوقات فراغت دوست دارید بیرون از منزل باشید ، کیف دوفل انتخاب خوبی است.

 

کیف حمل گاه به گاه

ایده آل برای شهر یا ورزشگاه

نسخه گاه به گاه آخر هفته کلاسیک

کیف مسنجر

کیف مسنجر - شانه عملیکیف مردانه

کیف مسنجر در اصل از آمریکا است. به دلیل تسمه های قابل تنظیم عملی شانه و شکل فشرده آنها ، از محبوبیت ویژه ای در میان پیک های دوچرخه برخوردار بودند. اما به اندازه کافی در مورد داستان کیف پیام رسان ، بیایید به مزایای کیف برسیم.

کیف پیام رسان به دلیل درجه عملکرد بالا ، یک همراه ایده آل برای دفتر یا دانشگاه است. به طور پیش فرض ، کیف کار عملی فضای ذخیره سازی قابل استفاده زیادی دارد و دارای محفظه های داخلی بیش از هر نوع کیف دیگر است. به خصوص اگر به دنبال کیف مسنجر برای کارهای روزمره هستید ، بهتر است مطمئن شوید که دارای یک محفظه لپ تاپ به اندازه کافی بزرگ و پر شده است.

البته ، فضای داخلی باید فضای کافی برای پوشه های اندازه DIN A4 فراهم کند و در حالت ایده آل جیب های داخلی و خارجی بیشتری برای لوازم جانبی فنی شما داشته باشد. اکنون اجازه دهید از فضای داخلی کیف مسنجر به یک نکته مهم دیگر برویم که اغلب در هنگام خرید کیف از آن غفلت می شود.

همانطور که همه می دانند ، هوای بد در آلمان غیر معمول نیست. کیف های با شخصیت در فضای باز ، مانند پیام رسان Sandqvist که در تصویر باقی مانده است ، برای این منظور ایده آل هستند. برای اینکه لپ تاپ و همچنین اسناد و مدارک حتی در روزهای بارانی خشک باقی بمانند ، به شما توصیه می کنیم از مواد ضد آب استفاده کنید ، مخصوصاً اگر بیرون از منزل و زیاد باشید. مخلوطی از پلی اورتان ها و پلی استر از این نظر عالی است. یک اثر جانبی خوب این ماده این است که شما نگران مراقبت از کیف پیام رسان خود نباشید. فقط می توانید آن را با اسفنج مرطوب تمیز کنید.

 

کیف شانه عملی

در ابتدا توسط پستچیان در قرن نوزدهم استفاده می شد

جایگزین گاه به گاه برای یک کیف

کیف

کیف مردانه - کلاسیک مخصوص دفتر

روند تمایل مردان به چمدان در سالهای اخیر به طور فزاینده ای شیوع یافته است. همین چند سال پیش ، جهان هنوز کاملاً متفاوت بود ، کیف هایی که به مد زنان مرتبط بودند. با این حال ، یک نوع کیف برای دهه ها در هر دو دنیای زن و مرد مورد تقاضا قرار گرفته است: کیف های دستی.

 

ما به کیف مردانه کلاسیک اشاره می کنیم. یک کیف با درجه بالایی از عملکرد تحت تأثیر قرار می گیرد و فضای ذخیره سازی منظمی را برای اسناد ، دفترها ، خودکارها و هر چیز دیگری که در دفتر نیاز دارید فراهم می کند. کیف به خوبی با کیف مسنجر مقایسه می شود و بیشتر در تنظیمات دفتر استفاده می شود ، هرچند کمتر در موارد عادی انجام می شود. اما چه نوع حامل کیف هستید؟ از دیدگاه کاملاً نوری ، دو جنس کاملاً مشهود هستند.

کیف چرمی کلاسیک همیشه لوازم جانبی زیبایی برای هر ظاهر تجاری بوده است. این دست معمولاً با استفاده از دو دستگیره حمل و کمتر با بند شانه حمل می شود. یکی از مزایای ویژه کیف چرمی ، ماندگاری زیاد آن است. غیرمعمول نیست که یک کیف در طول زندگی حرفه ای شما به عنوان یک همراه وفادار باشد. انتخاب رنگ البته سلیقه ای است. اما ما رنگ های کلاسیک مانند قهوه ای یا مشکی را به ویژه برای مناسبت های کاری توصیه می کنیم.

اما اگر بیشتر از نوع معمولی هستید و ظاهری معمولی را در دفتر ترجیح می دهید ، یک کیف بوم مدرن می تواند مناسب شما باشد. یک مزیت اصلی از لحاظ راحتی ، بند شانه قابل جابجایی است که بیشتر اوقات از ویژگی های استاندارد کیف های مدرن بیشتر از نمونه های چرمی کلاسیک است. فضای داخلی کیف های مدرن مدرن نیز اغلب با انواع مختلفی از جیب های داخلی و جیب های لپ تاپ پر شده کاربردی تر است.

 

آنچه در نهایت تصمیم می گیرید البته به خود شما بستگی دارد. با این حال ، هنگام خرید کیف مردانه جدید خود ، باید نه تنها از انتخاب مواد بلکه از کیفیت بالای کار خود راضی باشید.

کیف کلاسیک برای دفتر

در ابتدا توسط پستچیان در قرن نوزدهم استفاده می شد

جایگزین گاه به گاه برای یک کیف

کیسه حمل و نقل کردن

کیف حمل و نقل - گزینه جایگزین در شهر و هنگام خرید

هنگام صحبت در مورد کیف دستی ، بسیاری از مردان حتی نمی دانند این کیف چیست. نه ، این کیف کاملاً جدید نیست که اخیراً از بازار خارج شده است. "To tote" اصطلاح انگلیسی برای حمل است. همانطور که از نام آن پیداست ، کیف حمل یک کیف حمل ساده و بدون عارضه است.

واقعاً شرم آور است که فقط به عنوان کیف مردانه به شهرت رسیده است. از طرف دیگر دنیای زنان سال هاست که از مزایای کیف های حمل بار سود می برد. از آنجایی که کیف ها برای خرید و کار در شهر بسیار مفید هستند ، طی چند سال گذشته به محبوبیت بیشتری در بین مردان رسیده است.

چندین برچسب مد نیز به این موضوع توجه کرده و مدل های جدید و مردانه تری را برای مردان در بازار عرضه می کنند. به طور کلی کیف کیف حمل و نقل با فضای داخلی بزرگ و ساده و شبح آن مشخص می شود که قابل مقایسه با کیف مواد غذایی استاندارد است.

در حال حاضر اعتیاد به مواد مخدره زیادی دریافت می کنید ، کیف حمل و نقل برای مدت طولانی وجود دارد. به اصطلاح "کیسه جوت" به بیانیه ای سیاسی برای تجارت منصفانه تبدیل شد و هدف آن اشاره به یک گلایه اکولوژیکی بود. امروزه ، این یک لوازم جانبی کاربردی است و به عنوان یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای کیسه های پلاستیکی در نظر گرفته می شود.

 

کیف حمل مدرن

شناسهبرای خرید یا شهر

همچنین به عنوان یک خریدار شناخته می شود

2. مواد در یک نگاه

هنگام تصمیم گیری برای خرید ، نه تنها نوع کیف ، بلکه مواد نیز نقش مهمی دارند. تفاوت های بزرگ و موضوعات مهمی وجود دارد که علاقه مندان باید قبل از خرید در نظر بگیرند.

 

بوم

پنبه / بوم

اصطلاح بوم پنبه (در اصل کنف) را توصیف می کند ، که با الگوی بافتی محکم در پارچه ای محکم و بسیار مقاوم بافته می شود. یک مزیت بزرگ بوم ظرفیت تحمل عظیم آن است. این ماده در برابر وزن زیاد مقاومت می کند و این ویژگی عملی را دارد که الیاف آن در تماس با آب و بسته شدن پارچه متورم می شوند. به همین دلیل ، بوم ضد آب است و برای تولید کیف یا کوله پشتی ایده آل است.

بوم به دلیل ساختار بسیار سفت و سخت خود ، در مد خارج از لوازم جانبی استفاده نمی شود. فقط در مورد کفش های پارچه ای ، ویژگی های مثبت آن اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. اصطلاح آلمانی بوم "Leinwand" است. این امر همچنین یکی از اهداف اصلی را برای این ماده با دوام نشان می دهد.

هنرمندان از پارچه استفاده می کنند زیرا می توان آن را محکم روی قاب های چوبی کشید و سطح طبیعی آن ظاهر خاص خود را ایجاد کرد. بوم در دریانوردی سنتی نیز محبوب بود. به دلیل مقاومت زیاد در برابر پارگی و سازگاری آن با آب نمک ، مواد طبیعی مناسب برای بادبان های بزرگ بود.

یک عیب بوم این است که پارچه در برابر آب زیاد نفوذپذیر می شود. در نتیجه ، دیگر در باران های شدید از محتوای آن محافظت نمی شود. برای حل این مشکل ، تولیدکنندگان زیادی وجود دارند که کیسه های بوم خود را تحت درمان سطح اضافی قرار می دهند ، و باعث می شوند مواد حتی مقاوم تر و کاملا ضد آب باشند. علاوه بر این ، تمیز کردن کیسه های بوم سخت تر از گزینه های ساخته شده از چرم ، نایلون یا پلی استر است.

 

بسیار مقاوم

دافع آب

ظرفیت تحمل بار بالا

در باران شدید قابل نفوذ در آب است

سنگین

چرم

چرم

چرم یکی از محبوب ترین مواد در تولید کیف است. پوست گاو بیشترین استفاده را دارد. کیف های چرمی با کیفیت بالا بیشتر از پوست گوساله ساخته می شوند. مزایای چرم واضح است. هم مقاوم و با دوام است ، هم ظریف و همیشگی است. علاوه بر این ، مواد به راحتی تمیز می شوند و حتی به نظر می رسد کهنه تر از جدید باشند.

چرم از یک سطح صاف در خارج (سمت دانه) و یک سطح ناصاف در داخل (سمت گوشت) تشکیل شده است. علاوه بر این ، در طول تولید دباغی می شود. در اینجا مهم است که خودتان را آگاه کنید که آیا چرم این کیف از سبزیجات است یا از رنگ کروم.

برنزه سازی کروم به همان اندازه دقیق نیست و بسیار ارزان تر است ، اما معایب جدی نیز به همراه دارد. به عنوان مثال ، در فرآیند برنزه سازی از نمک های کروم و آلومینیوم و همچنین برخی مواد شیمیایی دیگر که برای محیط زیست مضر هستند استفاده می شود. علاوه بر این ، با این نوع برنزه شدن ، بقایای ترکیبات کروم بسیار سمی اغلب در چرم باقی می ماند که در اثر تماس با پوست می توانند سرطان زا یا حتی جهش زا باشند. بنابراین ، هر کسی که به یک کیف چرمی علاقه مند است ، باید در عوض پول بیشتری خرج کند و کیف ساخته شده از چرم دباغی شده گیاهی را انتخاب کند.

یک عیب قابل ذکر این است که چرم بدون اشباع اضافی ضد آب نیست و باید به طور منظم نگهداری شود.

 

زیبا و بی انتها

محکم و بادوام

سن می تواند بر روی ظاهر تأثیر مثبت بگذارد

قابل نفوذ در آب بدون اشباع است

مراقبت منظم لازم است

نایلون

نایلون

نایلون یک ماده کیسه ای نسبتاً مدرن است. الیاف مصنوعی پلی آمید بسیار سبک و انعطاف پذیر است. اینها همچنین بزرگترین مزایای ماده مصنوعی و در عین حال دلیل استفاده بیشتر آن برای کیسه ها هستند. کیسه ای که از نایلون ساخته شده تقریباً وزنی ندارد و می توان آن را کوچک جمع کرد و در هرجایی قرار داد. مزیت دیگر این است که نایلون کاملاً در برابر باد و هوا مقاوم است. حتی هنگام باریدن یک کیسه نایلونی محتوای آن را خشک نگه می دارد. سطح صاف به راحتی تمیز می شود و با احساس دلپذیر تحت تأثیر قرار می گیرد.

با این حال ، در بیشتر موارد ، از نایلون بیشتر برای کیف های ورزشی استفاده می شود ، به عنوان مثال استفاده آن در دفتر کمتر است.

 

تقریباً هیچ وزنه ای وجود ندارد

مقاوم و بسیار انعطاف پذیر

می تواند کوچک تا شود

کاملا ضد آب نیست

می تواند از طریق خورشید تغییر رنگ دهد

پلی استر

پلی استر

مانند نایلون ، پلی استر یک الیاف مصنوعی است. این دو ماده از نظر بسیاری از خصوصیات بسیار شبیه به هم هستند. هر دو پارچه به دلیل مقاومت در برابر پارگی و سبک بودن قانع کننده هستند.

با این حال ، برخلاف نایلون ، پلی استر حتی از آب دفع و تنفس می کند و می توان گفت که در ترکیب با پلی اورتان ها کاملا ضد آب است. این مخلوط اغلب برای چکمه های لاستیکی و بارانی و همچنین کیسه های ضد باران RAINS استفاده می شود. یکی دیگر از مزایای پلی استر ، حفظ شکل بسیار زیاد و مقاومت در برابر حرارت آن است.

 

کاملاً ضد آب با پلی اورتان ها

بسیار سبک و تمیز آسان

مقاومت بالا در برابر اشک

از نفت ساخته شده است

به طور بالقوه باعث تحریک پوست می شود

بادوام ترین چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 63 پنجشنبه 23 بهمن 1399 نظرات (0)

با دوام ترین چرم چیست؟

چرم رنگی

چرم رنگی با ظاهری ثابت و با دوام ترین چرم است ، در حالی که چرم آنیلین طبیعی تر به نظر می رسد اما در برابر آلودگی مقاومت کمتری دارد. نوع سوم ، چرم نیمه آنیلین ، از هر دو نظر بین جایی است.

 

5 نکته ای که باید قبل از خرید مبل چرمی خود بدانید | مبل ... sofasbysaxon.com ›5-مورد-دانستنی-قبل-از-خرید-شما ...

جستجوی: با دوام ترین چرم چیست؟

آیا چرم ماده محکمی است؟

از ویژگی های چرم که آن را به ویژه برای مبلمان مناسب می کند ، نرم و محکم بودن آن است و از آنجا که یک ماده طبیعی است که نفس می کشد ، بسیار راحت است. این یک دارایی لوکس قابل توجه است: یک مبلمان چرم با کیفیت خوب با افزایش سن بهبود می یابد و یک عمر ماندگار است.

 

چرا از چرم برای کفش ، دستکش ، کاپشن ، مبلمان ، ... mahileather.com ›وبلاگ ها› اخبار ›چرا-چرم استفاده می شود

جستجوی: آیا چرم ماده محکمی است؟

ماندگاری مبل های چرمی چقدر است؟

به طور متوسط ​​، یک مبل پارچه ای با کیفیت می تواند هفت تا پانزده سال دوام داشته باشد. مبل های چرمی با کیفیت می توانند حتی سه برابر مبل های پارچه ای دوام داشته باشند.

چرم و کیف چرمی

تولیدی کیف عمده بازدید : 67 پنجشنبه 23 بهمن 1399 نظرات (0)

خرید یک کالای چرم اصل مستلزم تأمل و تأمل دقیق در شناخت کیفیت چرم است. برای بیشتر خریداران متوسط ​​، چرم فقط چرم است. اما ، بسیاری از شما می دانید که درست نیست ، درست است؟ سازندگان اغلب بسته به محصول نهایی از انواع مختلف چرم استفاده می کنند.

از آنجا که قصد دارید بودجه قابل توجهی برای خرید محصولات چرم اصل مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنید ، باید دو چیز را بدانید:

"بهترین مکان برای خرید چرم چیست؟"

"چگونه بهترین چرم را خریداری کنیم؟"

در حالی که تصمیم گیری نهایی به عهده شما است ، جزئیات ارائه شده در این راهنمای چرمی همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد که مطمئناً دانش شما را برای تصمیم گیری نهایی بالا می برد.

اما ، قبل از اینکه بیشتر به انواع مختلف ، کیفیت و ویژگی های چرم بپردازیم ، ابتدا نگاهی به تاریخ صنعت چرم و چگونگی پیشرفت آن در طول زمان می اندازیم.

 

صنعت چرم

دباغی چرم قرن هاست که وجود دارد. این یکی از قدیمی ترین صنایع در تمدن بشری است. هندی ها ، مصری ها ، یونانی ها ، چینی ها و بین النهرین قرن ها قبل از صنعتی شدن چندین فرآیند برنزه سازی مختلف ایجاد کرده بودند. از چرم برای تهیه لباسهای پیچیده مانند کفش ، دستکش و زره پوش استفاده می شد. همچنین از آن برای تهیه سطل ، بطری و حتی سلاح استفاده می شد. انقلاب صنعتی انواع پیشرفتهای جدید فن آوری را به ارمغان آورد که روند ساخت چرم را بسیار کارآمد ، سازگار با محیط زیست و بهداشتی ساخت.

 

صنعت چرم در ایالات متحده به دوران استعمار برمی گردد. این در طول قرن هجدهم با افزایش جمعیت روبرو شد. تا سال 1750 ، بیش از 1000 دباغخانه در کشور وجود داشت. این تعداد در سال 1840 به بیش از 8000 نفر متورم شد! در آن زمان ، فعالیت اصلی چرم تولید کفش بود. در سال 1850 ، بیش از 11000 موسسه کفش سازی در ایالات متحده فعالیت می کردند.

 

 کیفیت چرم بسیار متفاوت است. شما به احتمال زیاد برچسب های مختلفی را روی اقلام چرمی مانند دانه های برتر یا اصل مشاهده کرده اید. اینها بر اساس کیفیتشان به سادگی انواع مختلفی از چرم هستند.

 

آنها بر اساس کیفیتشان چیزی جز انواع مختلف چرم نیستند.

 

حالا ، آیا می توانید بهترین انعطاف پذیری را بدست آورید؟ بله، تو میتونی.

 

دانستن اینکه از کجا چرم خریداری کنید کافی نیست ، باید یاد بگیرید که بین انواع مختلف چرم تفاوت قائل شوید. شما باید درک کنید که چرا برخی از مواد بیشتر از بقیه دوام می آورند و چرا یک کیف چرمی خاص هزاران قیمت دارد ، در حالی که هزینه های دیگر بخشی از آن است.

 

بنابراین ، بهترین چرم چیست؟ چرم با بهترین کیفیت به این عوامل مهم بستگی دارد:

نوع حیوان و نژاد

موقعیت مکانی و آب و هوایی محل زندگی حیوان

بخشی از پوست چرم بریده شده است (نمودار زیر را ببینید)

لایه پوستی که استفاده می شود (دانه بالا ، دانه کامل ، تقسیم)

کیفیت و مهارت پردازش و دباغی

اینفوگرافیک برای چرم از قسمتهایی از پوست بدست می آید

نژادهای مختلف گاو به دلیل ژنتیک و محیط زیست ، پوست های با کیفیت متفاوتی تولید می کنند. آب و هوای گرم تمایل به داشتن حشراتی دارد که حیوان را گاز می گیرند و جای زخم به جا می گذارند در حالی که در مناطق سردسیر به میزان زیادی از آفات رنج نمی برند. برخی از نژادها ممکن است به دلیل آب و هوا موهای محافظ بیشتری داشته باشند یا پوست ضخیم تری داشته باشند.

 

بخشهای مختلف پوست نیز چرم با کیفیت متفاوت تولید می کند. به عنوان مثال ، قسمت پایین ، همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است ، تمایل به داشتن الیاف آزادتر داردمخفی کردن الیاف شلتر اسفنج زده و هنگام خیس ورم می کنند. قسمت های پایین تر پوست نیز معمولاً از حشرات و خراشهایی مانند حصارکشی سیم خاردار مشخص می شوند. همچنین چین و چروک های بیشتری در پوست اطراف پاها ، گردن و سر وجود دارد. این اسکارها و چروک ها دائمی می شوند و از بین بردن آنها در پردازش چرم تقریباً غیرممکن است.

 

لایه های مختلف درون مخفی نیز تأثیر زیادی بر کیفیت دارند. چرم کامل و دانه های برتر بهترین هستند. توجه عمیق ما را روی دانه در مقابل تقسیم فقط چند پاراگراف پایین تر ببینید تا بدانید کدام بخش را خریداری می کنید.

 

سرانجام ، دانستن دقیقاً چگونگی تهیه پوست خام و پردازش آن از طریق برنزه سازی و اتمام کار ، مهارت جویا شده و کیفیت محصول نهایی را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می دهد. چرم ایتالیایی به همین دلیل مورد تحسین قرار می گیرد - زیرا صنعتگران چرم ایتالیایی از ماهرترین افراد در جهان محسوب می شوند.

 

به طور کلی ، چهار نوع چرم وجود دارد. از جمله این موارد می توان به چرم فول دانه ، چرم تاج دانه ، چرم اصلاح شده و چرم باندینگ اشاره کرد. نگاهی به تصویر زیر بیندازید. ببینید که چگونه الیاف به صورت افقی و عمودی در قسمتهای مختلف پوسته کار می کنند.

 

 

خرید چرم با الیاف افقی بیشتر به سرعت فرسوده می شود زیرا به راحتی از هم جدا می شود. الیاف در حال اجرا به طور عمودی ، قوی ترین هستند. به عبارت دیگر ، هرچه تعداد الیاف عمودی بیشتر باشد ، بهتر است.

 

 A. چرم کامل دانه

چرم دانه ای کامل از لایه بالایی پوسته می آید. این شامل تمام دانه های همراه آن است - از این رو چرم کامل دانه نامگذاری شده است. این نوع چرم سختی ذاتی و همچنین عیوب را حفظ می کند زیرا هیچ تغییری در سطح ایجاد نمی شود.

 

این چرم با کیفیت ترین و تنها چرمی مناسب برای زین است. بنابراین ، گرانترین نیز است. کار با این مواد چرمی چالش برانگیز است. روغن های بدن را جذب می کند و با گذشت زمان باعث ایجاد یک کشکک می شود - این ویژگی به محبوبیت آن نسبت می یابد.

 

موارد معمول: محصولات زین ، محصولات چرمی دنبال.

 

ب- چرم دانه بالا

دانه بالا درجه دوم درجه بالاترین سطح چرم است. معمولاً برای بدست آوردن چرم دانه بالا ، لایه بالایی پوست از پوستهای لکه دار شکافته می شود. برای از بین بردن نقص های ذاتی سطح آن را سنباده می زنند. رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی جلوه جذابی به چرم می بخشد.

 

این امر باعث می شود چرم دانه های نرم نسبت به دانه کامل نرم و نرم تر شود. اگرچه این نوع چرم محکم و بادوام است ، اما به مرور زمان کشش دائمی دارد. برای تولید جیر و نوبه استفاده می شود. بیشتر محصولات سطح بالا ، مانند کیف دستی و کت ، از چرم دانه های بالا تشکیل شده است.

 

موارد استفاده معمول: جیر و تولید نوبک ، ساخت محصولات عالی مانند کیف دستی و کت.

 

جداسازی دانه چرم بین کوریوم ، گوشت و دانه پوست

C. اصلاح شده چرم (برش پایین / تقسیم) چرم

دانه اصلاح شده یا چرم خرد شده ، که به آن چرم اصل نیز می گویند ، با استفاده از لایه های پوستی که پس از جدا شدن قسمت بالایی و عمدتا از کوریوم باقی مانده تولید می شود (نمودار بالا را ببینید). چرم خرد شده به دلیل این که در زیر لایه های بالایی قرار دارد ، بافت سخت تری دارد و بیشتر در کاربردهایی استفاده می شود که نیازی به نرم بودن چرم مانند پشتی و کناره های مبلمان ندارند. دقیقاً مانند چرم دانه بالا ، برای از بین بردن عیوب طبیعی نیز سنباده زده شده است. معمولاً سطح با اسپری رنگ آمیزی شده و با الگویی شبیه چرم نقش برجسته می شود تا به ظاهر طبیعی شباهت داشته باشد. با این حال ، فرآیند تنفس ذاتی چرم را تغییر می دهد.

 

موارد استفاده معمول: ساخت کت ، کیف دستی ، کیف های پیام رسان ، لوازم جانبی ، کفش و مبلمان.

 

D. چرم باند شده

چرم باند شده از مواد باقیمانده پوست است. این شامل گرد و غبار و تراشه است. اینها با استفاده از پلی اورتان یا لاتکس در بالای یک ورق الیاف به هم متصل می شوند. غالباً با اسپری رنگ آمیزی می شود تا شبیه چرم دانه ای کامل یا دانه ای باشد. نمی توانید درصد چرم طبیعی را تعیین کنید مگر اینکه تولید کننده ترجیح دهد آن را فاش کند - که بسیار بعید است. چرم باند شده پایین ترین (و ارزانترین) درجه چرم است.

 

موارد معمول: ساخت مبلمان ، صحافی و لوازم جانبی مختلف مد.

 

گرافیک چرمی باند شده که محتوای چرم در مقابل پلی اورتان را نشان می دهد

اگرچه چهار نوع اساسی چرم وجود دارد ، شما می توانید طیف گسترده ای از گزینه ها را بر اساس درصد مواد آلی ، دوام و روند تکمیل پیدا کنید.

 

چرم آنیلین: طبیعی ترین چرم با حداقل مقاومت در برابر آلودگی است. به طور کلی ، پوست حیوانات نرم و برنزه ، مانند Napa ، در معرض مرگ در یک طبل با رنگ آنیلین به طور انحصاری است. رنگهای آنیلین رنگهای شفاف و محلول در آب هستند که نشانه های طبیعی ، جای زخم و چین و چروک پوست را به وجود می آورند.

 

با گذشت زمان یک پتینه طبیعی ایجاد می کند. از آنجا که این فرآیند فقط برای پوست حیوانات با کیفیت مناسب است ، یکی از گرانترین چرمهای جهان است. همچنین نیاز به نگهداری منظم دارد.

 

موارد معمول: ساخت لوازمی لوکس مانند کیف پول ، کیف ، کاپشن و مبلمان مورد جستجوی شما.

 

مزایای کیف چرم

تولیدی کیف عمده بازدید : 56 پنجشنبه 23 بهمن 1399 نظرات (0)

سالی 0 نظرات مد

7 دلیل که باید کالاهای چرمی را در نظر بگیرید

همه ما به دنبال لوازمی هستیم که برای مدت طولانی دوام داشته باشد و ارزش پول داشته باشد. آیا محصولات چرمی پیدا کرده اید؟ چرم ماده ای با ماندگاری طولانی است که از پوست دباغی و پوست حیوانات ، عمدتا از گاو ساخته می شود. این ماده به اندازه کافی محکم است که در برابر سایش مقاومت می کند. هنگام پوشش چرم ، یک روکش سطح سبک از آلودگی و لکه شدن مواد جلوگیری می کند.

 

انواع دیگر درمان مانند رنگدانه دوام چرم را تضمین می کند. یک پوشش پلیمری با رنگدانه ها باعث افزایش ظاهر و مقاومت مواد چرمی می شود. کیف های چرمی ، کیف پول و سایر لوازم جانبی با افزودن حس سبک ، مکمل ظاهر شما هستند. کالاهای چرمی دیگر شامل کیف و چمدان چرمی است. موارد زیر دلایلی است که شما باید محصولات چرمی را امتحان کنید.

 

1. دوام

ماندگاری کیف پول های چرمی با کیفیت بالا در مقایسه با سایر مواد بسیار زیاد است. چرم فرآیند برنزه سازی و درمان را برای اطمینان از حداکثر مقاومت و دوام انجام می دهد.

 

2. چرم ظریف است

چه در حالت طبیعی و چه در رنگ ، همیشه به سبک شما کیفیت می بخشد. همه چیز در چرم یک امتیاز است. اگر جلسه رسمی دارید ، با کیف های چرمی به ظاهر خود دسترسی پیدا کنید.

 

3. چرم طبیعی است

با استفاده از پارچه افسانه ای برای ظاهر روزانه ، جلوی الیاف مصنوعی را بگیرید. ظاهر طبیعی شیک است و هرگز از مد نمی افتد.

 

4. چرم بی زمان است

این ماده قدرت و اعتماد به نفس شما را به تصویر می کشد. هرگز در آزمون زمان شکست نمی خورد. برای ظاهری ساده و در عین حال با کلاس ، کیف کیف چرمی را برای رویدادهای شرکتی خود امتحان کنید.

 

5. مقاومت

این پارچه محکم در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاومت می کند. چرم اصل پوست کنده و ترک نمی خورد و این ویژگی باعث افزایش دوام می شود. در برابر سایش مقاوم است. در مقایسه با سایر مواد بعید است که در چمدان چاله های گرد و غبار یا قارچ پیدا کنید.

 

6. تنوع

چرم در گزینه های مختلفی ارائه می شود. این به رنگ ها ، بافت ها و سبک های مختلف سفارشی شده است. انواع مختلف محصولات چرمی مناسب موارد مختلف است. مثال؛ یک کیف چرمی رنگی برای جلسات رسمی مناسب است در حالی که کیف پول های چرمی رنگارنگ متناسب با فعالیت در فضای باز یا خرما گاه به گاه است. بسته به موقعیت مناسب باید بتوانید از بین سبک های مختلف چرم یکی را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، Betty Hemmings Leathergoods ممکن است مکان خوبی برای جمع آوری منابع اضافی باشد.

 

7. نگهداری

چرم به راحتی تمیز و نگهداری می شود. پوشش سطح روشن ، لک شدن مواد را تضمین می کند. در مقایسه با سایر مواد مانند پنبه و پارچه ، چرم نیاز به توجه کمی دارد. اسفنج و پولیش منظم برای حفظ جلوه طبیعی چمدان کافی است.

 

خط پایان

چرم اصل در مقایسه با سایر اشکال مانند چرم مصنوعی گرانتر است ، اما مزایای آن در دراز مدت باورنکردنی است. افرادی که به چمدان چرمی علاقه مند هستند ، برای دستیابی به گزینه مناسب کمی تلاش می کنند. با داشتن منابع مناسب ، دستیابی به بهترین محصول بدون دردسر است. خواه یک جلسه باشد ، یک مهمانی شبانه یا یک سفر به خارج از کشور ، کیف های چرمی باید در معادله باشند. لوازم جانبی چرم همیشه با هر سبکی که برای هر موقعیتی انتخاب کنید مطابقت دارد.

تعداد صفحات : 11

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 101
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 36
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 100
 • بازدید ماه : 157
 • بازدید سال : 792
 • بازدید کلی : 16,502